ΠΟΔΟΛΑΓΝΕΙΑ - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 40
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    3,623
    Quote Originally Posted by Lacrymosa View Post
    λολ αλλα δεν καταλαβα τιποτε, δεν ξερω αμα ειρωνευτηκες το ποστ μου ελπιζω να μην εγινε κατι τετοιο, αλλα ως πιο ειδικη (φοιτητρια πτδε) ξερω καποια πραγματα επιπλεον κ εχουμε ασχοληθει εκτενως με την ψυχοπαθολογια κ συνειδισιακη διαμορφωση στις ηλικιες αυτες κ αυτα που ειπα δεν ειναι εικασιες δικες μου αλλα ο,τι εχουμε κανει στη σχολη κ ειπα απλως τη γνωμη μου, οσο για τον αναδυομενο γραμματισμο ειχε εκπροσωπους που ασχοληθηκαν κ με αλλα θεματα...



    Οκ ήταν χιούμορ-σάτιρα (περιμένω flames για το τι είναι σάτιρα και τι ειρωνία :P). Αλλά πραγματικά ήταν καλοπρoαίρετο don't shoot. Well, sorry to break you the bad news...αλλά το να πετάς ατάκες που έχεις ακούσει από εδώ και από εκεί εχμ... δεν σε κάνει και ειδική...Όπως και το να υποστηρίζεις τα λεγόμενα σου...λέγοντας ότι είσαι ειδική :P


    Ειδική πτδε λολολ. Είσαι από αυτές τις διάνοιες του παιδαγωγικού εδώ στο Βόλο!?


    Peter Expertson, BSc, MSc, MAA, PhD, PdHHB, ADHD, HIV ειδκός στην κβαντική σεξολογία χάρηκα

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    νταξει ρε συ petran η κοπελα αυτα που εχει μαθει λεει. γιατι οι ειδηκοι τι λενε δλδ? κατι που βγαλαν απ την κουτρα τους?
    I m a Good Person With Bad Attitude

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    ρε συ δεν ειπα οτι ειμαι ειδικη ουτε προσπαθω να παιξω κατι , απλα λογω σχολης ξερω καποια πραγματα παραπανω κ εγραψα καποια που θυμομουν, μπορει καπου να τα εγραψα μπερδεμενα δεν μπορω να τα θυμαμαι κ επακριβως !!!

    οχι βολο ρε συ, αριστοτελειο σαλονικα σε λεω, που να ρθεις εδω να δεις τι γινεται απο διανοιαρες λοοολλλλ !!

    (τεσπα, ας το ληγουμε καλυτερα !!!)
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    3,623
    Quote Originally Posted by Broken_DoLL View Post
    νταξει ρε συ petran η κοπελα αυτα που εχει μαθει λεει. γιατι οι ειδηκοι τι λενε δλδ? κατι που βγαλαν απ την κουτρα τους?



    Εντάκει χιούμορ ήταν για κάποιες ατάκες του κειμένου δεν έκρινα την lacrymosa

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    3,623
    Quote Originally Posted by Lacrymosa View Post
    ρε συ δεν ειπα οτι ειμαι ειδικη ουτε προσπαθω να παιξω κατι , απλα λογω σχολης ξερω καποια πραγματα παραπανω κ εγραψα καποια που θυμομουν, μπορει καπου να τα εγραψα μπερδεμενα δεν μπορω να τα θυμαμαι κ επακριβως !!!

    οχι βολο ρε συ, αριστοτελειο σαλονικα σε λεω, που να ρθεις εδω να δεις τι γινεται απο διανοιαρες λοοολλλλ !!

    (τεσπα, ας το ληγουμε καλυτερα !!!)



    Πλάκα πλάκα το παιδαγωγικό ειδικής αγωγής στο Βόλο έχει πολύ καλό επίπεδο. Από ότι ξέρω έχει και ζήτηση μετά. Βέβαια πρέπει να έχει αρκετό στρες σαν δουλειά μετά.

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    further...
    Posts
    297
    Quote Originally Posted by Broken_DoLL View Post
    καλησπερα!

    ο 1ος μου ξαδερφος ειναι καπου στα 8 τωρα,θυμαμαι ποτε πηγαινα συχνα σπιτι απο μικρο που ητανε επιανε τα ποδια μας και τα χαιδευε η τα φιλαγε και μας φαινοτανε χαριτωμενο. επαιζε με τα δαχτυλα μας κλπ κλπ. ειχα καιρο να παω να κατσω σπιτι του λογω δουλειας η αλλων πραγματων και τυχαινε αυτο το διαστημα να τον βλεπω που και που αλλου. χτες λοιπον εκανα επισκεψη στους θειους μου.

    αφου κατσαμε στο τραπεζι να σαβουρωσουμε κατιτις ο μικρος σηκωθηκε απ την καρεκλα του βουτιξε κατω απ το τραπεζι και αρχισε να πιανει παλι ποδια. οι γονεις του δεν ειπαν τπτ απλα γελαγανε και του λεγαν να κατσει να φαει! καθολου προβληματισμενους δεν τους ειδα! αφου με τα πολλα του πα να με παρατησει ησυχη, φαγαμε και πηγα καναπε. εκει ηρθε και μου λεει ''θες να σου κανω μασαζ?'' του ειπα ναι κ εκει που μου εξυνε την πλατη τσουκ πηγε να μου πιασει το στηθος και χωρις να το κανω θεμα του λεω ''δεν ειναι εκει η πλατη!!!!'' μετα μολις ακουσε αυτο πηρε παλι το ποδι μου και μου λεει ''θα σου κανω στην πατουσα τοτε!''...........εκεινη τη στιγμη τι να δω.......του ειχε σηκωθει παιδια!!!!!! επαθα την πλακα μου ! και ειχε κ μεγεθος!!!!! ΟΜG λεω! λεω ειμαι κουρασμενη ευχαριστω για το γευμα κλπ κλπ και την εκανα με ελαφρα!

    την επομενη το εθιξα στην γιαγια μ μεταξυ πλακας και καλα,λεγοντας της μα τι μανια με τις πατουσες εχει αυτο το παιδι! η γιαγια μ ακομα γελαγε καθολου προβληματισμενη κ κεινη. και μετα μου ειπε αυτο ''α μωρε το μικρουλι πλακα που χει!!! '' ελεος δλδ δεν καταλαβαινουν οτι εχει θεμα?

    δεν ξερω αν φταιει η μανα του που εχει παει 8 και ακομα τον ταιζει ρε παιδια στο στομα και οταν πεφτει για υπνο μενει μαζι του στο κρεβατι μεχρι να κοιμηθει! την παιρνει την μανα του μονιμως τηλ οταν αυτη ειναι στην δουλεια κ κεινη του μιλαει λες και μιλαει σε κοριτσακι 2 χρονων!μελισταλαχτα και συνοδευομενα με ''ναι αγαπουλα μου! η μαμα σαγαπαει! της λειπεις πολυ αγορακι μου! αγαπουλα μου εσυ!'' . τα ακουω κ μ ρχεται εμετος!

    αυτο ολο λοιπον συγκρουεται επειδη ο μικρος εχει παρει και απο λογια του πατερα του οτι ειναι ΑΝΤΡΑΣ κ παιρνει ολο παιχνιδια δρασης και οπλα και το παιζει βαρβαρος φοραει ρουχα με νεκροκεφαλες αλλα παιζει ολο με μεγαλους και δεν κανει παρεα με παιδια παρα μονο στο σχολειο, οπου κανει τον καμποσο σε μικροτερα αγορια με αποτελεσμα μια μερα να τον πιασουν 2 πρωτακια και να τον δειρουν!!!!! τα σπορ δεν τα μπορει και ειναι πολυ μιγιαγγιχτος και οτι του πεις δεν προλαβαινει να σε ακουσει και σου λεει ''ξερω''

    η μανα μου που της τα πας ολα αυτα λοιπον μ ειπε πως απλα ειναι κακομαθημενος και ειναι μικρος και θα στρωσει. μα δεν ειναι πλεον μωρο!μπορει να τρωει μονος του ελεος! και δεν χρειαζεται ΟΛΟΙ να του δινουν τα ποδια τους επειδη ειναι μικρος! τα ποδια δεν ειναι παιχνιδι και επιτελους να σταματησουν να του λενε σε ολα ναι. δλδ αμα ζητησει βυζι θα του δινουνε? δεν βλεπουνε πως του σηκωνεται με τις πατουσες????????

    η αδερφη μου δουλευει σε παιδικο και μ λεει δεν εχει δει κατι τετοιο κ οτι το χειροτερο που εχει δει ειναι ενα κοριτσακι 1 χρονου να τριβεται πανω σε ενα ξυλινο αλογακι 8 ωρες την μερα μεχρι που αποκοιμιεται απ την κουραση και συνεχιζει.

    τι να κανω? δεν γουσταρω να το βλεπω αυτο μ γυρνανε τα αντερα!ταυτοχρονα δεν θελω να μπω στην οικογενεια κ να κανω κουμαντο στην ανατροφη του παιδιου τους
    αν παιζει κανενας μπαλα απο την οικογενεια ...βαλτε τον μικρο να του κανει μασαζ στα ποδια μετα το ματς(πριν κανει μπανιο).....να δουμε αν θα το ξανακανει...
    in my thoughts I have seen rings of smoke through the trees
    And the voices of those who stand looking...

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    3,623
    Quote Originally Posted by pythagoras23 View Post
    αν παιζει κανενας μπαλα απο την οικογενεια ...βαλτε τον μικρο να του κανει μασαζ στα ποδια μετα το ματς(πριν κανει μπανιο).....να δουμε αν θα το ξανακανει...


    "Συμπεριφορική θεραπεία αποστροφής"? χαχα το κάναν παλιά στους ομοφυλόφιλους θυμάμαι αυτό. Τους βάζαν φιλμς με γυμνούς άντρες και ταυτόχρονα τους έδιναν ηλεκτρο-σοκ η άλλα άσχημα ερεθίσματα ώστε να συνδέσουν μεταξύ τους τα δύο (την τεχνική την δείχνει και στο "κουρδιστό πορτοκάλι" του Kubrick). Η το αντίθετο, εικόνες από γυμνές γυναίκες και τους δίναν οπιούχα η άλλα ηδονικά ερεθίσματα. Σήμερα το κάνουν στους παιδεραστές. Μετά από μήνες εντατικής θεραπείας λένε ότι πιάνει για...κανα μήνα λολ. Αν το έχεις στην σεξουαλική σου φύση...τίποτα μάλλον δεν μπορεί να στο αλλάξει.

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    further...
    Posts
    297
    Quote Originally Posted by PETRAN View Post
    "Συμπεριφορική θεραπεία αποστροφής"? χαχα το κάναν παλιά στους ομοφυλόφιλους θυμάμαι αυτό. Τους βάζαν φιλμς με γυμνούς άντρες και ταυτόχρονα τους έδιναν ηλεκτρο-σοκ η άλλα άσχημα ερεθίσματα ώστε να συνδέσουν μεταξύ τους τα δύο (την τεχνική την δείχνει και στο "κουρδιστό πορτοκάλι" του Kubrick). Η το αντίθετο, εικόνες από γυμνές γυναίκες και τους δίναν οπιούχα η άλλα ηδονικά ερεθίσματα. Σήμερα το κάνουν στους παιδεραστές. Μετά από μήνες εντατικής θεραπείας λένε ότι πιάνει για...κανα μήνα λολ. Αν το έχεις στην σεξουαλική σου φύση...τίποτα μάλλον δεν μπορεί να στο αλλάξει.
    η ποδαριλα του ποδοσφαιριστη δημιουργει "μονιμη βλαβη στον εγκεφαλο" ...σε ακολουθει για παντα...σου μιλαω εκ πειρας χαχαχαχα
    in my thoughts I have seen rings of smoke through the trees
    And the voices of those who stand looking...

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    3,623
    Quote Originally Posted by pythagoras23 View Post
    η ποδαριλα του ποδοσφαιριστη δημιουργει "μονιμη βλαβη στον εγκεφαλο" ...σε ακολουθει για παντα...σου μιλαω εκ πειρας χαχαχαχα



    Χαχα. Άντε broken βάλε τα αθλητικά σου και καλά γκολάκια

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    further...
    Posts
    297
    Quote Originally Posted by PETRAN View Post
    Χαχα. Άντε broken βάλε τα αθλητικά σου και καλά γκολάκια
    ....και μετα μασαζ...
    in my thoughts I have seen rings of smoke through the trees
    And the voices of those who stand looking...

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    hahahahahahahaha και αμα μετα του αρεσει και η βρωμα και μου το γυρισει σε καμια κοπρολαγνεια τι κανω ρε σειιιιις????!!!!!!!!!!
    I m a Good Person With Bad Attitude

  12. #27
    Quote Originally Posted by Broken_DoLL View Post
    hahahahahahahaha και αμα μετα του αρεσει και η βρωμα και μου το γυρισει σε καμια κοπρολαγνεια τι κανω ρε σειιιιις????!!!!!!!!!!
    λλολλλλ

    έλεος πρωί-πρωί!!!!!

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    further...
    Posts
    297
    Quote Originally Posted by Broken_DoLL View Post
    hahahahahahahaha και αμα μετα του αρεσει και η βρωμα και μου το γυρισει σε καμια κοπρολαγνεια τι κανω ρε σειιιιις????!!!!!!!!!!
    ...τι να πω ...αν δεν πιασει αυτο ...εναλλακτικα δειχτου τα βιντεακια του εθνικου σταρ(τα παλια) και πες του πολυ σοβαρα....και αυτος με ποδολαγνεια ξεκινησε.......

    http://www.youtube.com/watch?v=D12r4rd07mk
    in my thoughts I have seen rings of smoke through the trees
    And the voices of those who stand looking...

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    964
    παιδια υπαρχει πολλη ανωμαλια.ο πρωην φιλος μου ηταν ποδολαγνος χαχαχα νυχια περιποιημενα παντα κ δωσε γλυψιμο κ οχι μονο χαχαχαχαχ
    ωχ τι να λεμε

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    πληρωνε μανικιουρ-πεντικιουρ τουλαχιστον?
    I m a Good Person With Bad Attitude

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •