ΠΟΙΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΒΗΜΑ.......Κ ΤΙ ΒΗΜΑ...????
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 17
  1. #1

    ΠΟΙΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΒΗΜΑ.......Κ ΤΙ ΒΗΜΑ...????

    .........ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΒΟΗΘΕΙΑ

    ΕΔΩ Κ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΜΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ, Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ 5-6 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ ΜΟΥ (ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ 23)...... -ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΑΠΩΘΗΜΕΝΟ :rolleyes:

    ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΙΔΑ (ΔΝ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ-ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΑΓΩΓΗ ΑΠΟ ΤΟ ΙΔΙΟ ΧΩΡΙΟ, ΕΤΣΙ ΤΟΝ ΓΝΩΡΙΖΩ.....ΑΛΛΑ ΜΕΝΟΝΤΑΣ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΠΟΛΕΙΣ, ΒΛΕΠΟΜΑΣΤΕ ΠΑΣΧΑ, ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ, ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΑ Κ ΟΠΟΤΕ ΤΥΧΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ Κ ΟΙ ΔΥΟ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ....)ΕΝΙΩΣΑ ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΟ ΑΠΟ ΠΟΤΕ...


    ΠΡΙΝ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΕΚΑΝΑ ΚΙΝΗΣΗ ΘΕΩΡΟΝΤΑΣ ΠΩΣ ΜΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ, ΔΗΛ. ΖΗΤΗΣΑ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΤΟΥ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΝ ΓΝΩΣΤΟ ΤΟΥ, Ο ΟΠΟΙΟΣ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΕ....ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΔΩΣΕ :mad:

    ΗΤΑΝ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ Κ ΤΟΤΕ.....Ε ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΦΥΓΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΧΩΡΙΟ Κ ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΣΧΕΣΗ ΠΟΥ ΚΡΑΤΗΣΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ....ΤΟΝ ΞΑΝΑΕΙΔΑ ΒΕΒΑΙΑ ΣΤΟ ΕΝΔΙΑΜΕΣΟ, ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΑΝΤΑ, ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΗΜΟΥΝ ΑΛΛΟΥ ΔΕΝ ΕΠΙΔΙΩΞΑ ΤΠΤ.
    Κ ΤΩΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΣΧΕΔΟΝ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΧΩΡΙΣΜΟΥ ΤΟΝ ΞΑΝΑΕΙΔΑ Κ ΤΟΝ ΘΕΛΩ..........ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ....

    ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΟΜΑΣΤΕ ΜΙΛΑΜΕ ΕΛΑΧΙΣΤΑ -ΤΑ ΤΥΠΙΚΑ-.....ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΟΙΝΗ ΠΑΡΕΑ.....ΚΟΙΤΑΖΟΜΑΣΤΕ ΑΡΚΕΤΑ, ΜΟΥ ΧΑΜΟΓΕΛΑΕΙ....ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΛΗ ΣΧΕΣΗ, ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ..........Κ ΕΓΩ ΜΠΕΡΔΕΥΟΜΑΙ................ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ???? ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΕ ΚΟΙΤΑΖΕΙ ΤΟΣΟ Κ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΜΟΓΕΛΑΕΙ ΑΝ ΔΕ ΜΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ??? ΜΗΠΩΣ ΕΓΩ ΘΕΛΩ Κ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΛΛΑ???? Κ ΦΤΙΑΧΝΩ ΜΟΝΗ Μ ΣΕΝΑΡΙΑ???

    ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ???? ΠΩΣ ΝΑ ΤΟΝ ΠΛΗΣΙΑΣΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ????

    ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΜΕ ΤΗΝ ΞΑΔΕΡΦΗ ΤΟΥ ΣΥΖΗΤΑΩ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΟΠΟΤΕ ΙΣΩΣ ΤΥΧΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΛΗΣΙΑΣΩ........Κ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΜΟΥ ΑΝ ΗΘΕΛΕ ΔΕ ΘΑ ΤΟΝ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΞΑΔΕΡΦΗ ΤΟΥ, ΕΦΟΣΟΝ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥ ΤΗΣ ΤΟΝ ΕΔΩΣΑ ΓΙΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ???

    ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΦΑΙΝΟΜΑΙ ΑΠΕΛΠΙΣΜΕΝΗ Κ ΚΑΝΩ ΧΑΖΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ Κ ΣΚΕΨΕΙΣ........ΑΛΛΑ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟΥ ΦΕΡΘΩ....

    ΑΝ ΔΕΝ ΤΟΥ ΔΕΙΞΩ ΠΟΣΟ ΤΟΝ ΘΕΛΩ, ΙΣΩΣ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΠΟΤΕ ΑΥΤΟΣ ΚΙΝΗΣΗ.... ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ ΝΑ ΚΟΜΠΛΑΡΕΙ ΓΙΑ ΔΙΚΟΥΣ ΤΟΥ ΛΟΓΟΥΣ 'Η ΑΠΛΑ ΔΕ ΘΕΛΕΙ Κ ΔΝ ΒΡΙΣΚΕΙ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΙΝΗΣΗ?? :confused:

    ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΑΝΩ ΑΠΕΛΠΙΣΜΕΝΗ ΣΕ ΑΥΤΟΝ Κ ΝΑ ΕΠΙΔΙΩΞΩ ΜΕ ΧΙΛΙΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ ΤΗΝ ΕΠΑΦΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥ.......ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ Κ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΜΕ ΘΕΛΕΙ......ΙΣΩΣ ΑΠΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΑΡΕΣΩ Κ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ.....Κ ΔΕ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΗΝ ΧΥΛΟΠΙΤΑ, ΑΠΛΩΣ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΗΔΗ ΜΙΑ ΠΡΩΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΤΟΥ....
    ΒΕΒΑΙΑ ΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ....Κ ΟΙ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΕΠΙΣΗΣ.........

    ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΣΩΣΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ??????

    ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΜΕ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ, ΟΣΟ ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΝΑ ΦΕΡΘΩ........ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΣΧΕΣΗ.....ΒΕΒΑΙΑ, ΑΝ ΕΙΧΕ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΜΕ ΚΟΙΤΟΥΣΕ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕΙ........ΕΚΤΟΣ Κ ΑΝ ΠΑΛΙ ΕΓΩ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ!!!!!! Κ ΤΟ ΥΠΕΡ-ΑΝΑΛΥΩ ΠΑΛΙ.........ΤΟ ΧΩ ΕΛΑΤΤΩΜΑ :o

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΠΟΙΟΝ ΜΕ "ΔΙΑΒΑΣΕΙ" Κ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΜΕ ΜΙΑ ΓΝΩΜΗ.........

  2. #2
    Τον αριθμο τηλ σου τον εδωσες στην ξαδερφη του για καθαρα επαγγελματικους λόγους, ασχετως αν αυτο εγινε μπροστα του, δεν προηγηθηκε ουτε εκει ουτε πιο πριν φλερτ ή ερωτικό ενδιαφερον ώστε να της τον ζητησει για να σε παρει τηλ. Κανεις δεν παιρνει το τηλ μιας κοπελας με τον τροπο αυτο γιατι ξέρει οτι αυτο θα την ενοχλησει και αν τη γουσταρει μπορει να της κανει κακη εντυπωση και να την χασει, γιατι ξερει ότι η κοπελα θα του πει μα γιατι δε μου το ζητησες στα ίσα ή εγω δε σου το εδωσα γιατι το πηρες. Αν σε γουσταρε θα στο ζητουσε ο ίδιος.
    Απ αυτα που λες καταλαβα ότι δεν του εδωσες μεχρι τωρα να καταλαβει ότι τον θελεις. Το να μιλας μαζι του αμα τον δεις τυπικα περι ανεμων και υδατων και να ανταλλάζετε ματιες (εκτος κι αν ειναι ερωτικες) δε δινει στον αλλο να καταλαβει ότι τον θες.
    Μήπως ειναι ντροπαλος? αν ειναι τοτε μπορει να σε γουσταρει αλλά να μην τολμα να κανει την κινηση. Γιατι δεν κανεις εσυ την κινηση? πριν δυο χρονια όμως αρνηθηκε να σου δωσει το τηλ του, εκτος κι αν ηταν σε σχεση ή ηταν σε φαση που ηθελε να ειναι μονος, δύσκολα αλλάζει η αποψη ενος αντρα για μια κοπελα.
    γιάννης

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Ούτε πριν δύο χρόνια θα παίρνες το τηλ ο ενδιάμεσος ζήλεψε κ δεν του το ζήτησε καν

  4. #4
    ειπες αν με γουσταρε θα μου ζητουσε ο ιδιος τον αριθμο μου..........πως? αφου ποτε δεν εχουμε κατσει στην ιδια παρεα.....πως ετσι στον αερα??? ισως να μη με γουσταρει κ να μη το κανει....αυτο ειναι το ενα ενδεχομενο

    αν ομως με γουσταρει κ δεν μπορει να φερθει οπως θελει λογω συνθηκων?? υπαρχει αυτο στους αντρες???? η μονο στο μυαλο μου ειναι μια βολικη-καθησυχαστικη δικαιολογια.........

    δεν κολλαω να ρισκαρω, να του δειξω τι νιωθω....το θεμα μου ειναι οτι δεν βρισκω τον τροπο....
    να εφυγε αυτος απ το χωριο, εγω ειμαι ακομα εδω κ θα ξαναερθει το σαββατο υποθετω κ μετα ποιος ξερει ποτε θα τον ξαναδω μιας κ θα φυγω κ εγω.....

    τελικα, ειναι καλυτερα να μετανιωσω για κατι που εκανα.....παρα για κατι που δεν εκανα ποτε????
    κ αν γελοιοποιηθω στα ματια του??? -μ'αρεσει που ειπα πιο πανω πως δε φοβαμαι την χυλοπιτα- :p

    ενταξει δεν ξερω γιατι, αλλα για καποιο λογο, επειδη οι συνθηκες δεν βοηθουν, δυσκολευομαι!!!!!!!!!!!!!

    αλλα θελω να το τολμησω γτ. ισως κ να εξελιχθει οπως ονειρευομαι, μονο ας μου πει καποιος πως θα ηταν ομορφο να του δειξω τι νιωθω.....τι να πω.......ωστε να μην του φανω απελπισμενη.......εχω ωριμασει πιο πολυ μετα τον τελευταιο μου χωρισμο κ θελω να συμπεριφερθω αναλογα σε κατι νεο.....δε θελω να τον προσεγγισω με τον τροπο που το εκανα παλιοτερα.....ενταξει δεν εχω μεγαλη εμπειρια, αλλα στα ματια του θελω να φανω ανταξια......να του δειξω οτι η ηλικια μας δεν ειναι εμποδιο, οτι μπορω να μαι διπλα του..........ολα αυτα βεβαια, αν με θελει!!!

    σε ευχαριστω για τον χρονο σου!

  5. #5
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Ούτε πριν δύο χρόνια θα παίρνες το τηλ ο ενδιάμεσος ζήλεψε κ δεν του το ζήτησε καν
    elis αυτο το ενδεχομενο δεν το ειχα σκεφτει ποτε.....ομως δεν νομιζω να ναι ετσι.....μπροστα μου τον τηλ. κ τον ρωτησαν αν θελει να μου δωσει τον αριθμο....κ μ ειπαν πως ειπε οτι δεν ειναι σιγουρος.....αλλα πανε κ 2μιση ισως 3 χρονια.........τι να πω....αρχιζω να το σκεφτομαι παντως σαν ενδεχομενο.......... :confused:

  6. #6
    ...κασάνδρα, αφού ήδη έκανες μια κίνηση και ο ίδιος δεν θέλησε να συνεχίσει, γιατί κάνεις σενάρια με το μυαλό σου και πιθανώς κινήσεις που θα σε εκθέσουν περισσότερο?
    Ακόμη και αν τότε ήταν δεσμευμένος και δεν ήθελε, πάντα η πόρτα ήταν ανοιχτή για να κάνει την οποιαδήποτε κίνηση όταν θα ήθελε.

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Κάπου βόρεια
    Posts
    5
    Καλησπέρα!!
    Εγώ πάλι πιστεύω, πως εφόσον είναι απωθημένο σου , αν δεν μάθεις τώρα το αν ενδιαφέρεται για σένα ή όχι, θα μείνει για πάντα αναπάντητο ερώτημα που θα σε βασανίζει. Δεν αποκλείεται 3 χρόνια πριν, να μην ενδιαφερόταν, μα τώρα να ενδιαφέρεται και να ντρέπεται ή να δειλιάζει να σου το δείξει , γιατί στο παρελθόν σου είχε κλείσει την πόρτα, αλλά και γιατί δεν μπορεί να είναι βέβαιος, για το αν εσύ ενδιαφέρεσαι ακόμα για εκείνον.
    Εγώ γνωρίζω ότι οι άντρες είναι δειλοί….έχουν σταματήσει να είναι κυνηγοί και το βλέπω αυτό παντού γύρω μου. Γνώμη μου, να κάνεις την κίνηση σου και εφόσον δεν είστε σε κοινή παρέα, δεν βρίσκω να υπάρχει άλλη λύση , από κάποιον που θα μεσολαβήσει για να σε βοηθήσει.
    Η ξαδέρφη του τι άτομο είναι? Εννοώ είναι σοβαρό άτομο, που αν της εκμυστηρευόσουν το ενδιαφέρον σου , για τον ξάδερφο της , θα έμενε μεταξύ σας? Σε αυτή την περίπτωση θα μπορούσε η ίδια, να τον ρωτήσει με τρόπο, για του αν του αρέσεις και αν ναι, να τον παρακινήσει να σε πλησιάσει.
    Δεν είναι λίγα τα ζευγάρια, που ακόμα και μετά από χρόνια γνωριμίας-φιλίας, χρειάστηκε να μεσολαβήσει κοινός γνωστός ( αφού κανένας από τους δυο δεν είχε το θάρρος να κάνει μια κίνηση), για να είναι τώρα μαζί και ευτυχισμένοι.

  8. #8
    Με μια πρώτη ματιά πιστεύω οτι φτιάχνεις σενάρια όπως κάνουμε όλοι λίγο πολύ όταν μας ενδιαφέρει κάποιος/α...το οτι σου χαμογελάει και σου ρίχνει ματιές δε σημαίνει απαραίτητα οτι του αρέσεις...πάντως για να μην βασανίζεσαι μπορεις να κάνεις κάτι πολύ εύκολο την επόμενη φορά που θα βρεθείτε...πρότεινε του εσύ να πάτε για ένα καφέ και αν δεχθεί και βγείτε θα δεις και αν τον ενδιαφέρεις ή όχι...καλή επιτυχία!!!

  9. #9
    Κρατάω αυτό που ειπες στο τελευταιο σου μηνυμα, καλύτερα να μετανοιωσω για κάτι που έκανα παρα για κατι που δεν εκανα ποτε και μετα το Σαββατο που θα τον δεις δεν ξερεις αν και πότε θα τον ξαναδεις. Και όταν θα τον ξαναδεις ίσως να μην ειναι μόνος. Τρόπος να το κανεις ειναι το να τολμησεις και να του δωσεις να καταλάβει ότι ενδιαφερεσαι. Φτανει να μην καθεσαι να το πολυσκεφτεσαι γιατι αυτο θα σου δημιουργει όλο και περισσοτερες αμφιβολίες αν θα τα καταφερεις και δικαιολογίες για να μην το κανεις. Βαλε σαν θετική σκέψη στη θεση όλων αυτων το πόσο ωραια θα παιρνας μαζι του και ότι αποκτας τον αντρα που θες, κι απ αυτο θα αντλεις δυναμη και αυτοπεποιθηση να τον πλησιασεις.
    Και για το πριν δυο χρονια δεν ξερεις, ίσως τοτε να μην ήταν ετοιμος, ίσως να ειχε σχέση και αρα η σταση του εναντι σου να ναι διαφορετική απο τοτε. Κι αν ειναι αρνητικος τουλάχιστο θα νοιωθεις ικανοποίηση ότι τόλμησες και οτι ο επομενος θα ναι καλυτερος.
    γιάννης

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Posts
    903
    Παιδί μου, χώσου εσύ!!!

    Ρώταν τον πχ κάποια στιγμή που θα βρεθείτε κάπως μόνοι, "εμείς πότε θα πάμε για καφέ να τα πούμε?" ή πες του "το τηλ μου το έχεις? Για κάνε μου μια αναπάντητη..." 'Η κάτι τέλοσπάντων.

    Το πολύ πολύ να μην μπορεί. Δεν σημαίνει κάτι για σένα αυτό, ότι δεν αρέσεις γενικά κλπ. Γούστα είναι αυτά... Μπορεί να "σε απορρίψει" για χίλιους δύο λόγους, δικούς του. Μπορεί όμως και να βγείτε. και μετά βλέπεις...

    Πάρε το ρίσκο!!! Τώρα!

  11. #11
    Κασσάνδρα, και εγώ με την σειρά μου θα συμφωνήσω με αυτά που σου είπαν οι άλλοι. Και μάλιστα,νομίζω ότι δεν έπρεπε τότε να ζητήσεις από τον κοινό σας γνωστό το τηλέφωνο αλλά από τον ίδιο. Γιατί δεν του μιλάς? αν αρχίσετε να μιλάτε,μπορεί να εξελιχθεί μόνο του το πράγμα. Αλλά προτείνω να μην εμπλέξεις τρίτους για πολλούς λόγους. Εφόσον όμως μετά από τόσο καιρό δεν σου έχει περάσει αυτό που νιώθεις για αυτόν,γιατί να μην το προσπαθήσεις? Το χειρότερο που μπορείς να πάθεις είναι να σε "απορρίψει" ,αλλά τουλάχιστον τότε θα ξέρεις τι γίνεται,δεν θα ταλαιπώρησε με σενάρια του τι μπορεί να συμβαίνει,συν ότι θα το έχεις προσπαθήσει . Μην βασανίζεσαι. Πράξε! και καλή επιτυχία :)

  12. #12
    Μεσάζοντες βάζουν όσοι κολώνουν να κάνουν την κίνηση. Άσε που μπορει να στα κανουν θάλασσα ή να μην κανουν τιποτα επειδη κατα βαθος ζηλευουν. Το τι θα του πεις δεν παίζει ρόλο, ότι σου βγαινει αυθορμητα, αυτο που νοιωθεις, φτανει τα λόγια σου να του δωσουν να καταλάβει ότι τον θες, να βγαζεις αισθημα σαν γυναικα.
    Ε δεν θα του πει ποίημα ή μια ξερή κουβεντα βρε kuxumuxu. Συμφωνω με Ν.007 ότι τα σεναρια κανουν ζημια.
    Και μεχρι το Σαββατο βαζε θετικη σκεψη οπως σου ειπα χθες, αφου ξερω ότι όλο αυτον θα σκεφτεσαι και τιποτα άλλο, παρα σεναρια.
    γιάννης

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Posts
    903
    Quote Originally Posted by ioannis2 View Post
    Ε δεν θα του πει ποίημα ή μια ξερή κουβεντα βρε kuxumuxu.
    Ε καλά, δεν είπα να του πει μόνο αυτό... Την αρχή πρότεινα.:).

  14. #14
    [QUOTE=ioannis2;382226]Μεσάζοντες βάζουν όσοι κολώνουν να κάνουν την κίνηση. Άσε που μπορει να στα κανουν θάλασσα ή να μην κανουν τιποτα επειδη κατα βαθος ζηλευουν. Το τι θα του πεις δεν παίζει ρόλο, ότι σου βγαινει αυθορμητα, αυτο που νοιωθεις, φτανει τα λόγια σου να του δωσουν να καταλάβει ότι τον θες, να βγαζεις αισθημα σαν γυναικα.

    Θα συμφωνήσω. Μην μπλέξεις τρίτο γιατί μόνο σε κακό μπορεί να σου βγει. Το αυθόρμητο νομίζω είναι ότι καλύτερο μπορείς να κάνεις Κασσάνδρα. Πάντως εγώ επιμένω στο να μην μείνεις άπραγη.

  15. #15
    τελεια!!! Δεν τον ειδα αποψε οπως υπολογιζα! Ουτε ξερω ποτε θα τον ξαναδω κ αν εχασα την ευκαιρια μου;;;; ισως να ηταν ελευθερος κ οταν ξαναβρεθουμε σε σχεση!!!! Τι θα κανω; τον σκεφτομαι διαρκως!!! Πως να μαθει τι νιωθω;; νιωθω απογοητευμενη! ευχαριστω για τις απαντησεις σας παντως....

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Ενα βήμα πριν να φουνταρω η να κλειστώ σε ίδρυμα
    By Konstantinoss in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 102
    Last Post: 12-09-2011, 16:01
  2. Έκανα το πρώτο βήμα...
    By miro in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 18
    Last Post: 04-07-2011, 15:15
  3. ενα βημα μπροστα, δυο βηματα πισω
    By todestrieb in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 16
    Last Post: 11-04-2011, 00:17
  4. Ένα βήμα πρίν με χωρίσει...Δυστυχώς..
    By christina_ast in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 46
    Last Post: 12-04-2009, 14:29
  5. Ενα βήμα πριν τον χωρισμό?
    By black.toulip in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 16
    Last Post: 22-08-2007, 13:31

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •