Fasi
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 20

Thread: Fasi

  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1

    Unhappy Fasi

    Einai mia kopela pou exei faei gero kolima mazi mou kai bla bla bla !Entaksei sxesi den thelw mazi tis alla thelw na kanw fasi ! Den exw kanei pote! (pws ginetai olo ayto )

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Αθηνα
    Posts
    270
    να εισαι ξεκαθαρος μαζι της να της πεις οτι δεν θες να κανεις σχεση μαζι της αλλα θα ηθελες να κανεις καμια περιπετιουλα
    ειμαι ανορθογραφος και συγγνωμη για αυτο!!!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    ΝΑΞΟΣ
    Posts
    1,499
    κι αν τη πληγώσει αυτό ? ότι δηλαδή δεν την παίρνει στα σοβαρά.
    [COLOR="#800080"][SIZE=5][FONT=Comic Sans MS][B]Honey, nobody ever gonna love you
    The way I try to do.[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    παρε τηλεφωνο το 11-8-80 και ρωτα τους κατευθειαν πως θα κανεις φαση μαζι της. θα σε καθοδηγησουν και θα σου προσφερουν σιγουρη βοηθεια, ειναι οι μονοι που μπορουν και ξερουν!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Αθηνα
    Posts
    270
    πιο πολυ θα την πληγωσει εαν τις πουλησει ερωτες και ιστοριες και δεν τα ενοοει ομως .Καλυτερα να ειναι ειληκρινης ωστε να αποφασισει η κοπελλα τι θελει
    ειμαι ανορθογραφος και συγγνωμη για αυτο!!!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Αθηνα
    Posts
    270
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    παρε τηλεφωνο το 11-8-80 και ρωτα τους κατευθειαν πως θα κανεις φαση μαζι της. θα σε καθοδηγησουν και θα σου προσφερουν σιγουρη βοηθεια, ειναι οι μονοι που μπορουν και ξερουν!
    νομιζω ειναι κριμα και αδικο να δινεις τετοιες απαντησεις εστω και εαν οι ερωτησεις σου φαινοντε αστειες εσενα καλυτερα να μην απαντας σε κανενα θεμα αμα νομιζεις οτι δεν σε ενδιαφερει
    ειμαι ανορθογραφος και συγγνωμη για αυτο!!!

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    εχετε δικιο, με το μπαρδον, αποχωρω να συνεχιστει η κουβεντα, και να λαβει ο φιλος μας τις χρησιμες πληροφοριες απο το σπουδαιο αυτο φορουμ καθοδηγησης.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Αθηνα
    Posts
    270
    Quote Originally Posted by BloodyKate View Post
    κι αν τη πληγώσει αυτό ? ότι δηλαδή δεν την παίρνει στα σοβαρά.
    ισα ισα που αμα ειναι ξεκαθαρος δειχνει οτι την υπολογιζει αλλιως θα τις ελεγε οτι ηθελε να ακουσει η κοπελλα μεχρι να κανει την δουλεια του και μετα να τις ελεγε τι δεν νιοθει τιποτα παραπανω
    Νομιζο το ξεκαθαρο ειναι καλυτερο για ολους
    ειμαι ανορθογραφος και συγγνωμη για αυτο!!!

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Αθηνα
    Posts
    270
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    εχετε δικιο, με το μπαρδον, αποχωρω να συνεχιστει η κουβεντα, και να λαβει ο φιλος μας τις χρησιμες πληροφοριες απο το σπουδαιο αυτο φορουμ καθοδηγησης.
    δεν χρειαζετε να αποχωρησεις απλα οσο και αστειο αν μας φαινετε καλο ειναι να τον βοηθαμε και οχι να τον κοροιδευουμε
    ειμαι ανορθογραφος και συγγνωμη για αυτο!!!

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Δυτικό Ημισφαίριο
    Posts
    640
    Μιχαλάρα μεγάλε, πόσων χρονών είσαι αν επιτρέπεται, και πόσο είναι η κοπέλα;
    [B]Ουδέν κρυπτόν υπό τον ήλιο.[/B]
    Οι σοφοί παραδέχονται. Οι πονηροί δικαιολογούνται. Οι ηλίθιοι επιμένουν.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    ΝΑΞΟΣ
    Posts
    1,499
    glayko χμμμ δεν ξέρω ίσως έχεις δίκιο..... δηλαδή το πιθανότερο είναι αυτό :Ρ
    KENO όντως η εφηβεία είναι ευαίσθητη περίοδος και ντάξει ίσως στα μάτια μας φένεται μικρό το πρόβλημα αυτό αλλά οι περισσότεροι έφηβοι (με φιλότιμο) θα είχαν σκαλώσει σε μια τέτοια κατάσταση :)
    [COLOR="#800080"][SIZE=5][FONT=Comic Sans MS][B]Honey, nobody ever gonna love you
    The way I try to do.[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Αθηνα
    Posts
    270
    Quote Originally Posted by BloodyKate View Post
    glayko χμμμ δεν ξέρω ίσως έχεις δίκιο..... δηλαδή το πιθανότερο είναι αυτό :Ρ
    KENO όντως η εφηβεία είναι ευαίσθητη περίοδος και ντάξει ίσως στα μάτια μας φένεται μικρό το πρόβλημα αυτό αλλά οι περισσότεροι έφηβοι (με φιλότιμο) θα είχαν σκαλώσει σε μια τέτοια κατάσταση :)
    απλα απο το να πουλησει παραμυθη καλυτερα να ειναι ξεκαθαρος
    εσενα τι θα σου αρεσε αν ησουν στην θεση της κοπελας?
    ειμαι ανορθογραφος και συγγνωμη για αυτο!!!

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Δυτικό Ημισφαίριο
    Posts
    640
    Κοίτα αν είμαστε ειλικρινείς, και τα παιδιά είναι στην εφηβεία, κατά πάσα πιθανότητα θα εξελιχθεί κάπως έτσι η φάση:
    Το αγόρι θα πει στην κοπέλα "δε θέλω σχέση σοβαρή, αλλά αν θες να φασωθούμε και, αν μας αρέσει, να φασωνόμαστε και συστηματικά, δεν έχω πρόβλημα". Η κοπέλα θα πληγωθεί αλλά από τη μία θα πει "από το τίποτα, καλύτερο το φάσωμα", και από την άλλη θα την πιάσει και το σύνδρομο "αν περάσουμε χρόνο μαζί και πάει καλά το φάσωμα, ίσως να θέλει να κάνουμε σχέση σε λίγο καιρό", και μάλλον θα πει ναι.

    Από εκεί και πέρα, μπορεί πράγματι να αλλάξει γνώμη ο Μιχαλάρας και να του καλογυαλίσει η κοπέλα, μπορεί να ξεκολλήσει η κοπέλα, μπορεί να μην πάει καλά το φάσωμα... ένα σωρό υποθέσεις...
    [B]Ουδέν κρυπτόν υπό τον ήλιο.[/B]
    Οι σοφοί παραδέχονται. Οι πονηροί δικαιολογούνται. Οι ηλίθιοι επιμένουν.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    ΝΑΞΟΣ
    Posts
    1,499
    [QUOTE=glafkos;279605]απλα απο το να πουλησει παραμυθη καλυτερα να ειναι ξεκαθαρος
    εσενα τι θα σου αρεσε αν ησουν στην θεση της κοπελας?[/QUOTE

    χαχαχαχαχχα επειδή συνέχεια σε αυτή τη θέση ήμουν και κανένας δεν έκανε τον κόπο να ξεκαθαρίσει τη θέση του γι αυτό συμφωνώ μαζί σου ή ας την αφήσει :Ρ
    [COLOR="#800080"][SIZE=5][FONT=Comic Sans MS][B]Honey, nobody ever gonna love you
    The way I try to do.[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Αθηνα
    Posts
    270
    [QUOTE=BloodyKate;279621]
    Quote Originally Posted by glafkos View Post
    απλα απο το να πουλησει παραμυθη καλυτερα να ειναι ξεκαθαρος
    εσενα τι θα σου αρεσε αν ησουν στην θεση της κοπελας?[/QUOTE

    χαχαχαχαχχα επειδή συνέχεια σε αυτή τη θέση ήμουν και κανένας δεν έκανε τον κόπο να ξεκαθαρίσει τη θέση του γι αυτό συμφωνώ μαζί σου ή ας την αφήσει :Ρ

    opote καλυτερα δεν ειναι να ειναι ξεκαθαρος να μην ειναι ενας απο ολους να ειναι διαφορετικος ;)
    ειμαι ανορθογραφος και συγγνωμη για αυτο!!!

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. se fasi katathlipsis
    By blimblue in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 22
    Last Post: 16-06-2008, 10:30

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •