ΑΝΤΙΟ!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 12 of 12

Thread: ΑΝΤΙΟ!

  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    24

    ΑΝΤΙΟ!

    Πριν από οφείλω να σας πω ότι είναι πραγματικά δημιουργικό αυτό το forum και όσο μπορείτε συνεχίστε να στηρίζετε κόσμο που το έχει ανάγκη. Ευχαριστώ πολύ όλους με στήριξαν με τις συμβουλές τους και τις κουβέντες παρηγοριάς που μου προσέφεραν. Πραγματικά κάποια στιγμή πίστεψα ότι μου είχατε δώσει τόση δύναμη που θα μπορούσα να παλέψω και να κερδίσω αυτά που διεκδικούσα.
    Δυστυχώς δεν τα κατάφερα, λύγισα, πρόδωσα και προκάλεσα πολύ πόνο στους ανθρώπους που αγαπάω.
    Ντρέπομαι πολύ για τον εαυτό μου, ντρέπομαι ακόμα και να ξαναμιλήσω σε εσάς που δεν σας ξέρω, αλλά για ένα μεγάλο διάστημα γίνατε οι "φίλοι" μου.
    Αντίο!
    Καλή τύχη και κουράγιο!

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    11
    AΝΤΙΟ???? Γιατι????

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    394
    Μαριζα μου θελεις να μας πεις τι εγινε?

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    23
    Δεν ξερω γιατι τα λες αυτα ,αλλα να ξερεις οτι παντα υπαρχουν ανθρωποι εδω προθυμοι να σε ακουσουν

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    310
    και κάτι ακόμη, που πολλοί μοιραζόμαστε:
    είναι λάθος να έχουμε τόσες ενοχές... δε φταις εσύ για όλα, ούτε προδίδεις επειδή ο ένας ή ο άλλος δεν καταλαβαίνει ή δε σε καταλαβαίνει...
    και η ζωή
    δρόμος είναι...
    προχώρα!


    και μίλα μας...


    υπογραφή: αλμοντοβάρ:P

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    1
    μαριζα,δεν σε γνωριζω προσωπικα αλλα θα ηθελα να σου πω πως ολοι εχουμε κανει λαθη ,πολλοι τρομερα άλλοι λιγοτερα ,το αντιο δεν αξιζει σε κανενα να το πεις και να ξερεις ότι ειναι μεγαλυτερη πληγή ένα αντίο από μία υπομονετική και με επιμονή αντιμετώπιση των καταστάσεων κα βασικά του εαυτού μας όσο τρομερός κι αν είναι ,που πιστευω ότι για ν΄αναγνωριζεις τα λάθη σου έχεις πολύ καλά στοιχεία.. εχω βρεθεί κι εγω σε τρομερά άσχημη θεση απ΄όπου δεν εχω βγει ακομη ,αλλά ειμαι εδώ και το παλεύω και εχω ζητήσει βοήθεια..πέφτεις κάτω κανεις ένα ωπ και σηκωνεσαι,ξαναπεφτεις και ξανα επάνω ..όπως συμβαινει με τα ατυχηματα όπου παλεύεις να ξαναφτιάξεις το σωμα σου έτσι και με την ψυχη :\"ψυχοφυσικοθεραπειες\"..τι� �οτα δεν χανεται όσο αναπνέουμε ..θελουμε να πεις πάλι \"καλως σας βρηκα\"

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    makari na xera pou
    Posts
    305
    Originally posted by mariza
    Πριν από οφείλω να σας πω ότι είναι πραγματικά δημιουργικό αυτό το forum και όσο μπορείτε συνεχίστε να στηρίζετε κόσμο που το έχει ανάγκη. Ευχαριστώ πολύ όλους με στήριξαν με τις συμβουλές τους και τις κουβέντες παρηγοριάς που μου προσέφεραν. Πραγματικά κάποια στιγμή πίστεψα ότι μου είχατε δώσει τόση δύναμη που θα μπορούσα να παλέψω και να κερδίσω αυτά που διεκδικούσα.
    Δυστυχώς δεν τα κατάφερα, λύγισα, πρόδωσα και προκάλεσα πολύ πόνο στους ανθρώπους που αγαπάω.
    Ντρέπομαι πολύ για τον εαυτό μου, ντρέπομαι ακόμα και να ξαναμιλήσω σε εσάς που δεν σας ξέρω, αλλά για ένα μεγάλο διάστημα γίνατε οι \"φίλοι\" μου.
    Αντίο!
    Καλή τύχη και κουράγιο!
    den iparxei logos na peis antio.edo imaste gia na se akoume oloi kai na boithisoume xoris ntropes kai enoxes.oloi exoume kanei lathi kai ego pou sou milao exo kanei poles blakies alla ime autos pou ime kai opoios me dexetai etsi.

  8. #8
    Member
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    θεσσαλονικη
    Posts
    63
    μαρινα μου εδω δεν μπηκαμε ουτε για να κρινουμε αλλα ουτε και για να κριθουμε, ολοι μας εχουμε ενα πονο στην ψυχη μας και αλλες φορες μπαινουμε για να αντλησουμε λιγη παρηγορια, αλλοτε καμια συμβουλη και αλλες φορες απλως ετσι για να μιλησουμε με καποιον και απλως να ξεχασουμε αυτα που μας πονανε:(
    αν θελεις να σταματησεις να μπαινεις γιατι νομιζεις πως δεν χρειαζεσαι τιποτα απο το παραπανω τοτε καλα και θα πραξεις αλλα αν το κανεις λογο τυψεων της συνειδησης σου ειναι αδικο προς εσενα και προς εμας...
    με φιλικη εκτιμηση;)

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    24
    Πως είναι να νιώθεις ότι έχεις προδώσει τον εαυτό σου, τα θέλω σου, τα ονειρά σου;

    Το έχει νιώσει κανείς; Σε ποιό βαθμό; Το ξεπερνάς και απλά συνεχίζεις;

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    310
    είναι γερή χλαπάτσα!
    (παθούσα:( )
    όταν όμως αποφασίσεις να δεις τον εαυτό σου με περισσότερη ταπείνωση, τύπου: εαυτέ μου, τι να κάνουμε, έτσι είμαστε, κοίττα, ίσως κάτι αλλάξουμε...

    θα νιώσεις γαλήνη και τότε, μονάχα τότε, θα αλλάξεις...


    μπούρδες από το σοφιολόγιο μιας ηλίθιας...:cool:

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    makari na xera pou
    Posts
    305
    Originally posted by mariza
    Πως είναι να νιώθεις ότι έχεις προδώσει τον εαυτό σου, τα θέλω σου, τα ονειρά σου;

    Το έχει νιώσει κανείς; Σε ποιό βαθμό; Το ξεπερνάς και απλά συνεχίζεις;
    Προδωσα τα ονειρα μου προδωσα τον ευατο μου που φοβαμαι να τον αλλαξω για καποιους λογους.σε ποιο βα8μο?σε βα8μο να κανω χαρακιες στο χερι μου.κανω ονειρα τα οποια απο την μια 8ελω να τα κανω απο την αλλη δεν τα κανω.ελπιζω να σε καλυψα.

  12. #12
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    13
    mariza mou den to ksepernas....gia ena diasthma den kaneis oneira oneira den vlepeis oneira giati apla den koimasai na ta deis.oi tupseis to agxos oi stenoxwria se kanei na kollaei to mualo sou sto logo pou niw8eis oti exeis apogohteusei ton eauto sou kai tous gurw sou...giat den einai mono o eautos mas.einai kai oi an8rwpoi pou einai konta mas kai mas agapane.sautous ti leme?
    apla epibiwneis wspou na vreis kati pou 8a se vgalei apo auth thn katastash kai 8a se kanei na eisai pali to xaroumeno ekeino atomo pou kseran oloi.giati na to 8umh8eis.8a er8ei kai auth h wra..twra sou fainetai duskolo alla 8a er8ei.mh stamatas na elpizeis.nai ekanes la8os.oloi kanoume.8a to palepseis.eisai polu dunath.fobasai?auto einai kalo.ama fobasai shmainei oti uparxei elpida.elpida swthrias..kai 8a sw8eis glukeia mou...
    oti xreiasteis exeis pollous filous dipla sou..

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •