γνωριζει κανεις καποιον καλο ψυχιατρο στον Πειραια? - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 23 of 23
  1. #16
    Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Αθηνα
    Posts
    48
    [ Ασε που η ελευθερια μου ειναι το πιο κυριο αγαθο μου! πιο πολυ και απο την υγεια μου![/QUOTE]

    Η ελευθερια ειναι οντος το πιο μεγαλο αγαθο αλλα ελευθερια του πνευματος και τις ψυχης ειναι ακομη μεγαλυτερη, ειναι λυτρωση να εισαι απαλλαγμενος απο σκεψεις και τυψεις .Για μενα αυτο ειναι ελευθερια.
    Οταν εισαι εθισμενος δεν νομιζω οτι εισαι ελευθερος πραγματικα .

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    386
    Αν και συμφωνω με void προφανως και δεν εισαι έτοιμος για κάποια προγράμματα. Προς το παρόν ψάξε καλά και πολυ ετσι ώστε να βρεις έναν καλό ψυχίατρο, υπάρχουν και φάρμακα,νομιζω, που σε βοηθάνε στο θεματων υποτροπών. Τωρα για την παλιά διάγνωση που σου εχει γινει, μπορει και να σου προέκυψε λόγω της χρησης με τα ναρκωτικα. Από την άλλη μπορει η ασθενεια να προυπήρχε κια τα ναρκωτικα να τα χρησιμοποιησες ως φάρμακο, ποιος ξέρει. Βρες εναν ψυχιατρο-ψυχοθεραπευτή.

  3. #18
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    4
    Καλησπερα,ψαχνω κι εγω καλο ψυχιατρο στη περιοχη του Πειραια.Παρακαλω να θες στειλε ας μυνημα τα στοιχεια του.Ευχαριστω.

  4. #19
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    4

    αναζητηση ψυχιατρου

    Quote Originally Posted by arktos View Post
    περα απο αυτα που ειπωθηκαν μεταξυ μας, αν σε ενδιαφερει γνωριζω καποιον που ειναι πολυ καλος.
    αν θελεις σου στελνω πμ
    Ψαχνω κι εγω ψυχιατρο στη περιοχη πειραια.Παρακαλω ,αν θες στειλε μου τα στοιχεια του.Ευχαριστω.

  5. #20
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    εχει πολλους, αναλογα το τι πρόβλημα εχεις, δλδη αν είναι για ναρκωτικα κι εξαρτησεις, αν είναι για οικογενειακες συμβουλες η θεματα γαμου, για καταθλυψη, κ.α.

  6. #21
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    4
    Το προβλημα μου ειναι η αυπνια.Δεν κοιμαμαι πια παρα 1 ωρα ή και καθολου.Η κατασταση μου ειναι τραγικη και μου εχει αν αναπτυξει προβληματα υγειας.Παρακαλω οποιον γνωριζει κατι να βοηθησει.

  7. #22
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    κοιτα κοπελια, δεν μπορω να σου πω με συγουρια, προσωπικα ειχα παει σε καποιον "κοκκαλακης" λεγετε αν θυμαμαι καλα, είναι στην γρ.λαμπρακη.
    είχαμε παει μαζι με την κοπελιαμου τωτες, είχαμε παει για το δικομου θεμα, η απεξαρτηση από ουσιες, είχαμε παει πριν 3-4 χρονια, κι θυμαμαι ότι ζητησε κι η κοπελαμου την βοηθειατου, αφου επασχε κι αυτή από αυπνιες!!βεβαια οι δικες τιςς αυπνιες ειχαν να κανουν εμεσα με εμενα, αφου σαν κοιμομασταν μαζι τα βραδια καποιες νυχτες τρομαζε, τις δημιουργουσα φοβιες κι προβλήματα, με αποτέλεσμα να μην μπορει να κοιματε τα βραδια .
    παντος θυμαμαι ότι της βρηκε τροπους για να βγαλει ακρη με τις αυπνιες κι πανω από όλα με πολύ λιγα φαρμακα.
    δεν μπορω να σου πω με συγουρια αν θα σου κανει καλο

  8. #23
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    4
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    κοιτα κοπελια, δεν μπορω να σου πω με συγουρια, προσωπικα ειχα παει σε καποιον "κοκκαλακης" λεγετε αν θυμαμαι καλα, είναι στην γρ.λαμπρακη.
    είχαμε παει μαζι με την κοπελιαμου τωτες, είχαμε παει για το δικομου θεμα, η απεξαρτηση από ουσιες, είχαμε παει πριν 3-4 χρονια, κι θυμαμαι ότι ζητησε κι η κοπελαμου την βοηθειατου, αφου επασχε κι αυτή από αυπνιες!!βεβαια οι δικες τιςς αυπνιες ειχαν να κανουν εμεσα με εμενα, αφου σαν κοιμομασταν μαζι τα βραδια καποιες νυχτες τρομαζε, τις δημιουργουσα φοβιες κι προβλήματα, με αποτέλεσμα να μην μπορει να κοιματε τα βραδια .
    παντος θυμαμαι ότι της βρηκε τροπους για να βγαλει ακρη με τις αυπνιες κι πανω από όλα με πολύ λιγα φαρμακα.
    δεν μπορω να σου πω με συγουρια αν θα σου κανει καλο
    Οκ σ'ευχαριστω.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. γνωρίζει κανείς
    By αν? in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 4
    Last Post: 21-06-2011, 00:19
  2. γνωριζει κανεις τα χαπια zoloft?
    By lena25 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 10
    Last Post: 09-09-2009, 03:35
  3. καποιον καλό γιατρό?
    By spirosk in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 11
    Last Post: 13-05-2009, 14:27
  4. Ξέρετε κάποιον καλό ψυχίατρο για αγχώδεις διαταραχές - εμμονές;
    By diti in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 22-02-2009, 23:24
  5. ξερετε κανενα καλο ψυχιατρο?
    By ΝΙΚΗΝΙΚΗ in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 2
    Last Post: 06-03-2008, 10:29

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •