ΧΑΖΗ ΕΡΩΤΗΣΗ ΑΛΛΑ ΣΟΣ - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 16 to 30 of 52
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    θα το παρω αλλα εχω αγχωθει αμα παθω κατι αλλα καλυτερα κ να χω καποιες παρενεργειες παρα να χει γινει καμια στραβη κ να το φυσαω κ να μην κρυωνει.... αλλα δεν νομιζω ρε συ να χει γινει κατι, τοσο γκαντεμια πια, παντως το απευχομαι..

    ρε συ ειμαι σε ανεβαστικο (χαι ) episode κ εχω κανει πολλα γαμωτη μου κ ντρεπομαι, περεταιρω δεν θελω να επεκταθω, νομιζω μερικα πραγματα ειναι αυτονοητα...
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    οk it doesn't matter! :)
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Λοιπον παω φαρμακειο τωρα subito ΕΦΥΓΑ !!!!!!!!!!
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,679
    αυτο οτι μεσα στο νερο σου πεφτει μεγαλοσ παπασ το ιδιο ειναι μεσα κ εξω απο το νερο

  5. #20
    Banned
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Athens
    Posts
    507
    Πόσο ετών είστε;

    Aκολούθησε τις "συμβουλές" της Gypsy. Μια χαρά στα έγραψε

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    May 2010
    Posts
    295
    Το χαπι της επομενης ημερας καλο ειναι να μην το παρεις πανω απο 2-3 φορες στην ζωη σου! Tο εχω παρει και εγω, καθως εχω υπαρξει παρα πολυ μαλακας στην ερωτικη μου ζωη, αλλα ας μην το αναλυσουμε τωρα! :P

    Το οτι πεφτει πιο γρηγορα στο νερο ειναι εντελως, παντελως ψεμα! Η υδροστατικη πιεση σε τοσο μικρο βαθος δεν μπορει να σε επηρεασει, ισα-ισα, υπαρχει και η ανωση που θα επρεπε να βοηθαει! χεχε! Το οτι ηταν "χαλαρο" δεν σημαινει οτι ειναι λιγοτερο ευκολο να κολλησεις ασθενεια, ή να μεινεις εγκυος σε περιπτωση που ερθεις σε επαφη με σπερματικο υγρο... Ο τυπος τελειωσε?? Δεν καταλαβα..

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Γιατί δεν κάνει να το πάρεις; Δημιουργεί προβλήματα στην υγεία;
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Ghost πηγα σε εφημερευον φαρμακειο, εκανα μιση ωρα να βρω μιας κ ειμαι σε ξενη πολη, κ μου δωσανε το norlevo, αυτο ειχες παρει κ εσυ??
    Τεσπα, το πηρα αν κ φοβομουν αρχικα αλλα παρα να γινει καμια στραβη it 's better to be safe than sorry εχει βεβαια παρενεργειες γι αυτο δεν θελει πολλες φορες στη ζωη σου επειδη ειναι πολυ δυνατο, αλλα τωρα ο,τι εγινε εγινε κ αμα πεθανω πεθανα !!!!!

    Αυτο με την ανωση δεν το ειχα σκεφτει λολ!! Ναι εχει ενα point αυτο που λες πραγματι!!
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by Gypsy Cello View Post
    Γιατί δεν κάνει να το πάρεις; Δημιουργεί προβλήματα στην υγεία;
    Ναι, δημιουργει κ ειναι πολυ δυνατο κ προκαλει κ διαταραχες στον κυκλο σου συνηθως, αλλα παιδια τωρα το πηρα.....:(
    Κανει να το παρεις ρε συ αλλα οχι πολλες φορες στη ζωη σου! Just be attensive next time!! (αυτο σε μενα παει κ σε αλλες απροσεχτες..)
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  10. #25
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    26
    Χμ πρωτον ο τυπος δεν ηταν duracell και ειναι μουφα οτι με το νερο σου πεφτει.Ισα ισα που σε χαλαρωνει και ανυψωνεται πιο ευκολα.Και δευτερον την αλλη φορα να εισαι πιο προσεκτικη και εσυ και βγαλε απο πανω σου τον μαλακομαγνητη οπως συνηθιζουν να λενε οι γυναικες.Τετοιους λακαμαδες παντε και κανετε μαγκες....Αυτος τωρα θα λεει στους φιλους του κλασσικα "και που λετε ρε μαλακες οπως την ειχα μετα ποδια ανοιχτα μεσα στην θαλασσα την ξεσκισα και σηκωθηκε κυμα.Αναγκαστηκα να της κλεισω το στομα να μην μας παρουνε χαμπαρι....!"

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    lost.world εισαι αντρας να υποθεσω ε?? κοιτα καλα κανεις κ τα χωνεις κ τα λες με τ ονομα τους, αλλα λιγο στην περιγραφη ρε συ το παρακανες.. σβηστο σε παρακαλω απο κει που γραφεις "Αυτος τωρα.. κτλ" ειμαι ηδη χαλια ξερω οτι εκανα μαλακια κτλ αλλα ημουν σε φαση που δεν το ελεγχα κ δεν μ αρεσει να βλεπω κατι τετοιο γραμμενο, με κανει χειροτερα, οκ??
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  12. #27
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    26
    Quote Originally Posted by Lacrymosa View Post
    lost.world εισαι αντρας να υποθεσω ε?? κοιτα καλα κανεις κ τα χωνεις κ τα λες με τ ονομα τους, αλλα λιγο στην περιγραφη ρε συ το παρακανες.. σβηστο σε παρακαλω απο κει που γραφεις "Αυτος τωρα.. κτλ" ειμαι ηδη χαλια ξερω οτι εκανα μαλακια κτλ αλλα ημουν σε φαση που δεν το ελεγχα κ δεν μ αρεσει να βλεπω κατι τετοιο γραμμενο, με κανει χειροτερα, οκ??
    μα δεν το ειπα για να σε κανω να νιωσεις χαλια ουτε και σε βριζω. δε σε στηνω στον τοιχο.απλα ειπα οτι μαλλον εμπλεξες με παπαρα αλλα ευτυχως ηταν για λιγο. μικρο το κακο. ουτε η πρωτη εισαι ουτε η τελευταια. δεν ειχα σκοπο να σε προσβαλω

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    το ξερω οτι εμπλεξα με παπαρα, αλλα πιστεψε με δεν ηταν κ 100% στο χερι μου να ελεγξω αυτο το συναισθημα που μου βγηκε εκεινη τη στιγμη κ αλλωστε ο,τι εγινε εγινε ,βασικα κατι σαν one-night stand αλλα το θεμα ειναι οτι τωρα τελειωσε κ δεν θα τον ξαναδω κ δυστυχως η περιγραφη με κανε να νιωσω χαλια σβηστο σε παρακαλω απο το σημειο που σου ειπα εστω, νομιζω μιλησα πολυ ευγενικα κ ηρεμα......
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  14. #29
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    26
    δεν εχω κατι με τα one night stand και δεν εχω κατι μαζι σου. δυστυχως δεν μπορω να σβησω αυτο που εγραψα γιατι ειμαι πεισματαρης αλλα και γιατι ειναι ολοφανερο οτι δεν ανταποκρινεται στην πραγματικοτητα και δεν μειωνει εσενα σε καμια περιπτωση αλλα τον αλλον τον φαφλατα που δεν μπορει να σταθει στο υψος του. αν αδυνατεις να το καταλαβεις αυτο, εγω δεν φταιω. καταπιε το και προχωρα παρακατω. αυριο θα εχει ξεχαστει.τωρα αμα εσυ θελεις να νιωθεις ασχημα εγω δεν μπορω να σε βοηθησω.μην ασχολεισαι με το δεντρο αλλα με το δασος. και μην εισαι τοσο αγχωμενη. δε προκειται να συμβει τιποτα. ηταν μια κακια στιγμη, δεν ειπα οτι ηταν μαλακια. αυτο ηταν ολο. νομιζω και εγω μιλαω ευγενικα και ηρεμα. αν αυτο δε σου αρκει τοτε σου ζητω συγνωμη αλλα αδυνατω να παρω πισω αυτα που εγραψα ακομα και αν μειωνουν εμενα τον ιδιο. εχω μαθει να αναλαμβανω τις συνεπειες των πραξεων μου σαν υπευθυνος ενηλικος ανθρωπος. μαθε να κανεις το ιδιο και ποτε μην κοιτας πισω. καθε εμποδιο για καλο. σου ευχομαι να σου ξανατυχει τετοια φαση και να χασεις τον ελεγχο αλλα να ειναι με καποιον που αξιζει....

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by lost.world View Post
    δεν εχω κατι με τα one night stand και δεν εχω κατι μαζι σου.

    oυτε εγω εχω κατι με τα one-night stand ουτε μαζι σου, δεν σε ξερω αλλωστε προσωπικα για να εχω..

    δυστυχως δεν μπορω να σβησω αυτο που εγραψα γιατι ειμαι πεισματαρης αλλα και γιατι ειναι ολοφανερο οτι δεν ανταποκρινεται στην πραγματικοτητα και δεν μειωνει εσενα σε καμια περιπτωση αλλα τον αλλον τον φαφλατα που δεν μπορει να σταθει στο υψος του.

    εισαι πεισματαρης κι απο πανω εε?? μαλλον δεν ξες κι εγω τι πεισματαρα κ αναποδη ειμαι, θες να κανουμε κοντρα μηπως?? ασε τις ειρωνειες κ τα δουλεματα για αλλου, εδω δεν πιανουν.. κ ασε τη διακαιολογια "προσβαλλεται ο αλλος" ΧΕΣΤΗΚΕ ο αλλος πηρε αυτο που ηθελε κ ειναι μια χαρα τωρα οκ?? εγω ομως δεν ειμαι

    αν αδυνατεις να το καταλαβεις αυτο, εγω δεν φταιω.

    μαλλον εσυ αδυνατεις να καταλαβεις βασικα πραγματα κ κανεις οτι δεν καταλαβαινεις

    καταπιε το και προχωρα παρακατω. αυριο θα εχει ξεχαστει.τωρα αμα εσυ θελεις να νιωθεις ασχημα εγω δεν μπορω να σε βοηθησω.

    δεν σου ζητησα καμια βοηθεια απεναντιας με βοηθησες να νιωσω ΑΚΟΜΗ πιο ασχημα απ ο,τι ημουνα

    μην ασχολεισαι με το δεντρο αλλα με το δασος. και μην εισαι τοσο αγχωμενη. δε προκειται να συμβει τιποτα. ηταν μια κακια στιγμη, δεν ειπα οτι ηταν μαλακια. αυτο ηταν ολο. νομιζω και εγω μιλαω ευγενικα και ηρεμα. αν αυτο δε σου αρκει τοτε σου ζητω συγνωμη αλλα αδυνατω να παρω πισω αυτα που εγραψα ακομα και αν μειωνουν εμενα τον ιδιο.

    αυτο κ μονο δειχνει τι επιπεδου ατομο εισαι

    εχω μαθει να αναλαμβανω τις συνεπειες των πραξεων μου σαν υπευθυνος ενηλικος ανθρωπος.

    καθε αλλο παρα αυτο δειχνει αλλα τελοσπαντων

    μαθε να κανεις το ιδιο και ποτε μην κοιτας πισω. καθε εμποδιο για καλο. σου ευχομαι να σου ξανατυχει τετοια φαση και να χασεις τον ελεγχο αλλα να ειναι με καποιον που αξιζει....

    ε αυτο ητανε τωρα τα δα ολα ειλικρινα!! ΔΗΛΑΔΗ ΜΟΥ ΕΥΧΕΣΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΒΡΕΘΩ ΣΕ ΑΝΑΛΟΓΗ ΦΑΣΗ Κ ΝΑ ΧΑΣΩ ΤΟΝ ΕΛΕΓΧΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΣ ΓΙΑ ΤΙ ΦΑΣΗ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ Κ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ!! ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΧΕΙΣ ΠΑΡΑΞΗΛΩΣΕΙ ΕΤΣΙ?? ΡΕ ΑΣΕ ΜΑΣ!!
    Μια φορα ειπα να μιλησω ηρεμα αλλα ορισμενοι τα θελουν να τα ακουνε μαλλον γαμωτη μου ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΡ ΤΑ ΠΙΣΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΤΩΡΑ ΑΡΚΕΤΑ ΜΑΛΑΚΙΣΤΗΚΑΜΕ Κ ΦΥΓΕ ΑΠ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ !!!!!! ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ ΕΙΠΑΜΕ ΕΥΓΕΝΕΙΑ ΑΛΛΑ ΟΡΙΣΜΕΝΟΙ ΔΕΝ ΣΚΑΜΠΑΖΟΥΝ!!!!
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Similar Threads

  1. ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΣΥΜΠΤΟΜΑΤΑ ΑΓΧΟΥΣ
    By XRISTOS2612 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 03-08-2013, 05:26
  2. Ερωτηση!
    By pickles in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 2
    Last Post: 12-10-2009, 15:25
  3. ΕΡΩΤΗΣΗ?
    By EFI in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 3
    Last Post: 07-02-2009, 15:40
  4. η καινούρια στο forum αλλά παλιά σε όλα τα άλλα.....
    By vivaki in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 1
    Last Post: 26-12-2007, 13:48
  5. Ερωτηση
    By maria210800 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 11
    Last Post: 01-03-2007, 14:19

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •