Επιστροφή στον αυτοτραυματισμό... - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 22 of 22
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    sfika τι της λες ρε συ, να παρει μηχανη κουρεματος κ να ξεσπαει στο μαλλι της ?? εγω κατι τετοιο δεν θα το αντεχα κ δεν θα το εκανα, το θελω το μαλλακι μου, δεν θα ξυριζομουν γουλι...!!! εκτος αμα εννοεις να το κανει στο χερι η στο ποδι της κ να κανει κ αποτριχωση επι την ευκαιρια??

    σορρυ αλλα λιγακι ψιλικουλο μου φαινεται, χωρις παρεξηγηση, ετσι ?? :)
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  2. #17
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    αυτο με τη μηχανη κουρεματος το κανω εγω! δε τα αντεχω καθολου τα μαλλια μου, ειδικα τωρα καλοκαιριατικα. κι ενω σε ολους τετοια ηλικια αρχιζουν να τους πεφτουν, εγω που τα εχω ακομα δε τα θελω και τα ξυριζω τελειως. θελω να ειμαι ενα ξυρισμενο γουρουνι, σαν skinhead, μονο που καμια σχεση δεν εχω με δ'αυτους!

  3. #18
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Quote Originally Posted by Dulcinea View Post
    Είναι τόσα πολλά αυτά που θέλω να γράψω!Αλλά το μόνο που μου βγαίνει είναι: ααααααααααααααααααααααααα αα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Δύο χρόνια μετά και πάλι γυρνάω στα ίδια.Με τη διαφορά οτι αυτή τη φορά,όταν κόβομαι,αντί να κλαίω,γελάω!Νομίζω οτι δεν θα ξεμπερδέψω ποτέ από αυτή την κατάσταση!Παλέυω εδώ και δύο χρόνια με την καταθλίψη...Αλήθεια ξεφέυγει ποτέ κανείς απο αυτή;Δεν μπόρω να συναναστραφώ με ανθρώπους.Δεν μπορώ να κάνω μια σχέση όπως όλες οι κοπέλες στην ηλικία μου.Και γιατί πάλι σήμερα αναζήτησα το ξυράφι;
    Ειλικρινα λυπαμαι , εχω σοκαριστει με αυτα που γραφεις!!! -αν ειναι αληθεια -
    Οτι κι να πω δεν μετραει , δεν εχω την δυναμη να βοηθησω ! ουτε και την γνωση!
    Απλα ευχομαι να γινεις παλυ καλα και να ξανα βρεις την γαληνη στην ψυχουλα σου!

  4. #19
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Athens
    Posts
    2
    Quote Originally Posted by Lacrymosa View Post
    sfika τι της λες ρε συ, να παρει μηχανη κουρεματος κ να ξεσπαει στο μαλλι της ?? εγω κατι τετοιο δεν θα το αντεχα κ δεν θα το εκανα, το θελω το μαλλακι μου, δεν θα ξυριζομουν γουλι...!!! εκτος αμα εννοεις να το κανει στο χερι η στο ποδι της κ να κανει κ αποτριχωση επι την ευκαιρια??

    σορρυ αλλα λιγακι ψιλικουλο μου φαινεται, χωρις παρεξηγηση, ετσι ?? :)

    Καλε μια γραμμή είπα, πως κατάλαβες γουλί; Και είναι καλύτερα να ξεσπάει στο κορμί της; Με ξυράφι;

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by sfika View Post
    Καλε μια γραμμή είπα, πως κατάλαβες γουλί; Και είναι καλύτερα να ξεσπάει στο κορμί της; Με ξυράφι;
    Λολ επειδη εγραψες κατι για μαλλι, οκ μια γραμμη δεν ειναι τιποτα, αν εχει κ μπολικο μαλλι θα ξαναμεγαλωσει..

    Σιγουρα δεν ειναι καλυτερο να ξεσπαει με ξυραφι, αλλα κι αυτο με τη μηχανη παλι ξεσπασμα στο σωμα ειναι, οποτε καλυτερα να αναζητησει αλλες εναλλακτικες !!
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  6. #21
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    greece
    Posts
    4
    aww ..se katalaveno ke ego palia pu kovomun eklega ...tora kovome ke to xerome :/

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    May 2010
    Posts
    397
    Quote Originally Posted by welcome to my funeral View Post
    aww ..se katalaveno ke ego palia pu kovomun eklega ...tora kovome ke to xerome :/
    :-( .......

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. Επιστροφη στη φυση!
    By deleted-member30-03 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 66
    Last Post: 23-09-2011, 07:16
  2. Υπάρχει άραγα επιστροφή στην ανεμελιά?
    By panospeggy in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 13
    Last Post: 20-03-2011, 19:03
  3. Η ΔΥΣΚΟΛΗ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ
    By stefanos_la_del_barrio in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 1
    Last Post: 22-09-2010, 04:49
  4. Η επιστροφή
    By Emptyness in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 13
    Last Post: 05-10-2008, 07:04
  5. ΕΠΙΣΤΡΟΦΉ
    By ico in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 0
    Last Post: 21-07-2008, 20:59

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •