Aπομυθοποιηση του φορουμ κ ΑΝΑΙΣΘΗΤΑ κ ΒΛΑΜΜΕΝΑ ατομα - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 76
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης..

    Ναι οι τροποι του "ζωου" . Εχει εκνευρισει εκατονταδες για αυτο ολοι λενε αναρωτιουνται γιατι τετοια επιθεση. Δεν περιμενω κατι περισσοτερο απο σενα... απαραδεκτος απλα.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  2. #32
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    δε φαινονται βρε γμτ τα ποστς, ειναι ignored οι χρηστριες που επιμενουν να με ενοχλουν εδω μεσα.

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    δε φαινονται βρε γμτ τα ποστς, ειναι ignored οι χρηστριες που επιμενουν να με ενοχλουν εδω μεσα.
    Δεν βλεπεις θες να πεις ουτε καν τι γραφουν και τις βριζεις ουτως ή αλλως? Ο τυφλος εκφερει γνωμη.... ειναι για γελια και για κλαμματα.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  4. #34
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    τη Θεοφανία, οπως και την αλλη χρηστρια που ανηκει στη κλικα σου και λυμαινονται το φορουμ, τις εχω κανει καιρο τωρα ignore. συνεχιζουν ομως να ασχολουνται μαζι μου, να με βριζουν και λοιπα. ηδη παλι χτες ξαναμπλεξε στα ποδια μου η Θεοφανία κι εγινε παρεξηγηση με τη Λήθη ΧΩΡΙΣ λογο. εγω τις παρακαλαω να σταματησουν, αυτες ομως συνεχιζουν. τι να γινει...

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by Θεοφανία View Post
    λάκρι, αλήθεια σου λέω, όσο και να χτυπιέσαι όσο και να με προκαλείς δεν πρόκειται να ασχοληθώ μαζί σου.

    Ε μην το κανεις τοτε κανε με κ ignore να ησυχασεις !! Να δουμε ποσο θα ξανασχοληθεις οπως λες!! Α κ δεν χτυπιεμαι για σενα, μονο για τους iron maiden χτυπιεμαι (αλλα σιγα μην τους ξες) !!!

    Δεν το έχω κάνει ποτέ άλλωστε, ίσως αυτό να είναι μάλλον το πρόβλημα σου.

    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.

    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    Πρεπει να βαλω κ 10 γραμματα???
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    ΚΕΝΟ ηρθες μπραβο ρε συ !!!!!!

    Καλα βρε δεν ελεγες για παρτουζες κ τρενακια τις προαλλες??

    +100000 σε ολο το ποστ σου...

    βρε της τα εκτυπωνω κι εγω, ασε εγω σκεφτομαι να τα κανω κ βιβλιο, θες κι εσυ να σου εκτυπωσω μηπως ?????

    Εγω σε ειπα θα μας στειλουν στο γκουαντενεμο οι δασκαλιτσες κ θα τα κανουμε εκει ΟΛΑ κ πατουζες κ τρενακια θες δεν θες πουλακι μου !!!!!!

    (Btw σερνομαι απ τα γελια !!!!!! )
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    τη Θεοφανία, οπως και την αλλη χρηστρια που ανηκει στη κλικα σου
    Η κλικα μου λοιπον...τα χαλια σας ειναι η κλικα μου τωρα? λολ. Μυρισες σταγονες αιμα στο χωμα και ηρθες να τριφτεις με απειλες και βρισιδια , πανω σε ενα απαραδεκτο θεμα που ανοιχτηκε χωρις να γινει κανενας λογος προς το ατομο σου και πας να τα φορτωσεις αλλου?

    Οτι φταινε οι αλλοι για την συμπεριφορα την δικια σου?

    Τι αλλα θα δουμε...
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    241
    Καραφλοί θα μείνετε με τόσο ξεμάλλιασμα

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    2,082
    ναι, καλά και να έχεις τους άλλους στη λίστα αγνόησης κάτι τρέχει στα γύφτικα. αφού μπορείς να πατήσεις πάνω στο μήνυμα και να το δεις. κι εγώ έχω κάποιους, αλλά τελικά διαβάσω όλα τα μηνυματά τους από περιέργεια :P

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    χαχαχαχαχα εμενα δεν μου τα βγαζουν τα μαλλια για τους αλλους δεν ξερω !!!!!
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Quote Originally Posted by tzina View Post
    Καραφλοί θα μείνετε με τόσο ξεμάλλιασμα
    Εχεις δικιο...δεν εχει νοημα , ο νοων νοητω. Τι να λεμε τωρα...
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    δε φαινονται βρε γμτ τα ποστς, ειναι ignored οι χρηστριες που επιμενουν να με ενοχλουν εδω μεσα.
    xaxaxaxaxa KENO !!!!!!!!! I 'm gonna do it too or maybe just be apathetic ???
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  13. #43
    χμ...

    για να καταλάβω....
    Εσύ είσαι ο άνθρωπος που παραπονιόταν πριν καιρό για τον ρατσισμό στους ανθρώπους με νευρική ανορεξία και τους παχύσαρκους?
    Εσύ είσαι αυτή που παίρνεις χάπια για διαταραχές που έχουν να κάνουν με τα κιλά σου?

    Εσύ λοιπόν ο τόσο καλός άνθρωπος που τοσο έχει αδικηθεί και ταλαιπωρηθεί, το μόνο πράγμα που έχεις να μου προσάψεις είναι η ηλικία ου και τα κιλά μου? (που αμφιβάλω αν τα ξέρεις, αλλά δεν είναι εκεί το θέμα μας)
    Δηλαδή κατά τη γνώμη σου οι μεγαλύτεροι από σένα άνθρωποι και οι παχύσαρκοι, τι είναι?
    Προβληματικοί?

    Συγχαρητήρια, τωρα έδειξες το πραγματικό προσωπό σου.

    (Τελικά ήσουν πολύ εύκολη περίπτωση)


    Όχι, γιατί επιχείρημα μέχρι στιγμής για ποιο λόγο με βρίζεις δεν έχω διαβάσει

  14. #44
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    Quote Originally Posted by keep_walking View Post
    Η κλικα μου λοιπον...τα χαλια σας ειναι η κλικα μου τωρα? λολ. Μυρισες σταγονες αιμα στο χωμα και ηρθες να τριφτεις με απειλες και βρισιδια , πανω σε ενα απαραδεκτο θεμα που ανοιχτηκε χωρις να γινει κανενας λγος προς το ατομο σου και πας να τα φορτωσεις αλλου?

    Οτι φτ6αινε οι αλλοι για την συμπεριφορα την δικια σου?

    Τι αλλα θα δουμε...
    ναι παναθεμα με, μυριζω το αιμα απο μακρια σαν τους βρυκολακες. το ποστ της Lacrymosa δε το διαβασες μηπως ?

    keep ασε την υποκρισια, δεν ειμαι μονο εγω αυτος που εχει προβλημα με τη κλικα που ελεγχει το φορουμ και το ξερεις καλα. τοσοι χρηστες τις εχουν βρισει επειδη τους δημιουργησαν προβλημα. που να πρωτοαναφερθουμε: olgaki82, panikoula, seleios, krino και ποιος ξερει ποσοι αλλοι τσακωθηκαν στο παρελθον με τις συγκεκριμενες χρηστριες. ε τωρα προσθεθηκε και η Lacrymosa. και παρολο που τοσοι χρηστες εχουν προβλημα με τις χρηστριες της κλικας σου, αυτες συνεχιζουν ακαθεκτες λογο του admin.

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    ναι παναθεμα με, μυριζω το αιμα απο μακρια σαν τους βρυκολακες. το ποστ της Lacrymosa δε το διαβασες μηπως ?

    keep ασε την υποκρισια, δεν ειμαι μονο εγω αυτος που εχει προβλημα με τη κλικα που ελεγχει το φορουμ και το ξερεις καλα. τοσοι χρηστες τις εχουν βρισει επειδη τους δημιουργησαν προβλημα. που να πρωτοαναφερθουμε: olgaki82, panikoula, seleios, krino και ποιος ξερει ποσοι αλλοι τσακωθηκαν στο παρελθον με τις συγκεκριμενες χρηστριες. ε τωρα προσθεθηκε και η Lacrymosa. και παρολο που τοσοι χρηστες εχουν προβλημα με τις χρηστριες της κλικας σου, αυτες συνεχιζουν ακαθεκτες λογο του admin.
    +1000000

    ΚΕΝΟ κι εγω μυριζω αιμα κ παιζει να μαι κ βρικολακας γι αυτο να προσεχετε πουλακια μου!!

    Κατα τ αλλα, ελεος πια να διαιωνιζεται μια κατασταση κ να κανουμε οτι δεν καταλαβαινουμε, θαρρεεις ντεμεκ ειμαστε εμεις οι χαζοι κ τα προβατακια που θα ακολουθουμε τους ντεμεκ αρχηγους κ αυτοι οι ικανοι κ εξυπνοι ... ΟΥΣΤ ΒΡΕ ΑΠΟ ΚΕΙ !!! ΙΟΥ !!!

    KENO προσθεσε κ ποσους που απλα κανουν υπο κ εγω δεν πολυγουσταρω να αναλωνομαι σε τσακωμους μεσω ιντερνετ αλλα ειμαι σε φαση που μου βγηκε υπο αλλες συνθηκες παιζει να μην το εκανα λολ αλλα τελικα ουδεν κακον αμιγες καλου !!!!
    Last edited by Lacrymosa; 21-06-2011 at 00:31.
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ενορατικά άτομα
    By whitecandle in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 24
    Last Post: 16-11-2012, 04:06
  2. Ευάλωτα σε ψυχώσεις άτομα
    By mihalis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 41
    Last Post: 02-06-2011, 22:43
  3. ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΙΑ ΑΝΑΙΣΘΗΤΑ ΜΙΚΡΟΠΡΕΠΗ ΑΤΟΜΑ
    By BrokeN_DoLL in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 5
    Last Post: 14-02-2011, 10:57
  4. Εξαιρετικα ευαισθητα ατομα
    By mariap in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 8
    Last Post: 01-08-2010, 01:12
  5. ατομα με ψυχολογικα προβληματα
    By giorgos7 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 14
    Last Post: 06-06-2008, 12:14

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •