Υπαρχει αραγε διαχειρηση?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 13 12311 ... LastLast
Results 1 to 15 of 183
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281

    Υπαρχει αραγε διαχειρηση?

    Ρωταω λοιπον τον ΝikoD αν νιωθει οτι διαχειριζεται με δικαιο τροπο τις αποφασεις περι όρων χρησεως του φορουμ. Αν για παραδειγμα εγω NikoD αισθανθω οτι προσβαλλομαι και δικαιολογημενα και κανω αναφορα γιατι την ακυρωνεις? Νιωθω οτι εισαι πολυ άδικος γτ και εχω παρει αδικα αναφορα αλλα και οταν ηθελα να κανω για καποιο ατομο δεν εγινε ποτε. Αφηνεις απροστατευτα καποια μελη εδω μεσα με το να προσβαλλονται και να δεχονται επιθεση και εσυ μενεις ΑΦΑΝΤΟΣ. Πες μου λοιπον καποια δικαιολογια και για τις 2 αποριες μου. Γιατι επιτρεπεις να φευγουν καποια μελη με τις ΑΘΛΙΕΣ συμπεριφορες καποιων μελων απο δω μεσα??? Για ποια διαχειρηση λοιπον αναφερεσαι οταν δεν υπαρχει???

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    δε ξερω ποιος σε πειραξε, αλλα θα συμφωνισω οτι ο NikosD. εθελοτυφλει και δινει προειδοποιησεις μονο εκει που γουσταρει, οταν τα μελη ειναι παλιοτερα και τα γνωριζει κι εκτιμαει περισσοτερο. εγω οσες φορες πατησα report γιατι με προσβαλλαν προσωπικα (και συνηθιζουν να το κανουν εδω μεσα γιατι ολοι νομιζουν οτι με ξερουν επειδη γραφω αυθορμητα), δε θυμαμαι να υπηρξε προειδοποιηση στο μελος που το κανε. ομως τον καταλαβαινω γιατι δε μπορει κι αυτος να καθεται σε ενα φορουμ συνεχεια και να κανει τον τροχονομο, εχει και σοβαροτερες δουλειες να κανει, απο το ασχολειται με προσβολες κι απειλες στο διαδικτυο...

  3. #3
    Δεν ξερω αν εχετε δει οτι το φορουμ που ειναι για τους επαγγελματιες εχει κλεισει.... Μην παρατραβανε το σχοινι γιατι βλεπω να κλεινουν κ αυτο εδω κ εγω που ειμαι καινουργια εδω 'η δεν εχω κ τοσο σοβαρα θεματα να μην μ ενοχλησει ιδιαιτερα αλλα καποια αλλα μελη που χρειαζονται υποστιριξη κ κρατανε πληρως την ανωνυμια τους να μεινουν ξεκρεματσα.... Προτεινω αντι καποιος ν ανοιγει ενα θεμα γιατι ο ταδε διαχειριστης κανει εξαιρεσεις '' δεν κανει καλα την δουλεια του να προσπαθειτε να επικοινωνησετε με μηνυματα με τον ιδιο..πιστευω ωσαν πιο ειδικος δεν θα τα περασει στο ντουκου κ οταν μπορεσει θα σας απαντησει......Ισως να κανω κ λαθος κ να μην ξερω την διαδικασια εδω μεσα...
    "οι πιο μεγάλες νύχτες,είναι αυτές που κλαις και δεν σ'ακούν"

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    δε ξερω ποιος σε πειραξε, αλλα θα συμφωνισω οτι ο NikosD. εθελοτυφλει και δινει προειδοποιησεις μονο εκει που γουσταρει, οταν τα μελη ειναι παλιοτερα και τα γνωριζει κι εκτιμαει περισσοτερο. εγω οσες φορες πατησα report γιατι με προσβαλλαν προσωπικα (και συνηθιζουν να το κανουν εδω μεσα γιατι ολοι νομιζουν οτι με ξερουν επειδη γραφω αυθορμητα), δε θυμαμαι να υπηρξε προειδοποιηση στο μελος που το κανε. ομως τον καταλαβαινω γιατι δε μπορει κι αυτος να καθεται σε ενα φορουμ συνεχεια και να κανει τον τροχονομο, εχει και σοβαροτερες δουλειες να κανει, απο το ασχολειται με προσβολες κι απειλες στο διαδικτυο...
    Μπορει οντως να μην μπορει να ασχολειται συνεχεια ΑΛΛΑ οταν ειναι να ασχοληθει να ασχολειται πιο ουσιαστικα και δικαια. Δεν μπορει καποια ατομα εδω μεσα να προσβαλλουν και να επιτιθεντε και να μην το βλεπει.. Αρα εθελοτυφλει! Δεν μπορει ενα σωρο ατομα να εχουν προβλημα και να φευγουν εξαιτιας ολης της ανεξελεγκτης καταστασης.. Που ειναι ο Nikos D? Τι σοι φορουμ υποστηριξης ειναι αυτο???

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    Βλεπω αδικια εδω μεσα γι αυτο το γραφω δημοσια!!!

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    πιο ουσιαστικα, δικαια κι αντικειμενικα! φορουμ υποστηριξης δεν ειναι, φορουμ που ο καθενας γραφει τον προβληματισμο του, και οι αλλοι λενε την αποψη τους και τον κρινουν ομως ναι. τωρα γιατι ορισμενες χρηστριες κρινουν συνεχως αρνητικα τα αλλα μελη, ενω δεν ανοιξαν ποτε δικο τους θεμα να τις κρινουμε κι εμεις, ειναι αλλου παπα ευαγγελιο και δειχνει την φοβια αλλα και το προβλημα που εχουν.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    ΚΕΝΟ αυτα τα ατομα σιγουρα εχουν περισσοτερα προβληματα και καπου θελουν να εκτονωθουν και στους ποιο "αδυναμους" κατα αυτους μελη.. ειναι μια ασχολια και αυτο!

  8. #8
    Sorry αλλα θα κανω τον συνηγορο του διαβολου...αυτη την στιγμη κανετε αυτο που κατακρινετε...κρινετε δλδ τους αλλους κ μαλιστα εν απουσια τους..... Κ ο ΚΕΝΟ ειναι πολυ καιρο εδω απ οτι εχω δει ενω εσυ christina82 εισαι πιο νεα κ απο μενα εδω στο φορουμ..... Αποψη μου ειναι οτι οτι δεν μας αρεσει 'η μας ενοχλει το κοβουμε ή δεν ασχολουμαστε....
    "οι πιο μεγάλες νύχτες,είναι αυτές που κλαις και δεν σ'ακούν"

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    δεν ειμαι ουτε ενα χρονο στο φορουμ, τον Νοεμβριο γραφτηκα. ομως παρολαυτα εχω αντιμετωπισει απιστευτα ασχημες συμπεριφορες, με εχουν απειλησει για μηνυση, με καταγγειλαν στη safeline, συν ολους τους χαρακτηρισμους και τα βρισιδια. κι ολα αυτα επειδη εκφραζομαι ελευθερα και γραφω απλα την αποψη μου. επισης οταν ανοιγεις ενα θεμα και θελεις να κανεις συζητηση, και μπαινει μεσα η καθε προβληματικη κυρατσα και σου καταστρεφει το θεμα με τις φαντασιωσεις της κι οσα νομιζει για σενα προσβαλλωντας σε ασχημα λες και σε ξερει προσωπικα, νομιζω πως τοτε της αντιστοιχει οχι απλα προειδοποιηση αλλα ban! ειδικα οταν το κανει αυτο επανηλημενα. εμενα ενα συγκεκριμενο μελος μου το εκανε τουλαχιστον δυο φορες αυτο το πραμα, κι απο τοτε δεν ξανανοιξα δικο μου θεμα να κουβεντιασω το οτιδηποτε με απασχολει εδω. το φορουμ ομως υποτιθεται οτι δεν ειναι τσιφλικι τους, κι ο NikosD. θα πρεπε να εχει φροντισει γιαυτες, ειδικα οταν στο παρελθον εχουν δημιουργησει προβληματα σε καμποσα αλλα μελη.
    Last edited by deleted-member30-03; 01-08-2011 at 15:58.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    Quote Originally Posted by πιεσμενη View Post
    Sorry αλλα θα κανω τον συνηγορο του διαβολου...αυτη την στιγμη κανετε αυτο που κατακρινετε...κρινετε δλδ τους αλλους κ μαλιστα εν απουσια τους..... Κ ο ΚΕΝΟ ειναι πολυ καιρο εδω απ οτι εχω δει ενω εσυ christina82 εισαι πιο νεα κ απο μενα εδω στο φορουμ..... Αποψη μου ειναι οτι οτι δεν μας αρεσει 'η μας ενοχλει το κοβουμε ή δεν ασχολουμαστε....
    Δεν κατακρινω κανεναν ονομαστικα. Και για ποια απουσια μιλας οταν γραφω κατι δημοσια? Και τι σημαινει οτι ειμαι καινουρια? Δεν εχω δικαιωμα να βλεπω την αδικια και να την κατακρινω? Τις συμπεριφορες κατακρινω και οχι τα ατομα διοτι δεν τα ξερω προσωπικα..

  11. #11
    Quote Originally Posted by Christina82 View Post
    Δεν κατακρινω κανεναν ονομαστικα. Και για ποια απουσια μιλας οταν γραφω κατι δημοσια? Και τι σημαινει οτι ειμαι καινουρια? Δεν εχω δικαιωμα να βλεπω την αδικια και να την κατακρινω? Τις συμπεριφορες κατακρινω και οχι τα ατομα διοτι δεν τα ξερω προσωπικα..
    Eιναι τοσο μικρο το φορουμ κ τοσοι λιγοι αυτοι που γραφουν που ειναι τι κανει νιαου νιαου στα κεραμμυδια...Κ εκει παει η απουσια....στο οτι το λες δημοσια κ οχι σε πριβε συζητηση.... αλλο να μιλαω γενικως κ αοριστως κ αλλο να φωτογραφιζω ατομα γιατι λες οτι κατακρινεις συμπεριφορες....μονες τους ειναι? Συμπεριφορες καποιων ατομων κατακρινεις... δε μας φτανουν τα τοοοοοοοσσσσααα προβληματα που εχουμε στο κεφαλι μας γιατι να δημιουργουμε η να διαιωνιζουμε κ αλλα??? Μια κατ ιδιαν συζητηση ειναι οτι καλυτερο για να λυθουν ολα κ αν δεν γινει αυτο ενα ιγκνορ κ ολα καλα κ ολα ωραια...
    "οι πιο μεγάλες νύχτες,είναι αυτές που κλαις και δεν σ'ακούν"

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    μιας και ειπες ignore, εγω προσωπικα τις δυο τρεις χρηστριες που με ενοχλουν τις ειχα κανει ignore και στο παρελθον. ομως η μια απ'αυτες συνεχιζε να με προκαλει, να με προσβαλλει και να με βριζει πολυ ασχημα, παρολο που δεν της απαντουσα ΠΟΥΘΕΝΑ. η διαχειρηση τοτε ενω τα εβλεπε αυτα δεν εκανε ΑΠΟΛΥΤΩΣ τπτ. μεχρι που ειπα να της ξαναδωσω αλλη μια ευκαιρια της χρηστριας, και να της βγαλω το ignore. δυστυχως παλι προσφατα με ξαναπειλησε κι αρχισε φασαρια, χωρις να υπαρχει καν λογος, οποτε και ξαναεφαγε ignore μια για παντα.

  13. #13
    Sorry αλλα αφου ειχες κανει ιγκνορ πως ηξερες οτι σε βριζουν?Ιγκνορ σημαινει δεν βλεπω τον αλλον.... Αν στο ελεγε καποιος αλλος εισαι σιγουρος οτι στα ελεγε οπως ειναι τα πραγματα?ΟΕΟ?
    "οι πιο μεγάλες νύχτες,είναι αυτές που κλαις και δεν σ'ακούν"

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    δε σου δειχνει τα μηνυματα, αλλα εχει επιλογη αν θελεις να τα ανοιξεις να δεις τι εγραψε. επισης οταν δεν εχεις κανει login και διαβαζεις σαν επισκεπτης, φαινονται κανονικα ολα.

  15. #15
    Οποτε για πιο λογο εκανες ιγκνορ?Κοιτα..ειναι λογικο να μην μπορουμε να συμπαθησουμε ολον τον κοσμο... δεν γινεται αυτο..οποτε οποιος δεν μας κανει ειπαμε...αγνοουμε κ δεν μας ενδιαφερει το τι λεει κ κανει.....ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟΥ κ δικια μου ησυχια!!!
    "οι πιο μεγάλες νύχτες,είναι αυτές που κλαις και δεν σ'ακούν"

Page 1 of 13 12311 ... LastLast

Similar Threads

  1. Υπάρχει λύση άραγε?
    By Θεοφανία in forum Άλλες Εξαρτήσεις
    Replies: 47
    Last Post: 03-02-2010, 20:05
  2. σχιζοφρενεια αραγε υπαρχει τελος;
    By aenaon in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 13
    Last Post: 16-12-2009, 15:25
  3. απογοητευτηκα...υπαρχει αραγε λυση?
    By ζωζα in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 09-05-2009, 18:52
  4. Γιατι αραγε
    By maria... in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 14
    Last Post: 07-11-2008, 17:17
  5. Διαχείρηση του θυμού
    By liberchild in forum Διαχείριση Θυμού
    Replies: 33
    Last Post: 08-07-2008, 22:12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •