ΚΟΛΛΑΩ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΣΕΞ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 8 of 8
  1. #1
    Member
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Athens
    Posts
    97

    ΚΟΛΛΑΩ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΣΕΞ

    Γεια σας... ειμαι 17 χρονων και τωρα προσφατα δεν ειχα καποια σχεση ωστε να προχωρησω μεχρι το σεξ... δε θεωρω οτι ειμαι ασχημος απλα δεν ετυχε καποια κοπελα... υπαρχουν κοπελες με τις οποιες μπορω να ειμαι μαζι και απλα να κανουμε σεξ και οχι σχεση αλλα φοβαμαι... δε θελω να μεγαλωσω κι αλλο και ακομα να μην εχω κανει σεξ αλλα δε μου βγαινει και ευκολα να το κανω με καποια σχεδον αγνωστη ... ενω θελω να κανω σεξ για να αποκτησω και καποιες εμπειριες φοβαμαι και δε τολμαω να το κανω ... τι προτεινετε και ποια η γνωμη σας για το θεμα μου

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    179
    Γεια σου multi..εχω μπερδευτει στο εξης...υπαρχουν κοπελες λες που μπορεις να κανεις σεξ χωρις να εχεις σχεση...και τι ακριβως σε φοβιζει?η απορριψη?η χρειαζεσαι καποια οικειοτητα?
    Τα πράγματα συμβαίνουν όλα στροβιλίζονται
    Υπάρχουμε σ' ένα θαύμα,αυτό είναι το μέλλον

  3. #3
    Member
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Athens
    Posts
    97
    δε με φοβιζει η απορριψη τοσο... νομιζω πως ειναι η οικιοτητα ... και εχω αγχος οτι δε θα ικανοποιησω τη κοπελα γιατι για μενα θα ειναι η πρωτη φορα ενω για εκεινη οχι και γενικα νιωθω μια ανασφαλεια

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    179
    χμ..κοιτα εισαι 17...εδω εχω κανει σεξ με αντρες 27-28-30 και τη πρωτη φορα ολοι ειχαν αγχος...αυτο δε σημανει πως θα εχεις καποια επιπλοκη..αλλα και να χεις και τι εγινε?και κανενας αντρας νομιζω δεν ικανοποιει τη συντροφο του απο τη πρωτη φορα...και το ξερω και για αντρες που ειχαν πολυ εντονη σεξουαλικη ζωη...για εμενα μη μασας προχωρα...και ακομα και κατι να μη παει καλα...ειναι απολυτα φυσιολογικο και συνηθισμενο...!!
    Τα πράγματα συμβαίνουν όλα στροβιλίζονται
    Υπάρχουμε σ' ένα θαύμα,αυτό είναι το μέλλον

  5. #5
    Member
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Athens
    Posts
    97
    κα εγω αυτο λεω να κανω εξαλλου πως θα ξεκολλησω απ αυτο?? αλλα πραγματικα δε μου ειναι ευκολο ... γιατι ισως το βλεπω σαν υποχρεωση και οχι σαν κατι που θα μου αρεσει ...

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    179
    γιατι τοση ανασφαλεια?
    υποχρεωση το σεξ απο ποτε?το βλεπεις σα ταμπελα?
    Τα πράγματα συμβαίνουν όλα στροβιλίζονται
    Υπάρχουμε σ' ένα θαύμα,αυτό είναι το μέλλον

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Θεσ/νικη
    Posts
    2,195
    Quote Originally Posted by multikara View Post
    δε με φοβιζει η απορριψη τοσο... νομιζω πως ειναι η οικιοτητα ... και εχω αγχος οτι δε θα ικανοποιησω τη κοπελα γιατι για μενα θα ειναι η πρωτη φορα ενω για εκεινη οχι και γενικα νιωθω μια ανασφαλεια

    βρες μια κοπελα που θα ειναι και για αυτην η πρωτη φορα....
    (Χεχεχε πως τα λεω σημερα ;) )

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Μην αγχώνεσαι τζάμπα γλυκό μου αγόρι, μην αισθάνεσαι την παρθενία σαν ένα βάρος που πρέπει να ξεφορτωθείς όσο το δυνατόν πιο γρήγορα γιατί έτσι θα καταλήξεις να κάνεις σεξ από υποχρέωση...


    Η σεξουαλική πράξη είναι κάτι το οποίο θα πρέπει να προκύπτει αυθόρμητα όποτε το αισθανόμαστε γιατί αυτή είναι η μαγεία, η χαρά και η ομορφιά του.

    Μπορείς να το κάνεις είτε εντός είτε εκτός μιας σταθερής σχέσης. Όπως νιώσεις εσύ καλύτερα. Ειδικά τώρα το καλοκαιράκι, νομίζω πως οι ευκαιρίες για σεξ πολλαπλασιάζονται. ;)


    Θα σου πω κάτι που μπορεί να σε εκπλήξει. Η εμπειρία δεν είναι απαραίτητα το κυριότερο συστατικό του καλού εραστή. Φίλες μου έλεγαν ότι έχουν πάει με πολύ έμπειρους άντρες οι οποίοι δεν ήξεραν ούτε να φιλάνε καλά ενώ λιγότερο έμπειροι ήταν πολύ καλύτεροι.
    Όλα στο μυαλό είναι. Ακόμα και αυτό.. :p

    To σημαντικότερο τώρα είναι ν' αποβάλλεις το άγχος και μην ακούς τι σου λένε οι λίγο μεγαλύτεροι τάχα μου και δήθεν γαμιάδες γιατί τα περισσότερα είναι μπαρούφες με μυρωδάτη σάλτσα.. :D


    YΓ: Απέφυγε την επιλογή του πληρωμένου έρωτα γιατί νομίζω ότι δεν σου ταιριάζει.


    Χαλάρωσε, φαντασιώσου, διάβασε και κανένα κάμα σούτρα και όλα θα γίνου όπως πρέπει. :)
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

Similar Threads

  1. Replies: 12
    Last Post: 16-12-2010, 01:23
  2. ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΘΕΤΙΚΑ
    By ΜΑΡΙΛΟΥ in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 27
    Last Post: 06-12-2010, 01:07
  3. Σκέφτομαι να χωρίσω αλλά κολάω?! ΒΟΗΘΕΙΑ!!!
    By kapatosg in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 14
    Last Post: 14-02-2009, 00:08
  4. Σκέφτομαι να γυρίσω πίσω
    By aimilia in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 07-02-2009, 13:04
  5. Αγαπη η ειμαι αρρωστος που ακομα τι σκεφτομαι
    By akishellas in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 9
    Last Post: 16-09-2008, 20:42

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •