καθηγητης αυτος φοιτητρια εγω NEW STORY
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 32
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Βολος
    Posts
    127

    καθηγητης αυτος φοιτητρια εγω NEW STORY

    Σιμφορουμιτες γεια σας!!!!!!!!!!!
    Με αφορμη ενα post που ανεβασε μια κοπελα που νιωθει κατι για ενα καθηγητη της 'η μια αλλη ετικετα που θα μπορουσε ν μπει ειναι 50αρης με 20αρα :P
    Επισης δεν μπορω να το συζητησω με φιλους γτ θα με βρισουν :P
    Εχω και γω ψιλιτσιμπηθει με ενα καθηγητη μ απ τν σχολη και με κοιταει και αυτος και πολλες φορες που τον πετυχαινω εξω με καρφωνει αλλα γω αλλαζω βλεμα αμεσως και φευγω!!!Αλλα τον σκεφτομαι συνεχεια και κει που λεω σιγα συμβαινει σε πολλους μαθητες - φοιτητες μου μπαινουν σκεψεις πως θα ηταν ν εκανα κατι μαζι τ.......
    Εσας ποια ειναι αποψη σας??????
    Αφου μου προκαλει κατι να το προκαλω και γω πιο πολυ????????
    'Η μεγαλος ανθρωπος ειναι θα μου περασει και ν τ αφησω???

  2. #2
    ...και μόνο ο τρόπος που ρωτάς, δείχνει πως δεν καίγεσαι ιδιαίτερα...:ρ
    Γιατί να μπλέξεις όταν δεν είσαι καν σίγουρη γι αυτο που νιωθεις?
    Όλες λίγο-πολύ στο σχολείο γοητευτήκαμε από κάποιον καθηγητή, (εγώ τα είχα μια χρονια με τον γυμναστή μου), αλλα το θέμα είναι να ξερεις τι πραγματικά θες και όχι απλά επειδή είναι σε αυτή τη θέση.
    Σκέψου τον σαν τον περιπτερά της γειτονιάς σου. Θα ασκούσε πάνω σου γοητεία?

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Βολος
    Posts
    127
    απλα τ ανεβασα κ γω τ θεμα επειδη μου περασα απ τ μυαλο σαν ιδεα ν κανω κατι και τ ρωταω ετσι γτ τ κοβω αδυνατο ν γινει κατι και γενικα ειμαι πολυ τυπικη με καθηγητες ποσο μαλλον ν τν πλησιασω.......για τη θεση του οκ σιγουρα με γοητευει που εχει γνωσεις ειναι οριμος αντρας και σε καμια περιπτωση δν θα τ κανα για ν περασω μαθηματα γτ ετσι κ αλλιως στο πτυχιο ειμαι ,τα μαθηματα του τα χω περασει και γενικα δν θα τ κανα για τετοιους σκοπους!!Τωρα ναι αμα ηταν περιπτερας μαλλον δεν θα ασκουσε και τοσο γοητεια πανω μ!!!Αλλα ειναι καθηγητης μ κ γω νιωθω ετσι...........
    Απλα ειχα καιρο ν νιωσω για καποιον ετσι και τ θεμα ειναι οτι μ ανεβαζει κ τ σεξουαλικη διαθεση τ ολο θεμα :P και επειδη ειχε καταρακωθει η σεξουαλικη μ διαθεση εξαιτιας ψυχολογιας και τωρα ανεβαινω σιγα σιγα γι αυτο σκεφτηκα ν κανω κατι...............

  4. #4
    Quote Originally Posted by athanasoudaki View Post
    απλα τ ανεβασα κ γω τ θεμα επειδη μου περασα απ τ μυαλο σαν ιδεα ν κανω κατι και τ ρωταω ετσι γτ τ κοβω αδυνατο ν γινει κατι και γενικα ειμαι πολυ τυπικη με καθηγητες ποσο μαλλον ν τν πλησιασω.......για τη θεση του οκ σιγουρα με γοητευει που εχει γνωσεις ειναι οριμος αντρας και σε καμια περιπτωση δν θα τ κανα για ν περασω μαθηματα γτ ετσι κ αλλιως στο πτυχιο ειμαι ,τα μαθηματα του τα χω περασει και γενικα δν θα τ κανα για τετοιους σκοπους!!Τωρα ναι αμα ηταν περιπτερας μαλλον δεν θα ασκουσε και τοσο γοητεια πανω μ!!!Αλλα ειναι καθηγητης μ κ γω νιωθω ετσι...........
    Απλα ειχα καιρο ν νιωσω για καποιον ετσι και τ θεμα ειναι οτι μ ανεβαζει κ τ σεξουαλικη διαθεση τ ολο θεμα :P και επειδη ειχε καταρακωθει η σεξουαλικη μ διαθεση εξαιτιας ψυχολογιας και τωρα ανεβαινω σιγα σιγα γι αυτο σκεφτηκα ν κανω κατι...............
    κανόνισε να ανέβει η σεξουαλική σου διάθεση και να κατέβει η ψυχολογική..:ρ
    Πλάκα κάνω.
    Κοίτα, εσύ μόνο ξέρεις αν οι ματιες που σου ριχνει σημαίνουν κάτι παραπάνω, ή ΘΕΣ να σημαίνουν κάτι παραπάνω.
    Έχεις δει σημάδια που να σου λένε πως σε κοιτάει διαφορετικά από τις άλλες κοπέλες?

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Βολος
    Posts
    127
    απλα να σου πω τι εγινε και κολλησε τ κεφαλι μ???γτ οντως σχολη δν μπορω ν εχω αντικειμενικη αποψη γτ αμα του αρεσουν κ οι μικρουλες ολες κει μεσα σαν λουκουμακια θα μας βλεπει!!
    Τις προαλλες προχωρουσα στο δρομο βιαστηκα και οπως προχωρουσα ακουσα μια γνωριμη φωνη και καποιον ν με κοιταει ε κοιταξα κ γω προς αυτον και ειδα τν καθηγητη μ και μαλιστα ξαφνιαστηκα μην σου πω τρομαξα γτ εκεινη τν στιγμη ημουν αφηρημενη!Τεσπα,με τ που σηκωσα λοιπον τ ματια κ ειδα οτι ηταν αυτος ο οποιος με ειχε καρφωσει μες στα ματια και δεν ελεγε ν τ παρει απο πανω μ και γι αυτο και γω ουτε καν τον χαιρετησα κιολας γτ ν πω την αληθεια ντραπηκα και κοκκινισα και ενιωσα λιγο αμηχανα!!!
    Επισης αλλη μια φορα περιμενα κατι φιλες μ στη σχολη που καναν μαθημα και ο διαδρομος ηταν αδειος και αυτος εκεινη την ωρα εβγαινε ν φυγει απ τ γραφειο και ηταν 8 τ βραδυ λογικα εφευγε απο τη σχολη αλλα εγω καθομουν απο την αντιθετη μερια της εξοδου και αυτος αντι ν παει προς την εξοδο οσο κλειδωνε την πορτα με κοιτουσε και μετα περασε απο μποροστα μ ενω η εξοδος ηταν απο την αλλη μερια!!!αυτα τα γεγονοτα μ κινησαν την περιεργεια!!!

  6. #6
    ...οκ, το θέμα όμως δεν είναι να σου κινεί κάποιος την περιέργεια αλλά να σου αρέσει....και μέχρι στιγμής δεν έχεις πει πως υπάρχει κανένα συναίσθημα γι αυτόν τον άνθρωπο.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Βολος
    Posts
    127
    ρε συ ναι εννοειται μου αρεσει απλα ντρεπομαι ν τ παραδεχτω ακομα και μεσα στο forum που ετσι κ αλλιως δν με ξερει και κανενας προσωπικα γτ οπως ειπα πιο πανω στους φιλους δεν τολμω ν τ πω!!!απλα ξερεις λογο ηλικιας κολλαω........μεχρι που σκεφτομαι μηπως δν παει κατι καλα με μενα και μου αρεσει ο 50αρης.........αλλα ναι μ αρεσει και τον σκεφτομαι καθε μερα..........

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Δεν είναι αφύσικο να σου αρέσει ένας μεγαλύτερος άντρας. Μια χαρά φυσιολογικό είναι και μάλιστα συμβαίνει και συχνά. Είναι ωραίος σαν άντρας; ;)
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Βολος
    Posts
    127
    εμενα μ αρεσει!!!!!!!!!!σε αλλες μπορει ν μην αρεσει............γι αυτο ντρεπομαι ν τ πω και στις φιλες μ στη σχολη..........απλα ρε γαμωτο ειχε καιρο ν με διεγειρει ετσι ενας αντρας........αλλα ειναι καθηγητης μ :(

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Γιατί ντρέπεσαι καλέ; Σιγά! Αυτές θα σου πουν τι θα κάνεις στην προσωπική σου ζωή; Αυτό που θα πρέπει να προσέξεις είναι ο χαρακτήρας του. Είναι ευγενής και καλλιεργημένος άνθρωπος ή μήπως κανένας κατά συρροήν τεκνατζής που απλά ψάχνει για φρέσκο κρέας;; Συγγνώμη για το λεξιλόγιο αλλά υπάρχουν και τέτοιοι...Σκοπεύεις να τον πλησιάσεις; Τι σκέφτεσαι να κάνεις; Πόση διαφορά έχετε ακριβώς;
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Βολος
    Posts
    127
    ναι gypsy cello το ξερω οτι υπαρχουν γι αυτο και γω το σκεφτομαι πολυ...γυρω στα 30 χρονια εχουμε διαφορα!πολλα ε???????????ναι μου περναει απο τ μυαλο ν τν πλησιασω.....ειμαι που...κι που τ σκεφτομαι αυτο??? :P αλλα δν ξερω πως γτ εγω παντα με καθηγητες ειμαι πολυ τυπικη!!!και φοβαμαι μην μπλεξω παλι σε καμια περιεργη κατασταση....αλλα απ τν αλλη σκεφτομαι μικρη ειναι η ζωη τολμα κ καντο...........

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Αυτό λέω και 'γω. Η ζωή είναι μικρή για να είναι βαρετή! Δεν είσαι που...κι!!! Ρε συ, ξέρεις όμως αν έχει οικογένεια ο άνθρωπος; Γιατί αν έχει κόρη στην ηλικία σου θα είναι ξενερωτικό για σένα...
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Βολος
    Posts
    127
    βασικα εχει ενα γιο που ειναι μικρο ετος και φοιτει κ αυτος στν ιδια σχολη(δηλαδη 5 χρονια διαφορα εχουμε 'η και λιγοτερο :P) και δν ειναι σιγουρο αν θα ειναι χωρισμενος!!!οποτε λες μην μπω στη διαδικασια ν ψαχτω περισσοτερο και στο τελος χαλαστω κιολας....

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Κοίτα, μπορείς να ψάξεις για πληροφορίες από άλλους καθηγητές, με διακριτικό τρόπο! Και καλύτερα θα ήταν, να μην το αποκαλύψεις παρά μόνο σε άτομα της απολύτου εμπιστοσύνης σου, γιατί αλλιώς ίσως κατηγορηθείς ότι είσαι το που..κι που πηγαίνει με καθηγητές και άλλα τέτοια. Εμείς στην σχολή μου, είχαμε έναν κρετίνο που πηδούσε φοιτήτριες και τους έταζε ότι θα τους βρει δουλειά. μπλιαξ!!! Και ήταν και πολύ μεγάλος και δεν ήταν και ωραίος. Που τέτοια τύχη εμείς, στην δική μας σχολή! :(
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Βολος
    Posts
    127
    οχι παλι καλα ο συγκεκριμενος καθηγητης εχει πολυ καλο προφιλ στη σχολη!!ειναι ευγενικος με μας τους φοιτητες μας βοηθαει,ειναι ο μονος που καθεται με τις ωρες να σου εξηγησει κατι και γενικα ειναι απο τους πιο συμπαθης καθηγητες μας!!εννοειται δν θα τ αποκαλυψω σε κανενα γτ αμα θυμασαι τν ιστορια με τν 35αρη...απο τοτε οι φιλες μ οταν τους μιλαω για αντρα τ πρωτο που με ρωτανε ειναι η ηλικια........:P εχουμε κ μεις κρετινους καθηγητης αλλα γι αυτον δν εχει ακουστει κατι!thanks παντως που ασχοληθηκες με τ θεμα μ!

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

  1. Καθηγητής αυτός, φοιτήτρια εγώ
    By Isavella in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 38
    Last Post: 27-06-2011, 15:28
  2. My story
    By antigoni in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 45
    Last Post: 31-10-2008, 19:46
  3. my story
    By gamder11 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 80
    Last Post: 15-10-2008, 19:22
  4. My story
    By papaki in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 28-05-2008, 21:28
  5. the story of my life
    By tsiou in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 28
    Last Post: 11-03-2008, 20:27

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •