Αδιέξοδο - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 59 of 59
  1. #46
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    ΝΑΞΟΣ
    Posts
    1,499
    Γεια σου ΝέοΞεκίνημα , τώρα σοβαρά μιλάς ή απλά αστειεύεσαι?
    Είναι δύσκολο να καταλάβω με το γραπτό λόγο :)
    [COLOR="#800080"][SIZE=5][FONT=Comic Sans MS][B]Honey, nobody ever gonna love you
    The way I try to do.[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]

  2. #47
    Αυτο το αισθημα που περιγραφεις το εχω νιωσει οταν πρωτοπηρα φαρμακο για την καταθλιψη που εχω αλλα ηταν ελαφρυ και με εκανε απαθη κ σχεδον αναισθητη.δοκιμασα ομοιοπαθητικη αλλα τζιφος και με αυτην και οταν ειχα φτασει στα ορια μου ευτυχως βρηκα ενα καλο γιατρο στην θεσσαλονικη και με εσωσε με το που πηρα το πρωτο χαπι αρχισα να βρισκω τον εαυτο μου.Ισως πρεπει να ψαξεις καποιο αλλο οποτε αλλα πιστευω θα βρεις το καταλληλο υπαρχουν πολλα πλεον και χωρις πολλες παρενεργειες.Εγω τα παιρνω ακομα κα εχει βελτιωθει πολυ η ζωη μου.ευχομαι να γινεις γρηγορα καλα και να μην χανεις την πιστη σου.

  3. #48
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Αθηνα
    Posts
    270
    καλησπερα και απο εμενα,
    να πω για εμενα οτι ειμαι ειδη σε ομαδα ψυχοθεραπειας και θα απαντησω οπως απανταω στην ομαδα μου.
    Νομιζω λοιπον εγω οτι τους βολευει να υπαρχει καποιος με προβλημα για να ριχνουν εκει ολες τις ευθυνες και να τους βολευει
    οσο δυσκολο και εαν ακουγετε κοιτα να φυγεις μακρια μαζεψε λεφτα βρες σπιτι νοικιασε και φυγε απο το νησι ,ανοιξε τα φτερα σου και ζησε την ζωη σου ,μην καθεσε σε μια κατασταση που σε χαλαει
    συγνωμη εαν ειμαι σκληρος δεν το θελω
    απλα αυτο πιστευυω οτι πρεπει να κανεις
    αν δεν εχεις λεφτα περνω την προτοβουλεια εγω να σε βοηθησουμε ολοι οσοι μπορουμε εστω και με 10 ευρω να μαζεψεις και να εξαφανιστεις

    Ανοιξε τα φτερα σου και πετα μονη σου ετσι κι αλλιως μονη εισαι εκει

  4. #49
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Αθηνα
    Posts
    270
    καλησπερα
    εγω νομιζω οτι τους βολευει να υπαρχει καποιος με προβλημα στην οικογενεια για να ριχνουν εκει τις ευθηνες ,στην θεση σου θα εφευγα και θα πολεμουσα ολομοναχος στην ζωη ετσι κι αλλιως μονο θλιψη σου προσφερουν

  5. #50
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Αθηνα
    Posts
    270
    απο λαθος απαντησα 2 φορες
    συγγνωμη

  6. #51
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    ΝΑΞΟΣ
    Posts
    1,499
    Καλησπέρα και σας ευχαριστώ και εσάς για τις απαντήσεις σας Crazy και Glafkos σημαίνει πολλά για μένα όλων οι απαντήσεις και που δίνετε χρόνο στο θέμα μου. Όλα θα μπουν στη θέση τους σιγά σιγά οι απαντήσεις σας με αφύπνησαν και θα κάνω μια ακόμα προσπάθεια για τα θέματα μου να φύγω από εδώ μια και καλή, απλά αυτά θέλουν το χρόνο τους εφόσον είμαι άνεργη και έχω και ένα σωρό άλλα να σουλουπώσω - μπαλώσω. Δεν χρειάζεται κανένας να δώσει ευρά. Και πάλι σας ευχαριστώ για όλα.
    [COLOR="#800080"][SIZE=5][FONT=Comic Sans MS][B]Honey, nobody ever gonna love you
    The way I try to do.[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]

  7. #52
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Αθηνα
    Posts
    270
    καλησπερα οτι χρειαστεις να ξερεις οτι εδω υπαρχουν αγνωστοι που κατανοουν το προβλημα σου και θα σε βοηθησουν εαν χρειαστεις οτιδηποτε

  8. #53
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    αθηνα
    Posts
    317
    ειχα μια πολυ μοιραια σχεση με ατομο με αυτα τα προβληματα και με οδηγησε στη τρελα...........
    ενω με ειχε εξιδανικευσει περασε στη πληρη υποτιμηση μου ,με διεγραψε απο fb
    και εκλεισε ολα τα κινητα ενω τον εψαχνα παντου.......................εμεινα μετεωρη σαν πεθαμενη.

  9. #54
    Quote Originally Posted by Danay1997 View Post
    ειχα μια πολυ μοιραια σχεση με ατομο με αυτα τα προβληματα και με οδηγησε στη τρελα...........
    ενω με ειχε εξιδανικευσει περασε στη πληρη υποτιμηση μου ,με διεγραψε απο fb
    και εκλεισε ολα τα κινητα ενω τον εψαχνα παντου.......................εμεινα μετεωρη σαν πεθαμενη.
    ...δεν ανοίγεις θέμα να το συζητήσουμε?

  10. #55
    Banned
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    132
    Quote Originally Posted by Danay1997 View Post
    ειχα μια πολυ μοιραια σχεση με ατομο με αυτα τα προβληματα και με οδηγησε στη τρελα...........
    ενω με ειχε εξιδανικευσει περασε στη πληρη υποτιμηση μου ,με διεγραψε απο fb
    και εκλεισε ολα τα κινητα ενω τον εψαχνα παντου.......................εμεινα μετεωρη σαν πεθαμενη.
    Αυτή είναι μια κλασική συμπεριφορά ατόμου με οριακή διαταραχή της προσωπικότητας.

  11. #56
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    αθηνα
    Posts
    317
    ο εφιαλτης ξεκινησε πριν 1 μηνα,ξαφνικα ενα απογευμα 6 η ωρα εστειλε 4 μηνυματα να παρω τηλ.αλλα ημουν μεσα στη θαλασσα,οταν το δα εστειλα ειμαι θαλασσα,μετα οταν εφτασα σπιτι τα κινητα ηταν κλειστα ...............μονο 1 ηταν ανοικτο που δε το σηκωνε.
    το σταθερο χτυπαγε ασταματητα..................
    για15 μερες ,εστελνα μερα κ νυχτα μηνυματα αυτος δεν αντιδρουσε καν,εμαθα πως τα κινητα τα ειχε η νυφη του ηοποια μου εστειλε ενα μηνυμα να μην τολμησω ποτε να τον ενοχλησω ξανα,εκεινη..........χωρις να μου εξηγει το λογο...............εμαθα πως εφυγε απο το σπιτι κ εμεινε στον αδερφο του................
    πηρε μια αδεια απο τη δουλεια 20 μερες..............σε γνωστους που εψαχνα δε λενε τιποτε,μονο ενας αγνωστος μου τηλεφωνησε αργοτερα και μου ειπε εμπιστευτικα πως αυτος λεει παντου πως καποιος δικος του του ειπε πως ειμαι λεει ***** και γι αυτο με χωρισε και με μισει................δε καταφερα να τον συναντησω.μονο μια νυχτα στις 27.8 εστειλε ενα παραξενο μηνυμα που ελεγε ζαω δηλ ζω.................αναγραμματισμο� � της λεξης ζω....................

  12. #57
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    αθηνα
    Posts
    317
    υπαρχει περι[πτωση με την αγωγη να μου μιλησει ξανα;δηλ να μαλακωσει ο θυμος και η οργη εναντιον μου;τον αγαπουσα πολυ .............................παρα πολυ...............

  13. #58
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    ΝΑΞΟΣ
    Posts
    1,499
    Quote Originally Posted by Danay1997 View Post
    υπαρχει περι[πτωση με την αγωγη να μου μιλησει ξανα;δηλ να μαλακωσει ο θυμος και η οργη εναντιον μου;τον αγαπουσα πολυ .............................παρα πολυ...............
    :\ Κι εγώ σαν οριακή έχω κάνει τέτοιες βλακείες όταν δεν ήξερα ότι πάσχω από οριακή, μετά με τα φάρμακα μετάνιωσα αλλά δεν γύρισα ποτέ ίσω και δεν απολογήθηκα σε κανέναν. Τώρα τι να σου πω άλλο? Γιατί δεν ανοίγεις νέο θέμα?
    [COLOR="#800080"][SIZE=5][FONT=Comic Sans MS][B]Honey, nobody ever gonna love you
    The way I try to do.[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]

  14. #59
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    αθηνα
    Posts
    317
    αρα δε θα γυρισει ποτε πισω....................................δε ξερει πως τον αγαπουσα;

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Similar Threads

  1. αδιεξοδο
    By otinanai in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 17
    Last Post: 19-04-2011, 13:19
  2. Αδιέξοδο...
    By Oblis_gr in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 25
    Last Post: 17-03-2011, 21:57
  3. Αδιέξοδο
    By tonia1804 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 2
    Last Post: 04-01-2011, 10:56
  4. Αδιέξοδο...
    By Ariadni87 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 15
    Last Post: 25-04-2010, 01:26
  5. αδιεξοδο..
    By essence in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 14-12-2005, 14:33

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •