Πρόκληση εμετου - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 20 of 20
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    Έτσι και εγώ δεν ζυγίζομαι σχεδόν ποτέ μόνο 1-2 φορές τον χρόνο...γτ είναι ψυχοφθόρο!

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    May 2010
    Posts
    295
    Εχετε δικιο για την ζυγαρια, και εγω εχω θεμα... :(( Αυτον τον καιρο εβλεπα στο σωμα μου οτι αδυνατιζα αλλα η ζυγαρια ειχε κολλησει και δεν κατεβαινε, και με χαλαγε παρα πολυ, παρολο που ηξερα οτι μαλλον ο λογος ηταν βαλει μυικη μαζα επειδη εκανα ασκησεις με βαρη...δεν με ενοιαζε, ηθελα απλως να δειξει κατω απο 60!!

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Ειναι πολυ ψυχοφθορα διαδικασια κ τρομερα αγχωτικο, εκεινη τη στιγμη νιωθω πως θα πεθανω.. παλιοτερα ζυγιζομουν 3 φορες τη μερα κ μετρουσα κ γραμμαρια, τωρα πλεον καθε Κυριακη η ανα δυο Κυριακες κ παντα πρωι κ γυμνη... αλλα ειναι τρομερα αγχωτικο, εκεινο το ******** κωλονουμερο να καθοριζει τη ψυχολογια σου!!!

    Κ ασε που το αποτελεσμα δεν ειναι παντα αντικειμενικο.. Εγω τωρα εχω βρει αλλο τροπο, με το τζιν.. εχω ενα σουπερ skinny κ καθε πρωι το δοκιμαζω να δω αν γινεται.... Ειναι τρυπακια ολα αυτα που αμα μπεις γινονται συνηθειο κ δυσκολα βγαινεις παντως.....
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  4. #19
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    1

    lacrymosa

    Quote Originally Posted by Lacrymosa View Post
    γεια σου ghost!
    καταρχην τι ακριβως εχεις φαει??
    πριν ποση ωρα??
    τωρα πως νιωθεις??
    ειναι η πρωτη φορα που προσπαθεις να κανεις εμετο??
    αν ναι, λογικο ειναι να μην τα καταφερνεις..
    εγω ειμαι βουλιμικη κ την πρωτη φορα το πετυχα με την 20η προσπαθεια, ειχα γινει κατακοκκινη κ ειχα πλανταξει στο κλαμα..
    εφοσον δεν εισαι βουλιμικη γιατι να θες να τα βγαλεις?
    οκ σημερα ετυχε εφαγες πολυ, κανε υπομονη να χωνεψει κ αυριο τρως λιγοτερο..
    δεν μπαινει ενα κιλο ετσι...
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης. ..
    geia sou lacrymosa logw xristoygennwn kai epeidh ta faghta poy kanoyme aytes tis meres einai teleia exw mexri thanatoy.edw kai 3 wres de mporv na xvneyw exw ena apaisio aisthima susforias .prospathisa na ta bgalw alla xwris apotelesma..etsi tou skasmoy den exw ksanafai mallon gia ayto tha me peirakse toso polu.ti na kanw????se parakalw to stomaxi moy einai se kaka xalia
    Last edited by Aeon; 25-12-2014 at 23:22.

  5. #20
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    γραφε ελληνικα για να καταλαβαινουμε τι γραφεις.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. ΜΙΑ ΠΡΟΚΛΗΣΗ...
    By atwa in forum Άλλες Εξαρτήσεις
    Replies: 13
    Last Post: 04-03-2008, 16:28

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •