πορνογραφικο υλικο ναι.. αλλα καθε μερα??
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 58
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    20

    πορνογραφικο υλικο ναι.. αλλα καθε μερα??

    γεια σε ολους σας!!! λοιπον θα σας πω και εγω το προβλημα μου... ειμαι 22 ετων και εχω σχεση 5 χρονια με ενα παιδι 22 και αυτος. ξερω εδω και 2 χρονια πως βλεπει πορνογραφικο υλικο και με ενοχλει πολυ.. μετά από πολλές συζητήσεις του στιλ με ενοχλει που αυνανιζεσαι μπροστα στον υπολογιστη της τελευταιες μερες καταλαβα πως μπορει να μπει σε καποιο πορνογραφικο σιτε ( με video) αλλα να δει ελαχιστα και χωρις να κανει τπτ.. το θεμα ειναι οτι τον τελευταιο καιρο αντι για video βλεπει εικονες απο γυμνες γυναικες με μεγαλα στηθη, διαβαζει αγγελιες γνωριμιων, σεξυ ιστοριες και μπαινει σε οικους ανοχης και κοιταει τα κοριτσια που εργαζονται εκει. το τελευταιο δεν το κανει σαν να ψαχνει να παει δηλαδη μια φορα τη μερα μπαινει σε ενα σιτε με οικους παταει τυχαια πανω σε εναν και κοιταει τις φωτο των κοριτσιων.. εγω δεν μπορω να καταλαβω γιατι απο τη στιγμη που εχουμε καλη σεξουαλικη ζωη πρεπει να μπαινει σε τετοια site καθε μερα... μηπως τελικα ψαχνει καινουργιες εμπειριες??? αλλα που θα τις βρει στις αγγελιες??? εξω που βγαινουμε δεν γυρναει να κοιταξει καμια..

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Προφανώς δεν ενδιαφέρεται να γνωρίσει κάποια καινούρια αλλά να εμπλουτίσει με φαντασία την ήδη υπάρχουσα σεξουαλική σας ζωή. Μην ανησυχείς, πολλοί άντρες το κάνουν χωρίς να ενδιαφέρονται να κερατώσουν. Αν το κάνει κάθε μέρα τότε καταλαβαίνω πως είναι εκνευριστικό. Θα μπορούσες να το συζητήσεις μαζί του και να του πεις να το περιορίσει, τουλάχιστον μπροστά σου. :)
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    20
    καλα να βλεπει τσοντες και να διαβαζει ιστοριες, αλλα γιατι να κοιταει και αγγελιες γνωριμιων??

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Athens
    Posts
    507
    Συζήτησε το μαζί του. Ρώτησε τον γιατί το κάνει, τι παίρνει απ' αυτό...

    Δες μαζί του, αυτά που βλέπει. Είστε 5 χρόνια μαζί, άρα υπάρχει εμπιστοσύνη. Πρότεινε του να φωτογραφήσει εσένα ή βγάλε εσύ φωτό σου και δώστες του. Γυρίστε τα δικά σας video...

    Αφού αυνανίζεται μπροστά σου, γιατί δεν συμμετέχεις κι εσύ; Πλησίασε τον και αφήσου.

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    20
    να σημειωσω πως το κανει κρυφα απο μενα.. εγω τα βρηκα γιατι εψαξα τον υπολογιστή του.. και ολο λεει οτι δεν θα το ξανακανει και ποτε δεν κραταει την υποσχεση του.. με εκνευριζει πολυ που λεει δεν κανω τιποτα και μολισ με γυρισει στο σπιτι αρχιζει τις ερευνες.. φωτο και βιντεο εχουμε βγαλει αλλα αμεσως μολις τελειωσουμε το σεξ τα διαγραφει...

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Δυτικό Ημισφαίριο
    Posts
    640
    Για αρχή, γιατί έψαξες τον υπολογιστή του; Ούτε η μαμά του να ήσουν...
    Αν η σχέση σας δεν υποφέρει πρακτικά από αυτό (έχετε καλή σεξουαλική ζωή απ΄ό,τι λες), αφού δεν παίρνει τηλέφωνο σε καμία από αυτές τις αγγελίες, αφού όσο είστε μαζί έξω δεν κοιτάει άλλες γυναίκες με μεγάλα στήθη, αφού δεν ποστάρει τις δικές σας ερωτικές ιστορίες online, γιατί έχεις κολλήσει να το σταματήσει;
    Και άσε το άλλο, γιατί ενοχλείσαι που αυνανίζεται ο άνθρωπος;! Αφού εσένα σε κρατάει ευχαριστημένη, άστον να χαίρεται και μόνος του αν θέλει!
    Μου ακούγεται λίγο εγωιστικό το όλο θέμα...
    [B]Ουδέν κρυπτόν υπό τον ήλιο.[/B]
    Οι σοφοί παραδέχονται. Οι πονηροί δικαιολογούνται. Οι ηλίθιοι επιμένουν.

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    20
    ισως να ειναι εγωιστικο.. ισως να ειμαι και λιγο στενομυαλη γιατι πριν απο δυο χρονια δεν φανταζομουν οτι σε μια σχεση ο ενας θα μπορουσε να τη βρισκει και μονος.. και ισως ακομα δεν θελω να το παραδεχτω.. πιστευω πως υπαρχουν ανδρες που δεν βλεπουν πορνο.. και εκνευριζομαι πως εκεινος το βραδυ μπορει να καθεται μονος να αυνανιζεται και να κανει ολα οσα προανεφερα και την επομενη να με βλεπει και να ειναι μεσα στις γλυκες και στα αγαπη μου ποσο μου ελειψες.. ειναι σαν να με κοροιδευει..

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Δυτικό Ημισφαίριο
    Posts
    640
    Υπάρχουν άντρες που δεν παραδέχονται ότι δε βλέπουν πορνό, and I think that is the truth. Έστω όμως ότι ισχύει αυτό που λες και υπάρχουν και άντρες που δε βλέπουν πορνό... ο δικός σου ανήκει στην πλειοψηφεία που βλέπει όμως... και τι με αυτό; Είναι σαν να λες ότι μια ασχολία που σας αρέσει και τους 2 και την απολαμβάνετε εξίσου, δεν μπορείς να δεχτείς ότι θα την κάνει και μόνος του. Να την έκανε με άλλον να το καταλάβω, αλλά κάτι φυσιολογικό κάνει ο άνθρωπος, μην το σκέφτεσαι σαν προδοσία...

    Δοκίμασε να το κάνεις και εσύ μια φορά.
    Ξάπλωσε στο κρεβατάκι σου, φέρε άκρως ερωτικές σκέψεις στο μυαλό σου και αυνανίσου.
    Την επόμενη μέρα τσέκαρε να δεις αν αγαπάς τον σύντροφό σου λιγότερο... δεν παίζει :)
    [B]Ουδέν κρυπτόν υπό τον ήλιο.[/B]
    Οι σοφοί παραδέχονται. Οι πονηροί δικαιολογούνται. Οι ηλίθιοι επιμένουν.

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    20
    Δοκίμασε να το κάνεις και εσύ μια φορά.
    Ξάπλωσε στο κρεβατάκι σου, φέρε άκρως ερωτικές σκέψεις στο μυαλό σου και αυνανίσου.
    Την επόμενη μέρα τσέκαρε να δεις αν αγαπάς τον σύντροφό σου λιγότερο... δεν παίζει :)[/QUOTE]

    ναι νομιζω εχεις δικιο.. η αληθεια ειναι πως ποτε δεν το ειχα σκεφτει ετσι...
    με βοηθαει ως ενα σημειο... αλλα πως θα ανεχτω την καθημερινη του αυτη ταση να ψαχνει site???

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Δυτικό Ημισφαίριο
    Posts
    640
    Το να μην ψάχνεις τον υπολογιστή του θα ήταν μια καλή αρχή...
    Δοκίμασε επίσης να του ζητήσεις να το κάνει μαζί σου καμία φορά, χωρίς όμως καμία κριτική από τη θέση σου. Ίσα ίσα άσε τις εικόνες και την παρουσία του να σε ερεθίσει και όπου σας βγάλει :)
    [B]Ουδέν κρυπτόν υπό τον ήλιο.[/B]
    Οι σοφοί παραδέχονται. Οι πονηροί δικαιολογούνται. Οι ηλίθιοι επιμένουν.

  11. #11
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    20
    ειχαμε παει μια φορα σε sex hotel και ανοιξε την τηλεοραση στα ακαταλληλα προγραμματα και εκνευριστικα πολυ που αναψε με την ταινια και αρχισα την γκρινια.... δεν νομιζω να θελησει να το ξανακανει μαζι μου....
    και δεν νομιζω πως θελω να το κανουμε γιατι μετα μπορει να παρει θαρρος και να το κανει πιο συχνα..

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Δυτικό Ημισφαίριο
    Posts
    640
    Ε ναι βρε κοπελιά, δε θα πας να το κάνεις μαζί του για να του γκρινιάξεις, αλλά για να του δείξεις ότι θέλεις να μοιράζεσαι τις ερωτικές του στιγμές! Πρότεινέ το και εκκίνησέ το εσύ, και αντί να γκρινιάζεις, συμμετείχε στον ερεθισμό του, ώστε να συνδέσει ακόμα και την παρακολούθηση εικόνων και αγγελιών με εσένα... και δεν νομίζω να το κάνει πιο συχνά, απλά θα το απενοχοποιήσεις... και ξέρεις, μερικές φορές οι άνθρωποι κάνουν κάτι που θεωρούν "απαγορευμένο" μόνο και μόνο για το thrill of the forbidden... δοκίμασέ το, δεν έχεις κάτι να χάσεις...
    [B]Ουδέν κρυπτόν υπό τον ήλιο.[/B]
    Οι σοφοί παραδέχονται. Οι πονηροί δικαιολογούνται. Οι ηλίθιοι επιμένουν.

  13. #13
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    11
    Το τελευταίο πράγμα που θα κάνει έναν άντρα να είναι ερωτευμένος κ πιστός κ προσκολλημένος είναι η γκρίνια κ η πίεση. Είστε μαζί 5 χρόνια, κ είστε κ σε μια ηλικία που ο φίλος σου βλέπει τους φίλους και κολλητούς του να κάνουν ότι θέλουν στο σεξ (το πιο πιθανό). ΝΑ είσαι χαρούμενη που έχεις καταφέρει να έχεις μια υγιή σχέση τόσο καιρό, και δες κ εσύ μήπως έχεις αλλάξει κ έχεις κάνει έτσι τον φίλο σου να αλλάζει (πχ εμφάνιση? μήπως έχεις παραμελήσει τον εαυτό σου?)

  14. #14
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    20
    ολοι οι φιλοι του δεν ξερω πως εχει τυχει ετσι αλλα εχουν σχεσεις 2 3 χρονων...ειμαι ωραια κοπελα και οταν βγαινουμε εξω ειμαι παντα στην τριχα. ομως βρισκομαστε καθε μερα και δεν γινεται να ειμαι ολη την ωρα σαν να ειναι να βγω σαββατο βραδυ.. δλδ με εχει δει και στις ασχημες μερες μου. γκρινια υπαρχει αρκετη ΜΟΝΟ γιαυτο το θεμα που αναφερω.. και πιστευω οτι η γκρινια προερχεται κατα ενα μεγαλο μερος οπως ειπα και πριν επειδη νιωθω οτι με προδιδει βλεποντας τσοντες και μετα να μου κανει τον καλο που μαγαπαει και με σκεφτοταν ολη μερα..

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,679
    αφου ειναι 22 και του σηκωνετε με τισ φωτογραφιεσ δεν εχει δει πολλα μη στεναχωριεσαι μετα απο μια ηλικια δε θα του σηκωνεται ουτε με τα απλα φιλια οποτε αστον τωρα να χαρει!!!

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. πορνογραφικο υλικο και οικος ανοχης???????
    By seniorita80 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 37
    Last Post: 31-05-2011, 02:13
  2. Κάθε μέρα η ίδια μέρα
    By gianniss in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 8
    Last Post: 25-01-2011, 18:27
  3. καθε μέρα κλαιω
    By Σαρα in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 2
    Last Post: 07-02-2010, 00:52
  4. Για όσους πιστεύουν στην επαφή με κάτι πέρα από τον υλικό κόσμο...
    By anwnimi in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 14
    Last Post: 28-10-2009, 15:23
  5. Μέρα των ερωτευμένων και... μέρα των δυστυχισμένων....
    By aretiva in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 3
    Last Post: 13-02-2009, 22:50

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •