ειμαι χαλια και φταιω - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 31 to 45 of 51
  1. #31
    Quote Originally Posted by elirene View Post
    εχεις δικιο με γονεις δεν βγαζεις ακρη ουτε να τους απομακρυνεις μπορεις..ας παει να γ..θει..χτες ελεγε πως ολο με κατηγορειτε κ δεν φταιω σ τπτ ενω ολοι λενε το αντιθετο εντομεταξυ γκρινια3ε για ολα και προσεβαλε κ τον φιλο μου λεγοντας πως εμαθε πως το ποιον του δεν ειναι καλο κ σ ποιον μιλαγα που και που επειδη ημασταν ολη μερα μαζι αλλα δεν 3ερει κ τρομερα πραγματα στην δικηγορινα..θα την σφα3ω να μου φερνετε τσιγαρα στον κορυδαλλο
    σε προειδοποιώ πως το μενού στον Κορυδαλό είναι άθλιο και δεν έρχεται ντελίβερι....

    Γιατί δεν κάνεις κάτι άλλο? Κάτι διαφορετικό από το να την αφήνεις να σου σπάει τα νεύρα?
    Φτιάξου, γίνε μια θεά και πήγαινε στο γραφείο με το καλύτερο χαμόγελο σου. Δείξε ευτυχισμένη, αυτό σπάει τα νεύρα πιο πολύ από το να της σπάσεις το κεφάλι.
    Πιάσε τον πατέρα σου με το καλό, γέμισε τον ενοχές, (σίγουρα θα βρεις τον τρόπο) και πέρνα ότι θες με εξυπνάδα και σύστημα για να γίνει το δικό σου.
    Σπασμωδικές ενέργειες, μόνο σε εκθέτουν και χαλούν τη διάθεση σου.
    Σκέψου το.

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    'Ελιρεν, έχουν δίκιο οι υπόλοιποι αυτά είναι τζάμπα μαγκιές, μην συνεχίσεις την ίδια τακτική όχι μόνο στη δουλειά αλλά και στην υπόλοιπη ζωή σου γιατί δυστυχώς έτσι χάνεις το δίκιο σου. Από την άλλη, γιατί παίρνεις 400 μόνο για κανονική 8ωρη εργασία; Εγώ και ξένη δουλειά να ήταν, δεν θα πήγαινα. Σε σχέση με τον πατέρα σου σε καταλαβαίνω απόλυτα γιατί και εμένα η σχέση με τον πατέρα μου δεν ήταν καθόλου καλή μέχρι τώρα, δεν έχω νιώσει ποτέ μα ποτέ ότι νοιάζεται πραγματικά. Το μόνο που έκανε για να καλύψει το κενό της απουσίας του είναι να δίνει λεφτά. Αν θέλεις μίλησε μου γι' αυτό, σου έχει δημιουργήσει ψυχολογικά προβλήματα απ' ότι βλέπω. Αν θες πες μου, εγώ καταλαβαίνω...
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Θεσ/νικη
    Posts
    2,195
    τελικα βρε ελιρεν,ολοι φταινε εκτος απο σενα :)
    ενδιαφερον ;)

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    athens
    Posts
    700
    Εγω φταιω που εριξα τον καφε τιποτε αλλο, ημουν πολυ τυπικη ως τωρα..απτην αλλη δεν περιμενα τετοια τιμωρια απο τον πατερα αλλα ευτυχως ειναι καλοκαιρι και θα κανω διακοπες..αλλα αντε παλι καραβια ιστοριες και με πιανει ενα αγχος μεσα στο πλοιο αλλα νταξει πρεπει να ηρεμησω κ με αυτο τα πολλα ταξιδια φταινε και με τα πιο καινουργια και γρηγορα ταξιδευω,ρεμεντι με τη σχεση παω καλυτερα εχει 3εκοψει απολα και με φιλους του λιγα και καλα ο ιδιος εχει ξενερωσει απο αυτους γτ κανουν βλακειες, εγω απλα του χω πει οτι ξενερωνω να βρισκομαι στην ιδια παρεα με τετοια ατομα και κανεις δεν ξερει τπτ γιαυτον εκτος απτη δικηγορινα που ξερει απο εξω απο εξω οτι δεν μ αρεσουν οι φιλοι του η οτι βγαινει και μπεκροπινει ως το πρωι (ευτυχω οχι πια)..και τελος παντων αλλο τα προσωπικα αλλο τα επαγγελματικα, αν λεγαμε προσωπικα ειναι για να περνα η ωρα και εκεινη μου λεγε τα δικα της αλλα εγω δεν εχω λογο να ασχοληθω με την προσωπικη της ζωη ο καθενας οτι θελει κανει στην προσωπικη του ζωη..οχι επειδη μαλωσαμε στην δουλεια να πει οτιδηποτε στον πατερα ειναι μεγαλη κατινια..απο δω και περα θα πρεπει να υπερισχυσει η λογικη κ οχι το συναισθημα, θα πρεπει να τον ελεγξω,
    400 ευρω παιρνω γτ ο μπαμπας θελει να μαθω να κανω οικονομια που χω γινει η τσιγουνα για να βγω οικονομικως..τωρα μου ειπε θα μου βαλει ολα τα ενσημα γτ γκρινιαξα πολυ και ειπε θα το κανει..
    ενα αλλο τωρα μου πε πως θα μου ανακοινωνε κατι κ μ το πε πανω στα νευρα του..θελει να φτιαξει κατι στο νησι πολυ ενδιαφερον αλλα επικινδυνο στις μερες που διανυουμε και να το αναλαβω εγω, μακαρι αν και πολυ δυσκολο γτ η δουλεια που κανω ειναι πολυ βαρετη και αναγκαζομαι να κανω πολλα ταξιδια το χρονο για να δω τους δικους μου και εχω κουραστει, επισης θα θελα κατι να μου κεντρισει την προσοχη δεν ξερω αν με εμπιστευεται πια για κατι τετοιο ομως δεν φταιω που θυμωσα φταιω π εριξα τον καφε ενιωθα να με περιπαιζει το τελευταιο καιρο της το χα φυλαγμενα την ειχα διευκολυνει σε πολλα πραγματα, την ειχα βοηθησει να μεινει στην δουλεια δεν την πληρωνανε και μπηκα στη μεση..αλλα ο γιατρος μου πε αμα κανεις καλο μην περιμενεις να δεις καλο κ εγω ειχα κανονισει τα παντα εφοσον μου χε πει να παρω αδεια οποτε θελω και ειμαι σιγουρη οτι δεν ειχε κανονισει απλα της αρεσε περισσοτερο η ημερομηνια αυτη αλλα κ εγω περσι αφησα ολους να παρουν οποτε τους βολευει κ εφυγα 20 αυγουστου για διακοπες
    Last edited by elirene; 16-07-2011 at 12:14.

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    In this old house where every door is open
    Posts
    2,572
    Quote Originally Posted by Empneustns View Post
    τελικα βρε ελιρεν,ολοι φταινε εκτος απο σενα :)
    ενδιαφερον ;)
    Μπα. Με εντυπωσιασες. Σημερα το βλεπεις αυτο σε αυτο το θεμα; Χθες σε αλλο θεμα εγραφες πολυ δαιφορετικα. Δε μας αρεσει η ελιρενε και δεν προσπαθουμε να κανουμε τον καλο;

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Κατά την γνώμη μου πρέπει να το παλέψεις και ν' ασχοληθείς με το αντικείμενο των σπουδών σου που είναι πολύ ενδιαφέρον. Τώρα, το μόνο που κάνεις είναι ν' αναλώνεσαι σε μίζερες και ψυχοφθόρες καταστάσεις. Και δεν σ' αρέσει αυτό που κάνεις και κάνεις και χιλιόμετρα γι' αυτό. Γιατί δεν το παλέυεις ρε συ, τζάμπα το σπούδασες;
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  7. #37
    Quote Originally Posted by λιλιουμ View Post
    Μπα. Με εντυπωσιασες. Σημερα το βλεπεις αυτο σε αυτο το θεμα; Χθες σε αλλο θεμα εγραφες πολυ δαιφορετικα. Δε μας αρεσει η ελιρενε και δεν προσπαθουμε να κανουμε τον καλο;

    λολλλλλλλλλλλλλλ!!! από το...χέρι μου το πήρες!

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    ελιρεν, συγγνώμη που θα σου το πω, αλλα αν καποιος μου πετουσε καφέ στη μουρη, θα γινόταν χαμός!
    ( μου ' χει τυχει μεσα σε ψυχιατρείο, αλλα το μονο που έκανα ήταν να πεταξω κ το δικο μου.)

    είναι λάθος σου να αντιμετωπίζεις κάποιον που σου φέρεται άσχημα με αυτόν τον τροπο.
    δοκίμασε να της μιλήσεις.
    αν δν πιάσει, μιλάς στον πατέρα σου, αλλα σαν τον διευθυντή, όχι στον μπαμπα σου.
    δν μπορεί λύση θα βρεθεί.
    προσπάθησε να βάλεις τα πραγματα σε μια σειρά.

    κ ένα άλλο που βλέπω ειναι πως χρειάζεσαι βοήθεια απο ειδικό.
    απο ψυχοθεραπεία.
    είσαι μικρή κοπέλα, μν αφήνεις τη ζωή σου έτσι.
    τυραννιέσαι κ δν το αξίζεις.

    κ το ποτήρι του καφέ να το δένεις στο γραφείο σε απόσταση ασφαλείας μέχρι τοτε!
    http://www.mazi.org.gr/

  9. #39
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    αχμ
    κατ αρχας ηρεμησε..


    στον τιτλο σου μας λες οτι φταις, στο κειμενο σου δεν το ειδα ομως... παντου βριζεις τον μπαμπα σου και την δικηγορο.
    εσυ, ολα καλα τα εκανες??

    κανεις ενα μεγαλο λαθος.
    μπερδευεις την οικογενεια σου με την δουλεια σου... αυτο ειναι τεραστιο λαθος κοριτσακι μου. δεν θα εχεις παντα τον μπαμπα απο πισω να βαζει πλατη για να εχεις δουλεια καιθα επρεπε εκει μεσα να λειτουργεις οπως οποιοσδηποτε αλλος υπαλληλος αν η θεση σου ειναι απλης υπαλληλου. εκτος αν σε κανουν διευθυνουσα συμβουλο οποτε αλλαζει το πραγμα.

    ασχετα με τις διαφορες που εχετε με τον μπαμπα σου (που επαναλαμβανω πρεπει να τις αφηνεις στο σπιτι) ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΠΡΟΕΚΥΨΕ, ΤΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΟΥ ΠΕΣ ΤΟΥ.

    ο μπαμπας σου ειναι αφεντικο εκει κι εσυ μια νεαρη απλη υπαλληλος.
    ΞΕΧΝΑ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΚΟΡΗ ΤΟΥ, ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΥΤΟ.
    υπαρχει μια διαφωνια αναμεσα σε δυο υπαλληλους και σηκωνεται η μια και ριχνει το καφε στα μουτρα της αλλης???????????? τι ειναι αυτα ρε κοπελια? που τα ειδες και τα κανεις?
    μονο στον δρομο γινονται απο κωλοπαιδα! πως θελεις μετα να μην σε αντιμετωπιζει σαν κωλοπαιδο η αλλη, οταν η συμπεριφορα σου ειναι τετοια!!!! και δικιο να ειχες, ΤΟ ΕΧΑΣΕΣ!!!!
    και πολυ μεγαλη χαρη σου εκανε που δεν σε απελυσε.
    αν ησουν σε μια σοβαρη εταιρια θα σε ειχαν απολυσει. γιατι πρεπει εκει να σε κρατησουν? επειδη εχεις τον μπαμπα? ε για υτο σε κρατησαν και για τα ματια του κοσμου σου εδωσαν μια υποχρεωτικη αδεια να τελειωνει το θεμα. κανονικα επρεπε να απολυθεις.

    για την συναδελφο τωρα.
    αν συνεννοηθηκατε προφορικα και καταλαβες καλα και δεν υπηρξε καποια ασυνεννοησια ωστε να καταλαβει η καθεμια αυτο που την βολευε, οκ εχεις δικιο, εκανε πισω σε αυτο που συμφωνησατε και σε κρεμασε.
    πολυ κακως, αλλα εφοσον δεν το διασφαλισες με μια γραπτη αδεια απο τον προισταμενο σου, προσπαθεις να το διευθετησεις με αμοιβαιες υποχωρησεις και ΔΕΝ ΤΗΝ ΞΑΝΑΕΜΠΙΣΤΕΥΕΣΑΙ σε θεματα αδειων.
    το να της ριξεις τον καφε στα μουτρα, δειχνει μονο κακη αγωγη και γινεται μονο απο αμορφωτες κατινες στους δρομους.

    το καταλαβαινω οτι μπορει να εχεις δυσαρεσκειες απο τον μπαμπα σου
    αλλα πολυ κακως περιμενεις να σου συμπεριφερεται ευνοικοτερα απο τους αλλους, επειδη δεν σου φερεται καλα στο σπιτι.
    αν εισαι αξια, σηκω και φυγε απο την οικογενειακη αγκαλια και δες τι μπορεις να κανεις σε μια δουλεια οπου δεν εχεις συγγνεις.
    και τοτε, συζητα με τον μπαμπα σου επι ισοις οροις και οχι σαν κακομαθημενο παιδι που κλαιει οταν του παιρνουν το παιχνιδι

    αυτα
    Του πατερα της ειναι η εταιρια οτι θελει κανει η Ελιρενε! Δεν ειναι ξενη , ο πατερας της την εχει , ο πιο κοντινος συγγενης , σε αυτην θα μεταβιβαστη αυριο μεθαυριο , αυτη ειναι η κληρονομος , η ελιρενε εχει την επικαρπια! Αρα ακυρο ΡΕΜΕΝΤΗ!

    Μακαρι να ηταν ο κοσμος μας δικαιος και προβλεπομενος , μακαρι να μην υπηρχε η κληρονομια ,οπυ ειναι και οτι πιο αδικο για τους μη προνομιουχους ! πρωτος το αναφερε αυτο και το εγραψε ο Μπακουνιν .

    αμα σταματαγε η κληρονομια θα καναμε ολος ο κοσμος υπομονει μια γενια για να δουμε την αναδιαμονη του πλουτου με τον πιο ηπιο τροπο , θα ηταν η μεγαλυτερη επανασταση χωρις ουτε μια σφαιρα! Αλλα αφου αυτο ειναι πολυ ουτοπικο ακομα , αφου ολες αυτες οι ιδεες ειναι τοσο ρομαντικες οσο και μακρινες ταυτοχρονα! ας ξυπνήσουμε λοιπον στο σημερα και στην φιλη μας την Ελιρενε οπου και πρατει οπως καθε κοπελα στην θεση της οπου εχει ρεαλιστικη και ομη σκεψη! γιατι ετσι πρεπει να κανεις με τα λεφτα και με τις δουλειες , πρεπει να εισαι σκληρος αδυστακτος και απο τωρα να μαθουν ολοι μεσα στην εταιρια πιος ειναι και τι ειναι ! γιατι αμα δειξει λιγη ελαστικοτιτα και κανει πισω ! παει !! την πατησε αυριο μεθαυριο θα εχει πολλα προβληματα στην διοικηση της δικιας της δουλειας!

    Επισεις ΡΕΜΕΝΤΥ μην μπερδευεις την ΕΛΙΡΕΝΕ με την Βουγιουκλακη στο εργο η " κορη μου η σοσιαλιστρια " Δεν πρεπει να κανει παρεες ουτε να δειχνει χαλαροτιτα στις συναδελφους της , απεναντιας θα επρεπε να απολυθει η δικηγορος η να την βαλει στην θεση της ο πατερας της ΕΛΙΡΕΝΕ1

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,595
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    Του πατερα της ειναι η εταιρια οτι θελει κανει η Ελιρενε! Δεν ειναι ξενη , ο πατερας της την εχει , ο πιο κοντινος συγγενης , σε αυτην θα μεταβιβαστη αυριο μεθαυριο , αυτη ειναι η κληρονομος , η ελιρενε εχει την επικαρπια! Αρα ακυρο ΡΕΜΕΝΤΗ!

    Μακαρι να ηταν ο κοσμος μας δικαιος και προβλεπομενος , μακαρι να μην υπηρχε η κληρονομια ,οπυ ειναι και οτι πιο αδικο για τους μη προνομιουχους ! πρωτος το αναφερε αυτο και το εγραψε ο Μπακουνιν .

    αμα σταματαγε η κληρονομια θα καναμε ολος ο κοσμος υπομονει μια γενια για να δουμε την αναδιαμονη του πλουτου με τον πιο ηπιο τροπο , θα ηταν η μεγαλυτερη επανασταση χωρις ουτε μια σφαιρα! Αλλα αφου αυτο ειναι πολυ ουτοπικο ακομα , αφου ολες αυτες οι ιδεες ειναι τοσο ρομαντικες οσο και μακρινες ταυτοχρονα! ας ξυπνήσουμε λοιπον στο σημερα και στην φιλη μας την Ελιρενε οπου και πρατει οπως καθε κοπελα στην θεση της οπου εχει ρεαλιστικη και ομη σκεψη! γιατι ετσι πρεπει να κανεις με τα λεφτα και με τις δουλειες , πρεπει να εισαι σκληρος αδυστακτος και απο τωρα να μαθουν ολοι μεσα στην εταιρια πιος ειναι και τι ειναι ! γιατι αμα δειξει λιγη ελαστικοτιτα και κανει πισω ! παει !! την πατησε αυριο μεθαυριο θα εχει πολλα προβληματα στην διοικηση της δικιας της δουλειας!
    ναι καλα ντριμ ον.
    εχουμε δει περιουσιες να πηγαινουν σε ιδρυματα, σε σκυλια, γατια, σε αδερφια, σε ξαδερφια... ορεξη ναχεις αν τα σκατωσεις με τον πατερα σου....

  11. #41
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Που εχεις δει -εκτος απο εργα στην Τ.V. και σε μυθιστορηματα - να μην γραφει ο πατερας στο παιδι του ? αντε μια στις χιλιες και αυτο αμα ειναι!

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,595
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    Που εχεις δει -εκτος απο εργα στην Τ.V. και σε μυθιστορηματα - να μην γραφει ο πατερας στο παιδι του ? αντε μια στις χιλιες και αυτο αμα ειναι!
    εχω δει εχω δει

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,595
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    ... Επισεις ΡΕΜΕΝΤΥ μην μπερδευεις την ΕΛΙΡΕΝΕ με την Βουγιουκλακη στο εργο η " κορη μου η σοσιαλιστρια " Δεν πρεπει να κανει παρεες ουτε να δειχνει χαλαροτιτα στις συναδελφους της , απεναντιας θα επρεπε να απολυθει η δικηγορος η να την βαλει στην θεση της ο πατερας της ΕΛΙΡΕΝΕ1
    ποια χαλαροτητα χριστιανε μου?
    η ελιρενε δεν πηγε εκει σαν διευθιυνουσα συμβουλος!
    σαν γραμματεας και παιδι για τα θεληματα δουλευει, αν δεν το καταλαβες ακομα...
    δεν ασκει διοικηση, οι γνωσεις της ειναι τελειως ασχετες με το αντικειμενο της εταιριας, και οι συμπεριφορες της επισης.
    εσυ νομιζεις οτι διευθυνση μιας επιχειρησης, σημαινει να φερεσαι σαν το τσογλανι σε οποιον σου ξυνιζει?
    εισαι πολυ μακρια νυχτωμενος..

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    βρε γιώργο, είναι δυνατόν να πετάς ένα καφέ στον αλλο στο χωρο της εργασίας σου κ να μένει έτσι?
    αν δν ήταν ο πατερας της, λογικά θα την ειχε απολύσει.
    η ελιρεν κ οι υπολοιποι ειναι συνάδελφοι.
    υφιστάμενοι δλδ κ ο πατερας της προϊστάμενος.
    στο χωρο εργασίας όμως αν θέλεις να πηγαίνουν όλα καλα, καταργουνται οι συγγένειες κ όλα.
    εγώ μπορεί να εχω 2 φίλους στο γραφείο.
    αυτό δν σημαινει πως αν προκύψει ζήτημα σε καθαρά εργασιακό πλαίσιο, θα πω α είναι φίλος.
    σαν συνάδελφο θα τον δω.
    αλλο η δουλειά, αλλο η φιλια κ η συγγενεια.
    http://www.mazi.org.gr/

  15. #45
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Ειναι βαρβαροτητα και ανεπιτρεπτο να πετας πραματα σε ανθρωπους και σε συναδελφους στην δουλεια! και σκλαβα να ηταν η παθουσα παλυ θα την ακουγε η βουγουκλακη μας!¨)
    Εχεις δικιο " αρκτος" για τις σχεσεις και την συμπεριφορα αυτων στην εργασια , ειναι πραγματα για τα οποια μια ζωη αγωνιζομαι η ετσι νομιζω οτι κανω !
    Απλα ηθελα να τονισω και να δειξω στην νεαρη ΕΛΙΡΕΝΕ καποια πραγματα και δικαιωματα που ΔΥΣΤΥΧΩς ετσι οπως ειναι η κοινωνια μας σημερα πρεπει να υπερασπιζομαστε και να δειχνουμε στους εργαζομενους . Καθε δουλεια εχει τα μυστικα της και τις ιδιαιτεροτητες της , αλλο να ειναι φιλοι οπως λες εσυ ΑΡΚΤΟς και αλλο να ειναι η κορη του αφεντικου , πρεπει να υπαρχει ενας σεβασμος παραπανω , πρεπει οι εργαζωμενοι να ξερουν οτι ειναι δυνατη και οτι καποια μερα θα κανουν οτι τους λεει αυτη!
    Τωρα δεν ξερω , δεν καταλαβα ειναι του πατερα της η δουλεια η απλα ειναι ο προισταμενος εκει μεσα , ο διευθυντης ? γιατι αμα ειναι ετσι τοτες ακυρο ολα!

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Similar Threads

  1. ΦΤΑΙΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΦΤΑΙΩ......ΓΙΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΤΙΜΗΜΑ????????
    By theo68 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 6
    Last Post: 29-04-2011, 18:33
  2. ΦΤΑΙΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΦΤΑΙΩ......ΓΙΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΤΙΜΗΜΑ????????
    By theo68 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 4
    Last Post: 29-04-2011, 16:33
  3. ειμαι πολυ χαλια παιδια
    By sunset in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 04-02-2010, 12:57
  4. Σας εχω αναγκη ειμαι χάλια
    By giota in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 119
    Last Post: 11-11-2009, 12:32
  5. Replies: 14
    Last Post: 30-06-2008, 15:51

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •