effexor!!!!! - Page 12
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 12 of 22 FirstFirst ... 21011121314 ... LastLast
Results 166 to 180 of 326

Thread: effexor!!!!!

  1. #166
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    281
    Συμφωνώ με την Deep purple.Κι εγώ στο θέμα της κούρασης είδα μεγαλύτερη βελτίωση από ότι στο άγχος.

    Τάνια για τα παυσίπονα αν εννοείς επειδή παίρνεις και τα υπόλοιπα χάπια εμένα πάντως μου έχουν πει οι γιατροί ότι δεν έχουν αλληλεπίδραση με τα αντικαταθληπτικά οπότε παίρνω όποτε χρειάζεται.

  2. #167
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    254
    Τελικα παιδια πηρα τη γιατρο μου και μου ειπε οτι μπορω να πρω παυσιπονα και ολα οκ!Απλα νιωθω οτι εχει αυξηθει το αγχος μου.Λετε να ειναι απο την αυξηση της δοσης???

    Τι εννοεις Κορινα οτι εχεις ακομη αγχος??

    Κουραση δε το συζητω απιστευτη ειμαι ολη μερα ξαπλα μακαρι να πηγαινα γυμναστηριο η να γυρναγα ολη μερα για μπανιο η στα μπιτσομπαρα και να γνωριζα γκομενους (λεμε τωρα). Τουλαχιστον να μην εμενα σπιτι θα μπορουσα να καννω χιλια 2 πραγματα.

  3. #168
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    254
    Ρε παιδια δε με καταλαβαιανουν οι γονεις μου νομιζουν οτι δεν προσπαθω αρκετα να ειμαι καλα, αν ειναι δυνατον κι εγω τραβαω τοσαααααααααααααααααααααα ααααααααααααααααααααααααα ααααααααααααααααααααααααα ααααααααααααααααααααααααα ααααααααααααααααααααααααα αααααα.

  4. #169
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Τανια ασε τι σκεφτονται κ λενε οι γονεις σου, προς το παρον τουλαχιστον, ξερω ειναι δυσκολο να σε καταλαβαινουν οταν δεν εχουν κ αυτοι αναλογα προβληματα, επικεντρωσου στον εαυτο σου κ ασε τους αλλους οποιοι κ αν ειναι αυτοι, επισης οι γκομενοι ερχονται κ παρερχονται, μην κολλας εκει, παυσιπονα μου χει πει κι εμενα κανει να παιρνω, μεχρι κ αντιβιωσεις γερες εχω παρει..

    Πως εισαι σημερα?? Υποχωρησε ο πυρετος?? Πηρες παυσιπονα τελικα??

    Περαστικα σου Τανια!!
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  5. #170
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    254
    Υποχωρησε ο πυρετος, πηρα και παυσιπονα και υποθετα αβερτα τι να κανω μου ηρθε και περιοδος επιτελους απλα εχω παρα πολυ αγχος ρε παιδια ποσο καιρο κανουν να δρασουν αυτα τα κωλοχαπια και αν δε δρασουν τι σκατ5α θα κανω???θα μεινω μια ζωη ετσι???Και η γιατρος μου θα λειπει ενα μηνα κι εγω τι σκατα θα κανω τοτε???Σκεφτομαι ολα αυτα και μαραζωνω ρε παιδια. Γιατι να μην εχω μια φυσιολογικη ζωη??Η γιατροσ μου λεει καθε προβλημα εχει και τη λυση του αλλα δε τη βλεπω την κωλολυση να ερχεται γαμωτο.

  6. #171
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    281
    Τάνια ναι έχω άγχος ακόμα.Σου είπα,με βοήθησαν μέχρι ένα βαθμό αλλά ακόμη έχω προβλήματα.Αυτό δεν σημαίνει τίποτα,μπορεί εσένα να σε βοηθήσουν περισσότερο.Από τον κάθε οργανισμό εξαρτάται.
    (Το μήνυμα μου το πήρες?Στείλε μου όταν θέλεις.)

  7. #172
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    964
    εγω ξεκινησα κ αναφριλ των 25mg και ειμαι χαλια εκτος απο τα σωματικα επιδεινωθηκε αυτο που ενιωθα κ ειμαι τελειως στα χαμενα.ο γιατρος μου λεει πρεπει αν περασουν τουλαχιστον 3 βδομαδες για να κανουν χρηση.

  8. #173
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    386
    Ναι, θέλουν το χρόνο τους για να λειτουργησουν

  9. #174
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    254
    εσυ ποτε ειδες να λειτουργουν???

  10. #175
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    τανια ποσα mg παιρνεις?? 150 νομιζω?? ποσον καιρο?? εχεις παρατηρησει καποια διαφορα?? προσπαθησε να εντοπισεις τι αλλαξε..
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  11. #176
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    254
    Μια εβδομαδα τιποτα δεν αλλαξε παιδια, τοσο παιρνω....σημερα πλανταξα παλι στο κλαμα δεν εχω κουραγιο για τιποτα......

  12. #177
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    254
    Μονο αναγουλες και αυκημενο αγχος και κλασσικα αυπνιες αλλα αυτο δεν εχει να κανει με το χαπι...

  13. #178
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    386
    Δεν θυμάμαι μετα απο πόσο καιρό ειδα διαφορα, αλλά μια εβδομαδα που τα παίρνεις ειναι πολύ λίγο. Σταδιακά θα γίνουν οι αλλαγές.Ενταξει δεν αλλαξα και χαρακτήρα!!!Αλλα η καθημερινοτητα μου εχει μεγαλη διαφορα. Εχεις ακομη αυπνιες ε; Δεν σε πιανουν τα χάπια που σου εδωσε η γιατρος;

  14. #179
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    254
    Εννοεις πανω απο μηνα η και παραπανω???εχχω ναι μου εδωσε ριβοτριλ αλλα δε με πιανει και παιρνω παραπανω γαμμωτο,,,,καθημερινοτητα χαλια

  15. #180
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    254
    χθες κοιμηθηκα, αλλα ξυπνησα στα χαμενα δεν ηξερα τι μερα, τι ωρα εχουμε τι μηνα αν ειναι πρωι μεημερι βραδυ ειδα και στον υπνο μου μια φιλη απτα παλια που με πληγωσε νιωθω τοσο μονη σε ολο αυτο που περναω,δεν εχω και πολλα περιθωρια να βγαινω εξω ουτε ψυχικα ουτε σωματικα, φοβαμαι κιολας οταν βραδιαζει ειδικα εχω και το κωλοαγχος...Βλεπω συνεχεια στα ονειρα μου πως ειμαι φυσιολογικη,Τωρα σας γραφω και πλανταζαω στο κλαμα....
    Κι αν δε δρασουν τα κωλοχαπια τι γινεται???αυτοκτονω???τα χω παρει σχεδον ολα.....

    φιλια απο μια κ(λ)αμμενη

    ΥΓ ουτε καφε δεν εχω πιει σκομη

Page 12 of 22 FirstFirst ... 21011121314 ... LastLast

Similar Threads

  1. Eμπειρια απο το effexor
    By IASWN in forum Ψυχοφαρμακολογία
    Replies: 189
    Last Post: 27-09-2023, 20:40
  2. effexor αποσυρση..εμπειρια κανεις??
    By kosto30 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 31-10-2010, 23:58
  3. Replies: 5
    Last Post: 17-09-2009, 13:12
  4. effexor
    By afrula in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 4
    Last Post: 31-12-2008, 05:34

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •