Διπλωμα οδηγησης
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 41
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    359

    Διπλωμα οδηγησης

    Χαιρετε. Οδηγω εδω και 3 χρονια συχνα πυκνα χωρις διπλωμα ετσι βολτες στη γειτονια λολολ αλλα τωρα θελω να παρω διπλωμα. Αυτο που θελω να ρωτησω ειναι αν εχεις ψυχωση πχ αν σαφηνουν να βγαλεις διπλωμα οδηγησης γιατι σου ζητανε το βιβλιαριο υγειας και θα φανουν τα χαπια που παιρνεις. Δν νομιζω να σου απαγορευσουν να οδηγησεις η τπτ τετοιο ετσι? εχω ενα φιλο π παιρνει χαπια εδω και 15 χρονια κ μου ειπε πως δεν παιζει ρολο. παρακαλω ας απαντησει καποιος που ξερει. ευχαριστω.

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    εξαρταται τη περιπτωση και ποσο σοβαρα εισαι. εγω οταν εδωσα για διπλωμα πριν χρονια και με κοψαν σε 5 ερωτησεις και δε ξαναδωσα, δεν ειχα κωλοχαρτο τοτε που να λεει φιλε εισαι τρελος για δεσιμο. αν ειχα παιζει να μη μ'αφηνανε. οταν σε βγαζουν τρελο, νομιζω σε θεωρουν ανικανο και για οδηγηση, γιατι μπορει να σκοτωσεις κοσμο. και παρολο που ξερω να οδηγαω και μαλιστα μου αρεσει και να τρεχω, δεν εχω διπλωμα κι ετσι χρησιμοποιω συνηθως λεωφορεια.

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Τι τρελός για δέσιμο μωρέ τι εκφράσεις είναι αυτές;

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    Quote Originally Posted by whitecandle View Post
    Τι τρελός για δέσιμο μωρέ τι εκφράσεις είναι αυτές;
    τραβα στο στρατο και παρε τρελοχαρτο να δεις πως θα σε πουνε. και γενικα περα απ'τις καθως πρεπει μαλακιες και υποκρισιες, αυτο ισχυει για τους ανθρωπους που ξερουν οτι καποιος εχει κατι και δεν ειναι στα καλα του! και γιαυτο μπορει να μη δωσουν και διπλωμα σε καποιον, αφου φοβουνται οτι μπορει να ειναι επικινδυνος...

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    ΟΥΣΤ αυτό έχω να πω.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    roof garden
    Posts
    1,807
    το θεμα ειναι να βγαλεις διπλωμα πριν παρεις το τρελοχαρτο μαλλον.
    Με τη δύναμη του Θεού να έχετε τα τσάκρα σας ανοιχτά, καθαρά, φωτισμένα κ δε θα πιάνει κανένα κακό.

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Quote Originally Posted by maus View Post
    το θεμα ειναι να βγαλεις διπλωμα πριν παρεις το τρελοχαρτο μαλλον.
    Ναι αλλά μάους το παιδί λέει θέλει μετά. Τι κάνει τώρα ξέρει κανείς; Πωπω ρε φίλε έλεος με το ρατσισμό τους! Να πάνε να πνιγούνε όλοι.

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    359
    ρε παιδια σορρυ κιολας αλλα καμια συγκεκριμενη απαντηση δεν πηρα...ρωτησα και τον ψυχιατρο μου και την σχολη οδηγων(εγινα ρεζιλι δλδ:Ρ) και μου παν οτι μπορω να παρω. Μου ειπε ο ψυχιατρος δλδ και αυτη π εχουν καταθλιψη επειδη εχουν εγκλιστει 10 φορες δν μπορουν να παρουν διπλωμα?Ο γιατρος μου, μου ειπε οτι μονο σε μορφες βαριας σχιζοφρενειας αποφευγεται το διπλωμα και παλι οχι παντα. peace

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    359
    και στον στρατο μπορω να παω....ι5 πιο πολυ με την θεληση σου παιρνεις αποτι καταλαβα...τον νοεμβριο μπαινω...2 νοεμβριου ι3 αοπλο ι κατι τετοιο χωρις οπλο. δν μου δωσαν ι5........

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    roof garden
    Posts
    1,807
    μηπως το Ι5 θα σου χρησιμευσει ομως αργοτερα για να παρεις αναπηρικη συνταξη ;
    Ζητα επανεξεταση και πες τους οτι θα τους μηνυσεις αμα παθεις κατι. Αυτο φοβουνται.

    Quote Originally Posted by the_downward_spiral View Post
    και στον στρατο μπορω να παω....ι5 πιο πολυ με την θεληση σου παιρνεις αποτι καταλαβα...τον νοεμβριο μπαινω...2 νοεμβριου ι3 αοπλο ι κατι τετοιο χωρις οπλο. δν μου δωσαν ι5........
    Με τη δύναμη του Θεού να έχετε τα τσάκρα σας ανοιχτά, καθαρά, φωτισμένα κ δε θα πιάνει κανένα κακό.

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    359
    οταν νοσηλευτικα το καλοκαιρι ρωτησα αν γινεται να παρω αναπηρικη συνταξη και μου ειπαν οτι δεν γινεται καμια 3-4 γιατροι + τον δικο μου...και δν θελω να παρω αναπηρικη συνταξη...τωρα κανω την πρακτικη μου μετα φευγω στρατο και εχω στρωμενη γαμαουα δουλεια...δν ειμαι pussy:P

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    359
    παρα πολυ αρνητικοτητα εχει αυτο το φορουμ ως προς τη ζωη...σκεφτητε λιγο και θετικα ρε παιδια..γιατι να παρεις αναπηρικη συνταξη...τιε ισαι αναπηρος? ετσι θες να βλεπεις τον εαυτο σου? σαν αναπηρο?

    ΠΣ: και ο γιατρος μου μου πε οτι και ι5 να σε βγαλουν π δν με βγαλαν παλι δουλεια μπορεις να βρεις και στο δημοσιο...αυτα καταργηθηκαν το 2000 μου ειπε. δν παιζει ρολο αν εισαι γιωτας η οχι...θεληση και αισιοδοξια πρεπει να χεις.....

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    395
    ητε το θες ητε οχι εισε αναπηρος.το ποσοστο που λεει 1 στους 2 ψυχωτικους κανει αποπηρα αυτοκτονιας δεν σου λεει κατι?Οι στατιστικες που λενε μονο 1 στους 2 μενει σε σπιτι σου λεει κατι?

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    359
    δε με νοιαζει τι λενε οι στατιστικες τεσπα δν το συνεχιζω το θεμα. εγω τον εαυτο μου κοιταω.

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    395
    Εσι φιλαρακο εισε με 2 φορες κομμενα φαρμακα απο γιατρο.Δεν ειμεστε ολοι στην ιδια κατασταση με σενα.

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

  1. διπλωμα για αμαξι
    By νικος32 in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 5
    Last Post: 02-11-2009, 01:46
  2. Πήρα δίπλωμα
    By Winston_man in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 14
    Last Post: 18-09-2009, 23:46

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •