καθηγητης αυτος φοιτητρια εγω NEW STORY - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 32
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Ρε συ μου θυμίζεις εμένα!!! ;)
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Βολος
    Posts
    127
    α και σενα σε συγκινουν οι ωριμοι αντρες???και η πλακα ποια ειναι??ειναι και μεγαλυτερος απο τον μπαμπα μ!!!ο μπαμπας μ ειναι 48 και η μαμα μ 45 α κι ο καθηγητης γυρω στα 55(ελπιζω οχι παραπανω)!!φανταζεσαι ν τ μαθουν???εγκεφαλικο!!!!εσυ θα προσπαθουσες ν τν πλησιασεις???αλλα πως ν τν πλησιασω ρε συ???τωρα ειναι καλοκαιρι κ δν θ τν δω!!!γινομαι κουραστικη????

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Όχι καθόλου! Μην ανησυχείς! Και εγώ ερωτέυτηκα κάποιον μεγαλύτερο πριν αρκετά χρόνια 6,5 για την ακρίβεια αλλά έλειπε στο εξωτερικό :(. Τώρα όμως είναι στην Ελλάδα και φλερτάρουμε διαδυκτιακά! Ελπίζω να γίνει κάτι και να ταιριάξουμε! Ο δικός μου είναι ελεύθερος και ευτυχώς πολύ μικρότερος από τον πατέρα μου ο οποίος είναι 62! Πάντως, αυτό που λες, μου θυμίζει τον ξάδερφο μου (έχω ξαδέρφια σε μεγαλύτερες ηλικίες) που όταν ήταν 38 και είχε σχέση με μια κοπέλα 22. Ο μπαμπάς της ήταν 45 και έβγαιναν μαζί παρεάκι!!! ;) Εάν σου αρέσει πραγματικά, μην διστάσεις, θα είναι μια όμορφη εμπειρία!
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  4. #19
    Banned
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Athens
    Posts
    507
    Aν στο μυαλό σου είναι μόνο η περιπέτεια -όπου κι αν πάει αυτή- Go for it!

    Μην μασάς στην διαφορά ηλικίας αφού νιώθεις κλικαρισμένη.

    Υπάρχουν πολλοί τρόποι για να τον προσεγγίσεις χωρίς να εκτεθείς, αλλά έχε στις σκέψεις σου διάφορα πιθανά ενδεχόμενα.

    Για παράδειγμα
    1. Να στο κάνει μια φορά και τέλος
    2. Να σε παίξει όσο θέλει και όπως θέλει και τέλος
    3. Να κολλήσει. Και όλα καλά όσο γουστάρετε το play. Οταν θελήσεις να φύγεις θα υπάρξει πρόβλημα
    4. Να σε πάει σε άλλα επίπεδα (αν το έχει) που μετά ο γυρισμός δεν είναι εύκολος.
    5. Να μην είναι εχέμυθος
    6. Να ξενερώσεις πολύ άσχημα
    7. Να κολλήσεις πόλύ άσχημα
    8. Να εκτεθείς...

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Βολος
    Posts
    127
    Quote Originally Posted by Seduction View Post
    Aν στο μυαλό σου είναι μόνο η περιπέτεια -όπου κι αν πάει αυτή- Go for it!

    Μην μασάς στην διαφορά ηλικίας αφού νιώθεις κλικαρισμένη.

    Υπάρχουν πολλοί τρόποι για να τον προσεγγίσεις χωρίς να εκτεθείς, αλλά έχε στις σκέψεις σου διάφορα πιθανά ενδεχόμενα.

    Για παράδειγμα
    1. Να στο κάνει μια φορά και τέλος
    2. Να σε παίξει όσο θέλει και όπως θέλει και τέλος
    3. Να κολλήσει. Και όλα καλά όσο γουστάρετε το play. Οταν θελήσεις να φύγεις θα υπάρξει πρόβλημα
    4. Να σε πάει σε άλλα επίπεδα (αν το έχει) που μετά ο γυρισμός δεν είναι εύκολος.
    5. Να μην είναι εχέμυθος
    6. Να ξενερώσεις πολύ άσχημα
    7. Να κολλήσεις πόλύ άσχημα
    8. Να εκτεθείς...
    ναι Seduction τα εχω σκεφτει μερικα απ αυτα που γραφεις,και γω δεν εχω στο μυαλο μ να κανω την σουπερ σχεση απλα για την περιπετεια και οπου παει και οσο παει,ουτε θελω ν τν χρησιμοποιησω για θεματα της σχολης ,αλλα απ την αλλη οι κινδυνοι που λες δν ειναι πιθανοι σε οποιαδηποτε σχεση???οκ το ν εκτεθεις και το θεμα εχεμυθειας αφορα μονο αυτου του ειδους τις σχεσεις!και αυτο που λες να με παει σε αλλα επιπεδα τι εννοεις???

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Αυτό, ούτε και γω το κατάλαβα. Seduction το ενδεχόμενο σοβαρής σχέσης το αποκλείεις;
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    Εγω πάντως το αποκλείω για σοβαρή σχέση...Γιατί η Αθανασουδάκι είναι 20 και εκείνος 50(?).Δεν στεριώνουν τέτοιες σχέσεις...Θα αναζητήσεις αργότερα αλλά πράγματα που θα μπορούν να στα δώσουν μόνο μικρότεροι σε ηλικία.Πχ διασκέδαση,κρεβάτι..κλπ κλπ

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Βολος
    Posts
    127
    Quote Originally Posted by Christina82 View Post
    Εγω πάντως το αποκλείω για σοβαρή σχέση...Γιατί η Αθανασουδάκι είναι 20 και εκείνος 50(?).Δεν στεριώνουν τέτοιες σχέσεις...Θα αναζητήσεις αργότερα αλλά πράγματα που θα μπορούν να στα δώσουν μόνο μικρότεροι σε ηλικία.Πχ διασκέδαση,κρεβάτι..κλπ κλπ
    ναι συμφωνω απλα για την εμπειρια αξιζει ν τ ζησεις!!!! :P

  9. #24
    Banned
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Athens
    Posts
    507
    Quote Originally Posted by athanasoudaki View Post
    και αυτο που λες να με παει σε αλλα επιπεδα τι εννοεις???
    Quote Originally Posted by Gypsy Cello View Post
    Αυτό, ούτε και γω το κατάλαβα. Seduction το ενδεχόμενο σοβαρής σχέσης το αποκλείεις;
    Kαλημέρα και στις δυό σας.
    Σε άλλα επίπεδα εννοώ, mind games. Από "απλό" mind fuck έως mind bondage. Το ταξίδι είναι συναρπαστικό, αλλά αν ο οδηγός δεν είναι καλός, ίδίως μετά την αποδέσμευση, κάποια έως αρκετά προβλήματα μπορούν να προκύψουν.

    @Gypsy,

    To ενδεχόμενο να βγάλει ο σπανός γένια αποκλείω μόνο, αλλά το να γίνει σοβαρή σχέση, υπό αυτές τις συνθήκες, και να κρατήσει, δεν το αποκλείω*, απλά δεν το θεωρώ πιθανό.

    *Αλλωστε υπάρχουν φωτεινές εξαιρέσεις όπως αυτή του Γούντι Άλεν με την Σουν Γι με 35 περίπου χρόνια διαφορά, της Celine Dion αν θυμάμαι καλά 25-27 χρόνια μικρότερη από τον άντρα της και μουσικό παραγωγό της, ο Clint Eastwood περίπου 35 χρόνια διαφορά με την γυναίκα του κλπ
    Ας μην ξεχνάμε βέβαια τον Οδυσσέα Ελύτη με περίπου 40 χρόνια διαφορά από την αγαπημένη του Ιουλίτα (ή Iουλέτα) Ηλιοπούλου.

    Η τελευταία σου τοποθέτηση athanasoudaki, δείχνει και την πρόθεση σου, και συμφωνώ. Για την εμπειρία, αν το θέλεις, αξίζεις να το δοκιμάσεις. Ετσι κι αλλιώς θεωρητικά το συζητάμε. Την τελική απόφαση την παίρνει κανείς, όταν είναι πάνω στον βατήρα και καλείται να πηδήξει στο νερό.

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Βολος
    Posts
    127
    Άλλες μπούρδες που έγραφα

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Quote Originally Posted by athanasoudaki View Post
    Σιμφορουμιτες γεια σας!!!!!!!!!!!
    Με αφορμη ενα post που ανεβασε μια κοπελα που νιωθει κατι για ενα καθηγητη της 'η μια αλλη ετικετα που θα μπορουσε ν μπει ειναι 50αρης με 20αρα :P
    Επισης δεν μπορω να το συζητησω με φιλους γτ θα με βρισουν :P
    Εχω και γω ψιλιτσιμπηθει με ενα καθηγητη μ απ τν σχολη και με κοιταει και αυτος και πολλες φορες που τον πετυχαινω εξω με καρφωνει αλλα γω αλλαζω βλεμα αμεσως και φευγω!!!Αλλα τον σκεφτομαι συνεχεια και κει που λεω σιγα συμβαινει σε πολλους μαθητες - φοιτητες μου μπαινουν σκεψεις πως θα ηταν ν εκανα κατι μαζι τ.......
    Εσας ποια ειναι αποψη σας??????
    Αφου μου προκαλει κατι να το προκαλω και γω πιο πολυ????????
    'Η μεγαλος ανθρωπος ειναι θα μου περασει και ν τ αφησω???
    Ο,τι κι αν ειναι να του πεις την αληθεια, οχι να τον κοροιδευεις

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Γιατι κολλατε στη διαφορα ηλικιαε; Μια θεια μου ηταν 25 χρονια μικροτερη απο το θειο μου και πεθανε πρωτη. Το θεμα ειναι να λεμε την αληθεια για το τι θελουμε απο τον αλλο.

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Αυτο που ειναι αγεφυρωτο χασμα ειναι η κοινωνικοικονομικη διαφορα. Πλουσια γυναικα με φτωχο αντρα δεν γινεται με τιποτα. Απλα θα καταστραφει ο φτωχος

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    αυτο λεω κι εγω φτωχοσ με πλουσια δε γινεται
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  15. #30
    Banned
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    410
    Quote Originally Posted by Ορέστης View Post
    Γιατι κολλατε στη διαφορα ηλικιαε; Μια θεια μου ηταν 25 χρονια μικροτερη απο το θειο μου και πεθανε πρωτη. Το θεμα ειναι να λεμε την αληθεια για το τι θελουμε απο τον αλλο.
    Χαχαχα καλό......
    Είδες; για να υπολογίζουμε τόσο πολύ την ηλικία;......

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Similar Threads

  1. Καθηγητής αυτός, φοιτήτρια εγώ
    By Isavella in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 38
    Last Post: 27-06-2011, 15:28
  2. My story
    By antigoni in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 45
    Last Post: 31-10-2008, 19:46
  3. my story
    By gamder11 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 80
    Last Post: 15-10-2008, 19:22
  4. My story
    By papaki in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 28-05-2008, 21:28
  5. the story of my life
    By tsiou in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 28
    Last Post: 11-03-2008, 20:27

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •