ΔΙΦΟΡΟΥΜΕΝΟΣ ΕΡΩΤΑΣ - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 8 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 107
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    krhth
    Posts
    161
    popaki πηγαινε κ οτι βρεξει ας κατεβασει εγω ετσι οπως τα λες πιστευω οτι σε θελει απλα πες τη το ανοιχτα παντα μαρεσε η αληθεια κ τα ξεκαθαρα λογια οτι κ να ναι αυτα κ πιστευω στο περισσοτερο κοσμο γι αυτο πες το κ στη τελικη κ να μη θελει εσυ εκανες το βημα απο κει κ περα συνεχιζεις ειτε σαν φιλη της απλα ειτε σαν κατι παραπανω τωρα να μην θελει κ επικοινωνια καθολου επειδι θα της πεις την αληθεια δεν το νομιζω αλλα ρισκαρε λεω εγω....

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    374
    Νομιζω οτι ειναι καπως λογικο να εχει νευριασει απο τη στιγμη που οπως λες σου εχει πει τι νιωθει εδω και μηνες χωρις να εχει παρει ακομα συγκεκριμενη απαντηση. Εφοσον νιωθεις πραγματα δε βλεπω αλλη λυση περα απο το να της το πεις και να δεις αν ενδιαφερεται.

  3. #18
    Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    66
    σευχαριστω γ την απαντησ...απλα μου χει θυμωσει κ δεν μουμιλαει τωρα...κ πως νατης τοπω?της τηλ, δεν τοσηκωσε...μουχει ξαναθυμωσει κπαλι ετσι εκανε...τι ναπω...ταχει κ με ενα αγορι και ισως να μην θελει τιποτε..αν κ παλι μου δειχνε ενδιαφερον οσο ειχε τοαγορι αυτο..τι ναπω..ενταξει δεν θελω ναφανω κ τοσο πια απελπισμενη απτον ερωταμου γ αυτην..αλλα νιωθω οτι θασκασω πια..ειιλικρινα, δεν ξερω πως ναχειριστω την κατασταση..φοβαμαι οτι θα με απορριψει, κυρίως λογω του οτι εχει θυμωσει που τοσον καιρο δε βρισκω το θαρρος νατης το ομολογησω..σιγουρα απτα μηνμυτα μου το ξερει,της τολεγα εμμεσα,αλλα εχει κολλησει να της τοπω ευθεως..δίχως ομως να με βοηθαει σε αυτο κ εκεινη..ισα ισα τωρα μεχει αποκαρδιώσει

  4. #19
    Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    66
    κ ομως τωρα δεν μουμιλαει..οποτε δεν μπορω νατης μιλησω με τιποτα..απλα μεστενοχωρει γτ πιστευω οτι κεινη νιωθει αναλογα,οταν σκεφτομαιπως τοσον καιρο της εστελνα μηνυματα τυπου σεσκεφτομαι,μου εισαι σημαντικη της ειχα πει,κ ολα ταδεχοταν...χωρις να δειχνει οτιτην χαλαγανε..αντιθετα κ αυτη μουλεγε οτι αποκοντα θελω νασουπω ποσα προτερηματα βλεπω οτι εχεις..οταν περναγε μια μερα χωρις ναεπικοινωνησω την επομενη μου τηλ, στο γυμναστηριο ειχε ερθει κ με ειχε πιασει αποτους γοφους μου,..εκτος πια αν μεκοροιδευε..τιναπω

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    dark side of the moon
    Posts
    2,218
    popi, καλημέρα.

    Νομίζω δεν είχες αναφέρει ξανά ότι η κοπέλα έχει αγόρι. Ίσως και αυτό να περιπλέκει τα πράγματα.
    Και η αλήθεια είναι ότι πράγματι πέρασε καιρός από τότε που σου είπε ότι σε βλέπει ερωτικά.

    Δεν μπορείς να πιέσεις την κατάσταση αν η ίδια κρατάει τέτοια στάση, είτε σου κάνει ''νάζια'' τώρα, είτε είναι πράγματι θυμωμένη.

    Αν αρνείται να σε δει και να σου μιλήσει, μπορείς να της γράψεις ένα γράμμα, ένα e-mail και να της εκφράσεις πώς νιώθεις γι' αυτήν. Ή να τις στείλεις ένα μήνυμα λέγοντάς της ότι νιώθεις διαφορετικά για κείνη απ' ότι παλιότερα και ότι θα ήθελες να μιλήσετε από κοντά.

    Από εκεί και πέρα όμως είναι δική της η απόφαση και αν συνεχίσει να έχει αυτή την στάση απέναντί σου και να μη σου μιλάει,
    γνώμη μου είναι να απομακρυνθείς για λίγο διάστημα.

  6. #21
    Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    66
    καλή σου μέρα..ναι δεν το ανέφερα ξανα ότι εχει αγόρι..και τότε που μου ειχε μιλήσει εκείνη πάλι είχε αγόρι..όπως και εγώ έχω.είπα οτι ειναι η πρωτη φορα που μου συμβαίνει αυτό.πάντα εχα αγόρια και μονο με αγορια ενιωθα σεξουαλική έλξη..θεωρώ πως επαιξε μαζίμου γιατί μεχρι και πριν λιγες μερες θυμώσει μαζίμου, συνέχιζε να μου δείχνει ενδιαφερον...οποτε δεν μπορει τωρα να μου φερεται ξαφνικα τοσο απαξιωτικά και ουτε ενα γεια να μην μου λεει..ναι, εχω απο μακρυνθει ήδη εδω και μια βδομάδα και εγώ.θέλησα μόνο ενα γεια να της πω,αφου ουτε καν μου απαντησε δεν θα κάνω τιποτε αλλο.αλλά πιστεψέ με δεν είναι τυπος που ντρεπεται να πει οτι δεν γουσταρω...και μου τοχε πει κ η ιδια οτι οταν κατι δεν το θελει το λεει ευθέως, όπως εκανε οταν της ειπα να περναγα απτι σπιτιτης(τιε πρωτες μερες που μου θυμωσε, πριν 10μερες) και μου πε οχι δεν θέλω, γιατι και που ερχεσαι δεν μου λες κατι συγκεκριμενο...και όταν την ρώτησα τί θέλεις δηλαδη να σου πω?μου λεει εχεις κατι να μου πεις?κ οταν της ειπα αστο δεν θέλω τιποτε να πω , εκεί ήρθε η ρήξη πιστεύω..

  7. #22
    Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    66
    και από τοτε δεν μου μιλάει ..Νομίζω πως είναι πολύ ξεκαθαρο οτι περιμενε να της το πω...Αλλά εγώ δεν ήθελα μεσα απο μηνύματα να εκφρασω κατι τοσο προσωπικο,,Αυτό δεν καταλαβαίνω...Γιατί επέμενε τοσο να της το πω μεσα απτα μηνύματα?Μήπως για να έχει πειστήρια ώστε να με κοροιδευει κιόλας απο πίσω?Εντάξει, μειχε προσκαλεσει μια μερα να πάω σπιτι της, αλλά ελειπα εκτος κ δεν μπορεσα...μπορούσε όμως να μου ξαναπει..Δεν ξέρω τελικά..Δεν μπορώ να βγάλω άκρη τί θέλει απο μένα.Μια θεωρω οτι επαιζε κ με κοροιδευε, και μια οτι νιώθει πράγματα γ μένα..τι ναπω..σας εχω μπερδεψει κ εσας, γιατι είναι πολλοί οι διάλογοι που χουμε κανει κατακαιρούς και τα διάφορα σκηνικά που χει κάνει κ αυτή που θα καταντήσω βαρετή αν τα γράψω ολα...

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    374
    popi το να της πεις οτι ειναι σημαντικη για σενα νομιζω οτι θα μπορουσες να της το πεις ακομα κι αν δεν ενιωθες κατι ερωτικο. Λιγο εγωισμο να εχει, ειναι λογικο να μη θελει να δειχνει εντελως διαθεσιμη τοσους μηνες μετα παρα μονο αν ειναι σιγουρη για κατι που νιωθεις. Αν εσυ δεν εχεις κατι να χασεις δε βλεπω το λογο για να μη της μιλησεις, εστω κι αν σε απορριψει. Εκτος κι αν δε θελεις να προχωρησεις με αμφιβολιες.

  9. #24
    Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    66
    πέρα απο το μου είσαι σημαντικη της εχω πει και άλλα,κ ουσιαστικα της ειχα πει οτι την θελω πολυ οταν της ειχα γραψει στον υπολογιστη <3
    shift<3 που βγάζει στην οθόνη μια καρδιά και μου το είχε γραψει και εκείνη...οπότε της το χα πει...τώρα δεν ξερω γιατι εκανε ξαφνικα την χαζη και ηθελε μεσω μηνυματων να της πω οτι την θελω..δεν θέλω να το πω γραπτως αυτο..θέλω να μαστε αποκοντα..αφου δεν θέλει , δεν μπορω να κάνω τιποτε δυστυχώς...εντάξει ντρεπομαι κιολας, δηλαδη τι να την παρακαλέσω, σεπαρακαλώ ακουσεμε?

  10. #25
    Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    66
    ας πάψει να είναι τόσο εγωίστρια..επειδή είναι όμορφη και έχει μάθει οι άντρες να την παρακαλάνε, θέλει να συμβαίνει αυτό πάντα....δεν θέλω να το παινευτώ,αλλά εξίσου όμορφη είμαι κ εγώ...δεν είμαι κανένα μπάζο...και με ειδε που το προσπαθούσα..απλά οκ μου ειχε πει σε μια κουβεντα μας οτι για αυτή κάποιος αξίζει οταν εχειε τα κότσια νατης το πει ευθεως οτι την θελει !ενταξει κ γω της τοπα με πραξεις!

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    374
    Υπαρχει περιπτωση αν της μιλησεις και σε απορριψει να μετανιωσεις που της μιλησες. Υπαρχει περιπτωση αν δεν της μιλησεις να μετανιωσεις που δεν της μιλησες. Ποιο σου φαινεται χειροτερο απο τα δυο?

  12. #27
    Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    66
    η αλήθεια είναι οτι αν δεν της μιλήσω θα το μετανιώνω συνέχεια μετα...αλλά νίωθω επισης οτι ήδη της ειπα πολλά...άρα..μήπως δεν με θελει τελικά?

  13. #28
    Quote Originally Posted by popi80 View Post
    η αλήθεια είναι οτι αν δεν της μιλήσω θα το μετανιώνω συνέχεια μετα...αλλά νίωθω επισης οτι ήδη της ειπα πολλά...άρα..μήπως δεν με θελει τελικά?
    πόπη....
    αναμασάς το ανέκδοτο με το γρύλο.
    Σου είπα, ζήτα της να βγείτε, πιες δυο ποτά πες της τα και αν δεν θέλει τουλάχιστον θα περάσει αυτός ο εφιάλτης που ζεις.
    Στο κάτω-κάτω (και πεστης το αυτό), αυτή το ξεκίνησε το πανηγύρι και συ τσίμπησες.

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    home which home
    Posts
    2,326
    Xαζομαριτσες, μετα συγχωρησεως, και κακως ασχολεισαι. Αυτη πεταξε ενα δολωμα μια στιγμουλα, και εσυ απο τοτε καθεσαι και την επιβεβαιωνεις την αυτου μεγαλειοτατη πριγκηπεσσα. Θα νιωσεις ανεβασμενη αμα επιτελους καταδεχτει και σου ριξει τη ματια της η εξοχοτητα της; Εχεις μπει σε ενα τριπακι, βγες απο εκει μεσα, και αν θελει ας ερθει αυτη να σε κυνηγησει, τι φοβασαι, μηπως στεναχωρεθει απο την απορριψη και την χασεις; Τι ακριβως θα χασεις; Μια κοπελα που κανει την παπια και σε τυρανναει;; μεγαλη απωλεια πραγματι!

  15. #30
    Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    66
    έχεις δικιο carrie..πολύ χαζό εκ μέρους μου που στενοχωριέμαι κιολας..αυτή την πλάκα της έκανε μάλλον

Page 2 of 8 FirstFirst 1234 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ανεκπληρωτος ερωτας
    By lynyrd skynyrd in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 2
    Last Post: 21-04-2011, 18:53
  2. Σεξ&Ερωτας
    By Michaelgr in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 62
    Last Post: 11-06-2010, 20:45
  3. Έρωτας?
    By Moi in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 15
    Last Post: 13-11-2009, 13:22
  4. Στοματικός έρωτας
    By Maximilian in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 11
    Last Post: 17-07-2009, 17:45
  5. Φανταστικος ερωτας
    By lindsay in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 5
    Last Post: 02-07-2009, 16:38

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •