Δυστυχως τοσο αντεξα...και τι δεν θα εδινα για να ημουν λιγο πιο δυνατη! - Page 13
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 13 of 15 FirstFirst ... 31112131415 LastLast
Results 181 to 195 of 223
  1. #181
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Κοίτα κάρολ, δεν ασχολούμαι άλλο με το τι θα κάνεις, κάνε ότι θες, στην τελική άμα φύγεις δεν άξιζες να είσαι δίπλα του, και καλώς που έφυγες. Όσο για τις κολλητές σου, κακώς τους έχεις πει κάτι τέτοιο. Και βέβαια σε αγαπάει, σε θέλει και ίσως είναι και ερωτευμένος μαζί σου, και μπορεί να γίνει και καλά άμα τον θες κι εσύ! Κοίτα το αν είναι χειρότεροι από σένα οι άλλοι, δεν μου λέει κάτι για σένα, απλά για τους άλλους. Μόνο ουσττττττττ έχω να πω, πες τους άμα σας τύχαινε εσάς τι θα κάνατε; Να βουλώσεις στόματα!

  2. #182
    Banned
    Join Date
    May 2011
    Posts
    619
    Αλεξαντρε μην της λες τετοια! Καρολ νιωθει οτι βλεπεις, απλως πρεπει να ειναι καπως μουδιασμενος και κρυος, τοσο οσο τον βλεπεις, οχι περισσοτερο. Αν ειναι ολα αυτα που λες, ειναι σε πολυ καλο επιπεδο και χαιρομαι. Σιγα σιγα θα βελτιωθει. Μην αποθαρρυνεσαι.

  3. #183
    Σα να βλέπω την Ελένη Λουκά σε φόρουμ ψυχολογίας...:ρ

    κάρολ....κάνε ότι σου βγαίνει, αλλά πρόσεχε: μη μπερδεύεις τη λύπη με τον έρωτα.
    Σκέψου καλά για να μη πληγωθείς περισσότερο απ' όσο μεχρι τώρα.

  4. #184
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,853
    karol ακου λιγο κατι που θα σε βοηθησει αυτοσ οπου να ναι θα παθει ψυχωτικη καταθλιψη δηλαδη τι εκανα πωσ ετυχε αυτο σε μενα κλπ ειδικα αν ηταν δυνατοσ πιο πριν θα το παθει πιο εντονα γιατι τωρα εχει δυνατοτητεσ αλλα ειναι διαφορετικεσ απο αυτεσ που εχει συνηθισει και θα του κακοφανει αν παραμειενεισ στη σχεση θα λειτουργησεισ σαν το καλυτερο αντικαταθλιπτικο και παραλληλα θα γεμιζεισ με ερεθισματα το κεφαλι του αν φυγεισ θα εχει ολα αυτα και θα εχει και τη στεναχωρια που σε εχασε εσυ πρεπει να του δωσεισ να καταλαβει οτι οι δυνατοτητεσ του οι καινουριεσ ειναι ικανεσ να του δωσουν απολαυσεισ στη ζωη να αγαπησει να δουλεψει κλπ αυτα με το εχουν πεσει ολοι πανω του που λενε οι γιατροι ειναι παπαριεσ αμα ηξερεσ ποσο αχρηστοι ειναι οι γιατροι και ποσο λιγα τα φαρμακα που εχουν θα παθαινεσ πλακα και θα σου πω ενα παραδειγματακι για να καταλαβεισ τα βασικα φαρμακα ειναι 3 αγχολυτικα αντικαταθλιπτικα αντιψυχωτικα εχεισ αγχοσ περνεισ απο αγχολυτικα μεχρι αντιψυχωτικα αναλογα το αγχοσ εχεισ ιδεοληψια περνεισ αντικαταθλιπτικα και αντιψυχωτικα κ ενα αγχολυτικο για να κοιμηθεισ το βραδυ εχεισ ψυχωση περνεισ αντιψυχωτικα και αντικατατθλιπτικα οπωσ βλεπεισ ολοι περνουν ολα αναλογα τον οργανισμο και την αλχημεισ βγαινει η συνταγη ετσι απλα και δεν ειμαι υπερβολικοσ ειμαι κυνικοσ!!!

  5. #185
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    402
    Quote Originally Posted by elafi View Post
    Οι ψυχιατροι σου ειπανε αστον?? Δεν εχω λογια για τα *&%^%^( της συμφορας που επισκεφτηκες. Σαφως και χρειαζεται οσους ανθρωπους μπορουν να ειναι διπλα του και να τον βοηθησουν, τοσο οσο δε χρειαζεται αδιαφορους και ανευθυνους γιατρουδακους που συμβουλευουν οτι τους καπνισει και δε νοιαζονται για την πραγματικοτητα του καταναλωτη (ο αγγλικος ορος για οσους κατανωλωνουν προιοντα ψυχικης υγειας, γτ προιοντα ειναι, με κυριο στοχο το κερδος αυτων που τα βγαζουν, καταλαβαινετε που το παω χεχε)
    Ναι μου ειπανε πως καλο θα ητανε να σταματησω το ερωτικο και να τον στηριξω σαν φιλη!!! Εγω δεν τους ακουσα βεβαια...!! Ρε εντομεταξυ , η δυσκολια και η πιεση δεν ειναι η ψυχωση καθε αυτη! Ειναι ...1ον) Μια μανα μου η οποια ειναι παλαιων αρχων και γενικα μου πιπιλιζει το μυαλο ωστε να τον χωρισω και να μεινουμε φιλοι ,2ον) συγγενεις που οσοι το ξερουν με ρωτανε συχνα πυκνα με υπουλο τροπο τι γινεται για να με φερουν σε δυσκολη θεση μπροστα στην μανα μου, 3ον)μια ψυχολογο που τη εγραψα κανονικοτατα και απο την αλλη πλευρα τους γονεις του, που κανουν τα ΑΔΥΝΑΤΑ , ΔΥΝΑΤΑ για να με κρατησουν εκει , να μην φυγω να μην παω πουθενα!! Ε ενταξει μου ασκειται μια τρελη πιεση , πιστευω με νιωθετε στο θεμα πιεσης τουλαχιστον! Λογικο να εχω διχαστει νομιζω...

  6. #186
    Banned
    Join Date
    May 2011
    Posts
    619
    Η ψυχωτικη καταθλιψη ειναι μια εκδοχη, δεν ειναι κατι δεδομενο, και δε συμβαινει αναγκαστικα σε ολους. Οσο για το ερωτικο Καρολ, τα φαρμακα λογικα τον ριχνουν, αλλα ναι σαν συντροφος μπορεις να μεινεις. Μην περιμενεις το τρελο σεξ ομως.

  7. #187
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    402
    οχι pad μου, οχι καμαρι μου, να μην παθει ψυχωτικη καταθλιψη, μια χαρα τον εχω στο σπιτι μου γελαστο και ακουμε τραγουδακια στο pc και κανουμε χαζομαρουλες, δεν ειναι αναγκη να τα χασει και αυτα!! Αν χασει και το χαμογελο του που επιτελους το βρισκει θα πεσω εγω σε καταθλιψη και μετα να δω ποιος θα σταθει σε ποιον.. Ολα κυλουν ομαλα και τα φαρμακα μειωνονται , μια χαρα στεναχωρεθηκε που τον χωρισα, του κοπηκε η ορεξη , οποτε εχει ακομα αισθηματα , σε μια χαρα δρομο ειμαστε!!!

  8. #188
    Banned
    Join Date
    May 2011
    Posts
    619
    Συμφωνω, δε βλεπω λογο να χειρετερεψει, μπορει και να καλυτερεψει επισης και ας ελπισουμε οτι αφου σε εχει κιολας (smart hint) θα παει καλυτερα!!

  9. #189
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    402
    Quote Originally Posted by elafi View Post
    Η ψυχωτικη καταθλιψη ειναι μια εκδοχη, δεν ειναι κατι δεδομενο, και δε συμβαινει αναγκαστικα σε ολους. Οσο για το ερωτικο Καρολ, τα φαρμακα λογικα τον ριχνουν, αλλα ναι σαν συντροφος μπορεις να μεινεις. Μην περιμενεις το τρελο σεξ ομως.
    χαχαχαχα τι ειναι το sex ελαφι?? Ρε δεν θελω κι εγω πλεον να καω sex ...Μην ανησυχεις θα το αποφευγω εγω η ιδια και αν του βγει να με παρακαλαει αυτος για sex !!! Αυτο εχω σκοπο να κανω τωρα!!! Θα κανω την ζωη μου , θα τον βλεπω θα ειμαστε ''μαζι'' χωρις πιεση, θα παω τις διακοπουλες μου φετος με τις φιλες μου κ τους φιλους μου, θα περασω καλα, και οσο αντεξω..!!! ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ WHITE...διακοπες μπορω να παω με τους φιλους μου η να μην παω πουθενα το καλοκαιρι????

  10. #190
    Banned
    Join Date
    May 2011
    Posts
    619
    Σταματα να κοροιδευεις τη white!! :ΡΡ

  11. #191
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Έλεος..........

  12. #192
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,853
    τωρα που ειναι ακομα αρχη ειναι πιο λειτουργικοσ και καλο ειναι αυτο που του τα μειωνουν γιατι αμα κατσει με υψηλεσ δοσεισ καιρο μετα χανεται η σπιρταδα σαν να καθεται ο οργανισμοσ ποσο παιρνει και τι?

  13. #193
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    183
    Quote Originally Posted by Karol View Post
    Δηλαδη θελεις να μου πεις πως δεν νιωθει αγαπη ουτε ερωτα??? ΚΑΙ γιατι μου λεει πως με αγαπαει,...?? Αφου δεν νιωθει τιποτα για εμενα γιατι με θελει κοντα του και με θελει σαν κοπελα του? Γιατι ερεθιζεται ας πουμε με το παραμικρο?? Γιατι θελει να κοιμομαστε μαζι το βραδυ??? Μην μου λες τετοια γιατι θα στεναχωρηθω πολυ
    αυτο το ειπα επειδη νομιζα πως του εχουν κανει επιπεδωση συναισθηματος τα χαπια, γιατι εμενα αυτο μου ειχαν κανει. εφοσον του αρεσεις ακομα(με τα χαπια εννοω) αυτο ειναι παρα πολυ καλο.

  14. #194
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    402
    Quote Originally Posted by whitecandle View Post
    Έλεος..........
    Οχι δεν κοροιδευω , πες μου ειλικρινα...τι θα μου ελεγες να κανω...απλα ρωταω...

  15. #195
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    402
    Quote Originally Posted by pad View Post
    τωρα που ειναι ακομα αρχη ειναι πιο λειτουργικοσ και καλο ειναι αυτο που του τα μειωνουν γιατι αμα κατσει με υψηλεσ δοσεισ καιρο μετα χανεται η σπιρταδα σαν να καθεται ο οργανισμοσ ποσο παιρνει και τι?
    Τι εννοεις τωρα που ειναι ακομα αρχη???? Νομιζα πως η αρχη περναει σιγα σιγα και παμε προς το τελος...!! Παιρνει 1 zyprexa , 1 solian και μισο akineton σε μια μερα!!!

Page 13 of 15 FirstFirst ... 31112131415 LastLast

Similar Threads

  1. Γιατί να είμαι τόσο μα τόσο πολύ δειλή;
    By tita1977 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 28
    Last Post: 07-02-2011, 15:34
  2. Για να γραψεις μουσικη θες δυνατη μνημη...
    By WeakbutPowerfull in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 3
    Last Post: 16-12-2010, 03:24
  3. oι εποχές αλλάζουν δυστυχώς
    By manic in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 35
    Last Post: 23-04-2010, 19:27
  4. Δυνατη κρηση βρααδινη
    By Παστελι in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 38
    Last Post: 22-06-2009, 15:42
  5. Ένα βήμα πρίν με χωρίσει...Δυστυχώς..
    By christina_ast in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 46
    Last Post: 12-04-2009, 13:29

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •