εμενα η ιστορια μου πραγματικα ποναει πολυ και ειναι απο αυτες που λες οτι συμβιανουν μονο στις ταινιες..
ημουν με εναν ανθρωπο 2 χρονια περιπου..ο απολυτος ερωτας με πολλα προβληματα ομως..ανθρωποσ κλειστος αυτος, συναισθηματικος μεν αλλα με ελλειψεις συντροφικοτητας.για να μην τα πολυλογο η σχεση μας κυλουσε και ψαχναμε σπιτι να συγκατοικησουμε, ειχα αποφασισει να αποδεχτω αυτη την σχεση παρα τις δυσκολιες της.και εδω ξεκιναει το μαρτυριο.ενω ημουν μια μερα σπιτι του εψαχνα στον υπολογιστη του να βρω μια διευθυνση στο google maps kai κατα λαθος ειδα στα links του πορνογραφικο υλικο.συνυθισμενο γεγονος για εναν αντρα.αρχικα δεν εδωσα σημασια αλλα μετα ξαναπατησα επανω και ειδα οτι τα συγκεκριμενα βιντεο ητανε με γυναικες ανω των 50.εγω ειμαι 30 και αυτος 38.αρχικα σοκαριστικα,το βραδυ εμεινα εκει και το πρωι που αυτος πηγε στην δουλεια του ειχα αποφασισει να ψαξω τον υπολ. του.ντρεπομαι πολυ γι αυατο που εκανα αλλα δεν μπορουσα διαφορετικα. το πρωι λοιπον πατησα στο ιστορικο του πολογιστη του και ειδα πορνοηγραφικο υλικο απειρο με γυναικες 50 αρες και πανω, τρανσ, σεξ με ζωα και το χειροτερο ειχε μπει και σε site με μπουρδελα και ειχε ψαξει και συγκεκριμενα.εγω σοκαριστικα, εκλαιγα ασταματητα και αφησα τον υπολογιστη ανοιχτο με τις συγκεκριμενες σελιδες και αφου πηρα ολα μου τα πραγματα σηκωθηκα και εφυγα.αυτοε οταν καταλαβε τι εγινε με πηρε καποια τηλ και εστειλε μην οτι ντρεπεται πολυ και οτι απλα κοιτουσα και οτι με αγαπαει.εγω δεν απαντησα σε κατι.απο τοτε δεν εχουμε ξαναμιλησει ουτε εχει κανει καποια κινηση και ουτε και εγω.ποναει πολυ που μοθ ετυχε αυτο, τον αγαπαω οσο τιποτα αλλο και πλεον φοβαμαι.δεν ξερω αν ειναι νορμαλ ολα αυτα η μαλλον ξερω και δεν θελω να το αποδεχτω, να σασ ενημερωσω οτι η σεξουαλικη μας ζωη ητανε αψογη και αρκετα συχνη γι αυτο και επεσα απο τα συνεφα.περναω φασεις που τον μισω και αλλες που μου λειπει και δεν αντεχω, θα ηθελα την γνωμη σας τι θα κανατε στη νπεριπτωση μου, ευχαριστω