O MAΚΡΙΝΟΣ ΜΟΥ ΕΡΩΤΑΣ:p
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 8 of 8
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    132

    O MA(ΚΡΙΝΟΣ ΜΟΥ ΕΡΩΤΑΣ:p

    Εχει κανεις τετοια εμπειρια δλδ να εχει ερωτευτει καποιον δυκτιακα,ωστοσο και οι 2 να εχουν κανει αλλες σχεσεις και να συνεχιζει η φλογα του ερωτα τους να αναβει ?
    Ειμαι ερωτευμενη 3 χρονια με αυτον και επιτελους ειμαστε και οι 2 free και θα συνταντιθουμε απο κοτνα σιντομα σε 10 μερες.
    Εχω ψιλοαγχωθει τι σχεση θα ειναι αυτη οταν μετα θα ξαναφυγει?
    Το σκεφτομαι συνεχεια και δεν θελω να τα διαβασει αυτα τα διαβαζει ολα ο πονηρουλης μου αλλα σημερα μυριζομαι οτι λυπει απο τον pc χααχα.
    Εγω θελω να μινει μονημα κοντα μου αλλα η δουλεια του τι θα γινει?Τον λατρευω τον θελω κοντα μου!!!:o
    Εχει μετακομισει κανεις λογο αγαπης πειτε μου θα σκασω!

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    132
    ιι τοσες προβολες και καμια απαντηση.στα παπακια σας ε?οκ :P

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    Quote Originally Posted by Λυδια32 View Post
    Εχει κανεις τετοια εμπειρια δλδ να εχει ερωτευτει καποιον δυκτιακα,ωστοσο και οι 2 να εχουν κανει αλλες σχεσεις και να συνεχιζει η φλογα του ερωτα τους να αναβει ?
    Ειμαι ερωτευμενη 3 χρονια με αυτον και επιτελους ειμαστε και οι 2 free και θα συνταντιθουμε απο κοτνα σιντομα σε 10 μερες.
    Εχω ψιλοαγχωθει τι σχεση θα ειναι αυτη οταν μετα θα ξαναφυγει?
    Το σκεφτομαι συνεχεια και δεν θελω να τα διαβασει αυτα τα διαβαζει ολα ο πονηρουλης μου αλλα σημερα μυριζομαι οτι λυπει απο τον pc χααχα.
    Εγω θελω να μινει μονημα κοντα μου αλλα η δουλεια του τι θα γινει?Τον λατρευω τον θελω κοντα μου!!!:o
    Εχει μετακομισει κανεις λογο αγαπης πειτε μου θα σκασω!

    στην εποχή της οικονομικής κρίσης ειναι δυσκολο να βρεις αλλη δουλεια.
    αν εισαι ιδιωτικος υπαλληλος.
    ακομη κ δημόσιος, αντιμετωπίζεις μία δυσκολία.
    http://www.mazi.org.gr/

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Earth
    Posts
    489
    Μάτια που δεν βλέπονται, ποτέ δεν λησμονιούνται!
    ""Ο μοναδικός σκοπός του e-psychology είναι να προσφέρει έναν χώρο όπου όλοι θα μπορούν να ανταλλάξουν [B]ιδέες[/B] και [B]εμπειρίες[/B] και να συζητήσουν θέματα της Ψυχικής Υγείας.""

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    132
    Γρηγορα λησμονιουνται λενε χαχααχ.
    Μωρε δεν βαριεσαι ας περασω οσο μπορω καλα μαζι του και μπορει καποια στιγμη να ειμαστε μαζι για παντα.:)

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Earth
    Posts
    489
    Πάντως να μετακομίσεις και να παρατήσεις την δουλειά σου αυτή την περίοδο ισοδυναμεί με αυτοκτονία! Εκτός αν έχεις πόρους από αλλού. Προσωπικά δεν μου αρέσει αυτό το "δέκα μέρες και μετά φεύγω" και μετά ξανακλείνουμε ραντεβού. Εννοώ μου κινεί υποψίες για "διπλή ζωή" στην οποία θα είσαι το "διάλειμμα"...

    Αν σε εξιτάρουν οι διαδυκτιακές σχέσεις την επόμενη φορά επέλεξε "within 10 miles"!... lololol Μπορεί βέβαια το παιδί να ναι μια χαρά ή απλά να το δείς σαν μια περιπέτεια (εμπειρία)!
    ""Ο μοναδικός σκοπός του e-psychology είναι να προσφέρει έναν χώρο όπου όλοι θα μπορούν να ανταλλάξουν [B]ιδέες[/B] και [B]εμπειρίες[/B] και να συζητήσουν θέματα της Ψυχικής Υγείας.""

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    132
    Βρε ειναι μεγαλος αντρας τον ξερω χρονια.
    Δεν εχει κατι αλλο καθε μερα μηλαμε καμ μεχρι της 3 το βραδι :P
    παντως εχει πολλες γνωσεις θα μπορουσε να βρει ευκολα δουλεια εδω.
    Last edited by Λυδια32; 22-07-2011 at 12:47.

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    13
    Αγαπητή φίλη Λυδία... έχω βιώσει κάτι παρόμοιο...βασικά ακόμα βιώνω... Το ξέρω αυτό το συναίσθημα..το νιώθω...το ζω...! Είναι δύσκολο να ζεις με την αναμονή...να ζεις περιμένοντας αυτόν τον άνθρωπο που σου άγγιξε την καρδιά...για μένα δεν ήταν το πρόβλημα μόνο η απόσταση...υπήρχαν και άλλα πολλά...ωστόσο θα έδινα τα πάντα για να μπορούσα να τον δω ευτυχισμένο έστω και για μία στιγμή... Πλέον οι δρόμοι μας χώρισαν...δεν το επέλεξα εγώ...αλλά δεν έχει και σημασία...ωστόσο για ένα πράγμα είμαι σίγουρη Όλα γίνονται για κάποιο λόγο... Να το θυμάσαι αυτό... Και η συμβουλή μου...? Εάν είσαι σίγουρη γι αυτών και νιώθεις βαθιά μέσα σου ότι αυτό είναι το καλό για σένα και θα σε κάνει ευτυχισμένη... Να το κάνεις...αν μπορούσα μέχρι και την άλλη άκρη της γης θα πήγαινα...

Similar Threads

  1. περι έρωτα
    By baggelio in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 48
    Last Post: 23-03-2010, 01:01
  2. Το ψέμα του έρωτα
    By Νικήτας in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 16
    Last Post: 24-05-2009, 10:20
  3. υποτροπίασε από έρωτα?
    By syntrofia in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 5
    Last Post: 24-04-2008, 12:55
  4. σκοτωνει ο γαμος τον ερωτα;
    By Nefelh in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 47
    Last Post: 05-12-2007, 00:52
  5. Ο κόσμος των μεγάλων και η απομυθοποίηση του έρωτα...
    By katerina7 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 61
    Last Post: 07-09-2006, 20:07

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •