Aπομυθοποιηση του φορουμ κ ΑΝΑΙΣΘΗΤΑ κ ΒΛΑΜΜΕΝΑ ατομα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 76
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796

    Aπομυθοποιηση του φορουμ κ ΑΝΑΙΣΘΗΤΑ κ ΒΛΑΜΜΕΝΑ ατομα

    Λοιπον επειδη πολλα εχουν γραφτει τελευταια με διαφορα υπονοουμενα σχετικα με νεα μελη κ θετικες ανατροφοδητησεις κ ορισμενοι κομπλεξικοι κ βλαμμενοι κ μικροπρεπεις βρισκουν την ευκαιρια να αρχισουν τις κατινιες τους κ θαρρεις κ με ξερουν προσωπικα να βγαζουν συμπερασματα αλλα επειδη είναι
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση όρων χρήσης.
    κ ειμαι πολύ περηφανη γι αυτό θα πω 1-2 πραγματα τα οποια εκφραζουν περαν εμου κ αλλα μελη που βρισκονται σε χειροτερη κατασταση από μενα κ εχουν δεχτει πολύ χειροτερες συμπεριφορες από τους ντεμεκ «εξυπνους» εδώ μεσα ....

    Αρχικα μπηκα σ αυτό το φορουμ γιατι ειχα θεματα διατοφικων διαταραχων κ αγχωδους διαταραχης τα οποια εχω απ τα 16 μου κ παρ όλα αυτά καταφερα πραγματα που αλλοι με ΚΑΝΕΝΑ προβλημα δεν θα καταφερναν ουτε στα ονειρα τους.. Εχω παρει 5 πτυχια, εβγαλα τεραστιο βαθμο πανελλεδικες, περασα από τους πρωτους κ πηρα 2 χρονια υποτροφια κ θα συνεχιζα ετσι αμα δεν μου τυχαινε η διπολικη... αυτά για να μη νομιζουν καποιοι κ καποιες κυρατσες ότι ειμαι καμια χαζη .. κ ομορφη ειμαι, κ νεα κ εξυπνη κ δεν κολωνω να δωσω κ ξυλο αμα δεν καταλαβαινουν

    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση όρων χρήσης.


    Αρχικα λοιπον ημουν πολύ ενθοουσισμενη γιατι δεν ηξερα ότι υπαρχει τετοιο φορουμ σρην Ελλαδα καθως εμπαινα μονο σε αντιστοιχα ξενογλωσσα.. κ αρχικα βρηκα υποστηριξη κ εδινα γιατι δεν μ αρεσει μονο να κανω τον ψυχολογο αλλα ποτε να μην μιλαω για τα δικα μου όπως κανουν άλλες εδώ μεσα αλλιως δεν θα εκανα register καν..

    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση όρων χρήσης.

    Στραβωσες επειδη ξερω απ όλα κ εχω επιπεδο εν αντιθεση με σενα που αναρωτιεμαι για ποιο λογο μπαινεις εδώ ειλικρινα.... (μου θυμιζει Τατιανα Στεφανιδου κ Τενια Μακρη μπλιαξ.....) Θα μου επιβαλλεις τι θα λεω ?? Και ναι, μεσα σ όλα ειμαι κ από νυχια ξερω, κ από σεξ κ από αμπιλιφαι (btw I love abilify !!!) μαθατε ένα χαπι κ το λετε κ ο,τι θελω θα λεω κ χεστηκα για το τι θα πει το κάθε ατομακι ηδη εχω κανει ιγκνορ καλα ελεγε ο κενο για τα ιγκνορ κ βρηκε την ησυχια του...

    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση όρων χρήσης.
    Υποτιθεται ότι υπαρχουν ατομα που σε καταλαβαινουν αλλα πλέον εχω απομυθοποιησει πολλα, ορισμενοι πανε μαλλον να το κανουνε τσιφλικι τους ΑΛΛΑ με ατομα των χαρακτηριστικων που προανεφερα δλδ

    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση όρων χρήσης.


    ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΤΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΑ Κ ΤΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ Κ ΘΑ ΠΙΑΣΩ ΤΗΝ ΓΛΩΣΣΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΑΡΜΟΖΕΙ Κ ΑΣ ΜΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΤΗΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΚΑΠΩΣ Κ ΠΟΙΑ ΕΙΜΑΙ ΚΤΛ ΧΕΣΤΗΚΑ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΠΑΤΕ ΡΕ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΟΣΤΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΟΤΙ ΜΠΑΙΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ Θ.Α. Κ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ Κ ΓΙΑ ΒΓΑΛΤΕ Κ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΤΑ ΑΝΥΠΑΡΚΤΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ!!!!!!

    Μην ξανατολμησει κανεις κατι τετοιο μονο αυτό λεω εγω αυτά δεν τα σηκωνω πισω απ την οθονη κ η γιαγια μου κανει τον μαγκα ε ρε να σας ειχα μπροστα μου τωρα να μου τα λεγατε κ live να δουμε αρκετα ασχοληθηκα τερμα εχω 100000 προβληματα

    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση όρων χρήσης.

    ΘΑ ΓΡΑΦΩ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΩ, ΟΣΟ ΘΕΛΩ Κ Ο,ΤΙ ΘΕΛΩ κ στα τσακιδια οποιος εχει την αντιθετη αποψη υποτιθεται κ καλα υπαρχουν ατομα που σε καταλαβαινουν μη χασω...

    Κ τωρα πειτε ο,τι θελετε αρχιστε το βρισιμο κ ότι «ποια εισαι μωρε εσυ» κ «πως την εχεις δει ετσι» I don ‘t give a shit guyzZzZ παω μπανακι η χαλκιδικη btw είναι τελεια

    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση όρων χρήσης.

    KissezZzZzZ βρε !!!! GO AHEAD τωρα !!! Θα κανω κ καμια βουτιτσα κ για σας !!!!!!!!!

    by Lacry_Junkie_Bitch !!!!!
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    269
    ποιος σε πειραξε λακρυ μου?

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129

    Lightbulb

    Γουσταρω! σε ερωτευτηκα κιολας! ποτε θα βγουμε ?

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Η θετική ανατροφοδότηση καταργήθηκε.
    Κρίμα που δεν καταφέραμε να τη λειτουργήσουμε σύμφωνα με το αρχικό πλάνο που δεν ήταν άλλο παρά μια προσπάθεια να ευχαριστήσουμε από την καρδιά μας μέλη που απάντησαν με πολύ βοηθητικό/υποστηρικτικό τρόπο.
    Ναι, Νίκο μου κρίμα, αλλά δυστυχώς μέσα από ένα καλό που προσπαθούσατε να βγει προέκυψαν δεκάδες κακά.
    Τώρα πραγματικά θα γίνει ξεκαθάρισμα στο χώρο.
    Βλέπαμε καθημερινά άτομα να γράφουν σε όλα τα θέματα, (από το τι θα κάνει κάποια με το σπασμένο νύχι της, μέχρι τις παρενέργειες του αμπιλιφάι), με στόχο όχι να βοηθήσουν αλλα να πάρουν θετική ανατροφοδότηση.
    ποιος σε πειραξε λακρυ μου?
    Αναφερεται στο πιο πανω μηνυμα ως απαντηση στο ΝικοD.

    Γουσταρω! σε ερωτευτηκα κιολας! ποτε θα βγουμε για ποτο και ξυλο?
    Εγω ομως δεν γουσταρω , ουτε την χυδαιολογια , ουτε τον τσαμπουκα...πολυ χαμηλο επιπεδο. Και μαλλον αλλοι ειναι κουτσομποληδες , δεν ειδα να κουτσομπολευει κανεις αλλος περαν αυτου των 5 πτυχιων.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    ρε συ αυτο ολο μου θυμησε την γουατ που μπαινει ανοιγει ενα ποστ και βριζει και μετα φευγει. κατ ονομασε ρε συ δεν ειναι σωστα αυτα ετσι απλα για να τσακωθουν ολοι σε ενα ποστ

    αφου εχεις τοση αυτοπεποιθηση τι μυγα σε τσιμπησε?

    εχει ειπωθει πολλες φορες πως οποιου δν αρεσει φευγει γιατι πολυ απλα δεν ταιριαζεις με ολους, αλλα τωρα αυτα τα ''μερικοι εδω μεσα'' και ''μερικοι εδω μεσα'' εχει γινει καραμελα το χω διαβασει αααπειρες φορες δεν ειναι πρωτοτυπο

    τι εγινε λοιπον??
    I m a Good Person With Bad Attitude

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    269
    λακρυ,τωρα ειδα τι εγινε.
    μην το περνεις προσωπικα!απλως ηταν μια ευκαιρια απο οτι καταλαβα να συζητηθει το θεμα αυτο!
    αλιμονο!δεν τα εβαλε κανεις μαζι σου,για ποιο λογο αλλωστε να τα βαλουν εναντιον σου?

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    269
    ............

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    2,082
    καλά κάνεις και απομυθοποιείς το φόρουμ.
    ωστόσο δεν αντέχω τον ηλικιακό ρατσισμό. λες και εμείς δεν θα ειμάστε κάποτε (καλώς εχόντων των πραγμάτων) ηλικιωμένοι.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    απομυθοποιηση ειναι μεγαλη λεξη και δεν μπορει να την κανει ενα ατομο. και ναι ειναι αντικρουομενο να λές τις αλλες τζατζογριες ενω σε αλλο θεμα τα πες πολυ ωραια σχετικα με τον ρατσισμο ''χοντρης'' και ''σκελετου''
    I m a Good Person With Bad Attitude

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    269
    εχει φαει μπαν η λακρυ!
    οποτε 15 μερες ειναι off!
    η΄κανω λαθος?

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    οποιος τρωει μπαν δεν μπαινει να βλεπει η μονο δν μπορει να γραφει?
    I m a Good Person With Bad Attitude

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    269
    δεν ξερω!κατι για 15 μερες ελεγε!

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    269
    ας απαντησει καποιος που ξερει!

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    μια φορα με ειχανε μπαναρει απο ενα φορουμ παντως και δεν μπορουσα να γραψω αλλα εβλεπα
    I m a Good Person With Bad Attitude

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    Γουσταρω! σε ερωτευτηκα κιολας! ποτε θα βγουμε ?
    Οποτε θελεις βρε !!!! Γουσταρεις το υφος μου, τι ακριβως ερωτευτηκες ???
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

Page 1 of 6 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ενορατικά άτομα
    By whitecandle in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 24
    Last Post: 16-11-2012, 04:06
  2. Ευάλωτα σε ψυχώσεις άτομα
    By mihalis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 41
    Last Post: 02-06-2011, 22:43
  3. ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΙΑ ΑΝΑΙΣΘΗΤΑ ΜΙΚΡΟΠΡΕΠΗ ΑΤΟΜΑ
    By BrokeN_DoLL in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 5
    Last Post: 14-02-2011, 10:57
  4. Εξαιρετικα ευαισθητα ατομα
    By mariap in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 8
    Last Post: 01-08-2010, 01:12
  5. ατομα με ψυχολογικα προβληματα
    By giorgos7 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 14
    Last Post: 06-06-2008, 12:14

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •