ΒΙΑΣΜΟΣ, ΤΙ ΩΡΑΙΟ ΠΡΑΓΜΑ! - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 98
  1. #16
    για μενα οι βιαστες ,οι παιδεραστες κτλπ δεν ειναι αρρωστοι ανθρωποι.ξερουν πολυ καλα τι ειναι αυτο που θελουν,ξερουν πολυ καλα με τι τροπο να ξεφυγουνε,και πως να δικαιολογηθουνε..αυτο ειναι το θελω τους και αυτο με προβληματιζει.αν ηταν αρρωστοι θα διακαιολογουσα αλλα δεν...
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    ξερω τα snuff εκει κανει ο καθενας ο,τι θελει πανω του! μιλας για το δικαιωμα στο σεξ οχι οτι οι γυναικες βιαζουν αντρες και τους πλακωνουν στο ξυλο αναγκαζοντας τους να τους παρουν πιπα....νομιζω......

    η γυναικα το οτι ειναι ενηλικη η ανηλικη στα περιστατικα αυτα εμενα δεν μ λεει κατι και ουτε διαφοροποιουνται σημασια εχει οτι ειναι ενα ιδιο πραγμα θυματα ατομων που δεν σεβονται το σωμα και την ψυχη των αλλων

    ΚΕΝΟ ξερεις πως κι εγω βλεπω τετοια....ξερεις για τι πραγμα μιλαω.....ομως ειληκρινα δεν μπορω το παραπανω
    I m a Good Person With Bad Attitude

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    Quote Originally Posted by olgaki82 View Post
    για μενα οι βιαστες ,οι παιδεραστες κτλπ δεν ειναι αρρωστοι ανθρωποι.ξερουν πολυ καλα τι ειναι αυτο που θελουν,ξερουν πολυ καλα με τι τροπο να ξεφυγουνε,και πως να δικαιολογηθουνε..αυτο ειναι το θελω τους και αυτο με προβληματιζει.αν ηταν αρρωστοι θα διακαιολογουσα αλλα δεν...
    ολγακι ισχυει.........εισαι δικαιολογημενη που το πιστευεις αυτο. ειναι αρρωστια ομως! αρρωστια την οποια δεν θελουν απλα να γιατρεψουν
    I m a Good Person With Bad Attitude

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    home which home
    Posts
    2,326
    Quote Originally Posted by Broken_DoLL View Post
    θελω πολυ να πω την σκοπια απ την οποια βλεπω ολο αυτο το περιστατικο, σαν ανθρωπος που το χει φιλοσοφησει και επειδη εχω την ταση να αναλυω καθε τι ''κακο'' θα την παραθεσω αμεσως

    εχω μιλησει με συγγραφεις εξωτερικου/εγκληματολογους και εχω τελειοποιησει σχεδον το αρθρο μου περι αυτων. οι σκεψεις που μου προκαλεσαν αρχικα οι δηλωσεις αυτες ηταν οτι απλα το συγκεκριμενο ατομο θελει να προβληθει και να αποκτησει δημοσιοτητα, γιατι οπως λενε ''καλητερα κακη δημοσιοτητα παρα καθολου δημοσιοτητα''

    εχω σκεφτει πως μπορει να σκεφτεται καθε ενας τετοιος φαλοκρατης και εχω σκεφτει καθαρα φευγοντας απο το σωμα του θυματος που ειμαι. περασα φασεις τυψεων και μετανοιας πιστευοντας οτι εκανα λαθος κατι εγω

    αποφασισα πως δεν μου αξιζε να μου φερθει καποιος οπως σε καποιον βιαστη μεσα σε μια φυλακη! ειμαι ελευθερη να μιλαω- να ντυνομαι- να συμπεριφερομαι οπως θελω και οχι το αντιθετο επειδη μονο και μονο ειμαι γυναικα! δεν υπαρχει συνεπεια του δικαιωματος αυτου! αυτοι που πρεπει να μαζεψουν κατι μεσα ειναι οι εν λογω κυριοι (για να μην πω να το κοψουνε) οι οποιοι ειναι αισχροι και μεγιστα μαλακες που εκφερουν τετοιες σκεψεις δημοσια και μαλιστα ειναι χειροτεροι κ απο τους βιαστες τους ιδιους!

    εχω προσπαθησει να ψυχολογισω λοιπον τον βιαστη μου, τους βιαστες. ισχυει σε πολλους πως πιστευουν την ωρα εκεινη πως ''τα θελει και θα τα παθει - το 8ελει και θα της το δωσω''

    δεν παυει να ειναι πραξη αρρωστημενου ανθρωπου που χρειαζεται βοηθεια. επειδη οπως και η κτηνοβασια , ο βιασμος ειναι ενα ειδος φετιχισμου και βιτσιου που εκτονωνεται με την σεξουαλικη πραξη εναντια στην θεληση καποιου αλλου και κορυφωνεται παραλληλα με την βια και την αντισταση του θυματος!
    τροποποιηθηκα!
    Last edited by carrie; 25-05-2011 at 19:28.

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    ξερεις τι με εκνευριζει πιο πολυ? οτι καθονται και ψαχνουν οσους δεν βρισκουν μεσω ηλεκτρονικου εγκληματος και δεν μπαγλαρωνουν οσους το ΦΩΝΑΖΟΥΝ ΠΕΡΗΦΑΝΑ ΚΑΙ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΑ!
    I m a Good Person With Bad Attitude

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Quote Originally Posted by Broken_DoLL View Post
    θελω πολυ να πω την σκοπια απ την οποια βλεπω ολο αυτο το περιστατικο, σαν ανθρωπος που το χει φιλοσοφησει και επειδη εχω την ταση να αναλυω καθε τι ''κακο'' θα την παραθεσω αμεσως

    εχω μιλησει με συγγραφεις εξωτερικου/εγκληματολογους και εχω τελειοποιησει σχεδον το αρθρο μου περι αυτων. οι σκεψεις που μου προκαλεσαν αρχικα οι δηλωσεις αυτες ηταν οτι απλα το συγκεκριμενο ατομο θελει να προβληθει και να αποκτησει δημοσιοτητα, γιατι οπως λενε ''καλητερα κακη δημοσιοτητα παρα καθολου δημοσιοτητα''

    εχω σκεφτει πως μπορει να σκεφτεται καθε ενας τετοιος φαλοκρατης και εχω σκεφτει καθαρα φευγοντας απο το σωμα του θυματος που ειμαι. περασα φασεις τυψεων και μετανοιας πιστευοντας οτι εκανα λαθος κατι εγω

    αποφασισα πως δεν μου αξιζε να μου φερθει καποιος οπως σε καποιον βιαστη μεσα σε μια φυλακη! ειμαι ελευθερη να μιλαω- να ντυνομαι- να συμπεριφερομαι οπως θελω και οχι το αντιθετο επειδη μονο και μονο ειμαι γυναικα! δεν υπαρχει συνεπεια του δικαιωματος αυτου! αυτοι που πρεπει να μαζεψουν κατι μεσα ειναι οι εν λογω κυριοι (για να μην πω να το κοψουνε) οι οποιοι ειναι αισχροι και μεγιστα μαλακες που εκφερουν τετοιες σκεψεις δημοσια και μαλιστα ειναι χειροτεροι κ απο τους βιαστες τους ιδιους!

    εχω προσπαθησει να ψυχολογισω λοιπον τον βιαστη μου, τους βιαστες. ισχυει σε πολλους πως πιστευουν την ωρα εκεινη πως ''τα θελει και θα τα παθει - το 8ελει και θα της το δωσω''

    δεν παυει να ειναι πραξη αρρωστημενου ανθρωπου που χρειαζεται βοηθεια. επειδη οπως και η κτηνοβασια , ο βιασμος ειναι ενα ειδος φετιχισμου και βιτσιου που εκτονωνεται με την σεξουαλικη πραξη εναντια στην θεληση καποιου αλλου και κορυφωνεται παραλληλα με την βια και την αντισταση του θυματος!
    Και αυτό σημαίνει ότι είναι προσπάθεια επιβολής και εξουσίας άρα καθαρά πράξη φασιστική. Έχεις δίκιο όταν λες πως αυτοί που το λένε είναι χειρότεροι γιατί αυτοί το προάγουν...και αυτό είναι η χειρότερη ανηθικότητα.
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    εχει τυχει να χω γνωρισει τον καλο και τον κακο μπατσο που λενε. ο ενας εχει το γκλομπ και εχει την εξουσια. νιωθει Θεος και το γκλομπ τι ειναι? παραπεμπει σε φαλλο........φαλλος τι ειναι? παραπεμπει σε εξουσια και τι μελει γενεσθε κυριε βιαστα? ειμαι δυνατος!!!!!

    ας κανει ο καθενας ο,τι θελει ας κοψει τον λαιμο του ας τους επιτρεψουν ρε παιδι μ να βλεπουν απαγορευμενα dvd αλλα οποιος απλωσει κουλο πανω μου η πανω σε αλλη κοπελα στον περιγυρο μου θα του σαπισω τα κωλομερια με μπαλντα
    I m a Good Person With Bad Attitude

  8. #23
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    θα πω αλλες δυο μαλακιες εδω κι αν δε συμφωνειτε μπαγλαρωστε με...

    Quote Originally Posted by carrie View Post
    Που ξερεις με τετοιες αποψεις μπορει να ειναι και υπερ της παιδοφιλιας, της αιμομιξιας, της κτηνοβασιας, φυσικα ενστικα καλε, ορμηξτε!!
    ειμαι υπερ ολων αυτων που εγραψες, της ανωμαλιας και της διαστροφης γενικοτερα, αρκει να το θελουν και οι δυο (καλα με τα ζωα δε ξερουμε αν το θελουν, εκτος αν ειναι αρσενικο με γυναικα)!

    το οτι ξεφευγει καποιος, και φτανει να τα κανει ολα αυτα, να γινεται ομοφυλoφιλος ή και να βιαζει ακομα, πιστευω ειναι επειδη δε μπορεσε να εχει κατι normal και το περιβαλλον του τον εσπρωξε εκει.

    για παραδειγμα, οταν νιωθω οτι δε μπορω να εχω σχεση με μια κοπελα οπως θελω ή δε μπορω να βρω καν καποια να καλυψω τις αναγκες μου (γιατι εδω στην Ελλαδα παιζει κι αυτο), νευριαζω και οπως εχω ξαναπει ειναι σαν να μου φταινε οι παντες. τοτε δε χαμπαριαζεις ανθρωπινα δικαιωματα και λοιπα! μπορει απ'τη τρελα και την αγαμια να κανεις το οτιδηποτε. συνηθως γυρνανε στα μικροτερα κοριτσακια επειδη ειναι πιο ευκολοι στοχοι ή και στα τρανσεξουαλ κλπ. ολα αυτα οφειλονται στην ελλειψη φυσιολογικης σεξουαλικης ζωης!

    εγω προσωπικα παλευω τοσο καιρο να βρω κατι σταθερο. δε θελω να ξεφυγω, αλλα οι σκεψεις μου πολλες φορες δεν ειναι οκ. ειμαι σιγουρος οτι εδω μεσα κι αλλοι βρισκονται στην ιδια θεση, να εχουν τρελαθει απ'τη μοναξια τους! κι αντι οι ελληνιδες να το φροντισουν αυτο και να ειμαστε ολοι ικανοποιημενοι... το παιζουν δυσκολες, με τα καπριτσια τους, και τις μαλακιες τους, και τελικα οδηγουμαστε σε σκοτεινα και παρανομα μονοπατια. αν αυξηθηκαν οι βιασμοι ειδικα με τη φτωχεια που επικρατει πλεον, δε το γνωριζω γιατι δε παρακολουθω ειδησεις. εγω σαν αντρας παντως καταλαβαινω τους βιαστες.

    τεσπα για να επανελθουμε στο θεμα του βιασμου, οπως ειπα ειναι λεπτο ζητημα, κι επειδη η γυναικα απο τη φυση της ειναι αδυναμη, γιαυτο σχεδον παντα ολες οι κατηγοριες γυρναν εναντιον του βιαστη, αφου η κοινωνια πρεπει να την προστατεψει. υπαρχουν παντως και ορισμενα γνωστα παραδειγματα, απο τουριστριες πχ που ερχονται στα νησια και ψευδονται οτι τις βιασαν τις καναν και τις δειξαν, αυτες απλα εκμεταλευονται το παραθυρακι του νομου, και δε νομιζω ο υποτιθεμενος "βιαστης" να αξιζει και τοτε κρεμαλα...

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    home which home
    Posts
    2,326
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    θα πω αλλες δυο μαλακιες εδω κι αν δε συμφωνειτε μπαγλαρωστε με...

    ειμαι υπερ ολων αυτων που εγραψες, της ανωμαλιας και της διαστροφης γενικοτερα, αρκει να το θελουν και οι δυο (καλα με τα ζωα δε ξερουμε αν το θελουν, εκτος αν ειναι αρσενικο με γυναικα)!

    το οτι ξεφευγει καποιος, και φτανει να τα κανει ολα αυτα, να γινεται ομοφυλoφιλος ή και να βιαζει ακομα, πιστευω ειναι επειδη δε μπορεσε να εχει κατι normal και το περιβαλλον του τον εσπρωξε εκει.

    για παραδειγμα, οταν νιωθω οτι δε μπορω να εχω σχεση με μια κοπελα οπως θελω ή δε μπορω να βρω καν καποια να καλυψω τις αναγκες μου (γιατι εδω στην Ελλαδα παιζει κι αυτο), νευριαζω και οπως εχω ξαναπει ειναι σαν να μου φταινε οι παντες. τοτε δε χαμπαριαζεις ανθρωπινα δικαιωματα και λοιπα! μπορει απ'τη τρελα και την αγαμια να κανεις το οτιδηποτε. συνηθως γυρνανε στα μικροτερα κοριτσακια επειδη ειναι πιο ευκολοι στοχοι ή και στα τρανσεξουαλ κλπ. ολα αυτα οφειλονται στην ελλειψη φυσιολογικης σεξουαλικης ζωης!

    εγω προσωπικα παλευω τοσο καιρο να βρω κατι σταθερο. δε θελω να ξεφυγω, αλλα οι σκεψεις μου πολλες φορες δεν ειναι οκ. ειμαι σιγουρος οτι εδω μεσα κι αλλοι βρισκονται στην ιδια θεση, να εχουν τρελαθει απ'τη μοναξια τους! κι αντι οι ελληνιδες να το φροντισουν αυτο και να ειμαστε ολοι ικανοποιημενοι... το παιζουν δυσκολες, με τα καπριτσια τους, και τις μαλακιες τους, και τελικα οδηγουμαστε σε σκοτεινα και παρανομα μονοπατια. αν αυξηθηκαν οι βιασμοι ειδικα με τη φτωχεια που επικρατει πλεον, δε το γνωριζω γιατι δε παρακολουθω ειδησεις. εγω σαν αντρας παντως καταλαβαινω τους βιαστες.

    τεσπα για να επανελθουμε στο θεμα του βιασμου, οπως ειπα ειναι λεπτο ζητημα, κι επειδη η γυναικα απο τη φυση της ειναι αδυναμη, γιαυτο σχεδον παντα ολες οι κατηγοριες γυρναν εναντιον του βιαστη, αφου η κοινωνια πρεπει να την προστατεψει. υπαρχουν παντως και ορισμενα γνωστα παραδειγματα, απο τουριστριες πχ που ερχονται στα νησια και ψευδονται οτι τις βιασαν τις καναν και τις δειξαν, αυτες απλα εκμεταλευονται το παραθυρακι του νομου, και δε νομιζω ο υποτιθεμενος "βιαστης" να αξιζει και τοτε κρεμαλα...
    κενο, ας πει εδω η μπροκεν που τα ξερει καλυτερα, αλλα πολυ μεγαλο ποσοστο βιαστων ειχε γυναικα και παιδια, δουλεια, και μια "φυσιολογικη" ζωη.

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    το μήνυμα τροποποιηθηκε από τη διαχείριση.

    κ εχει μπερδευτει κ σε ένα αλλο κομματακι....αυτό της αναρχιας.....
    αν ειναι ο ιδιος τοσο βιτσιοζος μν μας το κανει κ σημαια...
    εγω λεω κριμα που τετοιες αποψεις βγαινουν στον αερα....
    το μήνυμα τροποποιηθηκε από τη διαχείριση.
    αυτα
    http://www.mazi.org.gr/

  11. #26
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    Quote Originally Posted by carrie View Post
    κενο, ας πει εδω η μπροκεν που τα ξερει καλυτερα, αλλα πολυ μεγαλο ποσοστο βιαστων ειχε γυναικα και παιδια, δουλεια, και μια "φυσιολογικη" ζωη.
    αυτα που γραφεις ειναι σαν καλυψη. οταν εχεις πλεον "αρρωστησει" και δεν ικανοποιησε με μια φυσιολογικη σεξουαλικη ζωη. εγω σου εγραψα πως φτανει καποιος εκει, αν δεν εχει αρρωστο παρελθον απο μικρος (δλδ να τον βιαζει ο πατερας του, να τον χτυπαει ή να του συμπεριφερονται ασχημα κλπ). πιστευω ειναι ακριβως σαν τους γκευ που κανουν οικογενεια για να φαινονται σωστοι και με γυναικα (και ακομα χειροτερα αν κανουν και παιδια), ενω κατα βαθος γουσταρουν αντρες...

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    στο αλλο θεμα ομως μιλησες για ζωωδη ενστικτα. δλδ οταν οι γυναικες το κανουν με τη θεληση τους ειναι οκ, οταν δε το κανουν δεν ειναι ? γιατι και για τους αντρες να μη μετραει το ιδιο ? δε θελω να παρω τη θεση κανενος, απλα σου δειχνω τις διαφορες συμφωνα με αυτα που εγραψες...

    επισης αυτο για τα ανθρωπινα δικαιωματα εμενα δε μου λεει κατι, γιατι δε σεβομαι καθολου τους ανθρωπους! προτιμω τα της ελευθεριας γενικοτερα. οπως πχ δε μπορεις να σκοτωσεις ενα κουταβακι γιατι το λυπασαι και δε σου εκανε τπτ, ετσι δε μπορεις να σκοτωσεις καποιον απροστατευτο στο ονομα της τεχνης (εκτος αν μπλεκουν αλλα μεσα, πχ εκδικηση). αν θελει ο ιδιος να σκοτωθει on camera βεβαια ειναι αλλο θεμα (τα γνωστα snuff αν εχεις ψαχτει).

    εγω σε έχασα εδω....
    ρωτας αν μια γυναικα που θελει να κανει σεξ ειναι οκ, ενω αν δν θελει κ την βιασουν δν ειναι?

    κ για τους άντρες το ίδιο ισχυει
    οταν ενας άντρας δν θελει να κανει σεξ κ τον βιασουν ( αλλος άντρας εννοω ή αντρες ) φυσικα κ δν ειναι οκ.

    δλδ αυτο με τα ανρωπινα δικαιωματα δν σου λεει κάτι?
    ο πιο δυνατος κ έτσι εννοεις?
    http://www.mazi.org.gr/

  13. #28
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    οταν η γυναικα ακολουθαει πουτανιστικη συμπεριφορα και την ενδιαφερει μονο το σεξ ειναι ζωωδη ενστικτο, ενω οταν ο αντρας θελει να κανει κατι παρομοιο αλλα δε βρισκει (γιατι ειναι ζωαδια οι γυναικες εδω και μπορει να το παιζουν αδιαφορες, δυσκολες ή οτι αλλο και το να πας μαζι τους καταντησε κατορθωμα) και πρεπει ειτε να πληρωσει (νομιμα) ειτε να φτασει να βιασει (παρανομα εννοειτε) δεν ειναι ζωωδη ενστικτο ?

    ξερεις να εχουν παει πολλοι αντρες να καταγγειλουν οτι τους βιασαν γυναικες ? καταρχας αυτο το πραμα ειναι ντροπη απο μονο που το λεμε κι ολας...

  14. #29
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  15. #30
    αν ειναι να ασχολουμαστε με το αρρωστο παρελθον του βιαστη αυτο και αν κατανταει φρικη...ετσι και εγω επειδη εχω νευρα να παω να σκοτωνω ανημπορους ανθρωπους,ε ειμαι αρρωστη πως σου φαινεται κενο?
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ένα πολύ ωραίο site για τα προβλήματα μας
    By akisp in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 30-03-2011, 19:01
  2. Replies: 4
    Last Post: 08-01-2011, 20:46
  3. ΕΛΠΙΔΑ:ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΟΥΜΕ ΣΕ ΑΥΤΗΝ Η' ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΥΠΟΥΛΟ ΠΡΑΓΜΑ ΤΕΛΙΚΑ???
    By Asterix in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 10
    Last Post: 28-03-2010, 17:57
  4. ενα πολυ ωραιο βιβλιο
    By Lef in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 0
    Last Post: 09-03-2010, 19:17
  5. ύπουλο πράγμα...
    By joana in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 7
    Last Post: 30-05-2008, 12:53

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •