ΕΜΕΤΟΣ - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 16 to 30 of 53

Thread: ΕΜΕΤΟΣ

  1. #16
    Αυτοκαταστροφικο ειναι..την στιγμη που ξερεις οτι σου κανει κακο.... την στιγμη που ξερεις οτι παθαινεις αυτες τις κρισεις κ δεν μπορεις να τις ελεγξεις να ελεγχεις τι τρως!!Αυτο λεω...κ ετσι ουτε εμετο θα χρειαζεται να κανει ουτε ντουλκολαξ να παιρνεις!!!!! Ειμαι εξω απο τον χορο κ ισως να μην σε καταλαβαινω..σου ειπα μιλαω με την λογικη.....την δικη μου τουλαχιστον....
    "οι πιο μεγάλες νύχτες,είναι αυτές που κλαις και δεν σ'ακούν"

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    καλα κανεις κ μιλας, δεν υπαρχει prob !!!
    αυτοκαταστροφικη δυστυχως ειμαι.... σε πολλα θεματα με πολλους τροπους.... δεν αγαπω τον εαυτο μου.... θα θελα να μπορουσα να με λατρευα.... προσπαθω να βρω κατι να κρατηθω αλλα ματαια............
    δεν μπορω να αναπνευσω, αλλα αυριο θα ειμαι αναλαφρη παλι............
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  3. #18
    Σου ευχομαι να το ξεπερασεις....κανε προσπαθεια να το ξεπερασεις!!Εισαι πανεξυπνη!!!! ;)
    "οι πιο μεγάλες νύχτες,είναι αυτές που κλαις και δεν σ'ακούν"

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Σε ευχαριστω μακαρι να το ξεπερασω αλλα αμφιβολο ειναι παρα πολυς καιρος κ εχει γινει εθισμος..........
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  5. #20
    Με δυναμικη θεληση κ πεισματενιο πεισμα...κ τις οδηγιες του γιατρου σου!!!! ;)ΜΠΟΡΕΙΣ κ θα τα ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ!!!!!
    "οι πιο μεγάλες νύχτες,είναι αυτές που κλαις και δεν σ'ακούν"

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    το "πεισματενιο πεισμα" μ αρεσε αλλα πρεπει λιγο να συντονισω μαλλον τις οδηγιες του γιατρου μου με τις οδηγιες του μυαλου μου !!!
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  7. #22
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ATHENS
    Posts
    10
    μη νομιζεις πιεσμενη οτι εμεις εχουμε αλλη λογικη απο τη δικη σου!!
    κ μεις μεγα μαλακια θεωρουμε οτι κανουμε απλα τη συνεχιζουμε.. ο καθενας βεβαια για διαφορετικους λογους (δεν ειναι ολες οι περιπτωσεις ιδιες φυσικα) κ ξερουμε, ξερουμε πολλα γυρω απο το θεμα αλλα στην θεωρια γιατι εκει ολοι καλοι ειμαστε στην πραξη ομως δεν εχουμε καταφερει να αγαπησουμε τον εαυτο μας με οτι κοστος κ να εχει αυτο, γιατι εχει κοστος, τεραστιο... για τους αλλους να αγαπας τον εαυτο σου, βλεπεις λες πολλα οχι τοτε κ αυτο δεν αρεσει..!! Ν'αξερες ποσος κοσμος στο περιβαλλον του καθενα απο μας βολευεται με τη δικη μας γαμοκατασταση....κ πρωτοι πρωτοι οι πολυ κοντινοι μας ανθρωποι (γονεις,αδερφια,φιλοι,συνερ γατες....) μπορει να ακουγετε κουλο κατι τετοιο αλλα ισχυει κ με τη βουλα!!!

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    Δεν μπορεις να κανεις εμετο τελευταια το χες πει......ξερω γιατι ποσταρες ασυνειδητα για να μαθεις κ αλλους τροπους,. το χω κανει κ γω. στο αλλο φορουμ ειχε γραψει οτι εχει βρει τροπο να βγαζει το φαγητο χωρις καν να βαλει δαχτυλο και πεθαινα να μαθω.
    I m a Good Person With Bad Attitude

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    ρε συ οντως δεν μπορω να κανω, αλλα δεν το εβαλα για να μαθω κι αλλους τροπους, ξερω παρα πολλους κ μερικους τους εχω σκεφτει κ μονη μου απλως δεν μπορω να χρησιμοποιησω κανεναν απο αυτους γιατι ο,τι κ να κανω παει στο ντουκου..
    στο eating disorders εννοεις ?? αληθεια ειχε γραψει κατι τετοιο ?? με ενα απλο σκυψιμο μπαμ κ κατω ?? ρε συ στειλε πριβε please !!!!!!

    nostha τι εννοεις οτι συμφερει τους αλλους κ πιο πολυ τα κοντινα μας προσωπα το να εχουμε προβληματα με το φαγητο ??? υπο ποια εννοια το θετεις γιατι δεν το πιασα...
    Last edited by Lacrymosa; 28-07-2011 at 13:41.
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  10. #25
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ATHENS
    Posts
    10
    ειναι ενας τεραστιος φαυλος κυκλος με πολλα πολλα παρακλαδια τι να σου πω τωρα ειμαι κ στη δουλεια κ δεν μπορω να γραφω με αποσυντονιζουν συνεχεια εδω τα της δουλειας

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    δεν τολμησα να ρωτησω για να σου πω...παντως ηθελα πολυ να μαθω! δεν ρωτησα γτ ηξερα πως θα την ρωτουσαν κ αλλες!!!!! επισης υποτιθεται μπαιναμε να βοηθηθουμε να ξεπεραστει οχι να κανουμε την ασθενεια μας πιο εξειδηκευμενη!!!!

    μην βαζεις σε παρενθεσεις τροπους pls :(
    I m a Good Person With Bad Attitude

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    nostha α οκ τοτε nevermind ρε συ τουλαχιστον στο pm απαντα σ αυτο που σε ρωτησα οκ?? καθομαι σ αναμμενα καρβουνα
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    broken να σβησω δλδ την παρενεθεση ?? αν κ απλα λεω κατι, δεν το εξηγω πως το βαζεις, αμα ειναι την σβηνω
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    καλυτερα ναι γιατι δεν ξερεις αν απο περιεργεια το δει καποιο κοριτσακι και το δοκιμασει! οντως τι εννοουσε πως συμφερει τους αλλους καλε??????????
    I m a Good Person With Bad Attitude

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    οκ το σβηνω !!!!
    κι εγω αναρωτιεμαι τι εννοουσε !!! ισως εννοει οτι αμα καποιος το ξερει, μπορει να κανει κατι αντιθετο να σε παρασυρει, πχ να σου λεει μια φιλη σου που το ξερει παμε μακντοναλντς κ να παραγγελνει 3 μπεργκερ η να τρωει η αδερφη σου επιδεικτικα μπροστα σου παγωτο οπως εκανε η δικια μου χτες βραδυ.........
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •