ΕΙΜΑΙ ΚΑΜΜΕΝΗ ΤΕΛΟΣ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 10 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 149
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796

    ΕΙΜΑΙ ΚΑΜΜΕΝΗ ΤΕΛΟΣ

    Δεν ξερω ποσο θα κρατησει αυτο, δεν ξερω καν αν σκεφτομαι, ειμαι καμμενη τελειως κ δεν μπορω να σκεφτω, αλλη μια νυχτα ξεφρενου clubbing αλλα εχω φρικαρει κ τα χω δει ολα, δεν ξερω πως ειμαι κ ειμαι πολυ νευρικη κ επιθετικη κ θα καταληξω η στη φυλακη κ ο αλλος στο χωμα η σε κανα τρελαδικο, δεν μπορω να σκεφτομαι πως ημουν κ πως εγινα, μου μιλανε κ νιωθω οτι ειμαι αλλου κ δεν πολυπιανω, με πρηζουν κ με pm κ sms ο καθενας με το μακρυ του κ το κοντο του πηγα εξω παλι τα σπασα κυριολεκτικα αυτη τη φορα πλακωθηκα παλι στο ξυλο με μια που με κοιταζε καπως περιεργα θαρρεις κ με ηξερε κ απο χτες εσπασα ενα γκορντονς ειμαι σε εξαλλη κατασταση ηπια 4 τσιγαρα κ ενιωθα τελεια αλλα μετα ξεθεωμενη κ βλεπω παλι πως ειμαι το φορεμα μου κ φρικαρω

    κοιταω τη φατσα μου κ δεν νιωθω οτι ειμαι εγω, μολις γυρισα απ εξω κ νιωθω σαν φρικιο ειμαι βασικα αν κ ομορφη θελω να νιωσω πονο κ τιποτα αλλο κ δεν νιωθω πια με καταχρησεις ουτε εγω ξερω ποσους φιλησα κ την πεφτω σε οποιον να ναι αυτη τη στιγμη δεν ξερω τι εχω παθει βλεπω τα πληκτρα στο λαπτοπ να πηδανε κ να μου φευγουν κ δεν μπορω να τα πιασω κ δυσκολευομαι να γραψω νιωθω οτι ειμαι αλλου κ μου τη σπαει το παραδιπλα

    νιωθω οτι απο σε στιγμη σε στιγμη θα καταρρευσω θελω να πεθανω
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    She doesn't get enough cocaine,
    She doesn't get enough party,
    She doesn't get enough girls,
    She doesn't get enough....
    She doesn't get enough money,
    She doesn't get enough sluts,
    She doesn't get enough hoes,
    She died from an overdose....



    http://www.youtube.com/watch?v=Ge5RNoC9cIg


    Μακαρι να παγωσω, να πεθανω, να μη νιωθω, can 't stand anymore.....................
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    στο σκοτεινό τόπο...
    Posts
    684
    Με ποιον μενεις;
    [SIZE="2"]"In a real dark night of the soul, it is always three o'clock in the morning, day after day"
    [/SIZE]

    [I]F. Scott Fitzgerald[/I]

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    μονη μου παντως δεν ειμαι που κολλαει αυτο με αυτα που γραφω ομως??
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    στο σκοτεινό τόπο...
    Posts
    684
    Αν νιώθεις ότι δεν μπορείς να ελέγξεις τον εαυτό σου, να πεις σε κάποιον άλλον να το κάνει.Σίγουρα δεν μενεις με καποιον ενήλικα, γονείς ή κατι τέτοιο, γιατί θα σε είχαν συγκρατήσει, φαντάζομαι. Σε χαλάει αυτή η φάση, δεν πρέπει να συνεχιστεί, αυτό δε νιώθεις κι εσύ;:confused:
    Τι θα έλεγες σε καποιον που βρίσκεται στην ίδια φάση μ'εσενα;
    [SIZE="2"]"In a real dark night of the soul, it is always three o'clock in the morning, day after day"
    [/SIZE]

    [I]F. Scott Fitzgerald[/I]

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    με την αδερφη μου ειμαι, δεν ξερω τι θα λεγα σε καποιον σε αντιστοιχη φαση, δεν ξερω καν αμα μπορω να πω κατι στον εαυτο μου, αλλα ισως να μην ειμαι εγω κ να ζω απλα μια ψευδαισθηση

    σκεφτομαι αλλα δεν νιωθω, ποναω αλλα δεν με ενοχλει

    εχω θολωσει κ οποιος τα βαλει μαζι μου ειλικρινα τον πηρε κ τον σηκωσε, δεν θα ειμαι ποτε οπως ημουνα
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    στο σκοτεινό τόπο...
    Posts
    684
    Καταλαβαίνω πως νιώθεις ότι δεν εισαι ο εαυτός σου...Χθες το βράδυ κοιμηθηκες λίγο, έτσι; Το ιδιο θα κάνεις και σήμερα.Και αύριο είναι μια καινούργια μερα και θα τα κάνεις όλα αλλιώς.Γιατί δεν βάζεις ένα τετοιο χαρτακι στο βραχιολάκι σου;
    [SIZE="2"]"In a real dark night of the soul, it is always three o'clock in the morning, day after day"
    [/SIZE]

    [I]F. Scott Fitzgerald[/I]

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    [QUOTE=Lacrymosa;261166]Δεν ξερω ποσο θα κρατησει αυτο, δεν ξερω καν αν σκεφτομαι, ειμαι καμμενη τελειως κ δεν μπορω να σκεφτω, αλλη μια νυχτα ξεφρενου clubbing αλλα εχω φρικαρει κ τα χω δει ολα, δεν ξερω πως ειμαι κ ειμαι πολυ νευρικη κ επιθετικη κ θα καταληξω η στη φυλακη κ ο αλλος στο χωμα η σε κανα τρελαδικο, δεν μπορω να σκεφτομαι πως ημουν κ πως εγινα, μου μιλανε κ νιωθω οτι ειμαι αλλου κ δεν πολυπιανω, με πρηζουν κ με pm κ sms ο καθενας με το μακρυ του κ το κοντο του πηγα εξω παλι τα σπασα κυριολεκτικα αυτη τη φορα πλακωθηκα παλι στο ξυλο με μια που με κοιταζε καπως περιεργα θαρρεις κ με ηξερε κ απο χτες εσπασα ενα γκορντονς ειμαι σε εξαλλη κατασταση ηπια 4 τσιγαρα κ ενιωθα τελεια αλλα μετα ξεθεωμενη κ βλεπω παλι πως ειμαι το φορεμα μου κ φρικαρω

    Δικια σου ειναι η ζωη οτι θες την κανεις! Μπορει να εχεις ξενερωσει αλλα θα ειχε και τα καλα του! δεν μπορει! δεν ειχες ωραιες στιγμες? δεν διασκεδασες? δεν χορεψες? δεν γλεντισες? και ο τσαμπουκας που εγινε και αυτο ειχε την αδρεναλινη του, το χαβαλε του¨) μια ταπινη συμβουλη λοιπον απο ενα μεγαλυτερο ειναι να μην μετανιωνεις ευκολα ,ουτε να κοιτας να βρεις αυτα που θα σε χαλασουν! κουκλιτσα η ζωη ειναι πολυ μικρη και ποτε δεν ξερεις ποτε τελειωνει! και αν παραστρατης να εχεις την μαγκια- που εσυ την εχεις συγουρα- να αναλαμβανεις την ευθυνη των πραξεων και των συνεπειων τους! μην εισαι ποτε ξενερωμενη μην κανεις την χαρη στους ξενερωτους να επιβεβαιωνονται βλεπωντας σε μετανοιωμενη! αυτοι οι κομπλεξικοι που τους λυπει αυτη η ηδονη του ξεφαντοματος ! που δεν μπορεσαν γιατι ειναι πουριτανοι και αλλεργικοι στην αδρεναλθνη και στην ευεξια παντα θα σε κρινουν ! γιατι σε εσενα βλεπουν το αποθημενο ονειρο τους!
    Το μονο που μπορω να σου προτεινω ειναι να κανεις κρ;ατι καποιες μερες εστο,να κανεις κατι εναλακτικο ,και αμα δεις οτι δεν γουσταρεις ξανα τα ιδια") απλα δοκιμασε για λιγο κατι αλλο ¨)
    με σεβασμο και αλλυλεγγυη ο φιλος σου¨)

  9. #9
    ......... Βλεπε κατω :p

  10. #10
    Λακρυ μου ειναι πιθανο να καταρευσεις, αλλα δεν θελεις να πεθανεις και δε θα πεθανεις. Κανεις και καποια αλλη καταχρηση πλην ποτου και μπαφου? Μπορω να σε καταλαβω τον τελευταιο καιρο ειμαι κι εγω πολυ επιθετικη, αλλα ευτυχως δεν βγαινω συχνα εξω βραδυ, τα σπαω ασχημα μεσα, η εξω στο δρομο, οχι σε club και τετοια. Προσπαθησε να ηρεμησεις. Ειναι λογικο να μην πολυπιανεις αυτα που σου λενε και να εισαι στον κοσμο σου με το προβλημα αυτο τα φαρμακα και τις καταχρησεις, γαμω την υπερενταση γαμω. Οταν λες οτι σε πρηζουν εννοεις οι φιλοι σου που σε βλεπουν ε? Φοβουνται για εσενα.Κι εμενα με πρηζουν και μαλιστα με εξοργιζουν οταν μερικοι μου λεν οτι δεν κανω τιποτα για να γινω καλα και ολα μεσα στο μυαλο μου ειναι κτλ. Δεν εισαι το φορεμα σου μιαου, αυτο γινεσαι γιατι θελεις μερικες φορες να μην εισαι ο ευατος σου, να απαλαχτεις εστω κι ετσι ψευτικα προσωρινα απο αυτον και γιατι θελεις να προκαλεσεις. Δεν σε μεμφομαι γι αυτο και εγω το κανω καμια φορα. Προσπαθησε να ηρεμησεις και το χασισι κανει το χειροτερο κακο. Θα σου πω ιδιωτικα τι μου ειχε κανει εμενα, καπου κατι ειχα αναφερει. Παρε κανενα ζαναξ και αραξε. Και οταν εισαι τοσο up προσπαθησε να μην πηγαινεις σε club τετοια μερη αν σε πυροδοτουν. Πηγαινε σε σπιτια φιλων, κανενα μεζεδοπωλειο, πιο χαλαρα πραγματα... Φιλια μιαου
    Last edited by Ααχχιιννοοςς; 26-06-2011 at 09:38.

  11. #11
    Κι εγω δεν πιστευω οτι πρεπει να ντρεπομαστε για αυτο που ειμαστε, να νιωθουμε ενοχικα για παραστρατηματα κτλ κτλ και να διασκεδαζουμε φυσικα και ολα αυτα, αλλα η Λακρυ φαινεται να υποφερει κι ολας κι οταν κατι γινεται επικυνδινο για τον εαυτο μας θελει προσοχη, δεν εμπιπτει στην κατηγορια του βγαινω εξω και ξεδινω.
    Λακρυ πως εισαι τωρα? Κοιμηθηκες καθολου?

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    .......
    Δικια σου ειναι η ζωη οτι θες την κανεις! Μπορει να εχεις ξενερωσει αλλα θα ειχε και τα καλα του! δεν μπορει! δεν ειχες ωραιες στιγμες? δεν διασκεδασες? δεν χορεψες? δεν γλεντισες? και ο τσαμπουκας που εγινε και αυτο ειχε την αδρεναλινη του, το χαβαλε του¨) μια ταπινη συμβουλη λοιπον απο ενα μεγαλυτερο ειναι να μην μετανιωνεις ευκολα ,ουτε να κοιτας να βρεις αυτα που θα σε χαλασουν! κουκλιτσα η ζωη ειναι πολυ μικρη και ποτε δεν ξερεις ποτε τελειωνει! και αν παραστρατης να εχεις την μαγκια- που εσυ την εχεις συγουρα- να αναλαμβανεις την ευθυνη των πραξεων και των συνεπειων τους! μην εισαι ποτε ξενερωμενη μην κανεις την χαρη στους ξενερωτους να επιβεβαιωνονται βλεπωντας σε μετανοιωμενη! αυτοι οι κομπλεξικοι που τους λυπει αυτη η ηδονη του ξεφαντοματος ! που δεν μπορεσαν γιατι ειναι πουριτανοι και αλλεργικοι στην αδρεναλθνη και στην ευεξια παντα θα σε κρινουν ! γιατι σε εσενα βλεπουν το αποθημενο ονειρο τους!
    Το μονο που μπορω να σου προτεινω ειναι να κανεις κρ;ατι καποιες μερες εστο,να κανεις κατι εναλακτικο ,και αμα δεις οτι δεν γουσταρεις ξανα τα ιδια") απλα δοκιμασε για λιγο κατι αλλο ¨)
    με σεβασμο και αλλυλεγγυη ο φιλος σου¨)
    γιωργο πανου
    μην κοροιδευεις τον εαυτο σου
    και δινεις και αντιστοιχες συμβουλες σε νεωτερους σου, να ακολουθησουν τον δρομο που σε εφερε σε τοσα αδιεξοδα και τον βαφτιζεις και αξιοζηλευτο!!!!!
    το να κανει καποιος ναρκωτικα και να βρεθει σε τετοιου ειδους " ξεφαντωμα ", ειναι το ευκολοτερο πραγμα στον κοσμο!
    αποδειξη, οι χιλιαδες καμμενοι που το καταφερνουν, αλλα δεν καταφερνουν τπτ αλλο!!!
    το να φυγει απ τα ναρκωτικα και να ξεφαντωνει απο χαρα για την ζωη ειναι το αξιοζηλευτο!
    μπορεις να το κανεις???
    αν δεν μπορεις, σταματα να προσκαλεις και τους υπολοιπους στο καταντημα που αποκαλεις αξιοζηλευτο!
    τους λες οτι μπορουν να ανεβουν, ΠΑΡΑΛΕΙΠΕΙΣ ΟΜΩΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΕΙΣ, ΠΟΣΟ ΜΕΓΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΠΑΜ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΠΕΣΕΣ!

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    εδω... εκει... παραπερα...
    Posts
    2,059
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    το να κανει καποιος ναρκωτικα και να βρεθει σε τετοιου ειδους " ξεφαντωμα ", ειναι το ευκολοτερο πραγμα στον κοσμο!
    το να φυγει απ τα ναρκωτικα και να ξεφαντωνει απο χαρα για την ζωη ειναι το αξιοζηλευτο!
    Ετσι ακριβως!!!
    Η ανησυχία μοιάζει με την κουνιστή πολυθρόνα. Σε κρατάει απασχολημένο χωρίς να σε πηγαίνει πουθενά.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    niahworld
    Posts
    731
    Lacry,ειναι λογικο να νιωθεις ετσι μετα απο τοση υπερενταση,αυπνια,κουραση κ καταχρησεις.
    Το καταλαβαινεις αυτο ετσι?Κανεις δεν θα νιωθε "νορμαλ" μετα απο μια τετοια φαση
    Προσπαθησε λοιπον με καθε τροπο να ηρεμήσεις τωρα.
    Μην ασχολεισαι αυτο τον καιρο με τα μηνυματα κ τα προβλήματα των αλλων.Προσπαθησε να φροντίσεις τον εαυτο σου.Να απεχεις απ τις ουσιες γιατι σου κανουν πολυ μεγαλυτερο κακο απ οσο φανταζεσαι και το βλεπεις παντα στο τελος αυτο.Πιες μερικα χαλαρωτικα βρασταρακια,φωναξε την αδελφη σου να κανετε μια ηρεμη συζητηση με χαλαρη κι ουδετερη μουσικουλα,μην πιεζεις το κεφαλι σου κ το μυαλο σου.Μολις ξεμπλοκαρει λιγο κ ηρεμησει θα βρεις ολες τις απαντησεις χωρις να πιεζεσαι,και θα συνειδητοποιησεις οτι ολο αυτο δεν ηταν παρα αλλη μια φαση
    Προσπαθησε επισης να κοιμηθεις.Σου χρειαζεται υπνος και θα σε βοηθησει απιστευτα.
    Χαλαρωσε,ξερεις οτι ολα αυτα θα περασουν παλι.Μην πιεζεσαι και μην ξεσπας στον εαυτο σου.

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by Σουελ View Post
    Καταλαβαίνω πως νιώθεις ότι δεν εισαι ο εαυτός σου...Χθες το βράδυ κοιμηθηκες λίγο, έτσι; Το ιδιο θα κάνεις και σήμερα.Και αύριο είναι μια καινούργια μερα και θα τα κάνεις όλα αλλιώς.Γιατί δεν βάζεις ένα τετοιο χαρτακι στο βραχιολάκι σου;
    Δεν μπορεσα ρε συ να κοιμηθω σχεδον καθολου, δεν θελω να με νοιαζει τιποτα, θελω να ειμαι αορατη κ διαφανη κ μικροσκοπικη, νιωθω τρελη ενταση κ οτι βγαινω απο τον εαυτο μου, τρελο σπινταρισμα, ειδικα τα βραδυα, φοβαμαι πως θα κανω κακο σε αλλους..

    ναι, αυτο με το χαρτακι καλη ιδεα, δεν το ειχα σκεφτει ειναι η αληθεια, θα το επιχειρησω, αν κ αμφιβαλλω αν κ κατα ποσο θα πιασει...
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

Page 1 of 10 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. τελος
    By roula35 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 20-10-2010, 18:55
  2. ΠΑΙΔΙΑ ΧΩΡΙΣΜΕΝΩΝ ΓΟΝΙΩΝ Νο 3 (ΑΝΤΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ..... Ή ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ;)
    By boubourina in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 262
    Last Post: 20-10-2009, 15:10
  3. ΤΕΛΟΣ
    By keep_walking in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 190
    Last Post: 08-09-2009, 22:32
  4. ειμαι σε κατασταση εκτακτου αναγκης ειμαι σε μια φαση τραγικη
    By kapios in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 25-11-2008, 12:36
  5. Γιατί είμαι έτσι όπως είμαι...
    By Manos88 in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 5
    Last Post: 08-07-2008, 14:37

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •