Θελω να μου πειτε την γνωμη σας!!! s.o.s
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 29
    Senior Member

Θελω να μου πειτε την γνωμη σας!!! s.o.s

Αχχ παιδια...εκανα μια βλακεια...και ελπιζω να μην μου κοστισει ακριβα.. ενω εκανα ερωτα με το αγορι μου, και ημουν απο πανω...και φορουσε προφυλακτικο , την ωρα που τελειωσε μεσα στο προφυλακτικο δεν τραβηχτικα απο πανω του, και συνεχισαμε 2 λεπτα ακομα...Οταν βγηκε, το λαστιχακι του προφυλακτικου στο τελος ητανε λιγο χαλαρο και φοβαμαι μηπως βγηκαν τα υγρα ρε γαμωτο εστω και λίγα...Το κοιταξαμε αλλα εκεινη την ωρα δεν ειχαμε αγχωθει πολυ τωρα το σκεφτομαι συνεχεια και κοντευω να τρελαθω...λετε να εγινε κατι τετοιο και να περιμενω παιδιιιιι??????? ααααα!!

Senior Member
    1.μην αγχωνεσαι και 2.αν εισαι 1000 σιγουρη οτι προτιμας να μην εισαι εγκυος,υπαρχει και το χαπι της επομενης ημερας!
    No matter what anybody tells you, words and ideas can change the world. -Deas poets society

Senior Member
    τι εγγυμοσυνες και βλακειες...Ειμαι 21...δεν θελω παιδι...και οσο για το χαπι..δεν θελω να το παρω...ποιος ξερει τι μπορει να προκαλεσει...!! Δεν ξερω ρε γαμωτο...δεν νομιζω να βγηκαν απο το προφυλακτικο... δεν νομιζω...

Senior Member
    καρολ ευχομαι να μη βγηκαν αλλα επειδη ποτε δεν ξες τι γινεται κ επιδη ο διαολος εχει πολλα ποδαρια κ μπορει καποιο να σπασει, αν θες μπορεις να παρεις το χαπι της επομενης ημερας προκειμενου να εισαι 100% σιγουρη, ειναι δυνατο αλλα αμα δεν το εχεις ξαναπαρει ως τωρα δεν προκαλει τοσο προβλημα.. επισης κανε κ τεστ εγκυμοσυνης μετα απο καποιες μερες ωστε να ξεκαθαρισει η κατασταση κ να σου φυγει το αγχος...
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

Senior Member
    Τώρα ότι και να πούμε εμείς δεν έχει σημασία,δεν είμασταν εκεί εκείνη την στιγμή για να δούμε ακριβώς τι έγινε και αν βγήκαν υγρά απ έξω από το προφυλακτικό,πάντως για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο εφόσων δεν θέλεις παιδί πάρε το χάπι της επόμενης μέρας...

Senior Member
    3 μερες πριν εγινε...Ρε μα τον θεο αυτη τη στιγμη ευχομαι τα φαρμακα που παιρνει να αποδυναμωνουν το σπερμα ...σε περιπτωση που μπηκαν υγρα μεσα!!

Senior Member
    Το εχουν παρει 2 φιλες μου και δεν εχουν παθει τιποτα.πραγματικα παρτο γιατι ειτε βγηκαν ειτε οχι δν υπαρχει λογος να το διακινδυνεψεις!
    No matter what anybody tells you, words and ideas can change the world. -Deas poets society

Senior Member
    συμφωνω με τα παιδια, καλυτερα παρ το για να εχεις το κεφαλι σου ησυχο....

κ κανε μετα κ ενα τεστ εγκυμοσυνης, νομιζω εχει καποια που σου δειχνουν κ πιο νωρις αποτελεσμα...
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

Senior Member
    αυτο εγινε πριν 2 μερες...Ημουν και στις γονιμες γαμωτο!! Οι γονιμες δεν ειναι 14-15 μερες απο την αρχη της περιοδου???

Member
    Quote Originally Posted by Karol View Post
    3 μερες πριν εγινε...Ρε μα τον θεο αυτη τη στιγμη ευχομαι τα φαρμακα που παιρνει να αποδυναμωνουν το σπερμα ...σε περιπτωση που μπηκαν υγρα μεσα!!
    α μαλιστα προτιμας να μεινει στειρος για να ξεαγχωθεις εσυ,ωραια μυαλα..το χαπι παρτο δε παιζει να γινει τπτ...η κοπελα μ το χει παρει 3 φορες μεχρι τωρα..η μονη παρενεργεια ηταν οτι επηρρεαστηκε λιγο ο κυκλος τους επομενους μηνες..

Senior Member
    προφανως και δεν μιλησα για στειροτητα...και δεν θα ξεαγχωθω μονο εγω αλλα και αυτος ....!!! και δεν ειναι πως καναμε χωρις προφυλακτικο για να νιωθω ενοχη 100/100...απλα ισως λεω εγινε μαλακια εκεινη τη στιγμη ....

Senior Member
    Α!και για να εισαι σιγουρη απο δω και περα,γιατι ποτε δεν ξερεις τι γινεται με τα προφυλακτικα,θα μπορουσες να ξεκινησεις και τα αντισυλληπτικα.

Senior Member
    Προσπαθω να τα αποφυγω ολα αυτα ρε γαμωτο..δεν θελω να παιρνω τιποτα απ ολα αυτα...Το χαπι δεν θα το παρω...αν και εχω περιθωριο μεχρι αυριο...θα περιμενω να αδιαθετησω...και ας ζησω με το αγχο 10 μερες...Δεν μπορει να εγινε κατι...πρεπει να παει μεσα στον κολπο βαθια...και εγω δεν ειμαι καν σιγουρη αν βγηκε εξω απο το προφυλακτικο...Αυτο ειναι που λεμε , ζεις με αμφιβολιες...

Senior Member
    Κοίτα κάρολ αν πάρεις το χάπι της επόμενης μέρας μπορεί να επηρεαστεί ο κύκλος σου τους επόμενους μήνες...
    Αν δεν το πάρεις πάλι θα επηρεαστεί ο κύκλος σου από την αγωνία που θα έχεις περάσει...
    Ίσως πάλι θα ήταν καλό να δεις έναν γυναικολόγο ή κάποιον φαρμακοποιό ωστέ να είσαι πιο σίγουρη.Μέσα από το φόρουμ εμείς δεν μπορούμε να κάνουμε και πολλά...ούτε μπορούμε να σου επιβαιβεώσουμε το οτιδήποτε...Η απόφαση είναι δική σου στην τελική τι θα κάνεις....Παρ όλα αυτά αν εγώ ήμουν στην θέση σου θα έπαιρνα το χάπι αντί για το ρίσκο να μείνω έγκυος...

Α και κάτι επιπλέον...αυτός που σου γράφει αυτή την στιγμή έχει περάσει μέσα από προφυλακτικό ( :p ) για αυτό θα σου πρότεινα να πάρεις και κάποιον επιπλέον τρόπο προφύλαξης...

Senior Member
    κοιτα πρεπει να εισαι πολυ ατυχη για να εχεις μεινει εγκυος κ ο τυπος πολυ καρπερος....αφου αποφευγεις τα χαπια γενικως απ οτι καταλαβα κι αφου δεν νομιζω να υπαρχει κ κατι αλλο που μπορεις να κανεις ευχισου να πανε ολα καλα...ενταξει δεν πιστευ να εμεινες εγκυος παντος αν εχεις καθηστεριση αυτο το μηνα μαλλων απο το ανχος θα ειναι......

Page 1 of 2 12 LastLast