χαιρετω την παρεα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 2 of 2
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    187

    χαιρετω την παρεα

    παιδια ,πριν λιγη ωρα ενιωσα μια ζαλαδα που τρομαξα πολυ, πασχω απο νοσοφοβια και καταθλιψη. αρπαξα αμεσως το πιεσοτερο και ελεγε 15 με 9 που συνηθως δεν ξεπερνω το 12 με 7 της καρδιας επειδη παιρνω χαπι πιεσης.τις τελευταιες μερες ομως το γαμησα το θεμα με το φαι και ετρωγα οτι σαβουρα εβρισκα μπροστα μου. τωρα αυτη την στιγμη πινω χυμο απο κρεμμυδι που ριχνει την πιεση. ταραχτηκα πολυ και αμεσως πειρα το αντικαταθληπτικο μου το ξαναξ μου το χαπι της πιεσης και ενα ντεπον μπας και ειναι καμια γριπη επειδη δεν ενιωθα και τοσο καλα απο εχθες. λεω να παω να κανω εξετασεις αιματος ξανα αυριο μηπως μου ανεβηκε η χοληστερινη και να παω στο καρδιολογο να μου ριξει μια ματια μηπως πρεπει να αλλαξω τα χαπια. αχ ρε παιδια εκει που ημουν εναμισι μηνα μια χαρα δεν ειχα ζαλαδες τσουπ η ζαλαδα σημερα και παρε με κατω εμενα. τι να πω. τρομοκρατηθηκα και γιατρος μου λειπει σε συνεδριο στο παρισι. να πω επισης οτι το τελευταιο καιρο εχω πολυ ανχος και οτι φοβαμαι μηπως ηταν και απο αυτο η ζαλαδα. αυτη την στιγμη εχει υποχωρησει αλλα φοβαμαι μην μου ξαναερθει. το ορκιζομαι οτι δεν θα ξαναφαω σαβουρα , θελω να ειμαι ενας υγιης ανθρωπος. θα παω σε διατροφολο απο εβδομαδα το πειρα αποφαση τελεια και παυλα. αντε τα λεμε απο το τσατ το βραδυ. μπορει να φταιει που στεκομουν στο υπολογιστη και να ζαλιστηκα ημουν εχθες απο το μεσημερι μεχρι τα ξημερωματα στισ 6 ωρα
    και μπηκα στι μια μεχρι τωρα. ισως και αυτο. αλλα τις εξετασεις μου θα της κανω.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    240
    το ορκιζομαι οτι δεν θα ξαναφαω σαβουρα , θελω να ειμαι ενας υγιης ανθρωπος.
    Μιχαλάκη, αυτό το κρατάω (κι ελπίζω κι εσύ)!
    Τουλάχιστον να βγει και κάτι θετικό από το όλο θέμα...

    Τώρα ό,τι άλλο και να σου πω ... το έχεις ξανακούσει...
    Βρε, κάνε μια βόλτα από έναν διατροφολόγο και έλεος, σταμάτα να τρως ό,τι βλακεία βρίσκεις μπροστά σου! Μην κάνεις δίαιτα, τρώγε πιο ποιοτικά!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •