όταν μιλάει το ποτό...ή όταν γίνεσαι ρεζίλι... - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 16 to 30 of 51
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    dark side of the moon
    Posts
    2,218
    Quote Originally Posted by νηπενθές View Post
    Κι εγω αυτο πιστευω...πραγματικα,το χαιδεμα-κουταβι ειναι η χειροτερη απορριψη που εχω φαει!
    Παντως κατεληξα...σιγουρα δεν του αρεσα η με θεωρει μικρη,αλλα αν του εδινε το τηλεφωνο της η φιλη μου μια χαρα θα του αρεσε.
    Κανω σαν τα σπαστικα ηλιθια κοριτσακια;ε;
    Απλως πραγματικα ειναι δυο χρονια σχεδον που μονο την απορριψη βιωνω...κι ετσι καταληγω στον πρωην μου καθε φορα που ερχεται στην ελλαδα...και δεν ηθελα να καταληξω και το καλοκαιρι.ηθελα αυτο το καλοκαιρι μου να ηταν αλλιως.
    καλημέρες, νηπενθές :)

    Πώς είσαι τόσο σίγουρη ότι δεν του άρεσες; Θέλω να πω γιατί απορρίπτεις το σενάριο να του άρεσες πράγματι,
    αλλά να κολλάει επειδή είσαι μικρή.
    Μπορεί να φοβάται να μην ''μπλέξει'' κυρίως και λόγω του πόστου που έχει στο μπαρ.
    Όπως και να έχει, τόλμησες να φλερτάρεις, έκανες το πρώτο βήμα προς κάποιον που σου άρεσε..
    δεν είναι λίγο αυτό, ούτε τελειώνει εδώ το καλοκαίρι σου.

    Τώρα ξεκινάει, ρε συ :)
    Μαθαίνεις να τολμάς, να είσαι πιο ανοιχτή και σιγά σιγά πιο άνετη.
    Και όσο πιο πολύ το εκπέμπεις αυτό φυσικά, θα υπάρχει και ανταπόκριση.

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    the neverland
    Posts
    605
    Μου τη δινει το οτι βλεπω πως απο τις φιλες μου,μονο εγω την εχω πεσει σε καποιον...
    Και ειμαι σιγουρη οτι δεν του αρεσα γιατι σκεπτομενη τι εγινε χθες συνειδητοποιησα οτι και στον Δ και στον Γ αρεσε μια φιλη μου...
    Και το χειροτερο,εχω την εντυπωση οτι κι αυτη τους φλερταρε!δεν ειμαι σιγουρη...δεν ξερω...ισως λεω χαζομαρες!
    No matter what anybody tells you, words and ideas can change the world. -Deas poets society

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Νηπενθές μου μια σημαντική συμβουλή: Μην πλησιάζεις εσύ αγόρια 1ον γιατί έτσι καλομαθαίνουν και δεν πλησιάζουν ποτέ αυτοί. Τα περιμένουν όλα έτοιμα στο πιάτο και 2ον γιατί δεν είσαι σε θέση να διαχειριστείς την απόρριψη ακόμα. Εγώ το έχω κάνει σε έλαχιστες περιπτώσεις στο λύκειο όταν πίστευα πως το αγόρι ήταν αρκετά ντροπαλό για να με πλησιάσει από μόνο του και μόνο τότε. Αν ο άντρας ενδιαφέρεται θα πλησιάσει, δεν είναι καλό να του στερούμε το ένστικτο του κυνηγού και πιστέυω πως είναι σημαντικό αυτό.
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    the neverland
    Posts
    605
    Συμφωνω απολυτως μ αυτο που λες,γιατι κι εμενα μου τη δινει οταν τα κοριτσια πλησιαζουν τα αγορια,ομως τι να κανω που εδω και δυο χρονια με εχει πλησιασει μονο ενα αγορι κι αυτος απαισιος καγκουρας, με την ατακα "μσν,φβ,η κινητο;"...
    Τι να κανω το καημενο;
    Και ειλικρινα,δεν ειμαι και χαλια.ειμαι σχετικα κοντη βεβαια,με μετριο προσωπο,μετριο εως ωραιο προσωπο(αναλογα τις διαθεσεις μου!:P)....απλως δεν ξερω τι να κανω!
    Και σκεφτομαι και καταληγω πως δεν εχω τιποτα που καποιος θα μπορουσε να ερωτευτει...σε σημειο που απορω και πως εχω φιλους....σας εχει τυχει ποτε αυτο;
    No matter what anybody tells you, words and ideas can change the world. -Deas poets society

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Ναι μας έχει τύχει...χεχε! Να ξέρεις όμως ότι η είκονα που έχεις για τον εαυτό σου σε περιόδους μοναξιάς είναι αλλοιωμένη λόγω ακριβώς αυτής της μοναξιάς. Τι να πω και 'γω που είμαι 25 και μόνο βλάκες έχω γνωρίσει μέχρι τώρα; Μην το βάζεις κάτω όμως, έχουμε ένα καλοκάιρι μπροστά μας, θα κάνεις διακοπές υποθέτω και θα γνωρίσεις πολλούς.
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    the neverland
    Posts
    605
    Πιστεψε με,στις διακοπες μου οι μονοι που βλεπω ειναι κατι περιεργοι σερβοι,ανς κουυυυκλος γειτονας ο οποιος ειναι βλακας...και στο αλλο μερος που πηγαινω ειμαι κλεισμενη στους 4 τοιχους.και τι διακοπες φετος;με το φροντιστηριο....
    Τα ισοπεδωνω ολα,ε;
    No matter what anybody tells you, words and ideas can change the world. -Deas poets society

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    home which home
    Posts
    2,326
    βρε νηπενθες.. πρεπει πρωτα να βρεις τι θες.. Αυτη η ρατσα στην οποια την επεσες (οι μπαρμαν), ειναι λιγο οπου φυσαει ο ανεμος, με ιδιαιτερη προτιμηση στα ξεκωλακια που τα φυσαει ο ανεμος, ή εστω καποια ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ. Γιατι αυτοι ειναι μπαρμεν! Μπορουν αν εχουν οποια θελουν αν σκεφτεις ποσες πανε και τους την πεφτουν! Συμφωνω με την Τζιπσυ απο πανω, να μην την πεφτεις εσυ, ειδικα οταν μιλαμε για τετοιες περιπτωσεις. Τι σου γυαλισε στον Δ; Ο χαρακτηρας του, το χιουμορ του, οι αρχες του, ή απλα η εμφανιση και το στυλακι γεματο αυτοπεποιθηση; Τι να τον κανεις ακριβως αυτον; Να πηδιεστε απλα το καλοκαιρι, ή σκεφτοσουν κατι πιο ρομαντικο; Δεν εγινε και τπτ που εισαι μονη 2 χρονια, εισαι μονο 17. Επισης, για να τραβηξεις αντρες, πρεπει να τους εχεις φτυσμενους και να γουσταρεις με την παρτη σου, αυτο τους τραβαει, οχι η αισθηση αναγκης ευρεσης αντρος.. αυτη εχει τα αντιθετα αποτελεσματα..

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    oh shit, το ξέχασα έχεις και φροντιστήριο ρε γαμώτι! (αλήθεια για που θέλεις να δώσεις; ). Δεν έχεις άλλες ευκαιρίες γνωριμιών; Ίσως στο φροντιστήριο κανείς;
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    the neverland
    Posts
    605
    Καρι,εχεις τοσο δικιο...νιωθω τελειως ηλιθια και αρκετα ρεζιλι...

    Σκεφτομαι για πολυτεχνειο η οικονομικα...αν και προσφατα μου ειπε η μαμα μου η θα δωσω πανελληνιες και θα παω σε μια σχολη αλλα δεν παιζει να κανω θεατρο η δεν θα δωσω πανελληνιες και θα παω σε δραματικη σχολη,γιατι δεν υπαρχουν λεφτα και για τα δυο...οποτε ειμαι ποοοολυ μπερδεμενη!
    No matter what anybody tells you, words and ideas can change the world. -Deas poets society

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    home which home
    Posts
    2,326
    Καταρχας, δεν εισαι ηλιθια! Νομιζω οτι για ολα αυτα φταιει το οτι δεν εχεις αρκετη αυτοπεποιθηση και περιμενεις καποιον αλλο για να στην ανεβασει.. Μη δινεις τοση αξια στους τριτους, αυτοι βλεπουν αυτο που πιστευεις εσυ.. Οποτε τον εαυτο σου πρεπει να γνωρισεις, να δεις γιατι ελκεσαι απο καποια ατομα, και γιατι αισθανεσαι ετσι.. Εισαι μια χαρα κοπελα, ειμαι σιγουρη, και δεν σου μελλει να εισαι μονη. Και σημασια δεν εχει το να μην ειμαστε μονες, αλλα με καποιον που περναμε καλα και μας ανεβαζει..

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Νηπενθές μου άλλη μια συμβουλή (αν την δέχεσαι γιατί σ' έχω πρήξει) όταν θα σκέφτεσαι την έννοια αυτοπεποίθηση να σκέφτεσαι την πυραμίδα, ξέρεις γιατί; γιατί χτίζεται από μέσα προς τα έξω και υπάρχει εκεί στην μέση της ερήμου εδώ και χιλιετηρίδες...
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    the neverland
    Posts
    605
    Δεν με εχεις πρηξει καθολου....ευχαριστω πολυ για τις συμβουλες!

    Σημερα ανακυρηχθηκα το πιο ατυχο ατομο της ελλαδας!! Τον Δ τον ειχα βαλει στο ματι εδω και μηνες και δεν τον πετυχαινα ποτε...και σημερα τον πετυχα και στον δρομο!στον δρομο! Εννοειται οτι φροντισα να μη με δει...
    No matter what anybody tells you, words and ideas can change the world. -Deas poets society

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    και γιατι παρακαλώ;
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    the neverland
    Posts
    605
    γιατί ήθελα να ανοίξει η γη να με καταπιεί!
    No matter what anybody tells you, words and ideas can change the world. -Deas poets society

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    επειδή μπερδέυτικα με τα Α,Β,Γ ο Δ είναι αυτός που θέλεις ε;
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Similar Threads

  1. οταν η πορτα κλεινει
    By SOL_LUNA in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 44
    Last Post: 23-02-2011, 02:19
  2. Οταν τα συμπτωματα επιμένουν
    By mihalis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 2
    Last Post: 18-11-2010, 15:24
  3. Όταν το μυαλό κολλάει....
    By dernam in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 12
    Last Post: 04-03-2009, 22:07
  4. όταν νευριάζετε, πώς αντιδράτε?
    By arktos in forum Διαχείριση Θυμού
    Replies: 79
    Last Post: 19-07-2007, 01:50
  5. οταν ξημερωσει
    By episkeptis in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 41
    Last Post: 23-04-2007, 02:16

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •