Παρακαλώ να σβηστεί το θέμα μου
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 15 of 15
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512

    Παρακαλώ να σβηστεί το θέμα μου

    Προς αντμίνς: Θα ήθελα να σβηστεί το θέμα μου γιατί νόμιζα ότι μιλάω σε ανθρώπους, αλλά τελικά μιλάω μη ανθρώπους, αυτό είναι σίγουρο. http://www.e-psychology.gr/forum/sho...ημερινά

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Πότε θα σβηστεί το θέμα μου;; Κακώς που έγραψα και έγινα χειρότερα, μόνο σάιτ υποστήριξης δεν είναι αυτό! Φταίει η διαχείριση!!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    5,044
    νομίζω πως ότι έχει γράψει ο καθένας εδώ μέσα δεν πρόκειται να σβηστεί, ούτως η άλλως έχει μπει στη βάση δεδομένων του google

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    οχι ρε συ insect νομιζω μεσα σε 72 ωρες μπορεις να κανεις τροποποιηση του μηνυματος σου κ να σβησεις οσα εγραψες, αμα παρελθει αυτο το χρονικο περιθωριο δεν μπορεις να κανεις κατι, τωρα αμα γινεται να διαγραφει ολοκληρο θρεντ δεν το γνωριζω, αν κ να κλειδωθει νομιζω γινεται, εχω δει αρκετα κλειδωμενα κατα καιρους....
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    1,871
    Oτι γραφεις εδω μεσα , οπως και σε καθε αλλο φορουμ δηλαδη, γινεται αυτοματα "ιδιοκτησια" της σελιδας. Αυτον τον ορο τον αποδεχτηκες οταν πατησες "αποδεχομαι τους ορους" στην εγγραφη σου.

    Οποτε δεν ειναι υποχρεωμενοι να σου σβησουν το θεμα επειδη απλα θελεις να στο σβησουν.

    Καλο ειναι αυτο ομως, γιατι ετσι, θα προσεχεις (με την καλη εννοια) γενικα καλυτερα το τι θα πεις.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,603
    Quote Originally Posted by Boltseed View Post
    Oτι γραφεις εδω μεσα , οπως και σε καθε αλλο φορουμ δηλαδη, γινεται αυτοματα "ιδιοκτησια" της σελιδας. Αυτον τον ορο τον αποδεχτηκες οταν πατησες "αποδεχομαι τους ορους" στην εγγραφη σου.

    Οποτε δεν ειναι υποχρεωμενοι να σου σβησουν το θεμα επειδη απλα θελεις να στο σβησουν.

    Καλο ειναι αυτο ομως, γιατι ετσι, θα προσεχεις (με την καλη εννοια) γενικα καλυτερα το τι θα πεις.
    ιδιαιτερα δε, γιατι δεν ειναι η πρωτη φορα που ζηταει κατι τετοιο το συγκεκριμενο μελος, αλλα ουτε και η δευτερη...
    επιτελους, γραφουμε δεν μιλαμε για να παρασυρομαστε τοσο πολυ και τοσο συχνα! οποιος δεν θελει να γραφει, ας μην γραφει!

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Ρε συ Ρέμεντυ, ασχολείσου με τον εαυτό σου, και άστους άλλους!!

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,603
    Quote Originally Posted by whitecandle View Post
    Ρε συ Ρέμεντυ, ασχολείσου με τον εαυτό σου, και άστους άλλους!!
    εσυ, με τον εαυτο σου ασχολεισαι, οταν μπαινεις καθε τρεις και λιγο, βριζεις οποιον εχει αντιθετη γνωμη απο σενα κι μετα ζητας να σβηστουν τα θεματα σου?

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    ΑΓΝΩΣΤΗ ΑΚΟΜΑ :(
    Posts
    1,616
    Eγω δεν μπορω να καταλαβω κατι? Αντι να απαντησουν οι αρμοδιοι στην ιδια , απανταν αλλοι (γινεται δεν γινεται ετσι και γιουβετσι )

    ρε τι παθαμε !!
    Το πρώτο σου χρέος πλαταίνοντας το εγώ σου είναι, στην αστραπόχρονη τούτη στιγμή που περπατάς στη γης, να μπορέσεις να ζήσεις την απέραντη πορεία, την ορατή και την αόρατη του εαυτού σου.
    ΚΑΖΑNΤΖΑΚΗΣ

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,603
    Quote Originally Posted by soft View Post
    Eγω δεν μπορω να καταλαβω κατι? Αντι να απαντησουν οι αρμοδιοι στην ιδια , απανταν αλλοι (γινεται δεν γινεται ετσι και γιουβετσι )

    ρε τι παθαμε !!
    εαν ηθελε μια απαντηση απο την διαχειριση, ας απευθυνοταν με προσωπικο μηνυμα.
    η διευθυνση της διαχειρισης ειναι γνωστη, ειδικα σε τοσο παλια μελη.
    εφοσον το ποστ ειναι δημοσιο, οποιος συμφωνει, η διαφωνει, η ενοχλειται, η θελει κατι να πει, ειναι ελευθερος να το κανει.

    προσωπικα ενοχλουμαι πολυ με τα :λεω - ξελεω- μετανοιωνω- γκρινιαζω, τοσο στην ζωη μου οσο κι εδω μεσα.
    και ηθελα να το πω.

    (ακομα περισσοτερο ενοχλουμαι με τα ψεματα, τους ανθρωπους που εκβιαζουν προσοχη και την μυθομανια. πως μου ρθε αυτο τωρα? δεν αφορα καν την λιμπα!
    απλα ενοιωσα την αναγκη να το πω...)

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Athens
    Posts
    507
    Quote Originally Posted by insect View Post
    νομίζω πως ότι έχει γράψει ο καθένας εδώ μέσα δεν πρόκειται να σβηστεί, ούτως η άλλως έχει μπει στη βάση δεδομένων του google
    Το vBulletin έχει την δυνατότητα μέσα από το CP να σβηστούν όσα threads ή posts ή profiles επιθυμούν οι admin. Είναι δικαίωμα του μέλους να ζητήσει να το σβήσουν, είναι δικαίωμα των admin να μην το κάνουν.

    Στείλε pm στους Admin

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    εσυ, με τον εαυτο σου ασχολεισαι, οταν μπαινεις καθε τρεις και λιγο, βριζεις οποιον εχει αντιθετη γνωμη απο σενα κι μετα ζητας να σβηστουν τα θεματα σου?
    Ασχολούμαι και μόνο γιατί αυτοί ασχολούνται μαζί μου, κατα τ'άλλα δεν έπρεπε να ασχολούμαι καν!

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    ΑΓΝΩΣΤΗ ΑΚΟΜΑ :(
    Posts
    1,616
    Ρεμ σιγουρα μπορει να πει κατι οποιος θελει ,αλλα αφου βλεπω οτι ολο αυτο τον καιρο λεμε ξελεμε προσπαθουμε ,ποιος ο λογος να κανουμε μια τετοια επιθεση ,αφου οτι και να πουμε εμεις οι εχθροι .
    το ειπα και σε καπου αλλου ,οτι αν δεν θελει καποιος δεν γινεται κατι , και τιποτα .
    Το πρώτο σου χρέος πλαταίνοντας το εγώ σου είναι, στην αστραπόχρονη τούτη στιγμή που περπατάς στη γης, να μπορέσεις να ζήσεις την απέραντη πορεία, την ορατή και την αόρατη του εαυτού σου.
    ΚΑΖΑNΤΖΑΚΗΣ

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    ΑΓΝΩΣΤΗ ΑΚΟΜΑ :(
    Posts
    1,616
    Quote Originally Posted by whitecandle View Post
    Ασχολούμαι και μόνο γιατί αυτοί ασχολούνται μαζί μου, κατα τ'άλλα δεν έπρεπε να ασχολούμαι καν!
    Αν και ειπα οτι δεν θα ξαναμπω σε θεμα σου , αλλα βρε white, δεν ειναι ολοι εχθροι διπλα σου και γυρω σου Υπαρχουν ανθρωποι ομορφοι διπλα μας ,απλα και μεις ανοιξουμε λιγο ,δεν νομιζεις ?
    Το πρώτο σου χρέος πλαταίνοντας το εγώ σου είναι, στην αστραπόχρονη τούτη στιγμή που περπατάς στη γης, να μπορέσεις να ζήσεις την απέραντη πορεία, την ορατή και την αόρατη του εαυτού σου.
    ΚΑΖΑNΤΖΑΚΗΣ

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Δεν νομίζω ότι υπάρχουν άνθρωποι όμορφοι δίπλα μου όταν τα βάζουν ομαδικά με ένα άτομο, και δει που έχει ασθένεια, αλλά άστο αυτό, και μόνο που τα βάζουν όλοι μαζί μου, δεν τους κάνει άσχημους νομίζεις; Επίσης δεν καταλαβαίνω την ειρωνεία ακόμη και εδώ, όσο και αν υποτίθεται σας έχω συνηθίσει, πάντα για μένα παραμένετε έκπληξη, γι'αυτό θα φύγω, δεν έχω θέση εδώ

Similar Threads

  1. θέμα εμφάνισης
    By Γάτος in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 47
    Last Post: 30-11-2010, 20:17
  2. Τί θέμα??
    By GreenPeyote in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 109
    Last Post: 08-10-2008, 03:27
  3. Εξαφανιστηκε θεμα?
    By keep_walking in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 6
    Last Post: 14-01-2008, 02:04
  4. ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ
    By kostis in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 44
    Last Post: 16-11-2006, 00:45
  5. ΧΩΡΙΣ ΘΕΜΑ
    By provlimatikos in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 14
    Last Post: 21-08-2006, 09:21

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •