ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 21
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    9

    ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.

    ΕΙΜΑΙ 28 & 43. ΤΗΝ ΓΝΩΡΙΖΩ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ 8 ΜΗΝΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΖΕΥΓΑΡΙ... Η ΣΧΕΣΗ ΑΓΓΙΖΕ ΤΗΝ ΤΕΛΕΙΟΤΗΤΑ...
    ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙ ΜΕΛΛΟΝ ΣΤΗ ΣΧΕΣΗ ΑΥΤΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΠΕΝΔΥΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟΙΧΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΗΣ....ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ ΣΕ ΟΛΑ..ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ..ΜΕ ΑΓΑΠΑΕΙ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ... ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΩ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ...ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΥΤΟ...
    ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΟ ΑΦΗΣΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ...ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ ΜΟΥ.... ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ...
    ΕΙΜΑΙ ΑΠΕΛΠΙΣΜΕΟΣ... ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΑΖΙ ΤΗς ΠΑΛΙ ΑΛΛΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ........

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    βασικα αυτο το θεμα μηπως πρεπει να παει στο ''οικογενεια, σχεσεις, σεξουαλικοτητα" ?????
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  3. #3
    Quote Originally Posted by OPTIMUS View Post
    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.

    ΕΙΜΑΙ 28 & 43. ΤΗΝ ΓΝΩΡΙΖΩ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ 8 ΜΗΝΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΖΕΥΓΑΡΙ... Η ΣΧΕΣΗ ΑΓΓΙΖΕ ΤΗΝ ΤΕΛΕΙΟΤΗΤΑ...
    ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙ ΜΕΛΛΟΝ ΣΤΗ ΣΧΕΣΗ ΑΥΤΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΠΕΝΔΥΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟΙΧΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΗΣ....ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ ΣΕ ΟΛΑ..ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ..ΜΕ ΑΓΑΠΑΕΙ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ... ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΩ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ...ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΥΤΟ...
    ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΟ ΑΦΗΣΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ...ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ ΜΟΥ.... ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ...
    ΕΙΜΑΙ ΑΠΕΛΠΙΣΜΕΟΣ... ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΑΖΙ ΤΗς ΠΑΛΙ ΑΛΛΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ........
    από τη στιγμή που περνάτε καλά, ποιο είναι το πρόβλημα σου?

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    9
    ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΕΔΩ ΓΙΑΤΙ ΣΑΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ.......
    ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ & ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ....
    ΕΚΕΙΝΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΠΛΕΟΝ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΑΣ...15 ΧΡΟΝΙΑ....

  5. #5
    Quote Originally Posted by OPTIMUS View Post
    ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΕΔΩ ΓΙΑΤΙ ΣΑΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ.......
    ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ & ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ....
    ΕΚΕΙΝΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΠΛΕΟΝ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΑΣ...15 ΧΡΟΝΙΑ....
    θέλει να χωρίσετε δηλαδή?

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    9
    ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ . . . . .
    ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΤΗΣ ΑΛΛΑΞΩ ΓΝΩΜΗ.... ΤΠΤ...

  7. #7
    Quote Originally Posted by OPTIMUS View Post
    ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ . . . . .
    ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΤΗΣ ΑΛΛΑΞΩ ΓΝΩΜΗ.... ΤΠΤ...
    κοίτα...
    δε μπορεί 8 μήνες να μην είχε πρόβλημα και τώρα να απέκτησε.
    Μήπως χρησιμοποιεί τη διαφορά σας για να μη σου πει πχ, πως απλά της τελείωσε?
    Θες να μας πεις παραπάνω πράγματα?

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    9
    ΚΑΛΗΜΕΡΑ...
    ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ...ΤΟ ΜΟΝΟ Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ...ΜΟΥ ΤΟ ΕΛΕΓΕ ΣΥΧΝΑ....
    ΚΑΙ ΤΙς ΕΚΑΝΕ ΚΛΙΚ....ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΛΛΟΝ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΤΩΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΑ....
    ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ 2 ΚΑΛΟΙ ΦΙΛΟΙ..ΤΗς ΛΕΩ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΟΥ ΛΕΣ.....ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΟΤΙ ΕΠΑΦΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ...ΕΚΤΟΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΒΡΕΘΕΙ..
    ΚΑΤΙ ΑΓΚΑΛΙΕς ΠΟΥ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΦΙΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΛΑΧΤΑΡΑ...ΑΛΛΑ ΣΤΑΜΑΤΑ ΕΚΕΙ...

  9. #9
    OPTIMUS επειδη εχω βρεθει κ εγω να πολιορκουμε απο μικροτερο κ σχεδον με την ιδια διαφορα ηλικιας(14 χρονια) εβαλα την λογικη μπροστα κ δεν προχωρησα...εδειχνα μονο φιλικες διαθεσεις κ δειχνω μονο φιλικες διαθεσεις... Τι μελλον μπορει να εχετε εσεις οι δυο? Αν σκεφτεται ετσι τοτε σωστα σκεφτεται... Αν παλι βαζει την διαφορα γιατι οπως σου ειπαν της τελειωσε τοτε προχωρα μπροστα.. Δωσε χρονο στον εαυτο σου να το ξεπερασει κ μετα προσπαθησε να βρεις μια κοπελα κοντα στην ηλικια σου.... Αν παλι την αγαπας πραγματικα τοτε δωστης να καταλαβει οτι κ οταν αυτη θα ειναι 60 κ συ 45 θα την αγαπας το ιδιο κ δεν θα σ ενδιαφερουν ουτε οι ρυτιδες ουτε τιποτα... οπως ειχε πει κ καποιος γνωστος.... δεν ενωνουμε τις ταυτοτητες αλλα τις ψυχες μας... Αλλα αυτο να της το πεις αν εισαι σιγουρος οτι θα μπορεσεις ν αντεξεις την διαφορα της ηλικιας κ τοτε γιατι μαλλον αυτη δεν θα μπορει.....Εγω αυτο σκεφτομουν κ δεν ενεδωσα.....
    "οι πιο μεγάλες νύχτες,είναι αυτές που κλαις και δεν σ'ακούν"

  10. #10
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    9
    ΠΙΕΣΜΕΝΗ ΤΑ ΛΕΣ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ.... ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΥΤΟ ΕΔΩ δεν ενωνουμε τις ταυτοτητες αλλα τις ψυχες μας... ΤΟ ΕΧΩ ΠΕΙ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ & ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΑΜΟΥ ΕΚΑΝΑ.....ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ....ΟΤΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΙΚΟ....ΚΑΙ ΡΩΤΑΩ ΕΓΩ ΠΟΙΟΣ ΣΟΥ ΥΠΟΓΡΑΦΕΙ ΟΤΙ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΚΟΝΤΑ ΣΤΑ ΜΕΤΡΑ ΚΑΙ ΣΤΑΘΜΑ ΠΟΥ ΘΕΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΙΤΑΖΕΙ ΜΙΚΡΟΤΕΡΕΣ ?????????????????
    ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΥΠΟΓΡΑΨΕΙ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ . . . . .
    ΕΧΩ ΔΙΚΙΟ ΛΕΕΙ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΕ ΕΜΕΝΑ.....

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Αθήνα (δυστυχώς...)
    Posts
    394
    Κρίμα να κολλάει στα τυπικά (ηλικίες και τα σχετικά...) όταν υπάρχουν αληθινά αισθήματα...

  12. #12
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    9
    ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΤΗ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΗ ΜΑΖΙ ΜΟΥ...
    ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ....
    ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΛΟ ΤΗΣ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ...ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΟ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ....
    ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΕΧΤΩ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΑΛΑΘΟΣ.....

  13. #13
    OPTIMUS στην ηλικια που βρισκομαστε εμεις τα βλεπουμε διαφορετικα τα πραγματα..... για να μπορεσει να συνεχισει μαζι σου θα πρεπει να εχει πολυ βαθια αισθηματα...κ ισως αρχισε να τα εχει κ τοτε( παρ ολο που την διαβεβαιωνεις εσυ) αρχισαν να την πιανουν οι ανασφαλειες..... κ αν σ αγαπαει να σκεφτεται οτι εσυ θα θελεις παιδι κ αυτη ισως στην ηλικια που ειναι ειτε να μην θελει ειτε να μην μπορει...... πως θα στερησεις απο καποιον που αγαπας κατι τοσο σημαντικο?
    "οι πιο μεγάλες νύχτες,είναι αυτές που κλαις και δεν σ'ακούν"

  14. #14
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    9
    ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ. ΤΟ ΕΙΧΑΜΕ ΠΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΔΕΥΤΕΡΟ..
    ΤΗς ΕΙΠΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΓΕ....ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΗ...
    ΟΛΑ ΤΗΣ ΤΑ ΕΙΧΑ ΛΥΣΕΙ...ΖΗΛΕΥΕ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕ ΟΤΑΝ ΜΕ ΠΡΟΣΕΓΓΙΖΑΝ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ....ΔΕΝ ΤΟ ΠΡΟΚΑΛΟΥΣΑ ΕΓΩ,,,
    ΜΕΤΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΓΥΡΙΣΑΝ ΜΠΟΥΜΕΡΑΝΓΚ...Η ΚΟΡΗ ΤΗΣ ΤΗΣ ΕΛΕΓΕ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΣΑΝ ΜΕΓΑΛΟ ΑΔΕΛΦΟ..ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΝ ΚΑΙΙΙΙΙΙΙΙ........

  15. #15
    Δεν μας ειχες πει οτι ηταν παντρεμενη κ εχει κ παιδι...... Ισως τελικα να ηθελε μια χαλαρη σχεση να ξανανιωσει επιθυμητη σαν γυναικα κ τι μεγαλυτερη επιβεβαιωση οταν ο αλλος ειναι μικροτερος.... κ οταν αρχισες να το πηγαινεις στο σοβαρο να επαθε ενα ελαφρυ τραλαλα!!!
    "οι πιο μεγάλες νύχτες,είναι αυτές που κλαις και δεν σ'ακούν"

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Πρόβλημα
    By eve in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 27
    Last Post: 06-01-2011, 19:13
  2. ΠΡΟΒΛΗΜΑ
    By tsixlofouska in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 3
    Last Post: 12-12-2010, 21:28
  3. Πρόβλημα με u2u
    By whitecandle in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 6
    Last Post: 28-05-2010, 16:00
  4. Προβλημα με u2u
    By Ολα_ειναι_δανεικα in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 0
    Last Post: 12-05-2010, 19:50
  5. προβλημα με το U2U
    By gramle in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 23
    Last Post: 24-09-2007, 20:49

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •