ΔΙΦΟΡΟΥΜΕΝΟΣ ΕΡΩΤΑΣ - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 107
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    home which home
    Posts
    2,326
    Mην το παιρνεις οτι εκανε πλακα, γιατι απλα μαλλον θελει καποιους-καποιες να την επιβεβαιωνουν, να τρεχουν απο πισω της, και να τους παιδευει. Αν οντως σε ηθελε και νοιαζοτανε, θα καταλαβαινε τη δυσκολια σου να εκφραστεις, θα καταλαβαινε τι προσπαθεις να της πεις, και θα σε βοηθουσε να την πλησιασεις. Επισης, αν ησουν ερωτευμενη, θα μας ελεγες "ειμαι ερωτευμενη" και οχι "νιωθω πως ειμαι ερωτευμενη". Ολα αυτα που μας λες δειχνουν οτι απλα αυτη η κοπελα σε εκανε να φας ενα σκαλωμα, δινοντας σου κατι, και μετα προκαλωντας σε να εκδηλωθεις ανοιχτα για να σου δωσει κατι παραπανω (για το οποιο εγω προσωπικα αμφιβαλλω).

  2. #32
    Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    66
    τί εννοείς ''για να σου δώσει κάτι παραπάνω?''

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Πρενατάλ
    #Πρέπει Να Τα Λύσεις Μεταξύ σου.
    ό,τι είπε η κάρι νομίζω κι εγώ. Και πως το σεξ στην τελική δεν είναι θέμα δηλώσεων. Δεν είναι εφορία.
    Ίσως το σκάλωμα που έχεις φάει να μην είναι έρωτας, αλλά ανεκπλήρωτες προσδοκίες μαζί με ενοχές.
    Ενοχές γιατί τάχα την έχασες λόγω αντιστάσεων (στον έλεγχο που εξασκούσε) και προσδοκίες από λάθος πρόσωπο.
    Κάτι καλό σου βγήκε. Θέλεις να κάνεις σεξ με γυναίκα και σου έγινε καθαρό. Ένα σωρό γυναίκες σε περιμένουν να το φχαριστηθείτε.
    Γιατί κλαίγεσαι για κάποια που δε φαίνεται να χρειάζεται την παρουσία σου στη ζωή της?
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  4. #34
    Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    66
    δεν αισθάνομαι για τις γυναίκες έλξη...με αυτήν την κοπέλα το ενιωσα μόνο.δεν ξέρω για ποιους λόγους..ίσως έχεις δικιο...πρέπει να το ξεχάσω το όλο θέμα..

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Αιτωλ
    Posts
    1,390
    {δεν αισθάνομαι για τις γυναίκες έλξη...με αυτήν την κοπέλα το ενιωσα μόνο.δεν ξέρω για ποιους λόγους..}<<<<<<<<<<<<<ειναι απλο , σε προσεγγισε , και σου ενεργοποιησε αυτη την επιθυμια . Στην συνεχεια εκανε πισω (για δικους της λογους ),,, αφου αυτη εκανε την πρωτη κινηση , λογικα ειχε και την ''ευθυνη'' να σε οδηγησει στα μονοπατια της . Δεν το εκανε . Εσυ τωρα θα μεινεις μετεωρη σε μια αοριστη υποσχεση ?
    Σε ενα διλημμα χωρις ισως 'αντικειμενο' ?
    Αυτο ενοουσα παραπανω,, εσυ δεν εχεις κατι να κανεις σε αυτο, κι αφου δε σε ελκουν τα κοριτσια , ασχολεισου με κανα αγορακι τωρα ,,, και βλεπεις αν σε καποια αλλη στιγμη της ζωης σου ,,,εαν και οταν .....

  6. #36
    Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    66
    απλά ειναι πολύ νωπη η ιστορία κ δεν μπορω να αρνηθω οτι με χει πειραξει η συμπεριφορατης κ μεχει πικράνει..οκ θα μου περάσει μάλλον, αλλά νιώθω χαλια, γτ ήταν εντονα αυτά που μου ειχε πει και μου εδειχνε..απορώ τελικά με κάποιυς ανθρώπους πώς μπορούν και υποκρίνονται τοσο καλά και ζουν διπλές ζωές....
    Last edited by popi80; 30-05-2011 at 03:45.

  7. #37
    Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    66
    νιώθω πολύ ασχημα..πραγματικά δεν μπορώ να το κραταω αλλο μεσα μου, με τρωει καθε μερα που περνα,,θέλω να παω να της πω πως νιωθω,,δεν μπορώ να το πνιξω μεσα μου..και δεν μπορώ να το πω σε κανεναν αυτο που νιωθω εκτος απο εδω.μου λειπει καθε μερα που περνα..χριστε μου, δεν το πιστευω αυτό που μου συμβαινει..προσπαθω να συγκρατησω τον ελεγχο των συναισθηματων μου και δεν μπορω..τελη ιουνιου θα φυγει θα παει στην πόλη απτην οποια καταγεται κ θα ρθει παλι πισω τον σεπτεμβρη με το ανοιγμα των σχολειων..και μονο που το σκεφτομαι εχω απελπιστει..μήπως τρελάθηκα κ πρεπει να απευθυνθώ σε ειδικό?δεν μπορω να τη βγαλω απτο μυαλομου λεπτο...ειχα νατο παθω αυτο απτον πρωτο μου μεγαλο ερωτα(αντρας).ειμαι πολυ ασχημα τελικα..δεν μπορω να υποκρινομαι οτι δεν με νοιαζει

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Αιτωλ
    Posts
    1,390
    -μην το βλεπεις σονυ κ καλα σαν υποκρισια . Ισως πραγματικα να τα ενοιωθε αυτα που εδειχνε.
    Αλλα αυτα τα συναισθηματα ειναι πολυ ποιο ευμεταβλητα απ τα κανονικα ας πουμε , δεν κοντρολαρονται τοσο ευκολα....ειναι πρωτογνωρα κ με περισσοτερο ρισκο ...
    Μπορει η φιλη σου να βασανιζεται (λεμε τωρα ) περισσοτερο ,, αλλα να μην θελει να το δειξει ,, ....Ξεκιναει καποιος για μια σχεση (οποιαδηποτε σχεση) στη συνεχεια φοβαται , δεν μπορει να το διαχειριστει οπως εμεις θα θελαμε ,,και για να μας περασει το στοπ-ως εδω, το δειχνει με καποια ψυχροτητα. Αυτο μπορει αυτο κανει.
    Δεν ειναι σωστο να τον κρινουμε , γιατι με την ιδια σκεψη : ας το καναμε εμεις καλυτερα ! ,,ας πέρναμε την πρωτοβουλια καποια στιγμη εμεις και ας το πετυχαιναμε.
    Στις σχεσεις υπαρχει συνυπευθυνοτητα,, και στην επιτυχια και στην αποτυχια ...

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Αιτωλ
    Posts
    1,390
    δεν τρελαθηκες , ο ερωτας ειναι μια αρωστια. καταρχην περαστικα σου . μετα μην φερεσαι εν θερμω και μη φερεις και τη φιλη σου σε δυσκολη θεση ισως .
    προσπαθησε να σεβαστεις και τη δικια της επιλογη.
    Εν το μεταξυ μπορεις να δειξεις τα αισθηματα σου χωρις απαραιτητα να τα προσδιορισεις συγκεκριμενα.
    Ο χρονος θα δειξει , και ο σεπτεβριος δεν ειναι μακρια

  10. #40
    Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    66
    όχι εν θερμώ δεν πρόκειται ναφερθώ ,όσο κ αν το θέλω..ακριβώς γιατί νιωθω εγω πολύ ασχημα κ εχω κλειστεί στο καβούκιμου εδω κ μερες..απλά εδώ μιλάω ανετα κ ξεσπαθωνω..δεν προκειται να της πω ξανα το οτιδηποτε..ηδη εχουν περασει 15μερες κ δεν εχω στειλει ουτε ενα μηνυμα..δεν θελω να χωθω απτη στιγμη που εχει κ σχεση τωρα..τί εννοείς μπορώ να δειξω τα αισθηματα μου χωρις να τα προσδιορισω συγκεκριμενα?

  11. #41
    Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    66
    τελικά εκανα μια κινηση σημερα..της μιλησα στο φεις..κ μου ανταποκριθηκε..μιλαγαμε αρκετη ωρα περι ανεμων κ υδατων, με ρωταγε κ εκεινη..απλά σεμια στιγμη με αφορμη μια φωτογραφια της με μαγιο με ρωτησε αν μου αρεσε τομαγιο της κ οταν της απαντησα καταφατικα, εκεινη θελησε να μου πει οτι΄΄δεν εχω ενισχυση πανω...το στηθος μου ειναι φυσικο..''δεν ξερω καπως μου εκανε αυτο...σαν να ηθελε να μου τοπροβαλλει αυτο..τι ναπω..κ μετα της προτεινα μεσω μηνυματος απο κινητο(μετά απο καποιες ωρες)να παμε οποτε θες γ καφε..δεν μου απαντησε κατι σε αυτο..απλά ξεροντας τον χαρακτηρα της θεωρω οτι ειναι καλο σημαδι, γιατι οταν δεν θελει κατι κ το αποκλειει, το λεει αμεσως το οχι..πιστευω οτι το επεξεργαζεται..δεν μπορουσα να μην της μιλησω...μην με βρισετε...

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Γύρω γύρω το πάτε ρε κοπελιά. Γιατί να σε βρίσουμε, εσύ βασανίζεσαι.
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  13. #43
    Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    66
    τί εννοείς ΄΄γύρω-γύρω?΄΄

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Αιτωλ
    Posts
    1,390
    :) τελικα σου αρεσε το μαγιο της η το ειπες για να την κολακευσεις ;

  15. #45
    Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    66
    δυστυχώς(για μενα..)μου αρεσε παραα πολύ..ηταν κουκλα..αλλά συγκρατηθηκα φυσικα κ της ειπα απλα οτι ηταν καλο...εχω κολλησει μαζι της τοπαραδεχομαι κ δεν ξερω ποσο θα αντεξω να μην της τοπω..ειλικρινα ειμαι πολυ μπερδεμενη...κ απτην αλλη εχω καποιυς αντρες να με διεκδικουν κ το αγοριμου,που θελει να παω ναμεινω μαζιτου(μενουμε σε διαφορετικες πολεις),αν κβεβαια η σχεση μας εχει αρκετα θεματα...κ εγω νιωθω οτι θελω αυτην ...τελεια ετσι?χειροτερα δεν γινεται νομιζω...δεν θα τη βγαλω καθαρη αυτο το καλοκαιρι μου φαινεται..προσπαθω να την ξεχασω ρε γαμωτο, να μην τη σκεφτομαι, ειμαι συνεχεια με αντρες, κανω σεξ μαζιτους,και περναω χρονο και παλι μετα το μυαλομου γυρναει πάλι σεαυτην.ειλικρινα δεν ξερω τι μεχει πιασει πια.κ εχω κ αυτην μετα να μου κανει μαυρη τη ζωη, μια να μου υποννοει πραγματα κ μετα να αδιαφορει...περναω μεγαλο ζορι κ δεν μπορω να το εκφρασω..θα τα πιω μια μερα μου φαινεται κ θα παω νατης τα πω...αυτη φταιει που τοξεκινησε ολο αυτο κ μεβαλε σεαυτην την κατασταση
    Last edited by popi80; 02-06-2011 at 02:57.

Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ανεκπληρωτος ερωτας
    By lynyrd skynyrd in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 2
    Last Post: 21-04-2011, 18:53
  2. Σεξ&Ερωτας
    By Michaelgr in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 62
    Last Post: 11-06-2010, 20:45
  3. Έρωτας?
    By Moi in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 15
    Last Post: 13-11-2009, 13:22
  4. Στοματικός έρωτας
    By Maximilian in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 11
    Last Post: 17-07-2009, 17:45
  5. Φανταστικος ερωτας
    By lindsay in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 5
    Last Post: 02-07-2009, 16:38

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •