Fasi - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 20 of 20

Thread: Fasi

  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    ΝΑΞΟΣ
    Posts
    1,499
    ναι αλλά από την άλλη.....όπως είπε και η DissolvedGirl πιθανό να υποκύψει η κοπέλα και πάλι να πληγωθεί περισσότερο.. αν είναι και η ίδια έφηβη καλύτερα να είσαι προσεκτικός είναι πολύ ευαίσθητη περίοδος. Εμένα αν μου έλεγε από την άλλη δεν σε βλέπω σοβαρά θα τον κινηγούσα με το δίκανο :Ρ αλλά εγώ είμαι άλλη περίπτωση :Ρ
    απλά να είσαι προσεκτικός μπράβο σου που έχεις φιλότιμο και σε προβληματίζει :)
    [COLOR="#800080"][SIZE=5][FONT=Comic Sans MS][B]Honey, nobody ever gonna love you
    The way I try to do.[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]

  2. #17
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    αυτο θα πει φασ(ι)ον βικτιμς! παει το κοριτσακι να ξεκινησει τρυφερα κατι σοβαρο με το αγορακι. το αγορακι ομως που ειναι μικρο και θελει να παιξει, δε το βλεπει σοβαρα το κοριτσακι, και θελει μονο το μουνακι του. το κοριτσακι απογοητευμενο πιστευει πως ολα τα αγορακια μονο αυτο θελουν, και νιωθει πως δεν αξιζει κατι παραπανω, με αποτελεσμα να εχει με τη σειρα του αργοτερα τα αγορακια απλα για να παιζει κι αυτο. και καπως ετσι φτανουμε στο σημερα, που οι σχεσεις πανε κατα διαολου, και το ενα κερατο ακολουθει το αλλο...

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Αθηνα
    Posts
    270
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    αυτο θα πει φασ(ι)ον βικτιμς! παει το κοριτσακι να ξεκινησει τρυφερα κατι σοβαρο με το αγορακι. το αγορακι ομως που ειναι μικρο και θελει να παιξει, δε το βλεπει σοβαρα το κοριτσακι, και θελει μονο το μουνακι του. το κοριτσακι απογοητευμενο πιστευει πως ολα τα αγορακια μονο αυτο θελουν, και νιωθει πως δεν αξιζει κατι παραπανω, με αποτελεσμα να εχει με τη σειρα του αργοτερα τα αγορακια απλα για να παιζει κι αυτο. και καπως ετσι φτανουμε στο σημερα, που οι σχεσεις πανε κατα διαολου, και το ενα κερατο ακολουθει το αλλο...
    απο μια πλευρα εχεις δικιο
    ειμαι ανορθογραφος και συγγνωμη για αυτο!!!

  4. #19
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    o KENO παντα εχει δικιο φιλε, απλα δεν αναγνωριζεται η αξια του, και τον φτυνουν αντι να κατσουν να καταλαβουν.

  5. #20
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    αυτο θα πει φασ(ι)ον βικτιμς! παει το κοριτσακι να ξεκινησει τρυφερα κατι σοβαρο με το αγορακι. το αγορακι ομως που ειναι μικρο και θελει να παιξει, δε το βλεπει σοβαρα το κοριτσακι, και θελει μονο το μουνακι του. το κοριτσακι απογοητευμενο πιστευει πως ολα τα αγορακια μονο αυτο θελουν, και νιωθει πως δεν αξιζει κατι παραπανω, με αποτελεσμα να εχει με τη σειρα του αργοτερα τα αγορακια απλα για να παιζει κι αυτο. και καπως ετσι φτανουμε στο σημερα, που οι σχεσεις πανε κατα διαολου, και το ενα κερατο ακολουθει το αλλο...
    Συμφωνώ μαζί σου φίλε. Αυτό που λες γίνεται και σε πιο μεγάλες ηλικίες (εφηβεία και πάνω) οι επητήδιοι που έχουν αποκτήσει μεσα από τις πολλές που κοροήδεψαν την εμπειρία/ικανότητα να σαγηνεύουν, να καταφέρνουν να κάνουν τις γυναίκες να τους ερωτευτούν και να τους δοθούν ψυχή τε και σώματι και άμα περάσουν ωραία μετά να την κάνουν με ελαφρά πηδηματάκια. Και το αποτέλεσμα γυναίκες απογοητευμένες από τις σχέσεις, να συχαίνονται και να πορρίπτουν ως τετοιους όλους τους άντρες και να ναι βουτηγμένες στην απογοήτευση και στα φάρμακα για να συνέλθουν.
    γιάννης

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. se fasi katathlipsis
    By blimblue in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 22
    Last Post: 16-06-2008, 10:30

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •