Ειμαι λιγο σε υπερενταση....οποτε καλημερα:)
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 14 of 14
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014

    Ειμαι λιγο σε υπερενταση....οποτε καλημερα:)

    και κανω αυτο το ποστ κυριως για να περασει η ωρα.:)

    Δεν ξερω τι φταιει...εαν ημουν διπολικος θα ελεγα οτι περναω μανιακο επεισοδιο:)

    Αισθανομαι πολυ ενεργεια και δεν ξερω που να την διοχετεψω.

    Καλημερα κοσμε:)
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Για να ειμαι απολυτα ειλικρινης για το τι αισθανομαι...ειναι σαν ολα να αποκτησαν περισσοτερη λεπτομερεια , να γιναν πιο φωτεινα....λες και ημουν τυφλος και ενα πεπλο εφυγε απο τα ματια μου.

    Αισθανομαι ζωντανια....και φοβαμαι γιατι ειναι λιγο απεριγραπτο συναισθημα....δεν ειμαι ο νορμαλ "ΕΓΩ".
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    26
    και ? αστο να κρατησει τοτε!!!!!!!!!!!!!!!! μην χαλας την στιγμη http://www.youtube.com/watch?v=jtjUu...&feature=share αφηερωμένο !!!!!!!!!!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    Καλημερα!!! :)

    Αν αισθανεσαι μια χαρα τοτε απολαυσε το και βρες τι θα κανεις για να ξεσπασεις αυτο το χαρουμενο γεγονος! Να για παραδειγμα βαλε δυνατα την μουσικη στο σπιτι σου και χορευε η τραγουδα την ωρα που φτιαχνεις τον καφε σου :D ..

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    εδω... εκει... παραπερα...
    Posts
    2,059
    Quote Originally Posted by Christina82 View Post
    Αν αισθανεσαι μια χαρα τοτε απολαυσε το και βρες τι θα κανεις για να ξεσπασεις αυτο το χαρουμενο γεγονος! Να για παραδειγμα βαλε δυνατα την μουσικη στο σπιτι σου και χορευε
    Κατι σε Amon Amarth προτεινω για να βγει η ενταση και η ενεργεια με το κοπανημα βρε αδερφε!!!

    http://www.youtube.com/watch?v=e-UbViuK4fY
    Η ανησυχία μοιάζει με την κουνιστή πολυθρόνα. Σε κρατάει απασχολημένο χωρίς να σε πηγαίνει πουθενά.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    3,623
    Quote Originally Posted by ALIA View Post
    Κατι σε Amon Amarth προτεινω για να βγει η ενταση και η ενεργεια με το κοπανημα βρε αδερφε!!!

    http://www.youtube.com/watch?v=e-UbViuK4fY



    Meh, τους άκουγα στο λύκειο. Άσε να ακούσει κάτι πιο ώριμο...



    http://www.youtube.com/watch?v=Zd8E4GPdu4k&feature=related




    :eek:


    (what-the-fuck)

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Επανηρθα....μετα απο εναν καλο υπνο....wow τι ηταν αυτο?
    Τυχαινει μερικες φορες....αλλα οχι σε τετοια ενταση , μακαρι να μπορουσα να σας δωσω μια "εικονα". Οχι δεν μαστουρωσα αν και ηπια μερικα ποτα , που κανονικα επρεπε να με στειλουν για υπνο. Τεσπα.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    Ρε κηπ τι μουσικη ακους? και πως βγαζω το βιντεο σαν εικονα και οχι σαν λινκ?

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    πατας το κουμπι εισαγωγη βιντεο και βαζεις αντιγραφη-επικολληση το λινκ που πηρες απο το youtube. Οσο για μουσικη κατι απο depeche mode ,placebo κλπ. θα με εφτιαχνε:)
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    http://youtu.be/_-QPvffO1gs

    Αν και κανω τα βηματα δεν μου βγαινει...

    Ευχομαι αυτο να σε κανει να νιωσεις καλα... :)

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Χμ...δεν θα ελεγα οτι ηταν ασχημη εμπειρια. Ηταν ομορφη....τρομακτικα ομορφη ομως. Σαν να σου χαριζαν γαϊδαρο και να τον κοιτας στα δοντια:P
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    roof garden
    Posts
    1,807
    φιλε, αστο !! Δε θελεις να παθεις υποτροπη.

    Πες το στο γιατρο σου. Μειωσες τα φαρμακα ;

    Quote Originally Posted by keep_walking View Post
    Χμ...δεν θα ελεγα οτι ηταν ασχημη εμπειρια. Ηταν ομορφη....τρομακτικα ομορφη ομως. Σαν να σου χαριζαν γαϊδαρο και να τον κοιτας στα δοντια:P
    Με τη δύναμη του Θεού να έχετε τα τσάκρα σας ανοιχτά, καθαρά, φωτισμένα κ δε θα πιάνει κανένα κακό.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Quote Originally Posted by maus View Post
    φιλε, αστο !! Δε θελεις να παθεις υποτροπη.

    Πες το στο γιατρο σου. Μειωσες τα φαρμακα ;
    Ρε συ Maus....αυτο ακριβως φοβηθηκα μηπως ειναι κατι...τρελλο....και δεν χαρηκα την εμπειρια. Μαλλον πρεπει να χαιρομαι τα πραγματα ως ερχονται και να μην κολλαω να εξηγησω τα παντα.:)
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    3,623
    Quote Originally Posted by keep_walking View Post
    Επανηρθα....μετα απο εναν καλο υπνο....wow τι ηταν αυτο?
    Τυχαινει μερικες φορες....αλλα οχι σε τετοια ενταση , μακαρι να μπορουσα να σας δωσω μια "εικονα". Οχι δεν μαστουρωσα αν και ηπια μερικα ποτα , που κανονικα επρεπε να με στειλουν για υπνο. Τεσπα.



    Έχω διαβάσει ότι τα αντιψυχωτικά (και πιο συγκεκριμένα τα καινούργια άτυπα που είναι πιο ελαφριά και που δεν ξέρουν και πολλά για το πως λειτουργούν) κάνουν τέτοια πράγματα. Τρελές και ξαφνικές αυξομειώσεις στο κατα πόσο διατηρούν την αναστολή τους στους υποδοχείς, με αποτέλεσμα περιστασιακά να μειώνεται η αποτελεσματικότητά τους και να εμφανίζονται από το πουθενά τέτοιες στιγμές "ενέργειας" και ευφορίας. Μετά είναι και ο ίδιος ο εγκέφαλος που σε μερικές περιπτώσεις (αλλαγή στον τρόπο ύπνου και το πότε πείρες το χάπι) "κλωτσάει" με απρόβλεπτο τρόπο. Ίσως να ήταν κάτι τέτοιο ποιος ξέρει. Όσο το απόλαυσες, το απόλαυσες, μακάρι να σου ξανάρθει χεχε.

Similar Threads

  1. καλημερα
    By ROULA in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 17
    Last Post: 28-06-2013, 12:47
  2. Καλημέρα!
    By Seduction in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 16
    Last Post: 04-07-2011, 07:46
  3. καλημερα.......
    By ram in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 1
    Last Post: 26-05-2011, 14:00
  4. ειμαι λιγο στεναχωρημενος αυτες τις μερες
    By Value in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 3
    Last Post: 02-11-2010, 00:14
  5. ΚΑΛΗΜΕΡΑ:D
    By Ακροβατης in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 7
    Last Post: 16-07-2010, 13:04

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •