ΜΟΝΑΞΙΑ - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 56 of 56

Thread: ΜΟΝΑΞΙΑ

  1. #46
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Αλέκο νιώθω ότι δυσκολεύεσαι να εκφράσεις αυτά που θέλεις ακόμα και εδώ. Επαλήθευσε με αν έτσι είναι. Πρέπει όμως να προσπαθήσεις να εξωτερικεύσεις τον εσωτερικό σου κόσμο. Θα νιώσεις όμορφα έτσι :)
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  2. #47
    Gypsy Cello nai etsi einai

  3. #48
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    ετσι ειναι αλεκο συμφωνω κι εγω δεν αντιλεγω αλλα εσυ τι κανεις γι αυτο οεο ??? αμα θες λες !!
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  4. #49
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Quote Originally Posted by Gypsy Cello View Post
    Γιώργο άσχετο, επειδή είδα σε άλλο ποστ ότι τρως πολλά φρούτα, τι φρούτα προτείνεις; Γιατί είπα ν' αρχίσω να τρώω..
    Οτι ,οποια σου αρεσουν πιο πολυ¨) λογο καλοκαιριου προτεινω καρπουζι ! πεπονι και τετοια ! οτι και να παρεις καλο ειναι , δεν ξερω και πολλα για τα συστατικατους , εμενα μου συστησαν πορτοκαλι , μηλα και μπανανες λογο του προβληματος που εχω αυτα ειναι πιο καλα και λεμονι ! αλλα αντε παρε το λεμονι ειναι φρικη!!
    ΠΝΤΟς και οι χυμοι ειναι καλη φαση!προσωπικα γουσταρω πολυ ανανα με μαυρο ρουμι , η λευκο ρουμι με πορτοκαλι η φραουλα! ειναι τρελαα¨)

  5. #50
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    ουάου τώρα μου το γυρνάς στα κοκταίηλ, που είναι η αδυναμία μου! Το μαύρο ρούμι είναι πικρό σκέτο; Για λεμόνι άστο έχω χαμηλή πίεση και άμα τρώω και λεμόνι πέφτει περισσότερο.
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  6. #51
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Αλέκο, συγγνώμη για το οφ τόπικ στο θέμα σου! Αν θέλεις κάνε μια προσπάθεια ν' ανοιχτείς σε μένα. Και εγώ έτσι είμαι σαν και σένα αλλά όταν κρύβουμε πράγματα μέσα μας, επιβαρυνόμαστε ψυχολογικά. Πες ό, τι νιώθεις ακόμα και αν δεν το έχεις προσδιορίσει με σαφήνεια. :)
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  7. #52
    Lacrymosaego exo prospauisei na kano ta panta exo plisiasei ta paidia exo piasei koybenta mazi toys ala tipota kai tora poy eixa mpei ligo sto msn itane ena paidi kai moy leei gia ti kaneis toy apantao kai arxise na me brizei na moy leei skase re mal... xoris logo akoma kai ston ypno moy blepo na me apofeygoy kai na me brizoyn oloi den antexo allo kaue mera skeftomai tin aytoktonia na paro ena koyti xapia gia na mporeso na iremiso kai na figo apo tin zoi isixa ala fobamai na to kano giati mporei na to kano kai na ziso alla kanena brady kai parapoly sintoma ua to kano sta aliueia.

  8. #53
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Αλεκο που σαι βρε παιδι ??
    Λοιπον τις μαλακιες περι αυτοκτονιων ασε τις κατα μηκος κ κατα πλατος, λυση δεν ειναι, απλα θα βαλεις ενα ακομη προβλημα στο ηδη υπαρχον προβλημα σου, κ δεν αξιζει ρε φιλε για εναν δυο μαλακες εσυ να αυτοκτονησεις !! σκεψου το, αξιζει ?? θα στενοχωρηθουν νομιζεις, θα τους καει καρφι ?? πατησε ποδι κ πεισμωσε με τον εαυτο σου κ πες οτι θα το πολεμησεις το θεμα σου κ δεν θα σε ριχνει η παπαρια κ το κοντο κ το μακρυ του καθενος!!
    ξερω οτι ειναι δυσκολο, δεν εχω βρεθει στη θεση σου αλλα μπορω να καταλαβω πως αισθανεσαι..
    λοποιν τον συγκεκριμενο τον κανεις ντιλιτ στο μσν κ μετα ντιλιτ απο το μυαλο σου ! οχι δα που θα ασχολεισαι κ μαζι του, σαν πολυ δεν ειναι, πολυ αξια για εναν μαλακα... μαγκιες κλανιες κ ο κωλος φυσαρμονικα ειναι ο συγκεκριμενος κ μπαζει απο παντου, μην σε επηρεαζει αυτο που σου ειπε !
    επιπλεον κοιταξε τωρα που ειναι καλοκαιρι να κανεις διακοπες, με φιλους η με τους γονεις σου, να κανεις παρεα με τον αδερφο σου κ να μιλατε, τα αδερφια ειναι που δεν θα σε προδωσου σχεδον ποτε συγκριτικα με φιλους/ες κτλ, να το θυμασαι αυτο, κοιτα να ευχαριστηθεις το καλοκαιρι κ τον σεπτεμβριο που θα ξανανοιξουν τα σχολεια προσπαθησε να κανεις νεα αρχη, να πλησιασεις παιδια, ισως ερθει καποιο καινουργιο παιδι στο σχολειο κ προσπαθησε να κανετε παρεα, κ ολα θα γινουν αλεκο, μην το βαζεις κατω, λοιπον την επομενη φορα θελω να σε δω πιο αισιοδοξο, ετσι φιλε ?? αντε καλη συνεχεια κ κεφαλι ψηλα !! :)
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  9. #54
    Αλέκο τι είναι αυτά που λες ρε συ, μην ακούω τέτοια από ενα τόσο νέο παιδί!!!Βγάλε αμέσως από το μυαλό σου την αυτοκτονία σε παρακακαλώ πολύ. Είσαι πολύ νέος ακόμα και δεν έχει έρθει κανένα τέλος. Έχεις πολύ καιρό μπροστά σου για να ελπίζεις αλλά και ν αλλάξεις τη κατάσταση. Μπορεί να είναι δύσκολα στην αρχή αλλά όλα θα γίνουν σιγά σιγά. Θα έρθουν άνθρωποι στη ζωή σου που θα σου δίνουν σημασία. Προσπάθησε να σκεφτείς μήπως υπάρχει κάτι συγκεκριμένο, μια άσχημη συμπεριφορά εκ μέρους σου ή οτιδηποτε άλλο μπορεί να τους κάνει να σε αποφεύγουν για να το εξαλείψεις αλλά αν δεν ισχύει κάτι τέτοιο στρέψου αλλού. Ψάξε άλλους φίλους άλλες παρεες κτλ. Είσαι πολύ μικρός ακόμα, έχει γυρίσματα η ζωή. Να έχεις αισιοδοξία!!

  10. #55
    ok paidia sas eyxaristo oloys eilikrina gia ola ayta ayta poy moy eipate kai me boiuisate ala gia tin aytoktonia poy eipa den orkizomai tipota giati pote den ksereis pos ua soy ta ferei i zoi
    kalo kalokairi se oloys

  11. #56
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    αλεκο ετσι μπραβο ρε συ, κοιτα μπροστα τωρα κ κοιτα να χαρεις το καλοκαιρι σου ξεγνοιαστα κ ανεμελα κ ασε τα αλλα πισω σου, την αυτοκτονια ουτε καν, ξεχνα το, κ απο τη νεα σχολικη χρονια οπως ειπαμε, θα κοιταξεις να βρεις καποιο παιδι στα μετρα τα δικα σου κ ασε τους ψευτονταηδες να πανε να κουρευονται, πιστεψε ομως πανω απ ολα στον εαυτο σου οτι θα τα καταφερεις οκ ??
    Καλο καλοκαιρι κ σε σενα με πολλες πολλες βουτιτσες !!!!!!!!!!!!!!! :)
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Similar Threads

  1. μοναξια
    By Users_Club in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 15
    Last Post: 12-10-2010, 10:13
  2. Μοναξια
    By Oneiroplasmenos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 7
    Last Post: 25-03-2010, 23:26
  3. ΜΟΝΑΞΙΑ
    By frida in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 8
    Last Post: 01-06-2009, 13:18
  4. μοναξιά
    By coma in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 32
    Last Post: 30-05-2009, 12:16
  5. η μοναξια μασ
    By Adzik in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 51
    Last Post: 31-10-2007, 00:21

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •