Κουράστηκα !
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 53
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    16

    Κουράστηκα !

    Καλημέρα σας. Παρακολουθώ εδώ και καιρό το φόρουμ σας και αποφάσισα να σας γράψω και εγώ το δικό μου πρόβλημα.
    Ειμαι παντρεμένη με παιδιά. Με τον άντρα μου περνάμε πάρα πολύ καλά και είμαι αρκετά εώς και πολύ ευχαριστημένη μαζί του σε όλους τους τομείς.
    Εδώ και 3 μήνες με πήρε κάποιος τηλέφωνο και μου είπε ότι με είδε κάπου και του άρεσα και ήθελε να βρεθούμε. Εγώ του ξεκαθάρησα ότι είμαι παντρεμένη και έχω και παιδιά και μου είπε ότι το ξέρει αλλά δεν τον πειράζει απλά να μιλούμε λίγο στο τηλέφωνο και να γνωριστούμε λιγάκι και οποτε μπορώ να πάμε να πιούμε ένα καφέ. Εγω του είπα να μην με ενοχλεί γιατί δεν ήθελα να έχω οτιδήποτε και να διακινδυνεύσω τον γάμο μου !

    Αυτός επέμενε και τηλεφωνούσε και τέλοσπάντων μιλούσαμε στο τηλέφωνο σχεδόν καθημερινά και συνδεθήκαμε αρκετά με αυτό τον τρόπο. Βασικά με έκανε και ενιωθα άνετα μαζί του. Μια μέρα κανονίσαμε και βρεθήκαμε και τον είδα και από κοντά γιατί δεν τον είχα δει εγώ. Βασικά οκ δεν ήταν ο τύπος του άντρα που μαρέσει αλλά δεν ήταν και άσχημος απλά δεν είχα ενθουσιαστεί και από την φωνή αλλιώς τον περίμενα.

    Ηθελα να κόψω και να μην μιλάω μαζί του αλλά δυστυχώς συνεχίσαμε να μιλούμε. Ελεγα στον εαυτό μου αφού γενικά δεν μου άρεσε εξωτερικά αλλά και αρκετά πράγματα στον χαρακτήρα του δεν μαρέσουν γιατί συνεχίζω να μιλάω μαζί του ??? Προσπάθησα πολλές φορές να μην του απαντάω το τηλέφωνο ούτε να τον παίρνω εγώ αλλά δεν ξέρω δεν τα κατάφερα. Αυτός συνέχιζε να με παίρνει και άρχισε να με πιέζει να βρεθούμε κάπου μόνοι μας. Εγω δεν ήθελα αλλά τελικά μια μέρα με έπεισε να πάω ότι απλά θα μιλούσαμε. Τελικά άρχισε να με αγκαλιάζει και να με φιλάει. Δεν ξέρω αλλά φιλούσε τόσο ωραία που με αναστάτωσε και δεν άντεξα στον πειρασμό και προχωρίσαμε. Δεν ξέρω όμως αλλά δεν κατάφερε να με ικανοποιήσει. Τελοσπάντων βρεθήκαμε ακόμα 2 φορές και πάλυ δεν με ικανοποίησε. Ενώ με τον άντρα μου όλα μια χαρά.
    Αυτός είχε φίλη την οποία χώρισε τελευταίος γιατί δεν ήθελε να προχωρήσουν σε σοβαρό σκοπό. Και συνέχεια με πιεζει να βρεθούμε. Εγώ δεν θέλω γιατί λέω εχω την οικογένεια μου που περνάω μια χαρά και δεν θέλω να διακινδυνέψω τίποτα για αυτό τον λόγο. Προσπάθησα πολλές φορές να κόψω αλλά δεν τα κατάφερα.Αυτός μου λέει συνέχεια οτι με αγαπά και του αρέσω πολύ και με θέλει. Από την άλλη μου λέει ότι πρέπει να βρει μια κοπέλα σοβαρή για να προχωρήσει σε σοβαρό σκοπό. Εγώ πάλυ δεν θέλω να έχω κατί μαζί του ερωτικό (εξάλλου δεν κατάφερε καμιά φορά να με ικανοποιήσει) απλά μαρέσει να μιλάω μαζί του και συνδεθήκαμε κατά κάποιο τρόπο σαν φίλοι. Συνέχεια με πιέζει εγώ δεν πάω να βρεθώ μαζί του αυτός γίνεται πιο πιεστικός και μετά τσακωνόμαστε και μου μιλάει και λίγο άσχημα.
    Ειλικρινά έχω κουραστεί με αυτή την κατάσταση έχω βαρεθεί και δεν ξέρω τι να κάνω. Θέλω να κόψω μαζί του αλλά δεν ξέρω πως. Εχει γίνει πολύ πιεστικός και ακόμη μου λεεί και κοπέλα αλλη να βρει θέλει να συνεχίσουμε μαζί και τέτοια. Εγώ του λέω ότι δεν θέλω και ότι δεν έχω χρόνο με την οικογένεια μου αλλά δεν με καταλαβαίνει. Τι να κάνω ???? Δεν ξέρω έχω κουραστεί και πολύ !!!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    Καλημέρα mango! Του έχεις μιλήσει με ηρεμο τρόπο την κατάσταση? Οτί δεν θες να συνεχιστει, ότι νιωθεις πιεση η οποία σε απομακρύνει και δεν θες να χαλασεις την οικογένεια σου?

  3. #3
    μάνγκο καταρχήν καλως ήρθες.

    Με λίγα λόγια, μίλαγες μαζί του στο τηλ, επειδή σε πίεζε, βγήκες μαζί του γιατί σε πίεζε, έκανες σεξ ενώ δεν σου άρεσε και άλλες φορές, επειδή σε πίεζε και δεν μπορείς να ξεκόψεις γιατί σε πιέζει.
    Να σε ρωτήσω κάτι? Αν σε πίεζε να σκοτώσεις ένα από τα παιδιά σου, θα το έκανες?

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by mango View Post
    Καλημέρα σας. Παρακολουθώ εδώ και καιρό το φόρουμ σας και αποφάσισα να σας γράψω και εγώ το δικό μου πρόβλημα.
    Ειμαι παντρεμένη με παιδιά. Με τον άντρα μου περνάμε πάρα πολύ καλά και είμαι αρκετά εώς και πολύ ευχαριστημένη μαζί του σε όλους τους τομείς.
    Εδώ και 3 μήνες με πήρε κάποιος τηλέφωνο και μου είπε ότι με είδε κάπου και του άρεσα και ήθελε να βρεθούμε. Εγώ του ξεκαθάρησα ότι είμαι παντρεμένη και έχω και παιδιά και μου είπε ότι το ξέρει αλλά δεν τον πειράζει απλά να μιλούμε λίγο στο τηλέφωνο και να γνωριστούμε λιγάκι και οποτε μπορώ να πάμε να πιούμε ένα καφέ. Εγω του είπα να μην με ενοχλεί γιατί δεν ήθελα να έχω οτιδήποτε και να διακινδυνεύσω τον γάμο μου !

    Αυτός επέμενε και τηλεφωνούσε και τέλοσπάντων μιλούσαμε στο τηλέφωνο σχεδόν καθημερινά και συνδεθήκαμε αρκετά με αυτό τον τρόπο. Βασικά με έκανε και ενιωθα άνετα μαζί του. Μια μέρα κανονίσαμε και βρεθήκαμε και τον είδα και από κοντά γιατί δεν τον είχα δει εγώ. Βασικά οκ δεν ήταν ο τύπος του άντρα που μαρέσει αλλά δεν ήταν και άσχημος απλά δεν είχα ενθουσιαστεί και από την φωνή αλλιώς τον περίμενα.

    Ηθελα να κόψω και να μην μιλάω μαζί του αλλά δυστυχώς συνεχίσαμε να μιλούμε. Ελεγα στον εαυτό μου αφού γενικά δεν μου άρεσε εξωτερικά αλλά και αρκετά πράγματα στον χαρακτήρα του δεν μαρέσουν γιατί συνεχίζω να μιλάω μαζί του ??? Προσπάθησα πολλές φορές να μην του απαντάω το τηλέφωνο ούτε να τον παίρνω εγώ αλλά δεν ξέρω δεν τα κατάφερα. Αυτός συνέχιζε να με παίρνει και άρχισε να με πιέζει να βρεθούμε κάπου μόνοι μας. Εγω δεν ήθελα αλλά τελικά μια μέρα με έπεισε να πάω ότι απλά θα μιλούσαμε. Τελικά άρχισε να με αγκαλιάζει και να με φιλάει. Δεν ξέρω αλλά φιλούσε τόσο ωραία που με αναστάτωσε και δεν άντεξα στον πειρασμό και προχωρίσαμε. Δεν ξέρω όμως αλλά δεν κατάφερε να με ικανοποιήσει. Τελοσπάντων βρεθήκαμε ακόμα 2 φορές και πάλυ δεν με ικανοποίησε. Ενώ με τον άντρα μου όλα μια χαρά.
    Αυτός είχε φίλη την οποία χώρισε τελευταίος γιατί δεν ήθελε να προχωρήσουν σε σοβαρό σκοπό. Και συνέχεια με πιεζει να βρεθούμε. Εγώ δεν θέλω γιατί λέω εχω την οικογένεια μου που περνάω μια χαρά και δεν θέλω να διακινδυνέψω τίποτα για αυτό τον λόγο. Προσπάθησα πολλές φορές να κόψω αλλά δεν τα κατάφερα.Αυτός μου λέει συνέχεια οτι με αγαπά και του αρέσω πολύ και με θέλει. Από την άλλη μου λέει ότι πρέπει να βρει μια κοπέλα σοβαρή για να προχωρήσει σε σοβαρό σκοπό. Εγώ πάλυ δεν θέλω να έχω κατί μαζί του ερωτικό (εξάλλου δεν κατάφερε καμιά φορά να με ικανοποιήσει) απλά μαρέσει να μιλάω μαζί του και συνδεθήκαμε κατά κάποιο τρόπο σαν φίλοι. Συνέχεια με πιέζει εγώ δεν πάω να βρεθώ μαζί του αυτός γίνεται πιο πιεστικός και μετά τσακωνόμαστε και μου μιλάει και λίγο άσχημα.
    Ειλικρινά έχω κουραστεί με αυτή την κατάσταση έχω βαρεθεί και δεν ξέρω τι να κάνω. Θέλω να κόψω μαζί του αλλά δεν ξέρω πως. Εχει γίνει πολύ πιεστικός και ακόμη μου λεεί και κοπέλα αλλη να βρει θέλει να συνεχίσουμε μαζί και τέτοια. Εγώ του λέω ότι δεν θέλω και ότι δεν έχω χρόνο με την οικογένεια μου αλλά δεν με καταλαβαίνει. Τι να κάνω ???? Δεν ξέρω έχω κουραστεί και πολύ !!!
    δεν ξερω πως να στο πω.
    να στο πω ευθεως.
    εισαι απαραδεκτη...

    δες μονο ποσες φορες εχεις επαναλαβει το "δεν ξερω"..
    εσυ δεν ξερεις τιποτε... δεν ξερεις πως εγινε, δεν ξερεις πως δεχτηκες να πας να τον βρεις, δεν ξερεις πως του κατσες, δεν ξερεις πως και γιατι συνεχιζεις, δεν ξερεις γιατι κερατωνεις τον αντρα σου που τοσο σε ικανοποιει, δεν ξερεις γιατι εχεις γεμισει τον κοσμο ψεματα, δεν ξερεις και τι να κανεις στην συνεχεια.
    Ε ΤΙ ΞΕΡΕΙΣ?????

    σε βρηκε (δεν τον βρηκες καν) ενας ανδρας που δεν σου αρεσει καν, που δεν σου αρεσει ο χαρακτηρας του, που δεν μπορει να σε ικανοποιησει σεξουαλικα, και μας λες οτι εισαι μια χαρα με τον αντρα σου?

    ΜΗΠΩΣ ΕΝΝΟΕΙΣ "ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΒΟΛΕΜΕΝΗ"?

    νομιζω οτι οφειλεις στον εαυτο σου πρωτα και μετα στα παιδια που μεγαλωνεις, να ξερεις τι σου γινεται (γιατι τωρα ΔΕΝ ξερεις) και αν μη τι αλλο, να κανεις οτι κανεις συνειδητα και οχι για να κουτσοβολευεις τα περιστασιακα σου συναισθηματα, αγομενη και φερομενη απο τον καθενα που θα σου κανει την χαρη να ασχοληθει μαζι σου.

    αναγνωριζω οτι ειμαι σκληρη, αλλα πραγματικα απορω που ανθρωποι σαν εσενα , επιλεγουν να κανουν οικογενεια δινοντας τετοια παραδειγματα προσωπικοτητας και συμπεριφορας στα παιδια τους.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    Mango συμφωνώ απόλυτα με τα κορίτσια παραπάνω..σε ότι έχεις γράψει λες δεν ξερω και δεν ξέρω,σε πιέζει κάποιος και το κάνεις.Έχεις σκεφτεί γτ κάνεις πράγματα που δεν θέλεις?καταλαβαίνω οτί μπορεί να παρασύρθηκες απο τα φιλιά του και το έκανες μαζί του αλλά του έδωσες πολλά δικαιώματα.Τον έκανες να γνωρίζει πλέον οτί μεσα από την πίεσή του θα σε καταφέρνει,οτι αυτό λειτουργει για να πάρει κάτι απο σενα...Τώρα ότι έγινε έγινε και δεν αλλάζει.Αυτό που πρέπει να κάνεις είναι να σκεφτείς τελικά τι θες και απλά να μην επαναλάβεις τα λάθη σου.Ξεκαθάρισε μέσα σου και με τον άλλον..

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    16
    Εχετε απόλυτο δίκαιο σε όλα όσα είπατε. Είμαι απαράδεκτη σε όλα όσα έκανα και το γνωρίζω πολύ καλά. Απλά δεν μπορούσα να βρώ την δύναμη να φύγω τον λυπόμουν κιόλας γιατί περνούσε και λίγο δύσκολα με άλλα προβλήματα που είχε. Το έχω αποφασίσει ότι θα κόψω μαζί του πάει και τελείωσε. Αφού τίποτα δεν μου προσφέρει μόνο άγχος και νεύρα. Απλά με παίρνει και ξεκινάει τα γλυκόλογα και σε θέλω και συγνώμη που σε πιέζω και εγώ σαγαπάω και δεν κάνω μακριά σου και να μιλάμε μόνο και δεν θα σε πιέζω και όλα αυτά και συνέχιζε να με παίρνει και να μιλάμε και ερχόταν πάλυ η πίεση και οι τσακωμοί και ξανά από την αρχή.
    Σήμερα ούτε του τηλεφώνησα με πήρε 2 φορές και του είπα ότι θέλω να σταματήσουμε να μιλάμε και εννοείτε να βρεθόμαστε (εξάλλου πέρα από τις 3 φορές δεν ξανακάναμε κάτι) και να μην με ξαναπάρει τηλέφωνο.
    Απλά να σημειώσω ότι τις 3 φορές που πήγα την μια φορά με παράσυρε γιατί μου άρεσαν τα φιλιά του αν και δεν με ικανοποίησε γιατί ήταν κάτι γρήγορο πολύ και σε λάθος περιβάλλον.
    Την δεύτερη φορά είπα θα είναι αλλιώς αλλά πάλυ το ίδιο ήταν!
    Την τρίτη φορά που το περιβάλλον ήταν καλύτερο δεν δικαιολογείτο κατάλαβα ότι μάλλον μόνο η ανάγκη του τον ενδιέφερε.
    Για αυτό δεν υπάρχει πλέον λόγως να συνεχίζει αυτό όλο το λάθος. Ούτε ο χαρακτήρας του δεν είναι καλός. Παρασύρθηκα και αυτό ήταν μεγάλο λάθος αλλά καλά να πάθω που δεν έφευγα από πριν.
    Από την ώρα που του είπα οτι χωρίζουμε δεν ξαναπήρε ευτυχώς τηλέφωνο και ελπίζω να το τηρήσει και να μην με φέρει σε δύσκολη θέση. Εννοείτε ότι δεν θα απαντήσω και ούτε και πρόκειτε να τον πάρω εγώ!

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    Καταλαβαίνω τους λογους που παρασύρθηκες και δεν σε κατηγορώ αλλά ουτε σε καταδικάζω..το θέμα είναι να το διορθώσεις!

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    16
    Πάντως νιώθω αποφασισμένη και δυνατή και το γεγονός ότι πάμε πολύ καλά με τον άντρα μου σε όλα τα θέματα δεν θα μου λείψει. Το μόνο που σκέφτομαι είναι να μην με πάρει και να με ενοχλά και να με πιέζει αυτό φοβαμαι αλλα δεν θα απαντήσω καν για να μην μπω πάλυ στην ίδια διαδικασία

  9. #9
    Quote Originally Posted by mango View Post
    Πάντως νιώθω αποφασισμένη και δυνατή και το γεγονός ότι πάμε πολύ καλά με τον άντρα μου σε όλα τα θέματα δεν θα μου λείψει. Το μόνο που σκέφτομαι είναι να μην με πάρει και να με ενοχλά και να με πιέζει αυτό φοβαμαι αλλα δεν θα απαντήσω καν για να μην μπω πάλυ στην ίδια διαδικασία
    μάνγκο...λυπάμαι, αλλά δεν θες να δεις ξεκάθαρα την κατάσταση και είναι κρίμα γιατί τώρα που ξεκίνησες την απιστία μες στο γάμο, δεν θα τη σταματήσεις.
    Σε ρώτησα παραπάνω αν σε πίεζε να σκοτώσεις ένα από τα παιδιά σου, θα το έκανες?
    Όχι φυσικά.
    Με την ίδια λογική, αν αγαπούσες τον άντρα σου και πέρναγες καλά μαζί του δεν θα έκανες σεξ με κάποιον επειδή απλά σε "πίεσε".
    Όλη η κουβέντα τώρα γίνεται, γιατί άλλα περίμενες και άλλα βρήκες. Αν πέρναγες καλά μαζί του στο κρεββάτι δεν θα έψαχνες τρόπους να φύγεις και αν διαβάσεις τα ποστ σου εδώ, θα δεις πως το λες και η ίδια. Έδωσες τρεις ευκαιρίες μη τυχόν και πετύχει. Δεν πέτυχε και τώρα δεν ξέρεις πως να τον ξεφορτωθείς.
    Δεκτον και να βοηθήσουμε.
    Όμως, μη λες πως είσαι μια χαρά και ευτυχισμένη στο γάμο σου.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    175
    Quote Originally Posted by mango View Post
    Απλά να σημειώσω ότι τις 3 φορές που πήγα την μια φορά με παράσυρε γιατί μου άρεσαν τα φιλιά του αν και δεν με ικανοποίησε γιατί ήταν κάτι γρήγορο πολύ και σε λάθος περιβάλλον.
    Την δεύτερη φορά είπα θα είναι αλλιώς αλλά πάλυ το ίδιο ήταν!
    Την τρίτη φορά που το περιβάλλον ήταν καλύτερο δεν δικαιολογείτο κατάλαβα ότι μάλλον μόνο η ανάγκη του τον ενδιέφερε.
    Για αυτό δεν υπάρχει πλέον λόγως να συνεχίζει αυτό όλο το λάθος. Ούτε ο χαρακτήρας του δεν είναι καλός. Παρασύρθηκα και αυτό ήταν μεγάλο λάθος αλλά καλά να πάθω που δεν έφευγα από πριν.
    Από την ώρα που του είπα οτι χωρίζουμε δεν ξαναπήρε ευτυχώς τηλέφωνο και ελπίζω να το τηρήσει και να μην με φέρει σε δύσκολη θέση. Εννοείτε ότι δεν θα απαντήσω και ούτε και πρόκειτε να τον πάρω εγώ!
    Δηλαδή αν σε ικανοποιούσε σεξουαλικά εξίσου καλά με τον αντρα σου , θα συνέχιζες . Η μπορεί και να διάλαγες το σπίτι σου επειδη βρήκες έναν τύπο που ξέρει απλά να τονίζει την φιλαρεσκεια σου με το να επιμμένει. Και θα διέγραφες όλα τα υπόλοιπα στοιχεία της ζωής σου έτσι απλά .

    Τον νικ name σου σε δικαιώνει απόλυτα...!!! Εισαι άλλοοοοο φρούτοοοο εσύ !!!! Δεν μπορώ να σε πω ούτε απαράδεκτη , είναι πολύ μικρός χαρακτηρισμός .

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Athens
    Posts
    1,685
    γεια σου μάνγκο..κοίτα, αν όντως δεν το θες και είσαι αποφασισμένη να ξεκόψεις απλά αλλάζεις νούμερο.
    Αλλά αν όντως ήταν αυτό το θέμα, δε θα το είχες σκεφτεί ήδη νωρίτερα?
    ..το σκοτάδι του ενός, δυο μαζί το κάνουν φως...

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,026
    Έλα ρε συ, παντρεμένη με παιδιά και εκτός παιχνιδιού και φλερτ για χρόνια (υποθέτω), πήρες μια γεύση από το τι κυκλοφορεί εκεί έξω. Έγινε, τέλειωσε, κανένα πρόβλημα εφόσον με τον άντρα σου είσαι καλά. Συνηθισμένα πράγματα, ούτε η πρώτη είσαι ούτε η τελευταία. Σούταρε τον κολλητσίδα και συνέχισε τη ζωή σου ακόμα καλύτερα και με ανανεωμένο ενδιαφέρον για τις επιδόσεις του συζύγου.
    Καλά να περνάς!

  13. #13
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    16
    Οχι φυσικά τίποτα δεν θα έκανα για χάρη του απλά όπως είπα τον λυπήθηκα για κάποιες δύσκολες καταστάσεις που περνούσε και επειδή τον λυπόμουν παρέμεινα παραπάνω και από ότι έπρεπε. Μάρεσε να μιλάμε μαζι σαν φίλοι αλλά δεν ήθελα τίποτα παραπάνω. Και σεξουαλικά να με ικανοποιούσε με τον χαρακτήρα του δεν μπορούσε με τίποτα να με κρατήσει ! Απλά με πίεζε και κάπου έσπαζα εκεί αυτό ήταν το κακό μου.
    Απλά ήταν ένα γεγονός για να καταλάβω ότι είχα όλον τον κόσμο και ότι ήθελα με τον άντρα μου και το ήξερα και κινδύνεψα τα τινάξω όλα για το τίποτα

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,026
    Όλοι κάνουμε βλακείες, μη νιώθεις ενοχές, σε καλό θα σου βγεί τλκ εφόσον αξιολόγησες και τον άντρα σου σωστότερα. Απλώς μην κοροιδεύεις τον εαυτό σου, δεν παρασύρθηκες, ήθελες κατά βάθος μια περιπέτεια, και την είχες.

  15. #15
    Quote Originally Posted by mango View Post
    Οχι φυσικά τίποτα δεν θα έκανα για χάρη του απλά όπως είπα τον λυπήθηκα για κάποιες δύσκολες καταστάσεις που περνούσε και επειδή τον λυπόμουν παρέμεινα παραπάνω και από ότι έπρεπε. Μάρεσε να μιλάμε μαζι σαν φίλοι αλλά δεν ήθελα τίποτα παραπάνω. Και σεξουαλικά να με ικανοποιούσε με τον χαρακτήρα του δεν μπορούσε με τίποτα να με κρατήσει ! Απλά με πίεζε και κάπου έσπαζα εκεί αυτό ήταν το κακό μου.
    Απλά ήταν ένα γεγονός για να καταλάβω ότι είχα όλον τον κόσμο και ότι ήθελα με τον άντρα μου και το ήξερα και κινδύνεψα τα τινάξω όλα για το τίποτα
    μανγκο....δεν νομίζω να τα πιστεύεις αυτά που λες.
    Αν πήγαινα με όποιον συμπαθούσα και τον λυπόμουν, θα είχα κάνει σεξ με τη μισή υφήλιο!

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. κουράστηκα !!!!
    By kamelia in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 1
    Last Post: 29-01-2011, 22:45
  2. ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ.
    By odyseas in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 71
    Last Post: 29-09-2010, 19:37
  3. ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ.
    By Anael in forum Απώλεια, Πένθος
    Replies: 12
    Last Post: 27-04-2010, 14:08
  4. ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ..
    By CHRPAP in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 11
    Last Post: 03-08-2008, 19:58
  5. Κουράστηκα
    By Sofia in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 22
    Last Post: 24-12-2006, 12:37

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •