Θέλω να μένω μόνη μου σπίτι... - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 16 to 30 of 50
  1. #16
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    Quote Originally Posted by Dark_Corner View Post
    Και τωρα το αγαπημένο μου..θα μαντέψω τι ζώδιο είσαι....Παρθένος, Ιχθύες?
    κι αλλη αστρολογος/μεντιουμ/παραψυχολογος στο φορουμ ? μαντεψε και το δικο μου αν μπορεις, κι αν το βρεις θα ξερεις και της carrie...

    Quote Originally Posted by carrie View Post
    και συνηθως ατομα τα οποια ειναι ξεχωριστα, δυσκολευονται να βρουν αλλους ανθρωπους να αναγνωρισουν την αξια τους. Ενα πετραδι πολλοι χωριατες θα το θεωρουσαν ψευτικο, αλλα αμα το πηγαινες στον κοσμηματοπωλη θα σου επιβεβαιωνε την αξια του..
    και ποιος ειπαμε παιζει τον ρολο του κοσμηματοπωλη ? ποιος ειναι αυτος ο τελειος ο ΘΕΟΣ που θα μας κρινει αν εχουμε αξια ή οχι ? το να υπαρχουν ατομα που ειναι πχ πολυ ψαγμενα με κατι και γιαυτο ξεχωριζουν απ'τη μαζα η οποια συνηθως καταπιανεται μονο με τα επιφανειακα, δε γινεται να συμβαινει ? για παραδειγμα οταν τους μιλας για μουσικη και σου λενε ακουω οτι παιζει, και τους ρωτας γιατι το κανεις αυτο και σου λενε ετσι για να ειμαι στη μοδα και να ριχνω γκομενακια, τοτε αυτο δεν ειναι ηλιθιοτητα ? ή εσενα σου δειχνει οτι δεν αξιζε το ατομο που ειχε ψαχτει ? ευθυνεσαι εσυ που ετυχε να ψαχτεις λιγο περισσοτερο και γιαυτο ξεχωριζεις ή οι αλλοι που ηταν βλαχοι ακαλλιεργητοι ?

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    In another world.
    Posts
    269
    Ενα αλλο μυστηριο φαινομενο που συμβαινει ξερεις ποιο ειναι; Οτι εκεινο που μας ενοχλει στους αλλους συνηθως το εχουμε εμεις, και για αυτο το λογο το παρατηρουμε τριγυρω μας (ενω υπαρχει, δε λεω οτι το φανταζομαστε!)
    Ω ναι! Συμφωνώ απολύτως!

    Μηπως και εσυ νιωθεις λοιπον οτι οι περισσοτεροι ανθρωποι ειναι απλα για ενα γεια, και δε σου κανουν για φιλοι;
    Πολύ πιθανό..αλλά είμαι ανοιχτή στον οποιονδήποτε..ακομα και αν φαινομενικά δεν μου "κάνει". Βέβαια εγω για να βγάλω τέτοιο συμπέρασμα πρέπει να τον/την γνωρίσω αρκετά καλύτερα. Οπως είπα δεν κάνω πρώτη κίνηση. Ετσι είμαι απο την φύση μου. Ισως να ακούγεται εγωιστικό. Αλλά οταν μου προτείνει ο άλλος και δω ότι με συμπαθεί έστω και λίγο μόλις πάρω αέρα θα κάνω και εγώ κινήσεις. Δεν τα περιμένω όλα απο τους άλλους..

    οσο για τα ζωδια δεν τα πιστευω, οποτε τι να σου πω ;p ειμαι μπαμπουινος
    Πες μου το ζώδιο σου τώρα! Ελα θα σκάσω...!

    και ποιος ειπαμε παιζει τον ρολο του κοσμηματοπωλη ? ποιος ειναι αυτος ο τελειος ο ΘΕΟΣ που θα μας κρινει αν εχουμε αξια ή οχι ? το να υπαρχουν ατομα που ειναι πχ πολυ ψαγμενα με κατι και γιαυτο ξεχωριζουν απ'τη μαζα η οποια συνηθως καταπιανεται μονο με τα επιφανειακα, δε γινεται να συμβαινει ? για παραδειγμα οταν τους μιλας για μουσικη και σου λενε ακουω οτι παιζει, και τους ρωτας γιατι το κανεις αυτο και σου λενε ετσι για να ειμαι στη μοδα και να ριχνω γκομενακια, τοτε αυτο δεν ειναι ηλιθιοτητα ? ή εσενα σου δειχνει οτι δεν αξιζε το ατομο που ειχε ψαχτει ? ευθυνεσαι εσυ που ετυχε να ψαχτεις λιγο περισσοτερο και γιαυτο ξεχωριζεις ή οι αλλοι που ηταν βλαχοι ακαλλιεργητοι ?
    +1
    Που είναι ο κοσμηματοπώλης οεο??? Ιδού η απορία...
    κι αλλη αστρολογος/μεντιουμ/παραψυχολογος στο φορουμ ? μαντεψε και το δικο μου αν μπορεις, κι αν το βρεις θα ξερεις και της carrie...
    Πιστεύω ότι είσαι παρθένος..ή έχεις ωροσκόπο Παρθένο..Το βρήκα? :P Καλά δεν έχω και τόσο μεγάλο κόλλημα με τα ζώδια..έτσι για την πλάκα μας μ'αρεσει να μαντεύω Κενούλι :PPPP
    One of these things is not like the others, one of these things must die alone.

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    home which home
    Posts
    2,326
    δεν ειναι κανενας θεος, απλα οι ανθρωποι ξεχωριζουν τους αλλους ανθρωπους λογω εμπειριας και παρομοιας φιλοσοφιας. ομοιος ομοιω που λεει και η παροιμια, οι ψαγμενοι ανθρωποι θα ξεχωρισουν λοιπον τους ψαγμενους, καθως αναγνωριζουμε στους αλλους αυτα που εχουμε εμεις μεσα μας, κ.ο.κ.

  4. #19
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    Quote Originally Posted by Dark_Corner View Post
    Πιστεύω ότι είσαι παρθένος..ή έχεις ωροσκόπο Παρθένο..Το βρήκα? :P Καλά δεν έχω και τόσο μεγάλο κόλλημα με τα ζώδια..έτσι για την πλάκα μας μ'αρεσει να μαντεύω Κενούλι :PPPP
    οχι! ζωδιο της γης ειμαι μεν (ισως γιαυτο μου βγαινει σταθεροτητα), αλλα κατι ΠΑΡΑΠΑΝΩ απ'τον παρθενο. ο παρθενος εξαλλου δεν ειναι καφρος, φοβαται να λερωθει

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    In another world.
    Posts
    269
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    οχι! ζωδιο της γης ειμαι μεν (ισως γιαυτο μου βγαινει σταθεροτητα), αλλα κατι ΠΑΡΑΠΑΝΩ απ'τον παρθενο. ο παρθενος εξαλλου δεν ειναι καφρος, φοβαται να λερωθει
    Αιγόκερως τότε! Σταντε! Οι παρθένοι είναι λιγο μισάνθρωποι γι αυτο το ειπα
    One of these things is not like the others, one of these things must die alone.

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    home which home
    Posts
    2,326
    και ομοιαζω εγω για μισανθρωπος;;;; Οποία έκπληξις!!!

  7. #22
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    Quote Originally Posted by Dark_Corner View Post
    Αιγόκερως τότε! Σταντε! Οι παρθένοι είναι λιγο μισάνθρωποι γι αυτο το ειπα
    ουτε! ταυρος ειμαι γιαυτο τα κανω ******* ολα. οι παρθενοι ειναι harmless, μυγιαγγιχτοι και φοβητσιαριδες.

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    In another world.
    Posts
    269
    Quote Originally Posted by carrie View Post
    και ομοιαζω εγω για μισανθρωπος;;;; Οποία έκπληξις!!!
    Εκτός απο μισάνθρωποι η Παρθένος είναι το ζώδιο της προσφοράς. Θέλουν να λύνουν τα προβλήματα των άλλων..Οπως και οι Ιχθύες. Απο τις απαντήσεις σου κατι τέτοιο κατάλαβα..Επεσα έξω?

    Υ.Γ Ναι οι Παρθένοι είναι διπολικοί! :P
    One of these things is not like the others, one of these things must die alone.

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    In another world.
    Posts
    269
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    ουτε! ταυρος ειμαι γιαυτο τα κανω ******* ολα. οι παρθενοι ειναι harmless, μυγιαγγιχτοι και φοβητσιαριδες.
    Καλά παίζουν και άλλα ρόλο..το ζώδιο δίνει κάποια γενικά χαρακτηριστικά..Μετα παίζει ο ωροσκόπος, αστρολογικός χάρτης κλπ κλπ
    One of these things is not like the others, one of these things must die alone.

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Athens
    Posts
    1,685
    Παιδιά μια περίοδο της ζωής μου έκανα παρέα με κάτι άτομα που ήταν και καλά πολύ ψαγμένα...(για να χρησιμοποιήσω και τον όρο που χρησιμοποιήσατε πιο πάνω)...ήταν πολύ ψαγμένα με τη μουσική.Εμένα γενικά μου αρέσει να κάνω παρέα με άτομα τα οποία έχουν πόρωση με κάτι και είναι ψαγμένοι πάνω σε κάτι γιατί έτσι μπορώ να μάθω κι εγώ κάτι το διαφορετικό..μια μέρα λοιπόν, παρακολουθούσα μια πρόβα τους.Και είχα ενθουσιαστεί με αυτό που άκουγα οπότε εξέφρασα και το αντίστοιχο θετικό σχόλιο..ε λοοιπόν πήρα την απάντηση: "καλά, η δική σου γνώμη δεν πιάνεται γιατί δεν έχεις μουσική παιδεία".Ούτε πληγώθηκα, ούτε παρεξηγήθηκα.Απλά διαπίστωσα πόσο μούφα είναι όλα τα σενάρια για τους "ψαγμένους" ανθρώπους, τους δήθεν μποέμηδες, τα free spirits που δε χάνουν ευκαιρία να μειώσουν κάποιο ατομάκι λίγο πιο mainstream σαν εμένα ας πούμε!
    έχω βαρεθεί πραγματικά τις ετικέτες στους ανθρώπους...αυτός ακούει Καρρά -είναι ακαλλιέργητος.Αυτή ακούει την τάδε τραγουδίστρια από το δείνα συγκρότημα που ασχολείται με το πλέον εξεζητημένο στυλ μουσικής-ω ναι, είναι πολύ καλλιεργημένη, αξίζει να την ξεχωρίσω.Αδιάφορα είναι όλα αυτά.Σημασία έχει να είσαι όσο το δυνατόν πιο απλός μέσα σου-απλός όχι απλοϊκός-και στην τελική ο άνθρωπος που σε μένα δε λέει μία για κάποιον άλλον είναι όλη του η ζωή.Το θέμα είναι να βρεις αυτόν με τον οποίον θα μπορείς να είσαι ο εαυτός σου, ακόμα και το πιο στριμμένο κομμάτι σου....
    ΥΓ:εγώ είμαι σκορπιός..τι λένε τ'άστρα για μένα??
    ..το σκοτάδι του ενός, δυο μαζί το κάνουν φως...

  11. #26
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    εγω παντως και τι δε θα δινα να ειμαι σε μια παρεα με ανοιχτομυαλα ατομα σαν εμενα τα οποια ειναι μεταλλαδες (ομως τους κλειστομυαλους που ακουνε ΜΟΝΟ metal και σνομπαρουν ολα τα αλλα ειδη τους βρισκω βαρετους), και η κοπελα μου να ειναι μεταλλου. βεβαια οπως ειπα ειμαι σπανια περιπτωση οποτε δυσκολα ταιριαζω και αντεχω/αντεχωμαι αλλους ανθρωπους. κι αυτος ειναι κι ο λογος που παραμενω single. θα πρεπει να γνωρισω πολυ καλα, να εγκρινω, πρωτου εμπιστευτω (κι αν ειναι κοπελα να την αγαπησω κι ολας). αλλιως ξεκοβω.

    τεσπα συμφωνω με αυτο που ειπε η carrie στο προηγουμενο της ποστ και με καλυψε, οι ψαγμενοι ανθρωποι θα ξεχωρισουν λοιπον τους ψαγμενους, real recognize real (οπως λενε και στη hip hop κουλτουρα), οι ομοιοπαθεις αναγνωριζουν τα συμπτωματα και βλεπουν τον εαυτο τους στους αλλους.

    Quote Originally Posted by void View Post
    ΥΓ:εγώ είμαι σκορπιός..τι λένε τ'άστρα για μένα??
    astrological hell με τον ταυρο (το ξερω γιατι συνηθως μου ταιριαζουν παρθενοι, καρκινοι και σκορπιοι)... εχουμε και τη Broken_Doll εδω μεσα αλλωστε που ειναι επισης σκορπινα και γιαυτο τη συμπαθω τοσο...

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    In another world.
    Posts
    269
    Quote Originally Posted by void View Post
    Παιδιά μια περίοδο της ζωής μου έκανα παρέα με κάτι άτομα που ήταν και καλά πολύ ψαγμένα...(για να χρησιμοποιήσω και τον όρο που χρησιμοποιήσατε πιο πάνω)...ήταν πολύ ψαγμένα με τη μουσική.Εμένα γενικά μου αρέσει να κάνω παρέα με άτομα τα οποία έχουν πόρωση με κάτι και είναι ψαγμένοι πάνω σε κάτι γιατί έτσι μπορώ να μάθω κι εγώ κάτι το διαφορετικό..μια μέρα λοιπόν, παρακολουθούσα μια πρόβα τους.Και είχα ενθουσιαστεί με αυτό που άκουγα οπότε εξέφρασα και το αντίστοιχο θετικό σχόλιο..ε λοοιπόν πήρα την απάντηση: "καλά, η δική σου γνώμη δεν πιάνεται γιατί δεν έχεις μουσική παιδεία".Ούτε πληγώθηκα, ούτε παρεξηγήθηκα.Απλά διαπίστωσα πόσο μούφα είναι όλα τα σενάρια για τους "ψαγμένους" ανθρώπους, τους δήθεν μποέμηδες, τα free spirits που δε χάνουν ευκαιρία να μειώσουν κάποιο ατομάκι λίγο πιο mainstream σαν εμένα ας πούμε!
    έχω βαρεθεί πραγματικά τις ετικέτες στους ανθρώπους...αυτός ακούει Καρρά -είναι ακαλλιέργητος.Αυτή ακούει την τάδε τραγουδίστρια από το δείνα συγκρότημα που ασχολείται με το πλέον εξεζητημένο στυλ μουσικής-ω ναι, είναι πολύ καλλιεργημένη, αξίζει να την ξεχωρίσω.Αδιάφορα είναι όλα αυτά.Σημασία έχει να είσαι όσο το δυνατόν πιο απλός μέσα σου-απλός όχι απλοϊκός-και στην τελική ο άνθρωπος που σε μένα δε λέει μία για κάποιον άλλον είναι όλη του η ζωή.Το θέμα είναι να βρεις αυτόν με τον οποίον θα μπορείς να είσαι ο εαυτός σου, ακόμα και το πιο στριμμένο κομμάτι σου....
    ΥΓ:εγώ είμαι σκορπιός..τι λένε τ'άστρα για μένα??
    Βρε μην κολλάς στις ταμπέλες..Επειδή ενας ψαγμένος είναι ετσι δεν σημαίνει οτι όλοι θα είναι έτσι..Είναι σαν να λες επειδή γνώρισα εναν κακό Αλβανό είναι ολοι οι Αλβανοί κακοί. O_O

    Οι σκορπιοί είναι γενικά πολυ παθιασμένοι και οι γυναίκες και οι άντρες,είναι της υπερβολής σε ότι κάνουν και σχετικά σταθεροί στις απόψεις τους οταν τις σχηματίσουν..Βέβαια αυτά ειπαμε είναι γενικά χαρακτηριστικά..Αν θες μπορεις να το ψαξεις..υπαρχουν πολλα site με πληροφορίες σχετικές

    Y.Γ Αν κατάλαβα καλά ο όρος ψαγμένος χρησιμοποιήθηκε όχι τόσο οτι είμαι ψαγμένος στον τάδε τομέα αλλα οτι γενικώς ως άνθρωπος είμαι "ψαγμένος" δηλ. παρατηρώ τι γίνεται γύρω μου, σκέφτομαι, δεν τα περνάω όλα στο ντούκου όπως οι περισσότεροι, βλέπω πέρα απο την επιφάνεια, έχω την ευφυια να σκεφτώ πεντε πράγματα παραπάνω κλπ.
    One of these things is not like the others, one of these things must die alone.

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    In another world.
    Posts
    269
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    astrological hell με τον ταυρο (το ξερω γιατι συνηθως μου ταιριαζουν παρθενοι, καρκινοι και σκορπιοι)... εχουμε και τη Broken_Doll εδω μεσα αλλωστε που ειναι επισης σκορπινα και γιαυτο τη συμπαθω τοσο...
    Δεν στο χα βρε Κενο να ασχολείσαι με τα ζώδια! χαχαχα..Πως το πήγαμε όμως στα ζώδια, στους ψαγμένους και γενικά στα φιλοσοφικά μπράβο μας! Μας θαυμάζω! :P

    Εμένα δεν με ρώτησε κανείς τι ζώδιο είμαι γι αυτο θα πω απο μόνη μου Τοξότης με ωροσκόπο Παρθένο. Ενα θα πω. Τα δυο αντίθετα ζώδια ενώθηκαν σε μένα. (Έτσι εξηγούνται όλα :P)

    Και για πληροφόρηση ο ωροσκόπος είναι αυτο που δείχνουμε προς τα έξω και ο κυβερνήτης δηλ. το ζώδιο αυτο που πραγματικά είμαστε. Βέβαια παίρνουμε στοιχεία και απο τα δυο.
    One of these things is not like the others, one of these things must die alone.

  14. #29
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    εσενα δε σε ρωτησα γιατι το γραφεις στο προφιλ σου που το ειδα χτες. ο παρθενος μου ταιριαζει παντως! εγω εχω ωροσκοπο καρκινο, ολος ο αρνητισμος μου απο εκει προερχεται, και σε συνδιασμο με τον ταυρο που κολλαν τα κερατα του και ειναι ξεροκεφαλος, ειναι απιστευτα δυσκολο. δλδ να σου κολλησει μια ιδεα που σε ριχνει, μενεις εκει μεχρι να ξεκολλησει το κεφαλι σου λολ. και στη ζωη μου γιαυτο μοιαζω τοσο κολλημενος μαλλον...

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    home which home
    Posts
    2,326
    Quote Originally Posted by void View Post
    Παιδιά μια περίοδο της ζωής μου έκανα παρέα με κάτι άτομα που ήταν και καλά πολύ ψαγμένα...(για να χρησιμοποιήσω και τον όρο που χρησιμοποιήσατε πιο πάνω)...ήταν πολύ ψαγμένα με τη μουσική.Εμένα γενικά μου αρέσει να κάνω παρέα με άτομα τα οποία έχουν πόρωση με κάτι και είναι ψαγμένοι πάνω σε κάτι γιατί έτσι μπορώ να μάθω κι εγώ κάτι το διαφορετικό..μια μέρα λοιπόν, παρακολουθούσα μια πρόβα τους.Και είχα ενθουσιαστεί με αυτό που άκουγα οπότε εξέφρασα και το αντίστοιχο θετικό σχόλιο..ε λοοιπόν πήρα την απάντηση: "καλά, η δική σου γνώμη δεν πιάνεται γιατί δεν έχεις μουσική παιδεία".Ούτε πληγώθηκα, ούτε παρεξηγήθηκα.Απλά διαπίστωσα πόσο μούφα είναι όλα τα σενάρια για τους "ψαγμένους" ανθρώπους, τους δήθεν μποέμηδες, τα free spirits που δε χάνουν ευκαιρία να μειώσουν κάποιο ατομάκι λίγο πιο mainstream σαν εμένα ας πούμε!
    έχω βαρεθεί πραγματικά τις ετικέτες στους ανθρώπους...αυτός ακούει Καρρά -είναι ακαλλιέργητος.Αυτή ακούει την τάδε τραγουδίστρια από το δείνα συγκρότημα που ασχολείται με το πλέον εξεζητημένο στυλ μουσικής-ω ναι, είναι πολύ καλλιεργημένη, αξίζει να την ξεχωρίσω.Αδιάφορα είναι όλα αυτά.Σημασία έχει να είσαι όσο το δυνατόν πιο απλός μέσα σου-απλός όχι απλοϊκός-και στην τελική ο άνθρωπος που σε μένα δε λέει μία για κάποιον άλλον είναι όλη του η ζωή.Το θέμα είναι να βρεις αυτόν με τον οποίον θα μπορείς να είσαι ο εαυτός σου, ακόμα και το πιο στριμμένο κομμάτι σου....
    Σωστα.. το ψαγμενος γαι καθε ατομο εχει διαφορετικη εννοια.. Για μενα ψαμενος ειναι αυτος που εχει καποια φιλοσοφια ζωης πιο προχωρημενη απο τους υπολοιπους ανθρωπους, του στυλ, γεννιομαστε αναπαραγομαστε πεθαινουμε και τελος, ή, παμε στην κολαση-παραδεισο. Ψαγμενος θεωρω αυτον που βλεπει τη ζωη σαν ενα θαυμα, (ο Αινσταιν ειχε πει οτι υπαρχουν μονο δυο τροποι να ζησει κανεις τη ζωη του, ο ενας ειναι σαν ολα να ειναι θαυμα, και ο αλλος σαν τιποτα να μην ειναι θαυμα, εγω πιστευω το πρωτο), και ετσι ειναι ερωτευμενος με αυτη, ψαχνει τον εαυτο του και τις δυνατοτητες του, αγαπαει τον κοσμο, τα ζωα, ειναι ανθρωπος της προσφορας και του πνευματος, ακομα και αν δεν ειναι διαβασμενος, ξερει πως ολα ειναι ενεργεια και πως η υπερτατη δυναμη ειναι η δυναμη της αγαπης και της ευγνωμοσυνης που μπορει να αλλαξει τον κοσμο, απολαμβανει πραγματα στη ζωη του, δεν κοροιδευει αλλους διαφορετικους, δεν κρινει, βοηθαει οσους εχουν αναγκη, κ.ο.κ. Τετοιους δεν εχω συναντησει πολλους, αλλα απολαμαβανω την παρεα ολων των ανθρωπων που εχω διαλεξει και με εχουν διαλεξει για να ειμαστε φιλοι, μονο που απλα δε μπορω να μιλαω για καποια πραγματα με αυτους, γιατι με κοιτανε σαν εξωγηινη, και με κοροιδευουν. Αλλοι ψαχνουν κατι αλλο ψαγμενο στη μουσικη και στις ταινιες οπως ο Κενο. Ψαξιματα υπαρχουν πολλα, αλλα τι ειναι σημαντικο για τον καθενα διαφερει.

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Similar Threads

  1. Νιωθω μονη
    By r.f. in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 80
    Last Post: 14-11-2016, 00:50
  2. Με χαλαει να μενω μονη
    By νατασουλι in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 0
    Last Post: 07-08-2010, 14:59
  3. Μονη στο σπιτι
    By melene in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 40
    Last Post: 22-08-2009, 16:53
  4. ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΝΩ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ
    By nikv in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 33
    Last Post: 25-07-2009, 11:07
  5. ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΨΩ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΤΟ ΚΑΚΟ....
    By krino in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 14
    Last Post: 02-08-2008, 00:25

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •