Αγρια Ενστικτα και Σαρκοφαγα Ζωα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 34
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851

    Αγρια Ενστικτα και Σαρκοφαγα Ζωα

    ανοιγω αυτο το θεμα απλα για να απαντησω στον insect και να μη παει χαμενο το ποστ του στο "Τι σκέφτεστε;" thread, κι οποιος αλλος θελει συνεχιζουμε αυτη τη κουβεντα περι των αγριων ενστικτων μας εδω...

    Quote Originally Posted by insect View Post
    Οι έρευνες λένε πως η φύση έκανε τον άνθρωπο χορτοφαγο και ότι στην πορεία εξελίχθηκε σε παμφάγο, βελτιώνοντας έτσι τις πιθανότητες επιβίωσης του.
    Στο θέμα του σεξ σε καταλαβαίνω κάπως (είσαι 29 από'τι θυμάμαι). Σαν έφηβος δεν είχα σημαντικές εμπειρίες στο σεξ, σε οίκους ανοχής δεν μου σηκωνόταν ενώ οι περισσότεροι έφηβοι της ηλικίας μου το είχαν δεδομένο το μπουρδέλο, οι προχωρημένες της ηλικίας μου πήγαιναν με μεγαλύτερους τότε, οι καλές κοπέλες δεν έκαναν σεξ και γενικά άργησα να ξεπαρθενιαστώ ,ήθελα κιόλας η πρώτη μου φορά να ήταν υπο κανονικές συνθήκες. Στην πορεία προέκυψε αυτό, δηλαδή η πρώτη μου φορά ήταν με κοπέλα , λίγο μεγαλύτερη μου που γνώρισα σε νυχτερινό κέντρο ωστόσο με παράτησε μετά από λίγους μήνες. Σιγά σιγά άρχιζα να βγάζω μια αγριότητα (στην ουσία ίσως απλά να ξεψαρώνω και να το βλέπω πιο ωμά το θέμα), περιέργως αύξησα έτσι και τις επαφές μου με διάφορες κοπέλες. Ήμουν υπερβολικά γλυκός και καλός πιστεύω και η διαδικασία του να μπώ σε σύγκριση του τι κάνουν οι υπόλοιποι και τι εγώ με άφησε κάπως πίσω και ίσως με πολά απωθημένα.
    Σε οίκο ανοχής έχω πάει ελάχιστες φορές και μπορώ να λειτουργήσω μόνο εάν το θέλει και η ίδια η κοπέλα. Σε γνωριμίες υπο κανονικές συνθήκες είμαι κάπως πίσω μιας και δεν βγαίνω πολύ, η έστω δεν φαίνεται να ελκύω τις γυναίκες έτσι όπως έχω μπαγιατέψει, εξωτερικά και εσωτερικά, έχω ασχημήνει βασικά και το ξέρω.
    Στην ηλίκία αυτή βέβαια, μετά τα 30 δηλαδή, δεν έχει τόση σημασία η εμφάνιση (ίσως για τις πιτσιρίκες να έχει) αλλά η επαγγελματική ευστάθεια (καταρχάς για την διατήρηση της αυτοπεποίθησης και της ψυχικής υγείας, πιθανώς αυτά να πηγαίνουν και πακέτο, μαζί) καθώς και η θέληση για σχέση. Αρκετοί βέβαια που τα πηγαινουν καλά επαγγελματικά δεν έχουν μία αλλά πολλές και περνάνε καλά στο θέμα του σεξ. Περιττό να σου πω ότι θα ήταν μαλάκες (σύμφωνα με τα μυαλά της σημερινής γυαίκας) αν έτρεχαν πίσω από το βρακί μίας και μόνο θύλης. Συνοπτικά δηλαδή, οι γυναίκες (μιλώντας για τον κανόνα πάντα και όχι για τις εξαιρέσεις) επιλέγουν να είναι πολλές σε λίγους και "λίγες" σε πολλούς. Η γυναίκα ξέρει να επιβιώνει καλύτερα φίλε ΚΕΝΟ.
    Θα χαρώ να μας πεις και τις δικές σου προσωπικές εμπερίες απόψεις, πάνω στο θέμα.
    εγω πιστευω πως ειμασταν παμφαγα, περισσοτερο ομως προς το σαρκοφαγα, οπως ακριβως και τα αγρια ενστικτα μας μας σπρωχνουν εκει. αλλα στη πορεια ελατωσαμε το κρεας ισως γιατι ηταν δυσκολο το κυνηγι αφου τα ζωα ειναι πιο γρηγορα απο μας, και φυσικα γιατι ξεφυγαμε απ'τις πρωτογονες εποχες κι εξελιχτηκαμε. πλεον το τρωμε μονο μαγειρεμενο, και γιναμε περισσοτερο παμφαγοι οδευοντας στο φυτοφαγοι. οπως θελουν να μας κανουν και φυτα (μεταφορικα), γιαυτο η κοινωνια προσπαθει να μας κρατησει σε υπνωση. αυτο τους συμφερει βλεπεις, για να νιωθουν ασφαλεια κι οτι εχουν τον ελεγχο, ενω καποιοι τα τρωνε μεταξυ τους και καλωπερνανε. στο θεμα διατροφης κι αλλα ζωα ειναι σαν κι εμας, δες και τις γατες ας πουμε, τρωνε πιο πολυ κρεας και ειδικα ψαρια, ομως οταν εχουν στομαχοπονο ή κατι αλλο, τις εχω δει να τρωνε και γρασιδι!

    δεν ειμαι 29 ακομα, αλλα λιγο μικροτερος. το θεμα του μπουρδελου εμενα μου μοιαζει κοροϊδια, σαν να σκαω λεφτα για κατι που υπο αλλες συνθηκες κι αν δε πεινουσαμε στην Ελλαδα, θα ηταν δωρεαν. εν καιρω φτωχειας το σεξ ειναι δυσευρετο, οταν εχουμε τα παντα γινεται ανετα χωρις πολυ σκεψη γιατι οι γυναικες δε χρειαζεται να πολυσκεφτουν πριν καθησουν σε καποιον (ενω τωρα θα πρεπει να δουν οτι εκτος απο ομορφος και δυνατος ειναι και οικονομικα ευκαταστατος για να καλυψουν κι αλλες αναγκες τους ταυτοχρονα). ορισμενες κοπελες στα μπουρδελα παντως ειναι λες και πας με ντουβαρια, ειδικα με τις ξενες που δε μπορεις να συνεννοηθεις πολυ καλα. σαν να κανουν αγγαρεια. καταλαβαινω και τη κουραση τους βεβαια, ειδικα οταν παιρνουν καμια δεκαρια σε μια μερα μονο. εαν υπηρχε ισορροπια, δε θα χρειαζοταν να κανουν ουτε αυτες αυτη τη δουλεια, ολοι θα ειμασταν καλυμμενοι, και θα κοιτουσαμε μονο πως να γινουμε καλυτεροι με το ταιρι μας (αν ισχυει το οτι για καθε αντρα υπαρχει και μια γυναικα πανω στο πλανητη). οσο για το θεμα της πρωτης φορας εμενα ηταν λιγο μετα τα 18, μεσα σε κανονικη σχεση με μια που ηταν 2 χρονια μικροτερη μου, και που και η ιδια με γουσταρε (και πλεον δε θελει καν να με ξαναδει και με χει φτυσει οσο καμια αλλη, απιστευτα πολυ).

    τωρα για τις συμπεριφορες και τι θελουν ακριβως δε μπορω να το απαντησω με σιγουρια γιατι δεν ειναι ολες ιδιες (κι ορισμενες δε ξερουν τι θελουν κι ολας). υπαρχουν κοπελες που δε γουσταρουν αγριαδες, ισως ειναι πιο ευαισθητες και λιγο ρομαντικες. αυτες μεσω της κατανοησης και της τρυφεροτητας νιωθουν προστασια. υπαρχουν κι αλλες που γουσταρουν μεχρι και βρισιδια ακομα και να τις μειωνεις, να νιωθουν σκλαβες ή οτι δρουν ανταγωνιστικα, κι οτι ο αντρας πρεπει να εχει το πανω χερι. κι αυτες κατα βαθος απο προστασια εχουν αναγκη, και την νιωθουν με την επιβολη αλλα και τη δυναμη του αντρα, αφου ετσι μπορει να σκεφτονται οτι εχουν διπλα τους καποιον που σε περιπτωση απειλης, ειναι ικανος να τις προστατεψει απο το οτιδηποτε. αυτα βαλτα σε συνδιασμο και τουμπαλην, γιατι μια που μπορει να ειναι ευαισθητη, στο κρεβατι να γουσταρει αγριαδες, και δε ξερω κι εγω τι αλλο. δλδ μπορει και τα δυο στοιχεια να υπαρχουν μεσα σε καποια, αλλα να πηγαινει αναλογα τις ορεξεις της...

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    5,044
    Μεγαλώνοντας αλλάζουμε άποψη σε πολλά. Απλά κάποιοι αργούν περισσότερο.
    Ίσως αν κάποια στιγμή έβρησκες κάτι καλό να μην κατανάλωνες τοση ενέργεια σε τέτοιες σκέψεις.
    Εγώ με τα μυαλά που κουβαλάω μπόρεσα να το βρω αλλά σε άλλη χώρα. Δυστυχώς το άφησα και (αναγκάστηκα κατά κάποιο τρόπο) να γυρίζω στην Ελλάδα.
    Αν μπορείς φύγε. Σοβαρά σου μιλάω.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    εδω... εκει... παραπερα...
    Posts
    2,059
    ΚΕΝΟ,ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΝΑΖΗΤΟΥΝ ΕΝΑΝ ΑΝΔΡΑ ΜΕ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΕΥΜΑΡΕΙΑ...ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΙΣΧΥΕΙ ΣΤΗ ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΕΠΟΧΗ! ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΘΩΣ ΔΕΝ ΕΡΓΑΖΟΤΑΝ ΣΑΦΩΣ ΚΙ ΕΞΑΡΤΙΟΤΑΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΑΠ'ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΤΗΣ! ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ,ΟΜΩΣ,ΤΩΡΑ ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΑΞΕΙ! ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Η ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ ΤΟΥ ΑΝΔΡΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΘΩΣ Ο ΙΔΙΟΣ ΑΙΣΘΑΝΕΤΑΙ ΜΙΑ ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑ ΣΤΟ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΗΝ ΕΧΟΝΤΑΣ Ο ΙΔΙΟΣ ΧΡΗΜΑΤΑ! ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΙ ΚΑΠΩΣ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ! Ε..ΚΑΙ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΔΗΛΑΔΗ ΑΝ ΣΕ ΜΙΑ ΕΞΟΔΟ ΜΕ ΤΗ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΤΟΥ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΣΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ? ΘΑ ΧΑΘΕΙ Ο ΑΝΔΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥ? ΕΓΩ ΔΕΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΩ ΤΕΤΟΙΕΣ ΝΟΗΤΙΚΕΣ ΜΙΚΡΟΤΗΤΕΣ! ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΕΤΟΙΕΣ ΑΝΤΙΛΗΨΕΙΣ ΟΝΤΑΣ ΝΕΟΣ! ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΑΤΟΜΟ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙΣ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΜΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΑΝΟΥΣΙΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ!
    Η ανησυχία μοιάζει με την κουνιστή πολυθρόνα. Σε κρατάει απασχολημένο χωρίς να σε πηγαίνει πουθενά.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    home which home
    Posts
    2,326
    Aισθανομαι πολυ ασχημα, το χειροτερο ατομο στον κοσμο, να παω να αυτοκτονησω να σωθει η ανθρωποτητα. αυτο αντικειται ομως στα ενστικτα επιβιωσης ρε γμτ.. ΚΕΝΟ, αμα σε πιασουν δολοφονικες μανιες, σου προτεινω τον εαυτο μου.

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    Quote Originally Posted by insect View Post
    Μεγαλώνοντας αλλάζουμε άποψη σε πολλά. Απλά κάποιοι αργούν περισσότερο.
    Ίσως αν κάποια στιγμή έβρησκες κάτι καλό να μην κατανάλωνες τοση ενέργεια σε τέτοιες σκέψεις.
    Εγώ με τα μυαλά που κουβαλάω μπόρεσα να το βρω αλλά σε άλλη χώρα. Δυστυχώς το άφησα και (αναγκάστηκα κατά κάποιο τρόπο) να γυρίζω στην Ελλάδα.
    Αν μπορείς φύγε. Σοβαρά σου μιλάω.
    νομιζα ηθελες να κανεις συζητηση. τεσπα δε καταλαβα με τι ακριβως διαφωνεις σε οσα ειπα και το λες αυτο. σε τι θα επρεπε να αλλαξω αποψη ?
    και ναι το εχω πει πως οταν εχω καποια και νιωθω συναισθηματικα καλυμμενος, δεν πολυσκεφτομαι αρνητικα, δε βρισκω λογο να το κανω...
    η πρωτη μου ηταν απο Βελγιο, τα ειχαμε δυομιση χρονια, καναμε και διακοπες εδω Ελλαδα στο χωριο της, αλλα δυστυχως χωρισαμε λογο μαλακιας μου (οχι κερατο) και λογο της αποστασης και του πηγαινελα που το χειμωνα ηταν δυσκολο.
    την φυγη απο Ελλαδα τη σκεφτομαι απο τοτε που με πρωτοκαλεσαν φανταρο. και θα το ειχα κανει γιατι εχω οικονομιες στην ακρη, μονο που δεν υπαρχει απο πουθενα υποστηριξη κι ολοι μου πανε κοντρα (και οι γονεις ακομα ειναι αντιθετοι σ'αυτην την ιδεα).

    Quote Originally Posted by ALIA View Post
    ΚΕΝΟ,ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΝΑΖΗΤΟΥΝ ΕΝΑΝ ΑΝΔΡΑ ΜΕ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΕΥΜΑΡΕΙΑ...ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΙΣΧΥΕΙ ΣΤΗ ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΕΠΟΧΗ! ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΘΩΣ ΔΕΝ ΕΡΓΑΖΟΤΑΝ ΣΑΦΩΣ ΚΙ ΕΞΑΡΤΙΟΤΑΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΑΠ'ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΤΗΣ! ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ,ΟΜΩΣ,ΤΩΡΑ ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΑΞΕΙ! ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Η ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ ΤΟΥ ΑΝΔΡΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΘΩΣ Ο ΙΔΙΟΣ ΑΙΣΘΑΝΕΤΑΙ ΜΙΑ ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑ ΣΤΟ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΗΝ ΕΧΟΝΤΑΣ Ο ΙΔΙΟΣ ΧΡΗΜΑΤΑ! ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΙ ΚΑΠΩΣ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ! Ε..ΚΑΙ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΔΗΛΑΔΗ ΑΝ ΣΕ ΜΙΑ ΕΞΟΔΟ ΜΕ ΤΗ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΤΟΥ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΣΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ? ΘΑ ΧΑΘΕΙ Ο ΑΝΔΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥ? ΕΓΩ ΔΕΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΩ ΤΕΤΟΙΕΣ ΝΟΗΤΙΚΕΣ ΜΙΚΡΟΤΗΤΕΣ! ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΕΤΟΙΕΣ ΑΝΤΙΛΗΨΕΙΣ ΟΝΤΑΣ ΝΕΟΣ! ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΑΤΟΜΟ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙΣ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΜΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΑΝΟΥΣΙΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ!
    κι ομως υπαρχουν γυναικες που γουσταρουν ο αντρας τους να εχει λεφτα, να ειναι ανοιχτοχερης, οταν βγαινουν να πηγαινουν σε ακριβα εστιατορια, να της αγοραζει οτι θελει κλπ! για να εχει λεφτα καποιος θα πρεπει να εχει και δουλεια ομως. καλη, γιατι αμα ειναι της πλακας, τοτε δε τον φτανουν. και για να ειναι καλη η δουλεια, θα πρεπει να περνα αρκετες ωρες εκει, να ειναι αφοσιωμενος, αλλιως δεν αποδιδει. αν ειναι αφοσιωμενος στη δουλεια του, δε θα ειναι στη γυναικα του, αφου δε θα του μενει και πολυς χρονος να τη δει (και το βραδυ λογικα γυρναει ψοφιος). κι επειδη εχω ασχημες εμπειριες με πρωην που με χωρισαν ακριβως γι'αυτο το πραμα, επειδη δεν ειχα σταθερη δουλεια, ενω οι ιδιες ηταν πιο τυχερες (αφου τις γυναικες τις προσλαμβανουν και μονο λογο εξωτερικης εμφανισης), επετρεψε μου να πιστευω οτι παιζουν ΚΑΙ τα λεφτα ρολο.

    Quote Originally Posted by carrie View Post
    Aισθανομαι πολυ ασχημα, το χειροτερο ατομο στον κοσμο, να παω να αυτοκτονησω να σωθει η ανθρωποτητα. αυτο αντικειται ομως στα ενστικτα επιβιωσης ρε γμτ.. ΚΕΝΟ, αμα σε πιασουν δολοφονικες μανιες, σου προτεινω τον εαυτο μου.
    μη με καβλωνεις τωρα σε παρακαλω. η libido μου ειναι αρκετα ανεβασμενη λογο καλοκαιριου, δε θελω και πολυ...

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    home which home
    Posts
    2,326
    τη λιμπιντο σκεεφτηκες κι εσυ; Γιατι γαμω την τρελα μου ολοι οι αντρες να μου την πεφτουν στο τελος, και βγαινω εγω το τσουλακι.. Το ενστικτο θανατου σκεψου, προτιμω κατι γρηγορο.

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    πηγαινε να ηρεμισεις και δες καμια ταινια για να ξεχαστεις. οχι δραματα ομως σε παρακαλω!

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    home which home
    Posts
    2,326
    Ρε συ κενο, εσυ με καταλαβαινεις, με βγαζουν τον χεριοτερο ανθρωπο στον κοσμο.. Τι να κανω για να μην πειραζω κανεναν, να παω να μονασω; Και μονο που με κοτιανε τους φταιω. ολα λαθος τα κανω. και δεν το θελω.......

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    εδω... εκει... παραπερα...
    Posts
    2,059
    ΚΕΝΟ,ΑΦΟΥ ΤΟ ΛΕΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΟΤΙ ΕΝΑΣ ΑΝΔΡΑΣ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΞΕΘΕΩΝΕΤΑΙ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΓΥΡΝΑΕΙ ΨΟΦΙΟΣ! ΕΠΟΜΕΝΩΣ,ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΠΟΛΛΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΘΑ ΤΟΝ ΕΙΧΑΝ ΚΙ ΩΣ ΤΟ ΙΔΑΝΙΚΟ ΤΟΥΣ ΤΑΙΡΙ!
    Η ανησυχία μοιάζει με την κουνιστή πολυθρόνα. Σε κρατάει απασχολημένο χωρίς να σε πηγαίνει πουθενά.

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    Quote Originally Posted by carrie View Post
    Ρε συ κενο, εσυ με καταλαβαινεις, με βγαζουν τον χεριοτερο ανθρωπο στον κοσμο.. Τι να κανω για να μην πειραζω κανεναν, να παω να μονασω; Και μονο που με κοτιανε τους φταιω. ολα λαθος τα κανω. και δεν το θελω.......
    δεν εισαι ο χειροτερος, εγω ειμαι! απλα χωρισες, ειναι φρεσκο, νιωθεις καπως, σαν να φταις. ειδικα αφου σε εβρισε κι ολας. γιαυτο κανε κατι να ξεχαστεις κι αστους μαλακες στην ησυχια τους και τη μοναξια τους. αυτος αφορμη παιζει να εψαχνε, στο ειχα πει τη πρωτη φορα που ανοιξες θεμα εδω μεσα...

    Quote Originally Posted by ALIA View Post
    ΚΕΝΟ,ΑΦΟΥ ΤΟ ΛΕΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΟΤΙ ΕΝΑΣ ΑΝΔΡΑΣ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΞΕΘΕΩΝΕΤΑΙ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΓΥΡΝΑΕΙ ΨΟΦΙΟΣ! ΕΠΟΜΕΝΩΣ,ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΠΟΛΛΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΘΑ ΤΟΝ ΕΙΧΑΝ ΚΙ ΩΣ ΤΟ ΙΔΑΝΙΚΟ ΤΟΥΣ ΤΑΙΡΙ!
    και τι τις κραταει απ'το να εχουν εναν μαλακα να δουλευει, να του τα τρωνε, ενω παραληλα πηδιουνται με αλλον (ή και περισσοτερους) ?

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    5,044
    Quote Originally Posted by ALIA View Post
    ΕΝΑΣ ΑΝΔΡΑΣ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΞΕΘΕΩΝΕΤΑΙ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΓΥΡΝΑΕΙ ΨΟΦΙΟΣ! ΕΠΟΜΕΝΩΣ,ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΠΟΛΛΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΘΑ ΤΟΝ ΕΙΧΑΝ ΚΙ ΩΣ ΤΟ ΙΔΑΝΙΚΟ ΤΟΥΣ ΤΑΙΡΙ!
    Υπάρχουν πολλοί που έχουν χρόνο και για δουλειά και για σεξ. Αλλού ζεις ALIA

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    εδω... εκει... παραπερα...
    Posts
    2,059
    ΚΕΝΟ, ΠΟΛΛΑ ΕΡΓΑ ΜΑΛΛΟΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΙ ΕΧΕΙΣ ΕΠΗΡΕΑΣΤΕΙ!!!
    Η ανησυχία μοιάζει με την κουνιστή πολυθρόνα. Σε κρατάει απασχολημένο χωρίς να σε πηγαίνει πουθενά.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    εδω... εκει... παραπερα...
    Posts
    2,059
    Quote Originally Posted by insect View Post
    Υπάρχουν πολλοί που έχουν χρόνο και για δουλειά και για σεξ. Αλλού ζεις ALIA
    ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΣΕΝΑΡΙΟ ΤΟΥ ΚΕΝΟ! ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΤΟ ΧΑΛΑΣΩ! ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΠΟΥΘΕΝΑ ΟΤΙ ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΙ ΕΓΩ!
    Η ανησυχία μοιάζει με την κουνιστή πολυθρόνα. Σε κρατάει απασχολημένο χωρίς να σε πηγαίνει πουθενά.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    5,044
    Quote Originally Posted by ALIA View Post
    ΠΟΛΛΑ ΕΡΓΑ ΜΑΛΛΟΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΙ ΕΧΕΙΣ ΕΠΗΡΕΑΣΤΕΙ!!!
    Εγώ? Σπάνια βλέπω έργα πλέον. Η μόνη μου επιρροή βρίσκεται εδώ μέσα (σε αυτό το φοορυμ) και εκεί έξω...

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    εδω... εκει... παραπερα...
    Posts
    2,059
    Quote Originally Posted by insect View Post
    Εγώ? Σπάνια βλέπω έργα πλέον. Η μόνη μου επιρροή βρίσκεται εδώ μέσα (σε αυτό το φοορυμ) και εκεί έξω...
    ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΑΥΤΟ ΤΟ POST!
    Η ανησυχία μοιάζει με την κουνιστή πολυθρόνα. Σε κρατάει απασχολημένο χωρίς να σε πηγαίνει πουθενά.

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 15
    Last Post: 02-09-2010, 11:21
  2. Τα άγρια παιδιά
    By vince in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 3
    Last Post: 15-09-2008, 02:21

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •