με θελει ή δε με θελει????????
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 70
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    13

    με θελει ή δε με θελει????????

    γεια σας!
    παιρνω το θαρρος να γραψω εδω, γιατι ειμαι πραγματικα σε μια πολυ μπερδεμενη κατασταση.προκειται για τη σχεση μου με εναν ανδρα,με τον οποιο εχω μπερδευτει παρα πολυ!
    γνωριστηκαμε τιν ιανουαριο του 2010,δεν ειχα ενθουσιαστει στην αρχη,δε μου αρεσε και πολυ εξωτερικα,αλλα καθε φορα που βρισκομασταν περναγαμε πολυ ωραια.ειχα καταλαβει οτι εκεινος θελει αλλα χωρις να κανει καποια κινηση(πχ να με φιλησει).οσο περνουσε ο καιρος και δεν εκανε τιποτα,εγω αρχιζα να προβληματιζομαι,ρε γαμωτο,τι γινεται,ετσι θα'μαστε και καλα φιλαρακια??απο την αλλη σκφτομουνα,μηπως δεν ειναι σαν τους αλλους και θελει το χρονο του,οποτε και μπριζωθηκα περισσοτερο(με την εννοια οτι ειναι διαφορετικος και νορμαλ!!!)καποια στιγμη,εκει που δε το περιμενα,πραγματικα, με φιλαει και αρχισαν τα πραγματα να μπαινουν σε μια σειρα.περναγαμε τελεια,τελεια,ομως,χωρις παρολα αυτα να εχει τεθει θεμα ολοκληρωσης της σχεσης!με γνωριζει στους γονει του(υποπτο?)αλλα ειπα,κοιτα να δεις,με βλεπει σοβαρα!
    ειχαν περασει 2 μηνες και δεν ειχε κανει καμια κινηση, αλλα και οταν εκανα εγω,το απεφευγε με τροπο.αλλα ελεγα παλι,δε πειραζει,ειπαμε,θελει το χρονο του..καποια στιγμη,με αφορμη μια εκδρομη που θα πηγαινε χωρις εμενα(το ειχε κανονισει πριν με γνωρισει)εγω,εχοντας πολυ ασχημο παρελθον,με τρομερες ανασφαλειες λογω προηγουμενης καταστασης,κανω μια μικρη φασαρια!
    καταλαβαινω και παραδεχομαι οτι ηταν λιγο παραλογο ολο αυτο,αλλα το εκανα!παρολα αυτα,το συζητησαμε,ζητησα συγγνωμη και πιστεψα πως ειχε λυθει η παρεξηγηση.αλλα απο εκεινη τη μερα,αρχισε η αντιστροφη μετρηση και για να μη πλατιαζω,μου ζηταει να χωρισουμε.και χωριζουμε.
    εγω χαλια.και εκεινος,απο οτι εμαθα μετα.εγω,ειμαι της αποψης οτι οταν χωριζεις,ειναι τελειωτικο.εκεινος,ηθελε να μιλαμε,να βρισκομαστε.και απο τοτε,ειμαστε σε μια φαση που μιλαμε στο τηλεφωνο,βρισκομαστε πιο σπανια,σα να μη θελει να με δει,αλλα θελει να μιλαμε με τις ωρες.επειδη αυτο ειναι πολυ ψυχοφθορο,αποφασισα να του μιλησω και να του πω οτι επειδη εγω ειμαι ερωτευμενη μαζι σου,δε μπορω να μιλαμε σα φιλαρακιακαι επομενως κοβουμε την επικοινωνια.εκεινος ηταν cool και μου απαντησε,κανε οτι νομιζεις,οπως θελεις.ετσι απλα!!!
    και κοψαμε καθε επαφη.αφου περασανε 4 μηνες,ενα βραδυ μου εστειλε μηνυμα,μετα απο 1-2 μηνες μου ξαναεστειλε και πριν μια εβδομαδα μου εστειλε και mail.
    εγω,παρεπιπτοντως,ακομα θελω!
    και του προτεινα να βρεθουμε.και βρεθηκαμε.περασαμε τελεια,για μια ακομη φορα,χωρις να ειπωθει τιποτα μη-φιλικου περιεχομενου και τελος.παρολα αυτα υπηρχε κατι στην ατμοσφαιρα,που δε μπορω να ππροσδιορισω,παντως φιλικο ΔΕΝ ητανε!!
    και ρωταω,τι γινεται τωρα????
    ετσι,θα μαστε,μια φορα το εξαμηνο να βρισκομαστε σα δυο καλοι φιλοι???
    τι θελει,γιατι με εψαξε,αφου δε με γουσταρει,ρε παιδι μου,οκ,το καταλαβαμε!!
    με εκτιμαει και δε θελει να με χασει απο τη ζωη του?αφου μπορει να με εχει,γιατι δε με θελει?????
    σας ευχαριστω για το χρονο σας και συγγνωμη αν πλατιασα!!

    ps:ειναι ο αντρας της ζωης μου,εχει ολα αυτα που θελω να εχει ο ανδρας που ειναι διπλα μου.

  2. #2
    συγνώμη....σεξ δεν έχετε κανει?

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    175
    Σε θέλει , απλά είναι ο τύπος που διυλίζει τον κώνοπα , και δεν προκειται να στο πεί ποτέ .

    Τέτοιοι άνθρωποι μπορούν να αρκούνται και σε πλατωνικές σχέσεις για πολλά χρόνια χαλαρά . Παίξε και κάνα λόττο πάντως , γιατί υπάρχει ενδεχόμενο να έχεις βρεί και τον ενα εναπομείναντα ανα εκατομμυρίο κόσμου .

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,605
    Είναι ο άντρας της ζωής σου χωρίς να έχετε κάνει σεξ?
    Ή σε θέλει για απλή φίλη ή είναι κρυφαδερφή ή έχει σεξουαλικό πρόβλημα. Όπως και να έχει, σκούρα τα πράγματα.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    175
    Quote Originally Posted by marian_m View Post
    Είναι ο άντρας της ζωής σου χωρίς να έχετε κάνει σεξ?
    Ή σε θέλει για απλή φίλη ή είναι κρυφαδερφή ή έχει σεξουαλικό πρόβλημα. Όπως και να έχει, σκούρα τα πράγματα.
    απόψε στις 3:30 , με τον Θάνο Ασκητή , στην εκπομπή ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ .

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,605
    Για εξήγησέ μου λοιπόν Φρικουμπίκε, για ποιο λόγο κάποιος μπορεί να αρκείται για χρόνια στις πλατωνικές σχέσεις, αν δεν έχει κάποιο σεξουαλικό ή ψυχολογικό πρόβλημα.

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    2,515
    εμμ!! ή κρυφά χαρτιά, να προσθέσω. Οπότε, μάλλον η εκπομπή 'Η στιγμή της αλήθειας' χρειάζεται...

  8. #8
    Quote Originally Posted by marian_m View Post
    Είναι ο άντρας της ζωής σου χωρίς να έχετε κάνει σεξ?
    Ή σε θέλει για απλή φίλη ή είναι κρυφαδερφή ή έχει σεξουαλικό πρόβλημα. Όπως και να έχει, σκούρα τα πράγματα.
    lol...!
    αυτά τα ΤΡΙΑ ήταν που σκέφτηκα από την αρχή.

    Φρικομπούκιε...πραγματικά πρέπει να είσαι πολύ ρομαντικός..:ΡΡΡ

  9. #9
    Member
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    72
    Η φωνή της λογικής λέει πως ο μοναδικός άνθρωπος που μπορεί να σου λύσει την απορία και να σου δωσει ξεκάθαρες απαντήσεις είναι αυτός ο ίδιος.
    Νομίζω ότι η προσέγγισή σου για να βρείς απάντησεις από τα μέλη εδώ είναι λάθος.Ότι και να σου πούμε εδω πέρα, το πιο πιθανό είναι να σε οδηγήσουν σε λάθος συμπεράσματα.
    Εσυ είσαι αυτή που γνωρίζεις τον άνθρωπο, εγώ προσωπικά ούτε χαρτορίχτρα, ούτε καφετζού είμαι, δε μπορώ να σου πω τίποτα,
    δεν έχω ιδέα ποιος είναι ο άνθρωπος και τι λόγους μπορεί να έχει για συμπεριφέρεται όπως λες.

    Πρώτα απαίτησε απαντήσεις από τον ίδιο και από εκεί και πέρα εσύ αποφασίζεις αν θα συνεχίσεις να χάνεις τον χρόνο σου ή όχι.

    P.S. Κι εγώ έχω φάει χυλόπιτα από τη γυναίκα της ζωής μου όμως μετά γνώρισα την επόμενη γυναίκα της ζωής μου...

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    175
    Quote Originally Posted by Θεοφανία View Post
    lol...!
    αυτά τα ΤΡΙΑ ήταν που σκέφτηκα από την αρχή.

    Φρικομπούκιε...πραγματικά πρέπει να είσαι πολύ ρομαντικός..:ΡΡΡ
    Η εγώ είμαι ρομαντικός η εσείς εχετε αναπτύξει απίστευτα στερεότυπες σκέψεις για το κάθε τι . Αμμέσως να τρέξετε να τον πείτε γκεί , ανίκανο , ψυχάκια , και όλο το κακο συναπάντημα .:rolleyes:

    Δηλαδή αποκλείεται το παιδί να είναι της παλιάς σχολής ??? Θα συμφωνήσω με την μαρινα38 οτι μπορεί να παίζει κρυφό χαρτί αλλά οχι απαραίτητα κάτι κατακριτεό . Μπορεί ο ανθρωπος να ανήκει σε κάποιο εκκλησιαστικό δόγμα για παράδειγμα, που να αποτρέπει στις προγαμιαίες σχέσεις ,να το σέβεται και να θέλει να το τηρησει . Υπάρχει κάτι κακό σε αυτό ??? Αλλά ξέχασα....σόρρυ...αν δεν πέσει ο σχετικός πήδουλ@ς εξ αρχής πως θα ξερετε αν τον θέλετε ε ? Σε κάτι τέτοιες καταστασεις αναρωτιεμαι πως προέκυψε να κατηγορούμαστε αποκλειστικά εμείς ως κυνηγοί του σεξ , και οι γυναίκες ως υπερασπίστριες του αυτοσεβασμού τους απο αυτό το κακό μας πάθος .

    Σαν δεν ντρέπεστε , κακεντρέχεις και παλιοξετσίπωτες . Αρκετα μας συκοφαντήσατε εως τώρα , payback time !! ;PPPPPP :p

  11. #11
    Quote Originally Posted by O Frikoubikos View Post
    Δηλαδή αποκλείεται το παιδί να είναι της παλιάς σχολής ??? Θα συμφωνήσω με την μαρινα38 οτι μπορεί να παίζει κρυφό χαρτί αλλά οχι απαραίτητα κάτι κατακριτεό . Μπορεί ο ανθρωπος να ανήκει σε κάποιο εκκλησιαστικό δόγμα για παράδειγμα, που να αποτρέπει στις προγαμιαίες σχέσεις ,να το σέβεται και να θέλει να το τηρησει . Υπάρχει κάτι κακό σε αυτό ??? Αλλά ξέχασα....σόρρυ...αν δεν πέσει ο σχετικός πήδουλ@ς εξ αρχής πως θα ξερετε αν τον θέλετε ε ? Σε κάτι τέτοιες καταστασεις αναρωτιεμαι πως προέκυψε να κατηγορούμαστε αποκλειστικά εμείς ως κυνηγοί του σεξ , και οι γυναίκες ως υπερασπίστριες του αυτοσεβασμού τους απο αυτό το κακό μας πάθος .
    χμ......και ο λόγος που κρατάει κάποιος κάτι τέτοιο μυστικό, ποιος μπορεί να είναι πάτερ? (την ευχή σας).

  12. #12
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    13
    οχι,κατι χαζοχαιδεματα,μια φορα..

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    In this old house where every door is open
    Posts
    2,572
    Quote Originally Posted by Θεοφανία View Post
    χμ......και ο λόγος που κρατάει κάποιος κάτι τέτοιο μυστικό, ποιος μπορεί να είναι πάτερ? (την ευχή σας).
    http://www.youtube.com/watch?v=gd0k3...eature=related

    you ve got christ between your thighs, only with a shorter beard! hahaha με αυτη την κατασταση στο φορουμ θα ποσταρω μονο τετοια βιντεο πια!

  14. #14
    Quote Originally Posted by tina34 View Post
    οχι,κατι χαζοχαιδεματα,μια φορα..
    το είχες συζητήσει μαζί του?
    για ποιο λόγο δεν προχωρούσατε τόσους μήνες?

  15. #15
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    13
    τι εννοεις με το "κρυφα χαρτια"?

Page 1 of 5 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. δεν θελει δεσμευση...
    By tzeni1985 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 23
    Last Post: 30-01-2012, 17:28
  2. ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ!!
    By Lacrymosa in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 33
    Last Post: 27-07-2011, 21:51
  3. δεν θελει να χωρισουμε...
    By bigproblem in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 5
    Last Post: 30-03-2011, 14:07
  4. Ti θέλει να πει ο ποιητής?
    By liberchild in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 23
    Last Post: 17-01-2010, 13:05
  5. Τι θέλει απ' την ζωή μου?!
    By Elina_G_16 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 15
    Last Post: 05-10-2008, 16:08

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •