υπαρχει κανενα μυστικο για απωλεια βαρους? - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 37
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    dark side of the moon
    Posts
    2,218
    Quote Originally Posted by claire View Post
    είσαι μια σταλιά!
    Κι εγώ αυτό σκέφτηκα μόλις είδα το 1,60.. elirene, xαλαρά με την επιθυμία για απώλεια πολλών κιλών..

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Athens
    Posts
    1,685
    νευρική ανορεξία μου μυρίζει....πρόσεξε ε γιατί είναι μάστιγα πλέον.
    ..το σκοτάδι του ενός, δυο μαζί το κάνουν φως...

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    athens
    Posts
    700
    αφου τρωω καλε οι ανορεξικες δεν τρωνε και δεν θελω να χασω πολλα απλα εχω παρει 2 μετα την τελευταια μου περιοδο κ θελω να τα χασω..παντως εχτε δικιο ισως πρεπει να αλλαξω λιγο τα ειδη των τροφων να ναι πιο υγειηνα κ οχι ψωμι κ τοπικα θελω να χασω π λες αλλα με τα μαγουλα τι γινεται γτ εκει τα παιρνω κ φαινομαι πρησμενη η αληθεια ειναι αυτη πως πρηζομαι ευκολα κ ειναι βλακεια πολυ ενοχλητικο..αν εχετε κ εσεις τετοια θεματα γραψτε σαυτο το θεμα μπορει να βοηθησουμε η μια την αλλη..

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    2,082
    ωραία είναι τα μάγουλα!

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by void View Post
    νευρική ανορεξία μου μυρίζει....πρόσεξε ε γιατί είναι μάστιγα πλέον.
    ε οχι κ νευρικη ανορεξια ρε συ τα παραλες τωρα!! 1.60 ειναι η κοπελα κ 45 κιλα, μια χαρα αναλογιες εχει για το υψος της τωρα αν εχει βαλει 1-2 κιλα κ θελει να τα χασει για να νιωσει καλυτερα οκ αλλωστε το βασικοτερο ειναι να νιωθουμε καλα με τον εαυτο μας!!

    Εγω πχ κ για 1 κιλο μπορει να νιωθω χαλια !! Θελω να ειμαι σταθερη στο βαρος μου, αλλα απο ο,τι εχω προσεξει δεν εχω κ τεραστιες αποκλισεις (πχ τη μια ειμαι 54, την αλλη ειμαι 53, αν μια μερα βγω εξω να φαω μπορει να παω 55), βεβαια προσεχω τη διατροφη μου, τρωω υγιεινα, περπαταω οσο μπορω, γυμναζομαι...

    Παιδια τωρα με το καλοκαιρι παντως ειναι πολυ πιο ευκολο να χασουμε κιλα!! Το χω προσεξει κ σε μενα κ το χω διαβασει οτι το καλοκαιρι λογω ζεστης μειωνεται η ορεξη για φαι κ ο οργανισμος ζηταει υγρα!!

    Το χω προσεξει κ σε φιλες μου αυτο, το καλοκαιρι οι περισσοτεροι αδυνατιζουν!! Ειδικα με την κωλοζεστη τωρα πχ αμα βγεις περπατησεις εξω καμια ωρα γινεσαι μουσκεμα βεβαια αλλα με τον ιδρωτα εχεις καψει θερμιδες κ μετα πινεις κ 2 μπουκαλια νερο κ εισαι οκ!!

    Το νερο κανει που καλο κ στην καταπολεμηση της κυταρριτιδας κ ειναι καλος λιποδιαλυτης!! Εγω παλιοτερα επινα σπανια επειδη φοβομουν μην πρηστω αλλα τωρα το χω καθερωσει!!

    Επισης πολλα φρουτα κ λαχανικα!! Ειναι κ δροσιστικα, κ χορταινεις κ κοβουν την ορεξη κ δεν εχουν πολλες θερμιδες!!

    Προσοχη βεβαια κ με τα παγωτα, με μετρο, ειναι κ η αδυναμια μου γαμωτο, ειδικα στρατσιατελα κ φερερο!!

    Επισης κ τα μπανακια βοηθανε αρκει να κολυμπας μεσα στο νερο κ οχι απλα να πλατσουριζεις!!

    Αυτα απο μενα !!!!

    Ο,τι αλλες συμβουλες εχετε, γραψτε!!!
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by claire View Post
    ωραία είναι τα μάγουλα!
    Λολ αυτο με τα μαγουλα το χω κι εγω, γενικα εχω ζουμερο προσωπο ασχετως κιλων κ εχω κ μαγουλα κ δεν μου πολυαρεσουν ειδικα οταν χαμογελαω ειμαι σαν πρησμενη κ για αυτο ποτε δεν φοραω ρουζ γιατι δειχνω ακομα πιο πρησμενη... κ δεν μου αρεσει καθολου.... :P
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    2,082
    Quote Originally Posted by Lacrymosa View Post
    Λολ αυτο με τα μαγουλα το χω κι εγω, γενικα εχω ζουμερο προσωπο ασχετως κιλων κ εχω κ μαγουλα κ δεν μου πολυαρεσουν ειδικα οταν χαμογελαω ειμαι σαν πρησμενη κ για αυτο ποτε δεν φοραω ρουζ γιατι δειχνω ακομα πιο πρησμενη... κ δεν μου αρεσει καθολου.... :P
    μην ανησυχείς, με τα χρόνια πέφτουν.

    εγώ ρε παιδιά αν σταματήσω να τρώω τα γλυκά που τρώω κάθε μέρα, χάνω πάρα πολλά κιλά, χωρίς να κάνω άλλη αλλαγή στο διαιτολογιό μου. δεν τα τρώω επειδή είμαι λιχούδα δηλαδή, αλλά έχω σοβαρό λόγο! :P

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    2,082
    α, επίσης με το ρουζ μπορείς να κάνεις το προσωπο να έχει γωνίες και να δείχνει λιγότερο στρουμπουλό αν θες, αρκεί να το βάζεις στο σωστο σημείο.

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by claire View Post
    μην ανησυχείς, με τα χρόνια πέφτουν.

    Αυτο ομως ειναι ισως χειροτερο γιατι μπορει τωρα να ειναι φουσκωτουλικα αλλα αργοτερα φοβαμαι οτι θα γινουν σαν κρεμασμενες σακουλες.....:(

    εγώ ρε παιδιά αν σταματήσω να τρώω τα γλυκά που τρώω κάθε μέρα, χάνω πάρα πολλά κιλά, χωρίς να κάνω άλλη αλλαγή στο διαιτολογιό μου. δεν τα τρώω επειδή είμαι λιχούδα δηλαδή, αλλά έχω σοβαρό λόγο! :P
    Τι εννοεις?? Εχεις πχ καποιο λογο υγειας κ πρεπει να τρως γλυκα??????
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by claire View Post
    α, επίσης με το ρουζ μπορείς να κάνεις το προσωπο να έχει γωνίες και να δείχνει λιγότερο στρουμπουλό αν θες, αρκεί να το βάζεις στο σωστο σημείο.
    νομιζω πρεπει προς τα ζυγωματικα κ να φευγει προς τα εξω, κ οχι τοσο στο κεντρο... αλλα γενικα το αποφευγω να βαζω... κ τωρα με τη ζεστη κοκκινιζει το προσωπο μου συνεχεια κ ειμαι σαν ντοματα!!!!!
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    2,082
    Quote Originally Posted by Lacrymosa View Post
    Τι εννοεις?? Εχεις πχ καποιο λογο υγειας κ πρεπει να τρως γλυκα??????
    ναι έχω σπουδαίο λόγο υγείας! λέγεται παθολογική αγάπη προς τα γλυκά.

    αλλά δυστυχώς αυτός είναι ο λόγος που έχω παραπάνω λίπος απ'οτι θα ήθελα, παρόλο που στα κιλά μου είμαι σωστή (αν κόψω γλυκά και τετοια, πέφτω μέσα σε δυο μήνες στα 50 κιλά που δεν τα θέλω με τίποτα!)

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    μωρη!!!ναι μωρη εσενα λεω! προσεχε γιατι θα σε δαγκασω!
    I m a Good Person With Bad Attitude

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Claire δεν θες τα 50 κιλα?? Οεο????

    Να ρωτησω ο φραπες κατα ποσο παχαινει?? Πινω 2 την ημερα, εναν πρωι κ εναν μεσημερι προς απογευμα, μετριο με γαλα.. εσεις τι πινετε?? Παχαινει?? Δεν μπορω γαμωτο να μην πιω, αλλα το γαλα εχει θερμιδες αν κ βαζω απο το light... ξερει κανεις να μου απαντησει??
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    athens
    Posts
    700
    ε δεν παχαινει κ πολυ εγω πινω νεσκαφε εσσπρεσσο με μια ζαχαρη 3-4 τη μερα..ο φραπες μου γ..το στομαχι κ το γαλα με φουσκωνει..μπορεις να κοψεις το γαλα..

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    2,082
    Quote Originally Posted by Lacrymosa View Post
    Claire δεν θες τα 50 κιλα?? Οεο????

    Να ρωτησω ο φραπες κατα ποσο παχαινει?? Πινω 2 την ημερα, εναν πρωι κ εναν μεσημερι προς απογευμα, μετριο με γαλα.. εσεις τι πινετε?? Παχαινει?? Δεν μπορω γαμωτο να μην πιω, αλλα το γαλα εχει θερμιδες αν κ βαζω απο το light... ξερει κανεις να μου απαντησει??
    στα 50 κιλά είμαι πολύ λεπτή, σαν καχεκτικούλι.

    έλα μωρέ που κάθεσαι και αναρωτιέσαι αν παχαίνει ο καφές και το γάλα λάιτ!!!!!!!!!

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Similar Threads

  1. Απότομη απώλεια βάρους
    By birmin in forum Ψυχογενής Ανορεξία
    Replies: 9
    Last Post: 22-12-2016, 12:27
  2. Πρόβλημα στην απώλεια βάρους
    By Demmie_88 in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 45
    Last Post: 23-03-2011, 18:22
  3. απώλεια βάρους
    By chr1986 in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 57
    Last Post: 25-04-2010, 01:19
  4. το μυστικο..ο νομος της ελξης
    By lola in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 42
    Last Post: 22-12-2009, 17:34
  5. Απωλεια βαρους
    By dolce_21 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 19
    Last Post: 26-10-2009, 21:57

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •