ΠΡΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 32
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434

    ΠΡΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ

    ΝίκοD, πριν από λίγες μέρες σου είχα στείλει μήνυμα για να μου πεις τι θα κάνω εξ' αιτίας του hacking που δέχομαι. Μέχρι τώρα δεν απάντησες και επειδή ανησυχώ τρομερά και η ψυχική μου κατάσταση είναι ευαίσθητη, εφιστώ την προσοχή. Έχει παραβιαστεί η ασφάλεια του υπολογιστή μου, μπαίνουν μέσα και βλέπουν τα προσωπικά μου μηνύματα, δεν ξέρω τι να κάνω. Υπάρχουν μέλη εδώ μέσα που ξέρουν τι γράφω στα προσωπικα μου μηνύματα. ΣΟΣ Μπορώ ακόμα να ελπίζω στην διαχείρηση;
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    πώς διαπίστωσες οτι διαβάζονται τα μνμ σου?
    http://www.mazi.org.gr/

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    από τα υπονοούμενα που μου πετάνε εδω μέσα
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Προφανως μπορεις να αλλαξεις password. Ποιος πεταει υπονουομενα? ενας θαναι δεν θα ναι ομαδα εαν ισχυει αυτο. Μπαινεις λοιπον στο προφιλ σου αλλαζεις password και οποιος ξερει το παλιο απλως την πατησε.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    584
    Quote Originally Posted by Gypsy Cello View Post
    από τα υπονοούμενα που μου πετάνε εδω μέσα
    Αυτό δεν είναι απόδειξη. Μήπως αυτοί που στα στέλνουν τα συζητάνε με άλλους? Κι ο Νίκος τί να κάνει? Να έρθει σπίτι σου να σου φτιάξει το pc?:P
    Άμα νομίζεις ότι κάποιος διαβάζει τα μηνύματά σου, σβήνε τα κατευθείαν.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    βρε κοριτσακι, το πιθανότερο ειναι να εχεις πει καποια πραγματα σε καποια παιδιά
    κ να εχουν μεταφερθεί.
    http://www.mazi.org.gr/

  7. #7
    ναι, τζιπσι...είναι ΑΔΥΝΑΤΟ να σε χακάρουν μέσα από το φόρουμ και να σου πετάνε σπόντες...πρόσεξε απλά που μιλάς....

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Quote Originally Posted by keep_walking View Post
    Προφανως μπορεις να αλλαξεις password. Ποιος πεταει υπονουομενα? ενας θαναι δεν θα ναι ομαδα εαν ισχυει αυτο. Μπαινεις λοιπον στο προφιλ σου αλλαζεις password και οποιος ξερει το παλιο απλως την πατησε.
    Σίγουρα δεν είναι πολλοί. Και δεν έχουν και τα @##$δια να βγουν και να το πουν. Θα το άλλαζα το password αλλά αν χακάρουν το Η/Υ αυτό δεν έχει καμιά αξία αφού θα το ξανακάνουν.
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Quote Originally Posted by Θεοφανία View Post
    ναι, τζιπσι...είναι ΑΔΥΝΑΤΟ να σε χακάρουν μέσα από το φόρουμ και να σου πετάνε σπόντες...πρόσεξε απλά που μιλάς....
    Δεν είπα αυτό, απλά πιστεύω ότι αυτός που με χακάρει έχει επαφή με αυτούς που μπαίνουν εδώ και έχουν διασταυρώσει στοιχεία ή υπάρχουν διπλά προφίλ. Δεν ξέρω τι να κάνω πια και το πιο χυδαίο της υπόθεσης είναι ότι δεν σέβονται αυτόν τον χώρο που μπαίνουμε μέσα για να βρούμε λίγη στήριξη.
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  10. #10
    Quote Originally Posted by Gypsy Cello View Post
    Σίγουρα δεν είναι πολλοί. Και δεν έχουν και τα @##$δια να βγουν και να το πουν. Θα το άλλαζα το password αλλά αν χακάρουν το Η/Υ αυτό δεν έχει καμιά αξία αφού θα το ξανακάνουν.
    και έτσι να ειναι, τι μπορεί να σου κανει ο Νικος?
    Δεν φιλοξενεις φαντάοζμαι μελη του φορουμ σπιτι σου ώστε να έχουν τέτοια πρόσβαση.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Quote Originally Posted by Gypsy Cello View Post
    Σίγουρα δεν είναι πολλοί. Και δεν έχουν και τα @##$δια να βγουν και να το πουν. Θα το άλλαζα το password αλλά αν χακάρουν το Η/Υ αυτό δεν έχει καμιά αξία αφού θα το ξανακάνουν.

    Το χακινγκ δεν ειναι ευκολη υποθεση. Ειναι σχεδον αδυνατο να σε χακαρουν. Προσφατα δεν πηγες το πισι σε τεχνικο και σου εβαλε και antivirus? Εαν ειχες καποιο υπουλο προγραμμα στο πισι θα σε ειδοποιουσε.

    Απο κει και περα δεν λεω οτι ειναι αδυνατον αλλα απελπιστικα απιθανο.

    Σκεψου και αλλες εκδοχες. Του στυλ αυτος που ανταλλασεις μηνυματα ...τα κουτσομπολευει κλπ. δεν ξερω τι να σου πω.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Quote Originally Posted by arktos View Post
    βρε κοριτσακι, το πιθανότερο ειναι να εχεις πει καποια πραγματα σε καποια παιδιά
    κ να εχουν μεταφερθεί.
    Δεν ξέρω ρε συ, τι έχω πει που μπορεί να έχει μεταφερθεί και για ποιο λόγο; Δεν έχω έρθει σε αντιπαράθεση με κανέναν εκτός από τότε με την Dissolved girl που ήταν μια ανοιχτή αντιπαράθεση.
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    niahworld
    Posts
    731
    gypsy τι σου ειπαν και το εξελαβες ως υπονοουμενο αν επιτρεπεται?
    Γιατι μεχρι πριν λιγο στο δικο μου θεμα μιλουσαμε.Δεν πιστευω κατι απ αυτα που σου ειπα να το εξελαβες ετσι γιατι θα ναι εντελως ακυρο..

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Ίσως το χάκινγκ να συμβαίνει προτού πάω εγώ στον τεχνικό και να συνεχίστηκε και μετά. Ο Νίκος αυτό που μπορεί να κάνει είναι να ελέγξει για διπλά προφίλ. Αλλά τι λέω, αυτοί μπορούν να το κάνουν και από διαφορετικούς υπολογιστές και με ψεύτικα μέιλ και ό, τι θες.
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Quote Originally Posted by Gypsy Cello View Post
    Δεν ξέρω ρε συ, τι έχω πει που μπορεί να έχει μεταφερθεί και για ποιο λόγο; Δεν έχω έρθει σε αντιπαράθεση με κανέναν εκτός από τότε με την Dissolved girl που ήταν μια ανοιχτή αντιπαράθεση.
    Υπαρχουν και ανθρωποι που δεν χρειαζεται να τους εχεις κανει κατι , αλλα να θελουν να σε κουτσομπολεψουν. Απο κει και περα δεν ειναι αναγκη να αρχισεις να βλεπεις εχθρους. Αλλαξε το password και προσεχε.

    Εμενα δεν μου χει τυχει κατι τετοιο ποτε...
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

  1. Bια προς τα ζώα
    By PostMortem in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 58
    Last Post: 10-06-2011, 21:33
  2. Που είναι η διαχείριση;
    By whitecandle in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 875
    Last Post: 23-08-2010, 17:29
  3. Διαχείριση Συγκρούσεων
    By canda in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 7
    Last Post: 29-05-2009, 22:51
  4. διαχείριση θυμού
    By anitak in forum Διαχείριση Θυμού
    Replies: 111
    Last Post: 06-06-2007, 19:23

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •