Αχινος εις διπλουν - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 22 of 22
  1. #16
    Σε ευχαριστω παρα πολυ Lucy για την απαντηση. Ο Καμυ ειναι απο τους αγαπημενους μου και το βιβλιο που ανεφερες το σημειωνω και θα το αγορασω αμεσα, ειχα αναγκη ουτως ή αλλως απο ενα βιβλιο αυτον τον καιρο. Εχω την διπολικη, εντονα αυτοκαταστροφικη διαθεση και συνεβη και κατι προσφατα που με ποναει πολυ, οποτε ναι δεν ειμαι στα καλυτερα μου
    [FONT="Comic Sans MS"][/FONT][SIZE="5"][/SIZE]Trying to be ruthless, in the face of beauty...

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    στα σύννεφα
    Posts
    434
    Μην απογοητευεσαι, μπορα ειναι θα περασει.. ο,τι και να ειναι παντως δεν αξιζει να αυτοκαταστρεφεσαι, αυτο ειναι το μονο σιγουρο! φαρμακευτικη αγωγη παιρνεις;
    Will I ever be free?

  3. #18
    Ναι παιρνω, ειχα σταματησει τα αντιψυχωσικα για καποιες μερες, δεν ημουν καθολου καλα ομως και τα ξαναρχισα, νιωθω οτι βρισκομαι σε προμανιακο σταδιακο αλλα θα κανω οτι μπορω για να το αποτρεψω. Lucy ποσο χρονων εισαι, απο περιεργεια αν θελεις μου λες.
    [FONT="Comic Sans MS"][/FONT][SIZE="5"][/SIZE]Trying to be ruthless, in the face of beauty...

  4. #19
    .................................................. .....
    .................................................. ..........
    Last edited by Ααχχιιννοοςς; 25-06-2012 at 18:03.
    [FONT="Comic Sans MS"][/FONT][SIZE="5"][/SIZE]Trying to be ruthless, in the face of beauty...

  5. #20
    Δηλαδη για να κοιμηθει ενας ανθρωπος μετα απο 2 μερες θα πρεπει να εχει πιει 2 λιτρα κρασι και να εχει παρει 2 ηρεμιστικα και παλι να στριφογυρισει καμποση ωρα στο κρεβατι του?
    [FONT="Comic Sans MS"][/FONT][SIZE="5"][/SIZE]Trying to be ruthless, in the face of beauty...

  6. #21
    απαραδεκτο, θα γινω αστεριας
    [FONT="Comic Sans MS"][/FONT][SIZE="5"][/SIZE]Trying to be ruthless, in the face of beauty...

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    στα σύννεφα
    Posts
    434
    Σε λιγες μερες γινομαι 22! εσυ;; ποτε σου διεγνωσαν τη διπολικη; μηπως να επικοινωνησεις κ με τον γιατρο σου καλου κακου; ευχομαι να το αποτρεψεις..
    Will I ever be free?

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •