όταν μιλάει το ποτό...ή όταν γίνεσαι ρεζίλι... - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 51 of 51
  1. #46
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    niahworld
    Posts
    731
    Μαλιστα,οκ.ακυρο τοτε.Ευτυχως τουλαχιστον ξερεις τι θελεις και δεν μπλεκεσαι σε καταστασεις μονο κ μονο για να λες οτι εχεις σχεση,παρολο που εισαι μικρή,μπραβο σου.
    Απ την αλλη στρεψε την προσοχή σου καπου αλλου απ τη στιγμη που βλεπεις οτι ο Δ δεν ανταποκρινεται,για τους οποιους λόγους.
    Μην καθεσαι να αναλώνεσαι εκει
    Ουτε οπως διαβασα παραπανω να τα βρεις με το πρωιν αγορι σου μονο και μονο για να μην εισαι μόνη το καλοκαιρί.Εκτος αν νιωθεις κατι γι αυτον.Αλλιως θεωρω οτι δεν εχει να σου προσφερει κατι,κ ισα ισα σου στερει την ευκαιρια να ξεκινήσεις κατι καινούριο.

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Βρε Νηπενθές από όσο σε γνωρίζω καταλαβαίνω ότι θα σου ταίριαζε ένας τύπος πιο διανοούμενος, ξέρεις το γλυκό ευαίσθητο αγόρι με το κασκόλ γύρω από το λαιμό και τα ποιήματα παραμάσχαλα...λέω εγώ τώρα! Τι τους θέλεις τους μπάρμεν...Αλήθεια το έχεις σκεφτεί ποτέ;
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  3. #48
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    the neverland
    Posts
    605
    τον έχω σκεφτεί περισσότερο περίπου όπως είναι ο μπάρμαν εμφανισιακά, να παίζει κιθάρα,να έχει τέλεια φωνή,ίσως ένα διακριτικό τατουαζ,όχι σκουλαρίκι, και να πιστεύει πως είμαι υπέροχη,αλλά να μην είναι και υπερβολικά ευαίσθητος!:p

    σίγουρα δεν ξαναδίνω σημασία στον Δ αφού μισώ να γίνομαι ρεζίλι 2 φορές.
    θα περάσω το καλοκαίρι με τους φίλους μου,κι ότι προκύψει! :)
    No matter what anybody tells you, words and ideas can change the world. -Deas poets society

  4. #49
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    2 φορές λάθος=βλάκας εσύ δεν είσαι ;)
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  5. #50
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    the neverland
    Posts
    605
    ακριβώς!;)
    No matter what anybody tells you, words and ideas can change the world. -Deas poets society

  6. #51
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    17
    Καλά έκανες.Μακάρι και τα περισσότερα αγοράκια της ηλικίας σου να είχαν τα @@ σου, όταν τους γυαλίζει κάποια γκόμενα.Αθλιότητα είναι να μην διεκδικείς κάτι που σ' αρέσει.
    Μην μασάς, μεγαλώνοντας απλά θα βρείς και το ανδρικό "target group" σου. Δες το ως ένα είδος "προπόνησης".
    Quote Originally Posted by νιφάδα View Post
    προφανώς δεν μπορούσα να αποφασίσω τι τίτλο να δώσω...
    ας το πάρω απ' την αρχή...είμαι 17 χρονών,αλλά όταν μιλάω με κάποιον μεγαλύτερο που μου αρέσει,είμαι 18 ;):p
    λοιπόοοον...έχω ένα αγαπημένο μπαρ,το υ. εκεί ξέρω 3 μπάρμαν...τον Σ,τον Γ και τον Δ...είχα πάει στις εκλογές και μου είχε γυαλίσει ο Δ...μετά πήγα σε κάποια φάση με έναν φίλο μου,καθίσαμε στο μπαρ και γνωρίσαμε τον Γ και τον Σ...από τότε όσες φορές πήγα συνάντησα τον Σ ο οποίος με θυμάται...ο Γ δεν με θυμάται γιατί είχε καιρό να με δει....ο Γ και ο Δ είναι 26 χρονών και ο Σ 27....πήγα σήμερα στο υ με σκοπό να φλερτάρω με τον Γ γιατί κι αυτός μου άρεσε...καταλήξαμε να μας μιλάει όλη την ώρα ο Δ (παρεπιπτόντως ο Σ έλειπε) κι έχω την εντύπωση ότι του άρεσε μια φίλη μου...εμένα μ'αρέσει όμως...και οι άλλες δεν παραδέχονται ότι του άρεσε η φίλη μας...τέλοσπάντων,έχω πιει 3 μπύρες,σαν να ήτανε νερό και 1 σφηνάκι που μας κέρασαν κι έτσι πήρα το θάρρος κι έγραψα στην απόδειξη το κινητό μου και είπα στον Δ "αν στο δώσω,θα το χρησιμοποιήσεις,ή όχι?" και μου είπε "είσαι πολύ μικρή" χαιδεύοντας μου το κεφάλι...ένιωσα τόσο άσχημα...του είπα "αυτό δεν έχει σημασία και λες βλακείες...το θες ή όχι;" και μου είπε κάτι του στυλ "δώστο και βλέπουμε"....προφανώς δεν θα μου στείλει και νιώθω τόσο άθλια....είναι η δεύτερη φορά στη ζωή μου που δίνω το κινητό μου,κι η δεύτερη που δεν θα με πάρουν...νιώθω τόσο άσχημα για τον εαυτό μου...
    κι αυτή τη στιγμή είμαι κάπως χάλια γιατί δεν συνηθίζω να πίνω...αν και στην ουσία δεν ήπια τίποτα...νιώθω τόσο ανεπιθύμητη...αυτά...απλώς ήθελα να μιλήσω κάπου...νιώθω ρεζίλι...ευχαριστώ που το διαβάσατε,κι εύχομαι να μην τα έχω γράψει όλα περίεργα....
    φιλιά.

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Similar Threads

  1. οταν η πορτα κλεινει
    By SOL_LUNA in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 44
    Last Post: 23-02-2011, 02:19
  2. Οταν τα συμπτωματα επιμένουν
    By mihalis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 2
    Last Post: 18-11-2010, 15:24
  3. Όταν το μυαλό κολλάει....
    By dernam in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 12
    Last Post: 04-03-2009, 22:07
  4. όταν νευριάζετε, πώς αντιδράτε?
    By arktos in forum Διαχείριση Θυμού
    Replies: 79
    Last Post: 19-07-2007, 01:50
  5. οταν ξημερωσει
    By episkeptis in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 41
    Last Post: 23-04-2007, 02:16

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •