ANOREXIC BY NATURE....... - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 24 of 24
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    lacry ειναι απολυτα φυσιολογικο αυτο που νιωθεις ειδηκα καλοκαιρι που αυτα ολα ειναι σε εξαρση το ξερω επειδη κ εγω προχτες δεν μπορουσα να σηκωθω απ το κρεβατι και εκλαιγα χωρις λογο και δεν ανοιγαν τα ματια μου και ηθελα ολο να κοιμαμαι. ομως υπερβαλεις λιγο επειδη εισαι γυρω απο αυτο το θεμα και αφου βλεπεις πως δεν σου κανει καλο η αγωγη που κανεις η η αγωγη που δεν κανεις, γιατι δεν πας σε ειδηκο αλλον? εχει τοσους εκει περα που μενεις! εδω γραφεις το ιδιο πραγμα το οποιο το αναμασας και δεν σε βοηθαει! θα σου προτεινα να τυπωσεις ο,τι εχεις γραψει και να τα διαβασεις σε εναν ειδηκο. μιλα και στον nikos d

    rem 53 ειναι η lacry οχι 45
    I m a Good Person With Bad Attitude

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    broken doll παιζουν πολλα ρολο ρε συ ειμαι γυρω στα 45 κιλα σημερα που ζηγιστηκα κ δεν ειμαι τερμα ανορεξικη κ δεν θελω να βαλω αλλα γιατι μετα θα ειναι χειροτερα για μενα, γιατι εγω εμμονη με τα κιλα, πηγα σημερα σ αυτονα που σας ελεγα κ μου φανηκε πολυ καλος αν κ με φορτωσε ενα σωρο χαπια κ με το ζορι κανω τα βασικα πραγματα κ γραφω εδω περα κ με παρεπεμψε κ σε εναν διατροφολογο να μου κανει μετρησεις κ να μου βγαλει το διαιτολογιο μου αλλα τον ειπα πανω απο 50 γιοκ ,κ ειναι κ δυσαρεστα γεγονοτα που με στεβοχωρουν, πχ ο μπαμπας μου σε 2 βδομαδες κανει εγχειρηση, μου λειπει το αγορι μου, εχω αγχωθει τι θα κανω με τη σχολη κτλ κτλ
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by Broken_DoLL View Post
    lacry ειναι απολυτα φυσιολογικο αυτο που νιωθεις ειδηκα καλοκαιρι που αυτα ολα ειναι σε εξαρση το ξερω επειδη κ εγω προχτες δεν μπορουσα να σηκωθω απ το κρεβατι και εκλαιγα χωρις λογο και δεν ανοιγαν τα ματια μου και ηθελα ολο να κοιμαμαι. ομως υπερβαλεις λιγο επειδη εισαι γυρω απο αυτο το θεμα και αφου βλεπεις πως δεν σου κανει καλο η αγωγη που κανεις η η αγωγη που δεν κανεις, γιατι δεν πας σε ειδηκο αλλον? εχει τοσους εκει περα που μενεις! εδω γραφεις το ιδιο πραγμα το οποιο το αναμασας και δεν σε βοηθαει! θα σου προτεινα να τυπωσεις ο,τι εχεις γραψει και να τα διαβασεις σε εναν ειδηκο. μιλα και στον nikos d

    rem 53 ειναι η lacry οχι 45
    η ιδια μας ειπε οτι ειναι 45 ντολι, δεν το εβγαλα απ το μυαλο μου.
    τα 53 ειναι πολυ φυσιολογικα για το υψος της...

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    ρε συ οχι το 53 δεν ειναι φυσιλολογικο για το υψος μου (1.65) εδω κ kate moss ειναι 1.70 κ ειναι 47 κιλααααα..............................
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  5. #20
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    17
    οταν λεει ενα μοντελο οτι ειναι 1.70, υπολογιζε 1.65-66. Εκ πειρας.

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    ρεμ προσφατα σε ενα αλλο ποστ ειχε γραψει πως ειναι 53 αν θυμαμαι καλα. ρε συ λακρυ μην στεναχωριεσαι
    I m a Good Person With Bad Attitude

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by Broken_DoLL View Post
    ρεμ προσφατα σε ενα αλλο ποστ ειχε γραψει πως ειναι 53 αν θυμαμαι καλα. ρε συ λακρυ μην στεναχωριεσαι
    εχεις δικιο μπροκεν.
    ειπε και το 45 ομως... γενικα λεει διαφορετικα πραγματα κατα καιρους η λακρι. τι να πει κανεις..

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    Ισως να ειναι πολυ συγχισμενη τελευταια...............αμα κοβει κ ξαναρχιζει τα φαρμακα μονιμως ...
    I m a Good Person With Bad Attitude

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    ισως ειναι κ απ τα φαρμακα ισως κ απ οτ οτι δεν μπορω να διαχωρισω απο τα κιλα τι συμβαινει κ τι οχι, οταν με ζυγησανε με βγαλανε 45 αλλα εγω ενιωθα 50 σταντε, ακομη κ στα 45 δεν θεωρουμε τι εχω ανορεξια, πηγα σημερα σε εναν καικουργιο κ με παρεπεμψε σε διατοφολογο, αντε να δουμε, κ αυτη τη στιγμη που γραφω ειναι υπο την επηρεια 5 δυνατων χαπιων, κανω μεγαλη προσπαθεια
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. NEXT TOP ANOREXIC & DEPRESSED MODEL
    By BrokeN_DoLL in forum Ψυχογενής Ανορεξία
    Replies: 49
    Last Post: 29-12-2010, 15:47

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •