1 - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 58 of 58

Thread: 1

  1. #46
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    628
    ρε παιδια χαλαρωστε λιγο, το μλκς ειναι αυτες?
    Το πεος με περιτομη ειναι σαφως πιο ωραιο, σαφως πιο καθαρο και πιο μεγαλο. Μονο θετικα υπαρχουν. Μην τρελλαινεστε. Το προβλημα μαλλον ειναι αλλου και τα ριχνεται ολα εκει.

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    στα νώτα μου
    Posts
    1,559
    Originally posted by gramle
    Μονο θετικα υπαρχουν.
    μπορεί και επιπλοκές.


    Originally posted by gramle
    προβλημα μαλλον ειναι αλλου και τα ριχνεται ολα εκει.
    you are not a man...;-)

  3. #48
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    628
    αυτο ακριβως, δεν ειμαι αντρας και το βλεπω απο την μερια της γυναικας το πως βλεπει εναν αντρα με περιτομη. και το βλεπει μονο θετικα ή και αδιαφορα. αρνητικα παντως δεν μπορει να το δει με τιποτα.

  4. #49
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    στα νώτα μου
    Posts
    1,559
    έχε υπ\'όψιν σου πως ο άντρας σπαταλά τόσο χρόνο σκεπτόμενος το πέος του όσο δεν σπαταλά για τίποτα άλλο στη ζωή του. η αδιαφορία δεν είναι η σωστή λέξη.

  5. #50
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    628
    αδιαφορια εννοω με την καλη εννοια. τι με νοιαζει εμενα αν εχει πετσακι ή οχι? αυτο που με νοιαζει εμενα ειναι αν ειναι καλος στο κρεββατι. με πετσακι ή οχι

  6. #51
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    στα νώτα μου
    Posts
    1,559

  7. #52
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    628
    τωρα τι να πω? με αποστομωσες

  8. #53
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    στα νώτα μου
    Posts
    1,559
    Το βιβλίο πρέπει να διαβαστεί απ\' οποιονδήποτε έχει ένα πέος ή αγαπάει κάποιον που έχει ένα πέος ή θέλει ένα πέος.
    dan savage

    Η Πάλευ αρπάζει το θέμα απ΄το κεφάλι.
    Playboy

    (από το εξώφυλλο)

  9. #54
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Αθηνα
    Posts
    15
    Originally posted by erniesto
    καποιος που να εχει ή να είχε φίμωση? γνωρίζει κανείς εάν υπάρχει ενόχληση στο σεξ?
    Aπολυτως καμια ενοχληση ...

    βεβαια δεν εχω παει ποτε σε γιατρο για να ξερω σε ποια κατηγορια ανηκω , το μονο σιγουρω ειναι πως εχω ....

    Ουδεποτε με προβληματισε , ουτε στην στυση , ουτε στο sex , ουτε στις συνοδους μου , ουτε σε πονο ...

    παρα μονο με προβληματιζε και με προβληματιζει ως κατι διαφορετικο απο τους υπολοιπους 95% των ανδρων ...

    Δηλαδη το θεμα ειναι αποκλειστικα και μονο ψυχολογικο ...

    Ειχα σκεφτει και εγω να κανω την επεμβαση , αλλα μετα απο αυτα που διαβασα , αποθαρρυνθηκα ...

    Στην τελικη και τι εγινε ?
    (σημειωσε πως εγω ειμαι 29 ετων , φιλε μου)

    Οπως σου εγραψε και καποιος αλλος θα πρεπει πρωτα να δοκιμασεις , να δεις τι γινετε , και μετα κρινε αν μπορεις να ζησεις με αυτο η οχι ...

    εγω 12 χρονια τωρα δεν ειχα κανενα προβλημα ....

    Στην τελικη αν φοβασαι και δεν ξερεις , πως θα ειναι η πρωτη σου φορα , (με φιμωση χαλινου κιολας) , -αν και ειμαι αντιθετος 100%- δοκιμασε επι πληρωμη να κανεις sex , ουτως ωστε να εχεις testαρει πως ανταπεξερχεσαι στην περισταση ...

  10. #55
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    1
    ακούω πως με την περιτομή υπάρχει πόνος.. Ένας άλλος είπε πως ούτε μποξεράκι δεν θα μπορεί να βάλει... αυτό γιατί σημβαίνει? είμαι κι εγώ ένας άλλος με φίμωση αλλά πρέπει να γνωρίζω τι θα μου σημβεί μετά την περιτομή... περιμενω σύντομα απάντηση

  11. #56
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    482
    Μετά από οποιαδήποτε επέμβαση σε οποιοδήποτε σημείο είναι κάπως επώδυνα για ένα μικρό χρονικό διάστημα. Φυσικό είναι να συμβαίνει το ίδιο και για αυτή την περιοχή. Μετά όμως από αυτό το διάστημα (που θα το γνωρίζει σίγουρα ο γιατρός) γιατί να υπάρχει πρόβλημα; Έτσι κι αλλιώς σε στύση η βάλανος αποκαλύπτεται σε όσους δεν έχουν φίμωση. Ή μήπως 120 εκατομμύρια Αμερικανοί δε φοράνε μποξεράκια;

  12. #57
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    482
    Πάντως με αφορμή το θέμα διάβασα μερικές πληροφορίες (κυρίως wikipedia) και έμαθα ότι υπάρχουν και άλλες μέθοδοι για τη θεραπεία της φίμωσης. Και φίμωση από φίμωση (ή μάλλον αυτό που λέμε γενικά φίμωση) διαφέρει και αντιμετωπίζεται ανάλογα. Οπότε ίσως κάποιος θα έπρεπε πρώτα λίγο να το ψάξει και σίγουρα να επισκεφτεί κατά τη γνώμη μου τουλάχιστον 2 γιατρούς για να σχηματίσει γνώμη (αν θέλει ντε και καλά να αποφύγει την περιτομή).

  13. #58
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    126
    παιδια οι αντρες με φιμωση πως νιωθουν σε στυση?το μεγεθος ειναι μικρο του πεους?ρωταω απο απλη περιεργια

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •