ερωτευτηκα????
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 48
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    athens
    Posts
    700

    ερωτευτηκα????

    στα μεσα ιουλιου γνωρισα στο καραβι ενα γκομενακι 20 χρονων..τον δικο μ 3ερετε απο προηγουμενα θεματα οτι τον κοροιδευω αν κ νιωθω μια αγαπη, συνηθεια τι ειναι..ε απο τοτε που γνωρισα το μωρο μ γινε φαντασιωση..ο δικος μ δεν με ικανοποιει θελει πιπα κ 5 λεπτα σεξ..καθε μερα τσακωνομαστε οτι δεν μ ναι αρκετο αυτο να κανει κατι δεν καταλαβαινει το μουνι σ ολο σκεφτεσαι μ λεει..
    ε λιμπιντο ανεβσμενη στα υψη με το μωρο φαντασιωση..χτες ειπα ψεματα θα βγω με την 3αδερφη κ εκανα σεξ μενα φιλο 33 χρονων πολυ καλο ξανανιωσα σημερα το πρωι βλεπω τον μικρο γτ ειναι φοιτητησ κ δεν ειναι αθηνα τωρα ερχεται για λιγο..τα δα ολα μου βγηκαν τετοια συναισθηματα του πα θα σε ερωτευτω, μου λεει που το κακο, κατσε σκεψου τι θελεις μεχρι να συναντηθουμε παλι, οταν εφευγα απο κει εφυγα με βαρια καρδια σαν να γυρναω στην πραγματικοτητα..μια δυστυχια
    μηπως τον ερωτευτηκα?
    αλλα παλι σκεφτομαι τι να μου κλασει ενας μικρος με φοιτητη δεν τα χα ουτε στα 18
    βασικα ποτε..νιωθω απιστευτα μπερδεμενη..
    βοηθεια γνωμες..

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Θεσ/νικη
    Posts
    2,195
    καταπληκτικη εκθεση εγραψες,να γραφεις πιο συχνα να σε θαυμαζουμε :)

  3. #3
    Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Θεσσαλονικη
    Posts
    61
    Κατι τυποι γυναικων σαν το δικο σου, με εκνευριζουν απιστευτα! Λες οτι βγηκες με εναν μεγαλυτερο σου και εκανες σεξ;
    Αλλα παλι σκεφτεσαι τι να σου κλασει ενας μικρος; Και οτι με φοιτητη δεν τα ειχες ουτε στα 18 σου; Και το λες και με καμαρι;
    Κανε οτι λεει η καρδια σου λοιπον..
    btw, are u stoned?

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    athens
    Posts
    700
    τι να κανω δεν αντεχα αλλο και μ βγηκαν συναισθηματα γ τον μικρο..

  5. #5
    Member
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    72
    Quote Originally Posted by elirene View Post
    τον δικο μ 3ερετε απο προηγουμενα θεματα οτι τον κοροιδευω
    Μήπως τελικά κοροϊδεύεις τον εαυτό σου;

    Quote Originally Posted by elirene View Post
    το μουνι σ ολο σκεφτεσαι μ λεει
    Και γράφοντας όλα αυτά θέλεις να μας πεις πως δε σκεφτεσαι μόνο το μουνί σου;

    Quote Originally Posted by elirene View Post
    μηπως τον ερωτευτηκα?αλλα παλι σκεφτομαι τι να μου κλασει ενας μικρος με φοιτητη δεν τα χα ουτε στα 18
    Βάσει των λεγόμενων σου μάλλον δεν ερωτεύτηκες, απλά θα προσθέσεις έναν ακόμη στη λίστα όλων αυτών που κοροϊδεύεις...

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    athens
    Posts
    700
    μαλλον με εχετε παρεξηγησει ναι το σκεφτομαι γτ γουσταρω το σεξ αλλα αμα κανω ερωτα με συναισθημα ειναι γαματο κ μπορει να κολλησω, ισως δεν εχω μετρο, θελω να ικανοποιησω τνα αναγκη μου εδω και τωρα..παρολαυτα δεν σημαινει οτι δεν μπορω να νιωσω κατι για καποιον

  7. #7
    Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Θεσσαλονικη
    Posts
    61
    Εγω σου ευχομαι να κολλησεις με καποιον να δεις ποσο γλυκος ειναι ο ερωτας..
    Σεξ κανουμε οποτε θελουμε! Ερωτα ομως ;;;

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Athens
    Posts
    507
    Την ανάγκη σου να ζήσεις έντονα την σεξουαλικότητα σου έχεις ερωτευτεί.

    Δεν είναι κακό, απλά να σε διδάξουν τα σίγουρα λάθη που θα κάνεις. ΖΗΣΤΟ

    Οταν είναι να έρθει, θα έρθει χωρίς να σε ρωτήσει. Και αν κολλήσει, θα πονέσεις όμορφα.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    athens
    Posts
    700
    ναι ισως...νομιζα οτι ερωτευομαι με τη λογικη και δεν ειναι λογικο αυτο που συμβαινει ουτε να μιλησω μπορω απλα ανυροπολο σαν 16χρονο..αλλα σκεφτομαι αν ειμαι ελλειπης με τον 26αρη με τον 20αρη θα μαι πληρης?
    οι πιθανοτητες λενε οχι απλα θαναι μια περιπετεια..

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    In this old house where every door is open
    Posts
    2,572
    ενω τωρα με τον 26αρη εχετε σοβαρη σχεση με σκοπο το γαμο. Μπαι δε γουει, οταν σου ξαναπει οτι κοιτας μονο το τετοιο σου, πες του οτι αυτος κοιταει μονο τον απαυτο του, και το προβαλλει σε εσενα λεγοντας σου οτι εσυ το κανεις, γιατι αυτος θελει πιπες και αυτος τελειωνει, αυτος δλδ χαιρεται, και εσενα σε εχει γραμμενη.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    5,044
    Quote Originally Posted by elirene View Post
    στα μεσα ιουλιου γνωρισα στο καραβι ενα γκομενακι 20 χρονων..τον δικο μ 3ερετε απο προηγουμενα θεματα οτι τον κοροιδευω αν κ νιωθω μια αγαπη, συνηθεια τι ειναι..ε απο τοτε που γνωρισα το μωρο μ γινε φαντασιωση..ο δικος μ δεν με ικανοποιει θελει πιπα κ 5 λεπτα σεξ..καθε μερα τσακωνομαστε οτι δεν μ ναι αρκετο αυτο να κανει κατι δεν καταλαβαινει το μουνι σ ολο σκεφτεσαι μ λεει..
    ε λιμπιντο ανεβσμενη στα υψη με το μωρο φαντασιωση..χτες ειπα ψεματα θα βγω με την 3αδερφη κ εκανα σεξ μενα φιλο 33 χρονων πολυ καλο ξανανιωσα σημερα το πρωι βλεπω τον μικρο γτ ειναι φοιτητησ κ δεν ειναι αθηνα τωρα ερχεται για λιγο..τα δα ολα μου βγηκαν τετοια συναισθηματα του πα θα σε ερωτευτω, μου λεει που το κακο, κατσε σκεψου τι θελεις μεχρι να συναντηθουμε παλι, οταν εφευγα απο κει εφυγα με βαρια καρδια σαν να γυρναω στην πραγματικοτητα..μια δυστυχια
    μηπως τον ερωτευτηκα?
    αλλα παλι σκεφτομαι τι να μου κλασει ενας μικρος με φοιτητη δεν τα χα ουτε στα 18
    βασικα ποτε..νιωθω απιστευτα μπερδεμενη..
    βοηθεια γνωμες..
    Sorry αλλά όχι. Μια καρδιά που μισεί όπως η δική σου δεν μπορεί να ερωτευτεί παρά μόνο το σκοτάδι.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    athens
    Posts
    700
    πως φευγεις ειναι το θεμα το μυαλο μου ειναι θολο το πρωι ενιωθα ερωτευμενη με τον μικρο το βραδυ βγηκα με τον δικο μου και περασα τελεια μου κανε ερωτικη εξομολογηση στο μαγαζι και τετοια..ε κ εγω σαν κοριτσακι γουσταρα και λεω τωρα την αγαπη μ θα αφησω..κ μετα γυρναμε σπιτι κανουμε ερωτα κ τρωω την 3ενερα..λεω εισαι αξιος της μοιρας σου βλαμμενο κ αμα βρω γκομενο θα κλαις και θα φταις..

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    athens
    Posts
    700
    μπα εγω πιστευω θα τρελαθει γτ δεν βλεπει περα απο αυτο που θελει..θα μπορουσε να μην υπαρχει προβλημα παντως αν συνεργαζοταν

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    5,044
    για μένα μιλάτε? δεν μου απάντησες στο μήνυμα που σου έστειλα delirene.

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    athens
    Posts
    700
    προσωπικο μηνυμα δεν πηρα κατι..
    οσο για το σκοταδι τι να σου πω ναι παιζει να μαι σκοτεινη δεν εχω περασει καλα στη ζωη μου και κανω οτι γουσταρω και δεν νιωθω και τυψεις..

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Βοήθεια!Ερωτεύτηκα!
    By Phil_85 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 5
    Last Post: 24-01-2008, 21:21
  2. Ερωτευτηκα, και τωρα τι?
    By gramle in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 40
    Last Post: 20-07-2007, 13:28

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •