Θυμος και αηδια για το αντρικο φυλο, απογοητευση για τις σχεσεις - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 19 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 31 to 45 of 282
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,680
    εγω παλι σαν αντρασ πιστευω οτι αυτα που εχεισ παθει συγκριτικα με αλλεσ ειναι λιγα και πρεπει να ψαξεισ γιατι σε επηρεασαν τοσο πολυ επισησ μολισ το ειδα το θεμα σκεφτηκα οτι η μπροκεν ειναι ειδικη σε αυτα ακου την !!!

  2. #32
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    17
    ΟΚ, πειτε οτι ειναι λιγα, πειτε μου γιατι ειμαι ΤΟΣΟ θυμωμενη, και τι να κανω για να σταματησω να ειμαι! Τι φταιει και νιωθω τοσο θυμο και μου ανεβαινει το αιμα στο κεφαλι οταν τους σκεφτομαι;;;;;

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,680
    μηπωσ δινεισ πολυ σημασια και νομιζεισ οτι φταισ εσυ σε κατι οτι προκαλεισ καποια συγκεκριμενη συμπεριφορα;

  4. #34
    Δεν βράζουν όλοι οι άντρες στο ίδιο καζάνι κοπελιά μου και γίνεσαι αφοριστική για τους άντρες. Εξαρτάται σε ποιους έπεσες. Μέσα στους πολλούς θα βρεις αυτόν που ταιριάζεται. Τουλάχιστον, συμβουλή μου, μην παρασυρθείς από τους εντυπωσιασμούς και τις παπαριές του καθενός που θα σου παριστάνει τον δυναμικό, τον σπουδαίο, τον αστείο, τον ατρόμητο. Μην απορρίψεις κάποιον που δεν ξέρει να πουλά τετοια. Ότι λάμπει δεν είναι πάντα χρυσός. Κράτα λίγο επιφύλαξη στην αρχή, ψάξε και δοκίμασε τον άλλο προτού δοθείς, μικρότερος ο κίνδυνος να την πατήσεις.

    Και ο τύπος που τα χες πρόσφατα μαζί του, από το πρώτο σου μήνυμα βγάζω ότι, πολύ σε ήθελε, σε παρακαλούσε, εσύ τον απέρριψες, εσύ τον έδιωξες. Θεώρησε τη στάση σου ως δεδομένη απόρριψη χωρίς επιστροφή γι αυτό πήγε παρακάτω. Το σκέφτηκες αυτό;
    γιάννης

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    το χειροτερο απο μια σχεση που φευγει ειναι να την αφησεις να σου αφησει απωθημενα! του κανεις χαρη ετσι! θες να σαι μια απο αυτες η αυτους που λενε στους επομενους ''δεν ειμαι για σχεση γιατι την ειχα πατησει μια φορα με εναν....''
    I m a Good Person With Bad Attitude

  6. #36
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Όσο για αυτόν που την απάτησε δεν πιστεύω ότι ΔΕΝ ήταν απιστία...Απιστία καραμπινάτη ήταν, τι άλλο να έκανε δηλαδή; Κορίτσι μου, καλά έκανες και τον έστειλες, αφού είχες τη δύναμη, κοίτα μπροστά και άκου την broken doll εδώ μέσα, να φιλτράρεις αυτά που ακούς, και να μην τα ακούς όλα!!!!!!!!

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    δεν ηταν απολυτα απατη εκανε ηλεκτρονικο σεξ αλλα καλα εκανε και τον εψησε επειδη αμα ηταν τελειως κουλ ποιος ξερει ισως αυτος προχωραγε!
    I m a Good Person With Bad Attitude

  8. #38
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Δεν νομίζω ότι δεν ήταν απόλυτα απάτη. Σεξ έκανε από μακρυά, με άλλες, you know........

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    δεν υπηρχε διεισδυση ομως!χαχαχα
    I m a Good Person With Bad Attitude

  10. #40
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    δεν υπηρχε καν επαφη, απλα εγκεφαλικα και οπτικα (λολολ) "συνουσιαστηκαν". οποτε δε θα συμφωνισω ακριβως με την whitecandle, ηταν μεν απιστια, αλλα οχι και καραμπινατη. αμα ηταν αλλη πιο ωριμη/ανοιχτομυαλη και πιο ερωτευμενη, παιζει να τον συγχωρουσε. εδω συγχωρουν αλλες το κανονικο κερατο, για ενα cyber sex κανετε ετσι ?

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    μωρε απλα ο καθενας αντιλαμβανεται αλλιως την απιστια. πχ αλλες λυσανε ακομα κ αν χαιρετισεις τον γκομενο τους στον δρομο ακομα κ αν τους ξερεις κ ειναι φιλοι σου περισσοτερο καιρο απ οτι τους ξερουν αυτες! σβηνουν απο μονες τους τις επαφες γενους θυληκου απο το φσμπκ ελεγχουν κινητα και σταθερα και αυτοι τα ανεχονται επειδη ειναι μουνοδουλοι
    I m a Good Person With Bad Attitude

  12. #42
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    κι εγω μπορει να τα ανεχομαι, οχι επειδη ειμαι μουνοδουλος, αλλα απλα επειδη ολα αυτα μου δειχνουν οτι η αλλη εχει ανασφαλεια και φοβαται. οποτε αναγκαστικα για να νιωσει καλυτερα, ξεκοβεις απ'οσες ηξερες μη ζηλεψει κι εχεις προβληματα. δεν ειναι θεμα μουνοδουλιας αλλα αφοσιωσης!

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    OXI αμα εισαι απ την αλλη πλευρα! δλδ εγω εχω παρεξηγηθει πολλες φορες που ηλιθιες γκομενες φιλων μου με σβησανε απο το προφιλ του φσμπκ τους λες και ειναι δικο τους και με στραβοκοιτανε στον δρομο χωρις κανενα λογο μονο κ μονο επειδη χαιρετησα! και οχι τπτ αλλο, αυτοι τα ανεχονται κιολας! καλη η ζηλεια αλλα οχι σε σημειο υπερβολης ωστε να τους αποκοβουν απο ολο τον κοσμο γιατι στο τελος θα βαρεθει κ ο ιδιος! δεν εχει υπογραφει κανενα συμβολαιο ιδιοκτησιας και να απαγορευουν σε ολοκλιρους αντρες να βγουμε για ποτο με φιλους η φιλες η να μιλησουν στο τηλ μαζι τους και να χουν και κρεβατομουρμουρα απο πανω! ποτε δεν το κανα ουτε προκειται! αμα ημουν αντρας θα τις σκοτωνα! εγω εχω πει οτι οποιος κ αν ειναι ο γκομενος μ ας κανει ο,τι θελει δεν θα καταπιεζω κανεναν
    I m a Good Person With Bad Attitude

  14. #44
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    α εγω οταν αγαπαω πραγματικα ειμαι υπερ της ιδιοκτησιας, της υπερβολης και του παραλογου! τουλαχιστον στις αρχες, θελω η αλλη να ειναι αφοσιωμενη, να φορεσει μεχρι και κολαρο να γινει σκλαβα μου! οπως κι εγω μπορει να κανω τα παντα γιαυτη και γινομαι χαλι να με πατησει, απαιτω να κανει το ιδιο. αλλιως δεν ειναι αμοιβαιο και καποιος νιωθει κοροϊδο και καταντα μαλακας. ή αγαπας και αγαπιεσαι, ή δεν αγαπας και παιζεις. μαυρο ασπρο ολα, τιποτα αναμεσα. οι μετριοτητες ειναι για τους μετριους.

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    niahworld
    Posts
    731
    Quote Originally Posted by galadriel View Post
    Σας ευχαριστω για τις απαντησεις.. Το θεμα ειναι οτι απο αυτα που εχω ζησει και απο αυτα που εχω δει, πιστευω οτι οι αντρες βλεπουν παντα τον κηπο του γειτονα πιο πρασινο, και οτι μολις κατακτανε κατι χανουν το ενδιαφερον τους. Για αυτο ο αντρας μπορει να εχει την τελεια γυναικα διπλα του που να τον εχει πασα, και αυτος να παει με μια ποορνη. Ενω η γυναικα θα κερατωσει αν ο αντρας την εχει παρατημενη, ειναι αδιαφορος, η την κακομεταχειριζεται. Παντα θελουν αυτο που δεν εχουν, οποτε πως μπορει να στεριωσει κανεις σχεση; Σε κανα μοναστηρι με βλεπω να καταληγω ετσι οπως παει η ζωη μου.. Και εχουν συμβει κι αλλα που με κανουν να σιχαινομαι το αντρικο φυλο. Για παραδειγμα, στο τελος του λυκειου και μετα το καλοκαιρι εκανα παρεα με ενα παιδι που ηταν γκει, ηξερα και τον πρωην του κτλ, και πηγαιναμε μαζι για ψωνια, με εβαφε, και τετοια. Ε λοιπον, μου την επεσε!!!! Μια ωραια μερα παει να με φιλησει, του λεω τι κανεις;;;;;;; Μου λεει νομιζα οτι αυτο ηθελες!!! Επαθα σοκ, ηταν σαν να πηγαινε να με φιλησει μια γυναικα, γιατι ετσι τον εβλεπα, σα "φιλη" μου! Επειτα τις προαλλες, μες στο τρολευ που ηταν πιτα, ενας αηδιας ετριψε τον σηκωμενο τετοιο του πανω μου!! Στο δρομο που κανουνε καμακι χρησιμοποιουνε συνεχεια αισχρες λεξεις και χειρονομιες! Τι συμβαινει με τους αντρες;;; Ειναι ολοι αρρωστοι;; Η εγω τα προκαλω αυτα;;; Πειτε μου οτι ειναι επειδη αυτοι ειναι ετσι και δε φταιω εγω!!
    Διαβαζοντας μονο τα πρωτα μνματα του θεματος (αρα χωρις να ξερω τι εχει ειπωθει στη συνεχεια) να σου απαντησω κι εγω.
    Καταρχην μην παιρνεις ορκο γι αυτο που λες με τα εντονα γραμματα.Γυναικες αντρες ιδια συμπεριφορα μπορει να εχουν.Ειναι θεμα ανθρωπου κι οχι φυλου.
    Αρα δεν χρειαζεται επειδη σιχαθηκες" εναν αντρα να τους σιχαθεις ολους γενικευοντας το,γιατι απλουστατα δεν ειναι ολοι ιδιοι.Οι προσωπικοτητες διαφερουν.
    Για να μην ερθω κι εγω στο αλλο ακρο να σου πω οτι πιο συχνα εχω ακουσει γυναικες να φευγουν απ τη σχεση ψαχνοντας αυτο το οποιο δεν εχουν.
    Μετα, μην το χεις δεδομενο οτι ηταν κολλημενος με την πρωην του οσο ησασταν μαζι.Απο που το συμπεραινεις αυτο?Οπως σου ειπαν κι αλλοι,το οτι τα ξαναβρηκαν μετα το χωρισμό σας μπορει να ηταν θεμα ανασφαλειας ισως,κ του οτι στερεψε απο τις ελπιδες του να τα ξαναβρειτε.
    Λες οτι ποτε δεν ειχες ιδιαιτερη σχεση με αλλους ανθρωπους.φιλιες,γνωστους, παρεες κλπ,αρα πως μπορεις να βγαζεις αυτο το συμπερασμα του οτι οι αντρες ειναι ολοι καφροι κι ολες οι γυναικες σωστες και θυματα.Δεν ειναι ετσι.
    Αρχισε να κοινωνικοποιησαι και θα διαπιστωσεις κι η ιδια οτι ειναι θεμα διαφορετικων ανθρωπων κι οχι διαφορετικων φυλων.Κατα συνεπεια θα αρχισεις να ξεχωριζεις κ να απορριπτεις ανθρωπους που δεν σου κανουν κι οχι ενα ολοκληρο φυλο ή ομαδα.

Page 3 of 19 FirstFirst 1234513 ... LastLast

Similar Threads

  1. Φορουμ κ ΑΗΔΙΑ
    By carrie in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 56
    Last Post: 24-08-2011, 18:49
  2. Ηλικία & φύλο
    By sabb in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 38
    Last Post: 27-03-2011, 20:33
  3. Αντισυμβατικότητα και φύλο
    By dimoskon in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 24
    Last Post: 21-03-2011, 20:45
  4. Ο ΔΙΑΣΕΞΟΥΑΛΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΦΥΛΟ
    By BrokeN_DoLL in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 18
    Last Post: 19-01-2011, 13:48
  5. Απογοήτευση και θυμός...
    By BALANCE in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 61
    Last Post: 26-11-2008, 14:08

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •