ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 58
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796

    ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ

    Θελω να απευθυνω μια ερωτηση σχετικα με τα pm, επειδη υπαρχει δλδ αυτη η δυνατοτητα να επικοινωνησεις ιδωτικα με καποιον παει να πει οτι μπορει κ ο καθενας να σου στελνει ο,τι μαλακια του κατεβει κ δη προσβλητικου κ ενοχλητικου περιεχομενου??

    Φιλτραρονται αυτα τα μηνυματα με καποιον τροπο, ελεγχονται δλδ, η ο καθενας μπορει ανα πασα στιγμη να βρισκεται προ εκληξεως επειδη του ενος του βαρεσε ετσι κ του αλλου αλλιως??

    Να εχεις εσυ χιλια δυο προβληματα στο κεφαλι σου κ θαρρεις κ δεν σου φτανουν αυτα, να βλεπεις τη σαχλα του καθε στερημενου κ απαισιου τυπου, ε σαν πολυ δεν παει ??

    Ειλικρινα εχω απηυδησει, δεν ειναι κατασταση αυτο πια, κατω απο το "φορουμ ψυχολογικης υποστηριξης'' ας γραφτει κ μια υποσημειωση "δεν ειναι κοινωνικης δικτυωσης, οποτε για γκομενες/ους αλλου", μπας κ συντονιστουν καποιοι..

    Απευθυνω την ερωτηση κ προς τη διαχειριση κ προς ολους, ειναι κανεις αλλος να εχει βρεθει σε παρομοια θεση??

    Ειλικρινα σκεφτομαι να σταματησω να γραφω, αλλα οχι μαλλον, σιγα μην φυγω εγω για 1-2 μαλακες που απ το πολυ το τακα τακα δεν βλεπουν πλεον μπροστα τους.

    ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ ΑΥΤΟ ΜΟΝΟ
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Ε όχι Λάκρυ μου, μην το κάνεις αυτό, δεν αξίζει!!! Προσπάθησε να διατηρήσεις την ψυχραιμία σου όπως προσπαθώ και γω. Γιατί αν εκραγείς (που είναι εύκολο για σένα) θα χάσεις και το δίκιο σου στο τέλος. Δεν αξίζει, go on!!! To forum υπάρχει για να αλληλουποστηριζόμαστε και για να προστατεύεται το ιδιωτικό μας απόρρητο. ΑΣ ΜΗΝ ΤΟ ΞΕΧΝΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΥΤΟ. Όσον αφορά τα προσωπικά μηνύματα δεν ξέρω αν μπορεί να επέμβει η διαχείρηση. Είναι και αυτό θέμα απορρήτου. Αλλά αν υπάρχει σοβαρό πρόβλημα, νομίζω ότι μπορεί να το κάνει. Αλλά φοβούνται μόνο όσοι έχουν να κρύψουν κάτι.
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    gypsy απεξω απ τον χορο πολλα τραγουδια λεγονται, τεσπα απλα μια κατασταση υφισταμενη στο παρελθον που επαναλαμβανεται κ σου τη σπαει ε, δεν θελει κ πολυ. κ επειδη ειμαι κ νευρικη κ τα παιρνω ευκολα, κρατιεμαι με το ζορι μην αρχισω κ δεν σταματαω, τετοιες συμπεριφορες στη real life τις βαζω σε ταξη σε δευτερολεπτα, αλλα ειναι ξες η ανωνυμια του διαδικτυου που εχει κ τα θετικα κ τα αρνητικα, τεσπα ο νοων νοειτω...
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Απλώς μην συγχύζεσαι τζάμπα. Γιατί θα σου κάνει και κακό στο τέλος. Εδώ πρέπει να μπαίνεις για να ηρεμήσεις.
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    ηρεμη ειμαι βρε (λολ), αλλα κατι τετοια με φερνουν εκτος οριων .....
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Θεσ/νικη
    Posts
    2,195
    νομιζω μπορεις να βαλεις ονοματα σε μπλακ λιστ ωστε να μην δεχεσαι ξανα απο αυτους...
    δεν το εχω ψαξει αλλα θα μου φαινοταν περιεργο να μην υπηρχε κατι τετοιο

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    και πολυ ασχολησαι βρε Lacrymosa. με το παραμικρο μηνυμα που λαμβανεις και σε ενοχλει, κανεις ignore, δε χρειαζεται να δινουμε σημασια στον καθενα. εγω απαντησα στο θεμα του ΟΥΤΙΔΑΝΟΥ χτες γιατι σαν καινουριγο μελος νομιζα θελει να γνωριστει με ολους, δεν ηξερα θ'αρχισει αυτο με τα λουλουδια κλπ.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    In the bounders of nowhere , at the very edge of your eyelashes
    Posts
    248
    ΥΠΑρχει ο ΕΝΑΣ ο μοναδικος... ο ανεπανάληπτος ΤΡΟπος που κονιορτοποιει τα παντα!!!! Δεν δεχεσαι πλεον κανενα μυνημα!!!!!!
    να το ξερετε ειναι μεγαλη ανακαλυψη και το βρηκα μονος μου ( ναι μαμα, μπαμπα μπορειτε να ειστε περηφανοι τωρα !! )
    απλα .... απλα αφηνεις το mailbox να γεμισει!!! ουτε στελνεις ουτε δεχεσαι!!! ησυχασα τωρα μιλαμε....
    Δωσε μου στα χειλη σου να πιω το αθανατο νερο

  9. #9
    Quote Originally Posted by ithaki View Post
    ΥΠΑρχει ο ΕΝΑΣ ο μοναδικος... ο ανεπανάληπτος ΤΡΟπος που κονιορτοποιει τα παντα!!!! Δεν δεχεσαι πλεον κανενα μυνημα!!!!!!
    να το ξερετε ειναι μεγαλη ανακαλυψη και το βρηκα μονος μου ( ναι μαμα, μπαμπα μπορειτε να ειστε περηφανοι τωρα !! )
    απλα .... απλα αφηνεις το mailbox να γεμισει!!! ουτε στελνεις ουτε δεχεσαι!!! ησυχασα τωρα μιλαμε....
    Ετσιιιι...!!! Κ μενα μου εστειλε καποιος προσωπικο μηνυμα κ καταλαβα οτι δεν ηταν απλα συμπαραστασης αλλα τροπος για να πιασει κουβεντα...δεν απαντησα ..δεν ξαναεστειλε._
    "οι πιο μεγάλες νύχτες,είναι αυτές που κλαις και δεν σ'ακούν"

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    εμενα μου στειλε μια πως θα με πλακωσει στο ξυλο κιολας!

    τα ντραγκς καμια φορα αν δν τα σηκωνει ο οργανισμος σου ειναι καλυτερα να μν τα πινεις!
    http://www.mazi.org.gr/

  11. #11
    Quote Originally Posted by arktos View Post
    εμενα μου στειλε μια πως θα με πλακωσει στο ξυλο κιολας!

    τα ντραγκς καμια φορα αν δν τα σηκωνει ο οργανισμος σου ειναι καλυτερα να μν τα πινεις!
    η ίδια στόλισε και μένα, (θα ήταν πολλά τα ληγμένα προφανώς)
    .........δυστυχώς η διαχείριση δεν μπορεί να κάνει τίποτα σε αυτή την περίπτωση, αν και όπως έχω πει πολλές φορές εδώ μέσα, σημασία δεν έχει αν σε βρίσουν, αλλα ΠΟΙΟΣ.....

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    Ο καθενας μπορει να γραφει οτι του κατεβει.. απλα αγνοειστε τους!

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    Quote Originally Posted by Christina82 View Post
    Ο καθενας μπορει να γραφει οτι του κατεβει.. απλα αγνοειστε τους!

    ναι ειναι το καλυτερο!

    δν εδωσα συνεχεια.
    http://www.mazi.org.gr/

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    εγω εχω σκεφτει αν σε περιπτωση ενοχληθω απο καποιον ενω αρνουμαι για κατι θα τον κανω βουκινο σε ολο το φορουμ... Επιτρεπεται αυτο? Εχω μια τετοια περιπτωση και ημουν ετοιμη!

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    Quote Originally Posted by Christina82 View Post
    εγω εχω σκεφτει αν σε περιπτωση ενοχληθω απο καποιον ενω αρνουμαι για κατι θα τον κανω βουκινο σε ολο το φορουμ... Επιτρεπεται αυτο? Εχω μια τετοια περιπτωση και ημουν ετοιμη!
    καλε τωρα δν ειπες καλυτερα να αγνοεις?

    δν νομιζω παντως πως απαγορευεται.

    αλλα σκεψου, εσυ θα ήθελες να στο κανουν?

    βεβαια θα μου πεις, εγω δν θα εστελνα τετοιο πμ.
    http://www.mazi.org.gr/

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. προσωπικα κτλ
    By change in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 29-04-2011, 21:02
  2. Πως περασα την μερα μου σημερα...μονο θετικα μηνυματα δεκτα:P
    By keep_walking in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 10
    Last Post: 08-10-2010, 03:27
  3. μηνυματα
    By Oneiroplasmenos in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 29
    Last Post: 10-02-2010, 20:00
  4. προβλήματα οικογενειακά και προσωπικά
    By αμαλια in forum Κακοποίηση
    Replies: 1
    Last Post: 25-01-2010, 17:50
  5. Ασφαλή, χωρίς παρενέργειες, προσωπικά λιπαντικά
    By amateur in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 5
    Last Post: 12-08-2009, 05:33

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •