σύνδεση
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3

Thread: σύνδεση

  1. #1

    σύνδεση

    Αν και είμαι συνδεδεμένη, όταν γράφω μια απάντηση παρουσιάζονται προβλήματα σύνδεσης. Πρέπει να συνδεθώ ξανά, χάνεται και η απάντηση και φτου κι από την αρχή.
    Ποιο λάθος κάνω;

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Ελα ! Δεν ξερω τι λαθος γινεται, ισως αμα κανεις ανανεωσεις συνεχεια η αμα εχει καποιο προβλημα η συνδεση σου, τι παροχεα εχεις ?? Εγω το παθαινα αυτο στο pc μου που εχω ενσυρματο ethernet, στο λαπτοπ δεν το παθαινω! Ψαξ το !
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    5

    Unhappy ΒΟΗΘΕΙΑ.. ΧΩΡΙΣΑ!!!

    Παιδιά δεν ξέρω τι να κάνω.. Ήμουνα σε σχέση για 1 χρόνο και 9 μήνες!!! Τον αγάπησα πολύ και κείνος το ίδιο.. Είχαμε μερικά προβλήματα τον τελευταίο καιρό και χωρίζαμε συχνά.. Ώσπου μια μέρα μου είπε πως θέλει να μείνει μόνος του.. Δεν άντεχε άλλο, κουράστηκε.. Εγώ το δέχτηκα, αν και με πονάει πολύ.. δεν ήθελα να τον πιέζω να είμαστε μαζί... Άλλος λόγος που δέχτηκα είναι επειδή είμαστε στην ίδια παρέα, και έτσι τον βλέπω πολύ συχνά.. Νόμιζα όμως πως θα ήμουνα πιο δυνατή και θα τα κατάφερνα μόνη μου.. Πέρασαν όμως σχεδόν 2 μήνες από τότε που χωρίσαμε... και δεν αντέχω άλλο!!!!! Κλαίω κάθε μέρα νύχτα.... δεν ξέρω τι να κάνωωωω ειδικά τώρα που θα ανοίξουν και τα σχολεία και θα είμαστε όλη μέρα μαζί !!!!
    Σας παρακαλώ βοηθήστε με ...:'(

Similar Threads

  1. Γενετική σύνδεση μεταξύ στρες και κατάθλιψης
    By xara!!! in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 1
    Last Post: 11-09-2009, 00:00

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •