1 - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 31 to 45 of 58

Thread: 1

  1. #31
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    6
    Γεια σας παιδες ειμαι 15 χρονων εχω φιμωση και δεν το εχω πει σε κανεναν. οι γονεις μου νομιζουν οτι το ειχαν λυσει το προβλημα οταν ημουν μωρο ξερω ομως οτι εχω φιμωση. λοιπον, τα καταφερνω ανετα με τον αυνανισμο. ακομη, το πουλι μου μια χαρα βγαινει απο το πετσακι οταν δεν ειμαι \"σηκωμενος\". οταν ειμαι \"σηκωμενος\" δυσκολευομαι ειναι η αληθεια αλλα τα καταφερνω. δεν εχω ολοκληρώσει κάποια σχέση, αλλά δεν μπορω να το κρατησω αλλο μυστικο, παντου με περικυκλωνουν κοριτσια που μαρεσουν και που θελουν να κανουμε κατι μαζι. πιστευετε πως θα τα καταφερω με τη φιμωση? και αν οχι, υπαρχει καποιος αλλος τροπος, γιατι δεν νομιζω να ειναι τοσο προχωρημενο το κωλοσταδιο που να χρειαζεται να γινω ρεζιλι στους γονεις μου και στους γιατρους και σε οσους θα το μαθουν γενικοτερα... φανταζομαι τον εαυτο μου ναρκωμενο και γιατρους απο πανω να με χειρουργουν και να γελανε και να λενε μεταξυ τους \"α τον μαλακα ολοκληρο ντερεκι και εχει χαλασμενο πουτσο\" τελωπαντων τι με συμβουλευετε? (σας παρακαλω μην πειτε να τσακιστω να κανω εγχειρηση, ειμαι τυπος που κολωνει παρα πολυ). please answer. yours faithfully, erniesto.

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Λογικα να το παρεις μια ειναι η λυση...εγχειρηση δεν μπορει να γινει κατι αλλο.Και αφου δεν γινεται κατι αλλο αυτο πρεπει να κανεις αφου παρεις και ιατρικη γνωμη.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Παρε παντως μια ιατρικη γνωμη γιατι μπορει και να ειναι πιο απλα τα πραγματα απο την εγχειρηση.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  4. #34
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    6
    με την φιμωση μπορω να γαμησω? και δλδ δεν θα παθω τιποτα δεν θα αρχισω να ματωνω η κατι αλλο την ωρα που θα γαμαω την γκομενα... μην γινουμε και εντελως ρεζιλι δλδ στην γκομενα ετσι δεν ειναι?

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Μην το σκεφτεσαι πολυ μαζεωε το χαρτζηλικι σου και τραβα σε εναν γιατρο...αν δεν θες να το μαθουν οι δικοι σου να ακουσεις μια επαγγελματικη γνωμη και μετα το ξανασυζηταμε.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  6. #36
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    6
    katse re file allo se rwtaw. mporw na gamisw? aplo. koita ama ginetai na gamisw eimai mia xara. molis ginw 18 xronwn 8a kanw mia katastasi kai giayto. alla den goustarw twra. please answer to my question ginetai na gamisw?

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Δεν ξερω να σου απαντησω σε αυτο γιατι δεν ειχα τετοιο προβλημα και δεν εχω διαβασει και σχετικα.Κανε μια ερευνα στο internet αν ξερεις και καλα αγγλικα πιστευω οτι μπορει να βρεις απαντηση ή περισσοτερες ερωτησεις.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  8. #38
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    6
    ok re sy thanks pantws ante ta leme bye

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Τα περισσότερα αγόρια, όταν φτάσουν στην εφηβεία, μπορούν να έλξουν πλήρως την πόσθη τους. Σε γενικές γραμμές, όλοι συμφωνούν ότι η φίμωση πρέπει να αντιμετωπίζεται θεραπευτικά, όταν συνοδεύεται από την παρουσία κλινικών συμπτωμάτων απόφραξης της ουροφόρου οδού ή λοίμωξη.



    Πάντως, είναι σημαντικό να γνωρίζουν οι γονείς ότι η ακροποσθία σπάνια έλκεται με τη γέννηση. Είναι χαρακτηριστικό ότι το 6% των φυσιολογικών αγοριών ηλικίας άνω των πέντε ετών δεν μπορεί να έλξει την ακροποσθία του. Ωστόσο, η πλειονότητα αυτών θα μπορέσει να το καταφέρει τελικά στην εφηβεία και μόνο στο 1% θα διαγνωστεί κάποια παθολογική κατάσταση.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Bye
    να σαι καλα.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  11. #41
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    6
    gamw to 1% mou. twra mou erikses perissotero to ithiko. tespa xesto 8a dw ti 8a kanw

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Μεχρι τα 18 εισαι εφηβος εχεις καιρο ακομα...εγω δεν θυμαμαι σε τι ακριβως ηλικια ειχα πληρη...αποκαλυψη...οσο για το τεχνικο ζητημα που σε απασχολει πραγματικα δεν ξερω.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  13. #43
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    17
    Dash και λοιποί που φοβάστε ότι θα υπάρχει πρόβλημα αφού κάνετε την εγχείρηση κτλ, το πρώην αγόρι μου είχε κάνει κάποια στιγμή στη διάρκεια της σχέσης μας για ιατρικούς λόγους και μετά δεν υπήρχε κανένα πρόβλημα, μην αγχώνεστε δηλαδή ότι η κοπέλα θα φρικάρει, το \"χειρότερο\" που μπορεί να πάθει είναι να το απολαύσει περισσότερο

  14. #44
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    6
    καποιος που να εχει ή να είχε φίμωση? γνωρίζει κανείς εάν υπάρχει ενόχληση στο σεξ?

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    482
    Δε ξέρω άτομο με φίμωση, αλλά κάποιον που είχε πρόβλημα με το χαλινό. Όταν είχε μεγάλη στύση, τον τράβαγε και τον πονούσε αρκετά ώστε να χάσει και τη στύση. Και τον πονούσε πολλές φορές και κατά την επαφή. Άρα μπορώ να πω ότι είχε πρόβλημα γιατί δεν ευχαριστιόταν όπως θα έπρεπε τη σεξουαλική πράξη. Λύθηκε με μια απλή επέμβαση 5 λεπτών, με τοπική αναισθησία. Οπότε φαντάζομαι ότι με φίμωση θα είναι ακόμα χειρότερα.

    Το ζήτημα όμως είναι erniesto ότι αν δεν επισκευτείς έναν ειδικό γιατρό, δε μπορείς να ξέρεις πραγματικά αν έχεις φίμωση, πως αντιμετωπίζεται η κατάστασή σου κλπ. Και τι βλακείες είναι αυτές που σκέφτεσαι ότι θα γίνεις ρεζίλι στους δικούς σου και στους γιατρούς; Οι δικοί σου σε έφεραν στον κόσμο, ξέρουν το σώμα σου από τότε που ήσουν μικρός. Και οι γιατροί ούτε καν μπαίνουν σε τέτοια διαδικασία. Φαντάσου τι βλέπουν κάθε μέρα οι ουρολόγοι. Η σκέψη τους μάλλον θα είναι, \"α, επιτέλους, μετά από μία μέρα που είδα 3 με καρκίνο του προστάτη, 5 με ανικανότητα στύσης, 10 με αφροδίσια νοσήματα, ορίστε και κάτι καλό, θα βοηθήσουμε έναν έφηβο να ευχαριστηθεί τη μετέπειτα σεξουαλική του ζωή\".

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •